Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Как да се сдобием с дехидратор в България?  (Прочетена 88267 пъти)

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589

Купих си дехидратор от Метро. Днес случайно ходих там и какво гледам - нужния уред. Струва 72 лв. Изглежда прилично. Каква работа върши - незнам. Ще пробвам при първа възможност. На щанда имаше още 4 бр.
Активен
Намасте :)

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Да и аз ги гледах,на Оптимум :D Става и аз ще си взема такава.
Написали в брошурата,че се продава празна ;D ;D ;D ;D (Щото са я снимали с плодовете вътре) :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

 :Content_4 - emotloader:
Звучи кат' виц.
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Пише- Декорацията не е включена в комплекта ;D ;D ;D ;D
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839

За тази цена мисля, че това е дехидратор за плодове. Пише ли за какво друго е и има ли показател за температура? Кажете, че да си взема и аз един ;)
Активен

torbalanka

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

az si kypih exkalibur ot uk i mi go dostaviha v germaniq izleze sus zastrahovanata dostavka malko po malko ot 250 evro eto vi strani4kata izpra6tat i do bg i parite se prevejdat po bankov put trqbva6e oba4e da my se smeni byksi4kata za toka ama muja mi kato go xvana i go prefasonira za 5 min smeni my kabela toi e dosta prosti4ko ystroen
http://cgi.ebay.de/Excalibur-5-Tray-Dehydrator-FREE-Next-Day-Delivery-UK_W0QQitemZ350151284979QQcmdZViewItemQQptZUK_HGKitchen_SmallApp_RL?hash=item5186a498f3
a mejdy drygoto s 9 te su6to go bqh namerila i izliza6e s 20 ili 30 evro pove4e taka 4e po golemiq si zaslyjava pove4e ...
Активен

torbalanka

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

svetlio ne zabravqi 4e v bg 6te vi slojat mito ako go poru4ate ot amerika mislq 4e 20 prozenta pliys o6te nqkakvi dobavki ako zenata nadmine opredelena syma . taka pravqt  i v germaniq kogato ne6tata idvat ot amerika kum EU
Активен

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240

Купих си от Метро за 60 лева уред за сушене на плодове, зеленчуци и билки. Не виждам разлика с дехидратор, а и на западните сайтове много дехидратори изглеждат по същия начин. Още не съм го използвала, но мисля да си отглеждам кълнове и ще го използвам в най-скоро време  :Appetit_17:
« Последна редакция: 04-01-2010, 22:59:00 от amazonian »
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839

Има ли терморегулатор? Аз съм гледала такива дехидратори, но не видях регулатор за температура и въобще някъде указано на каква температура суши..
Активен

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240

Няма терморегулатор  ??? Само копче вкл/изкл. Като изчета книжката, ще видя, дали е указана температурата.
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/

С какво фурната ми е по лоша от този пластмасов уред играчка наречен сушилня. Всяка една фурна за вграждане произведена в последните 5 години има перка и регулируем температурен нагревател , дори и таймер.?
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839

А,с нищо не ти е по-лоша фурната,стига да има температури по-ниски от 50.Моята няма перка, и най-ниската и температура е 50..
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

И кво, пробвахте ли го? Суши ли, как е?
Да знам дали и аз да отскоча до Метро.
В предната квартира имах печка раховец, но в новата не знам каква е. На раховеца сушах на 50 градуса при открехната врата
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

zigzag

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237

Какво ще сушите през зимата?,за да си купувате уред,който прилича на детска играчка.
Активен

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240

С какво фурната ми е по лоша от този пластмасов уред играчка наречен сушилня.

Може и да си прав, но вече го купих  :Confus_3: :Confus_3: :Confus_3:- "пени се не пени..." ще го пробвам за канелените питки (една от рецептите в сайта) - но първо трябва да ми станат кълновете  :surpris_23:
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

Има много какво да се суши стига човек желание да има.  ;)
Активен

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240

Пробвах го, работи и изсушава, а разликата с фурната е, че има поток от топъл въздух, който минава през мрежестите тави и излиза през отвори на капака. Моята готварска печка поне е по-старомодна и не разполага с подобни възможности. Канелените питки станаха супер :)
« Последна редакция: 12-01-2010, 12:13:30 от amazonian »
Активен

Ками

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 303
  • Знанието се превръща в сила, когато се прилага !

 :Confus_34:
Здравейте, суша си продуктите във фурната ( защото може да й се регулират градусите и какъв да бъде притока на въздух ), но един приятел иска да си купи дехидратор. Каза ми, че е търсил много, но тези, които се продават тук в България не му изглеждали читави . . . но все пак му е скъпо да си купи такъв като Excalibur 9 и би искал да е по-евтино от 250 евро.
Бих ви помолила да споделите впечатленията си от различните модели, възможностите и цените им.
Благодаря ви предварително и приятно сурово похапване  :Appetit_4: ;)
 :flowers2:
Активен

bkrassimira

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Знам, че доста от вас си купиха от тази сушилня за плодове от Метро. Искам и аз да си купя, но вече няма такива в метро. Ако някой е запазил опаковката - за да ми даде телефон на вносител или производител.
Предварително благодаря.

А иначе доволни ли сте от уредчето - след като сте го ползвали известно време да чуя отзиви.
Активен
Да се смята, че по пътя на изследванията и откритията човечеството може да създаде нещо по-добро и съвършено от природата – това е илюзия. Аз мисля, че всички усилия на хората са само за да разберат накрая онова, което могат да нарекат великата непостижимост на природата.

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!

Знам, че доста от вас си купиха от тази сушилня за плодове от Метро. Искам и аз да си купя, но вече няма такива в метро. Ако някой е запазил опаковката - за да ми даде телефон на вносител или производител.
Предварително благодаря.

А иначе доволни ли сте от уредчето - след като сте го ползвали известно време да чуя отзиви.
Случайно в една брошура на Кауфланд тези дни видях "уред за сушене на плодове". Струваше 60 лв. Мисля, че е същото.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"
 

Страницата е създадена за 0.089 секунди с 22 запитвания.