Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Как да се сдобием с дехидратор в България?  (Прочетена 88310 пъти)

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Аз писах на имейла на тази гръцката фирма, но не са ми отговорили. Ти откъде имаш предвид да ги доставиш, лелче?
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589

Аз мисля от щатите да се пробвам. имам възможност да ги натоваря с друга стока и да излезе ефтин транспорта
Активен
Намасте :)

silversmith

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

 Пишете ме и мен в списъка за един. дехидратор
Активен

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710

Лелче, колко ще излезе така дехидраторът като цена?
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589

До тук виждам 6 желащи:
Мегуста
Силвърсмит
Дарби Мак
Бакшишчо
Марулка
Радула
Пускам запитване за 6 бр.
Смятам да ги поръчаме от Амазон на адреса на мой приятел и той да ни ги изпрати към БГ. Ще видя как ще оправим търговските документи за да можем да минем митница. Моят приятел като получи дехидраторите ще види колко тежат и какъв им е обема, че за международните пратки обема е по-съществен от теглото. Ще разберем колко е транспорта и тогава ще излезе цялата цена. Ако цената излезе дебела можем да си направим една обща заявка от европейски дилър и да получим цялата доставка на веднъж.  Нали знаете, че колкото повече е поръчката толкова по-ефтино излиза на бройка.
Активен
Намасте :)

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313

Бройте и мен.

п.п. дано да не е късно:( И  ако може да кажеш как ще става плащането, не ме разбирай грешно, искам дехидратор и щом съм казала значи съм си направила сметката, но все пак не сме от един град а не мисля че на теб са ти нужни 7 дехидратора.
« Последна редакция: 25-08-2009, 22:35:49 от Лейла »
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710

Мен засега ме отпишете, че си търся нова работа и съм я позакъсала. Затова само питах, но явно не може да стане ясно от сега.
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

Простете, но на мен все още не ми е ясна фатката как ще се оправяте с тока. Верно, че не е голяма мощността, но все пак...
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589

Мдам, аз поисках инфо дали тези дехидратори имат едно такова малко копченце, което преключва уреда от 110 на 220 волта. Такова чудо имат някои устройства за домашна употреба. Но не би!  Както се оказва, няма да доставям дехидратори от щатите  :surpris_23:  ще трябва да сеползва някой европейски дистрибутор. и от такъв може да се порача по-голямо количество. Марулка, да каже гърците като й отговорят.
Активен
Намасте :)

veronika_l

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68

Аз разбрах че има такива дехидрататори в метро, цената мисля беше около 30 лв, но на промоция, но пак и да не са на промо излизат по евтино. Трябва някой път да отида до метро да видя дали има  :)
Активен

silversmith

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

Това,което продават в метро не е дехидратор ,а сушилня за плодове и зеленчуци ,аз си взех такава и съм доволен -върши работа тия дни доста я експоатирам.Ровейки се в интернет вчера попаднах на нещо,което смятам да бъде следващата ми придобивка-домашна преса за студено пресоване ,цена-100 евро  :)направо се зарадвах като я видях -това примерно 1питър ленено масло вместо 60-70 лева ще излезе към 12-15 лева,колкото струват семките,зехтин вместо 15 -4-5лева ,макар че не знам тук де се продават сурови маслини,става още за бадеми ,орехи,лешници и др ,смятам ,че всеки уважаващ себе си суровоядец трябва да има такава пресичка-хем по-евтино хем по-качествено   ;)Ето      http://piteba.com/eng/index_eng.htm                                                                   
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

gyrcite sa otgovorili nai-posle, eto vi pismoto:



We’re sorry for the delayed reply, but we were on the middle of great changes as far as the company is concerned.

About the dehydrators, we have the Excalibur 4900 with the 9 trays and the Excalibur 4500 with the 5 trays.

Please let us know if you need any further information.

We are now located in Nafplio city in Peloponnisos, Greece.

Our site is www.veganhellas.gr , our email address sales@veganhellas.gr

and our telephone number  (+30) 27520-99187 .

 

Thank you for your patience,

Friendly Regards,

Eleni Thiveou

Vegan Hellas


qvno 6e iskam further information, ama kato se vyrna v BG...
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313

Е не, това ми се вижда голяма глезотиика, много е готино просто, и винаги истински и свежи масла:)
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313

Нищо не са казали за доставка до бг, но това, че са отговорили пак е добре. Маруле пак ще се чака....
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

Мисля, че става дума за Excalibur 3900 with the 9 trays. Ние сме с този. 4900 нямаше, когато ние проучвахме. Сега ще погледна.

Аха, имало. 4900 е за Европа и е същия като 3900. Може да има разлика единствено в комплекта, ако са добавили и таймер. Нашият няма таймер, но и никога не ни се е налагало.

По всяка вероятност първата цифра - 4 е за Европа, втората - броя тавички (трейчета) а останалите цифри са за пълнеж :)
« Последна редакция: 04-10-2009, 18:42:49 от Вери »
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA

Много ми е интересно,как от 179$ в Америка в Европа става 380Е. :surpris_23: :pensif_29:
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589

Въй, много скъпо... :surpris_22:
Активен
Намасте :)

Ангуа

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Това е първото ми съобщение в този форум и за поздрав ще използвам това линкче-дехидратори с доставка в Европа  :fluretaa: 
http://www.fruits-seches.com/comparatif_deshydrateur/


Засега отзиви не мога да дам-тъкмо си избирам и аз ...
Ако има проблем за езика-френски-аз съм насреща  ;)
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA

Ето пак....в Франция Excalibur 9 - 254 евро,в Гърция - 380 евро ??? :pensif_29:
Ами,аз за 130 евро,като нищо ще си направя една разхадка до Франция.Е може и малко повече да излезе,но няма да ме е яд.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.066 секунди с 22 запитвания.