Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Анкета

Кое според вас излиза по-скъпо - храненето със сурова/био или със стандартна храна?

Суровоядството ми излиза по-скъпо.
- 42 (32.8%)
Стандартното хранене ми излизаше по-скъпо.
- 33 (25.8%)
Не намирам особена разлика за бюджета ми.
- 35 (27.3%)
Не мога да преценя.
- 18 (14.1%)

Общ брой гласове: 114


Автор Тема: Кое ни излиза по-скъпо?  (Прочетена 43289 пъти)

Janeto

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:Кое ни излиза по-скъпо?
« Отговор #60 -: 21-08-2015, 11:40:14 »

Определено стандартното хранене излиза много по-скъпо. Индивидуалните цени са заблуждаващи. Когато се храниш здравословно, малки порции са ти напълно достатъчни за дълъг период от време. Наблягаме на качество, не на количество. А стандартното хранене - евтини и некачествени продукти, които колкото повече консумираш, толкова повече увеличаваш количествата. А когато отидеш в аптеката и дадеш куп пари на фармацевтиката, която има интерес да си болен, а не здрав, тогава кое излиза по-скъпо - един килограм брашно или три ябълки?
Активен
"Мисли преди да дъвчеш."

elenatrifonova

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re:Кое ни излиза по-скъпо?
« Отговор #61 -: 28-12-2016, 11:34:58 »

Разбира се, че суровоядството излиза по-скъпо, но е по-полезно за здравето ни.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.759 секунди с 25 запитвания.