Начало   Помощ Вход Регистрация  
Форум Земя назаемОбщи темиСподели, разкажи или просто напишиТема: Гледайте утре Бат Бенато в "На кафе" с Гала
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Гледайте утре Бат Бенато в "На кафе" с Гала  (Прочетена 16849 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
benato
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1467

« -: 23-05-2011, 15:54:31 »

Днес дадоха малка част,утре е останалата. laugh
Опитаха се да ме настъпят за вегетарянството,но аз подминах спора,нека живия пример да говори сам намигам
Това  ще се излъчи утре.
Не искам да си създаваме името на фанатици.
http://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D1%82%D0%BE%D1%8F%D0%BD-%D0%B8-%D0%95%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0/121595944589455?v=info#info_edit_sections
Активен

GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".
Даниела
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1580

« Отговор #1 -: 23-05-2011, 21:24:09 »

аз ви гледах днес, успех  слънце
Активен
Ели
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 226

Beauty is in the eye of the beholder

« Отговор #2 -: 24-05-2011, 10:50:43 »

Бенато, много сте готини, бе!  Smiley Стискам палци да стягате куфарите за Италия. И чух как каза, че сте четворка... за сега.  Grin
Активен

Истината е една, мъдрите я наричат с различни имена.

Каквото отвътре, такова и отвън.
titan
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2318

« Отговор #3 -: 24-05-2011, 10:51:02 »

Дайте някакъв линк де
Активен
Ели
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: 24-05-2011, 10:58:19 »

http://play.novatv.bg/format/play?fid=2107 Тука са към края. А от днеска още май няма качено.
Активен

vesselin777
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 364

what noone knows - nobody sees

« Отговор #5 -: 24-05-2011, 12:42:27 »

Браво Бенато  браво, аплодирам ! Страхотни бяхте! Сдържани и уверени. Аз не знам дали щях да се справя така добре ако ме анализираха по този начин. Искрено ви пожелавам вие да спечелите на края!
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти
zigzag
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 237

« Отговор #6 -: 24-05-2011, 12:48:28 »

Защо някой ходи доброволно да се излага в телевизията?
Активен
SiMoNcheTo
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 348

« Отговор #7 -: 24-05-2011, 18:09:53 »

Някои се излагат, други не ! Браво, Стояне! Така се зарадвах като ви видях случайно в понеделник -'ааа познавам ги!'. Дано да спечелите. Не знам какъв е регламента, но предполагам,че ще е една седмица и накрая ще се избира между 5 двойки ?!?
 Ех, вече интернет ни свързва и дели Smiley))) чудно нещо е интернет любовта намигам
Активен

Мисълта е там, където ни боли!
kyx4o
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 237

« Отговор #8 -: 24-05-2011, 19:18:09 »

Чакаме снимки от Италия, качени от новия лаптоп Grin! Успех!
Активен

Храната да бъде Вашето лекарство и лекарството - Вашата храна. Хипократ
Svetlio
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

« Отговор #9 -: 24-05-2011, 20:54:05 »

И аз и аз ви гледах! Успех ви желая в състезанието. Ще стискам палци! слънце
А Андрей Слабаков е готин тип, ама да внимава с тоя тартар, да не вземе да хване глисти или луда крава!  ухилен
Активен
benato
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: 24-05-2011, 21:22:18 »

Да,пич е и е инетлигентен. laugh
Благодаря ви за подкрепата приятели,не съм отишъл за наградата,една екскурзия в Европа,не е нещо недостижимо,а за да покажа,че доброто може да се случи навсякъде,любовта е голямо и силно чувство! Ин&Ян пеперуди слънце
Активен

GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".
Veso
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 246

« Отговор #11 -: 25-05-2011, 22:32:22 »

Да,пич е и е инетлигентен. laugh
Благодаря ви за подкрепата приятели,не съм отишъл за наградата,една екскурзия в Европа,не е нещо недостижимо,а за да покажа,че доброто може да се случи навсякъде,любовта е голямо и силно чувство! Ин&Ян пеперуди слънце

