Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Поздрави от Крум нищояда :)  (Прочетена 19257 пъти)

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #60 -: 08-12-2009, 08:15:43 »

Човече, мирувай си при жигулката, въпросът ми беше не към теб. И ще помоля и теб да се изразяваш точно- първо не съм по гащи ,а по бански.  Явно за теб е все едно. Ако ти ходиш по гащи на плаж, изборът си е твой.
И второ - не търся сметка, просто задавам въпрос на съфорумец. Така ,както и мен преди време ме попитаха защо съм си избрал точно тази снимка . |още преди да се появиш ти тук|  но аз не съм се сърдил посредственяшки ,даже обясних с радост, доколкото помня.

плс,няма нужда да се оправдаваш като ученичка
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #61 -: 08-12-2009, 11:47:40 »

Не се засягай, но за да се види наистина на какво си способен, трябва да имаш още една снимка за сравнителна характеристика. Иначе както казва Val, и така си те харесваме :kisss:
« Последна редакция: 08-12-2009, 11:55:01 от rima »
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #62 -: 08-12-2009, 21:34:34 »

Не се засягам. Ще сложа една снимка дето ми е правена преди 3 години и половина да имате представа що за животно съм, само някой да ми обясни как се вмъква изображение в отговора, защото ми излизат два тага и предполагам, че между тях не мога да заградя друго освен URL.
Благодаря на тези дето си ме харесват и такъв  :flowers2: И аз си ви харесвам такива..
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #63 -: 08-12-2009, 21:37:36 »

[imг]link към снимката(като е директно от интернет клик с дясно копче в/у нея->properties и там има линк[/img]

ясно е,че 'г' в първите скоби се замества с 'g'
« Последна редакция: 08-12-2009, 21:39:39 от Discworld »
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #64 -: 08-12-2009, 22:02:49 »

Злояд, на този сайт примерно: http://www.prikachi.com
като отидеш, можеш да качиш снимка от компютъра си, излиза ти адрес на изображението, който слагаш тук между таговете
« Последна редакция: 08-12-2009, 22:09:56 от rima »
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #65 -: 08-12-2009, 22:27:49 »

То се видя, че първо трябва да е някъде в нета, за да я кача тука (Мер, извинявай, че съм толкова взискателен ама съм програмист).
Снимката си я имам във файловия организатор в abv.bg ама как да я споделя - там пише, че трябва и да въведа мейлите на тези дето ще имат достъп до нея, а аз съм виждал и линк на споделен файл от там дето не ми иска мейла.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #66 -: 08-12-2009, 22:52:49 »

верно ли си програмист : D свали си я снимката на пс-то и я качи от сайта,който са ти дали - прикачи.ком
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #67 -: 09-12-2009, 00:34:23 »

Завършил съм компютърни системи в техническия и целия ми досегашен стаж е минал като програмист



Това е от преди 3 години и половина. Сега съм същите килограми, но имам по-малко бръчки отколкото като бях в 8-ми клас.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #68 -: 09-12-2009, 01:35:39 »

Завършил съм компютърни системи в техническия и целия ми досегашен стаж е минал като програмист



Това е от преди 3 години и половина. Сега съм същите килограми, но имам по-малко бръчки отколкото като бях в 8-ми клас.
аз не виждам нищо :surpris_23:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #69 -: 09-12-2009, 08:12:09 »

Zloqd, извинявай, но е станала грешка. Въпросът ми беше към Крум-нищояда. Ти не се отказвай да сложиш снимка, ако искаш де.
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #70 -: 09-12-2009, 12:06:38 »

dox.bg ми прави проблеми - като влязох там пак се показаха иначе ми дава некоректна заявка.
ако пак не се виждат адреса е: http://dox.bg/files/dw?a=fc06aa9eae
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #71 -: 09-12-2009, 12:21:48 »

Злояде, почти можеш да минеш за осмокласник  :)   :flower:
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #72 -: 09-12-2009, 12:33:43 »

Като беше стачката на учителите и отивах на работа един пенсионер в парка ми рече : "Момче, и днес ли няма да учите"  :D
Свикнал съм да се обръщат към мен с "Ей, малкия"
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #73 -: 09-12-2009, 20:43:02 »

Младееш, младееш  :Content_14:
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #74 -: 09-12-2009, 20:56:27 »

Повечето хора не искат да разберат, че стареенето на организма не е неговото нормално състояние, а заболяване вследствие на неправилен живот, което може на практика да бъде спряно или обратимо с подходящ начин на живот и мислене.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #75 -: 10-12-2009, 01:04:57 »

Повечето хора не искат да разберат, че стареенето на организма не е неговото нормално състояние, а заболяване вследствие на неправилен живот, което може на практика да бъде спряно или обратимо с подходящ начин на живот и мислене.
МНОГО ИСКАМ ДА Е ТАКА! Ама нали все някога трябва да остареем.....Нищо и ти ще даваш идеи как да спрем този процес и да сме и ние все осми клас :laugh:
Активен

snejanka3738

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #76 -: 21-12-2009, 05:39:46 »

Привет на всички!
...като стана въпрос за осми клас - http://dox.bg/files/dw?a=4a8eae0eee
Активен
Практика и собственный опыт - вот что главное!

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #77 -: 21-12-2009, 21:27:46 »

Здравей Снежанке! Почитател съм на Висоцки, но точно тази негова песен не бях чувал (хареса ми).
Надявам се не намекваш с това, че съм някое лошо момче.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

snejanka3738

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #78 -: 22-12-2009, 04:13:26 »

Здравей, Злоядко! :)
И през ум не може да ми мине мисъл, че си "лошо момче", напротив.Голям симпатяга си ми. Както и другите във форума. Харесва ми , че си искрен и открит в общуването. Точно затова ти подарих песничката.  javascript:void(0);
Активен
Практика и собственный опыт - вот что главное!

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #79 -: 22-12-2009, 18:00:12 »

Не си спомням кога за последен път някой ми е казвал такива неща...   :flowers2:
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка
 

Страницата е създадена за 0.104 секунди с 23 запитвания.