Benato браво Smiley , моята история много прилича на твоята само дето аз реших да замина за Лондон вместо жена ми да се връща и не съжалявам Smiley
Активен
beelee
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 690

fantomiss

« Отговор #12 -: 26-05-2011, 12:08:21 »

Успех, Бенато Smiley
Стискам ви палци, защото както знаете, и ние с мъжа се намерихме в нета.
Магията може да дебне навсякъде  сърце
Активен

Не всички са на мястото си в този форум...
benato
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: 26-05-2011, 15:46:35 »

Нас просто не ни попитаха за романтичните моменти във връзката,а те за пет години са направо за роман,но се чудя не е ли по добре,защото това са интимни неща. Без да ни попитат,решиха ,че сме скучни вегетариянци. Сега в понеделник,ще вземем да си направим един списък с изненадите търкалям се от смях търкалям се от смях
Активен

GO GREEN
SiMoNcheTo
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 348

« Отговор #14 -: 26-05-2011, 16:08:08 »

Как ще се развие конкурсът от тук натам?
Активен

Мисълта е там, където ни боли!
donna
Full member
Неактивен Неактивен

Публикации: 128

« Отговор #15 -: 26-05-2011, 21:06:23 »

бенато, днес ви гледах и аз. жена ти е много хубава, цялото ви семейство е много симпатично. успех! Smiley
Активен
توقف عن قتلى
Full member
Неактивен Неактивен

Публикации: 149

« Отговор #16 -: 26-05-2011, 21:13:07 »

Евала, Бенато! Супер яко семейство сте =)
 И най-вече поздрави, че можете да споделите чувствата си пред всички, тва показва, че предрасъдаците не са ви присъщи  fluretaa
 Стискам палци да победите
Активен
benato
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #17 -: 27-05-2011, 12:39:18 »

Благодаря ви приятели,едва ли ние ще победим,все пак сме от провинцията. А и не сме хора на никой. Примерно тази двойка с египтянина,е участвала в сделка или не...........предполагам,че после ще е при Ники Кънчев.
Най-важното е ,че ние сме си истински щастливи. Може ли някой да оцени колко сме романтични ,наистина.
Жалкото е ,че нас не ни попитаха за романтичните моменти,нито попитаха как живеем. Захванаха се с вегетариянството и решиха ,че сме скучни.
А да се запитат,тези две деца как се гледат в тая скапана държава и въпреки това сме щастливи.....?
През тези пет години,жена ми е кърмила на пискване три от тях... Това са безсънни нощи,никакво спокойствие.
А това ,че не са ваксинирани,че се хранят само с растителна храна,че се обграждат с любов,че се полагат огромни грижи за да не станат като някой хора в журито,никой не го интересува.
Жена ми е сирак,остава без баща на 4 години,заминава в Англия,защото няма къде да живее,там работи зверски и успява да си купи хубав дом,който заедно с много любов обзаведохме. Но не е споменавано,защо да се изтъква нещо,заради което да те съжаляват.
Седнах и направих списък с романтичните изненади които сме си правили и не ми стигнаха три странци,сериозно ви казвам.
А това ,че и двамата се храним здравословни и двамата спортуваме,заедно правим йога,общуваме с много интелигентни хора, това нищо не означава за тях.
Не могат ли да видят хармонията?Ъъъ?
Активен

GO GREEN
Ели
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #18 -: 27-05-2011, 12:47:58 »

Бенато, хармонията ме блъскаше от екрана направо. То това се усеща отвъд всичко изприказвано. Много, много сте готини и с такива постове ми пълниш очите.
Активен

Даниела
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1580

« Отговор #19 -: 27-05-2011, 13:59:53 »

Аз не успях да ви гледам на другия ден, но от както ви познавам, ви се радвам  пеперуди мечтая да имам семейство като вашето...а пък нека за някои хора да сте скучни  пеперуди заповядай, цвете Обичайте се и се подкрепяйте както до сега  сърце
Активен
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
Изпечатай
Форум Земя назаемОбщи темиСподели, разкажи или просто напишиТема: Гледайте утре Бат Бенато в "На кафе" с Гала
Отиди на: