Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Поздрави от Крум нищояда :)  (Прочетена 19231 пъти)

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Поздрави от Крум нищояда :)
« -: 23-10-2009, 18:54:32 »

Здравейте

Попаднах случайно на сайта. Имам да разгледам рубриките  и да се ориентирам  доста време в материалите. Дълги години съм свикнал да ме подиграват заради мършавия вид. Преди се обяснявах как тотално не ме вълнува как хората възприемат различните на вид тела. Вече не го правя а само се усмихвам :). Тялото е една временна обвивка и колкото по малко тежи, толкова по малко проблеми създава.
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #1 -: 23-10-2009, 19:30:20 »

Да не си объркал сайта?
Каква ти е идеята да си тук?
Ако тялото не те интересува,си за духовни сайтове,мисля ;)
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

attractive`

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #2 -: 23-10-2009, 19:36:35 »

а пък аз мисля ,че трябва да отидеш да се прегледаш . Това не е нормално - съжалявам за искреността .  :o
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #3 -: 23-10-2009, 19:48:15 »

И според мен е доста агресивен подход. Да, тялото е материално, но от написаното аз си правя извода, че ти го третираш като свой враг. Тялото създава толкова по-малко проблеми, колкото по-добре (правилно) е третирано. Често намирането на правилния подход не е лесно и се минава през много грешни...
Ако наистина си анорексик, трябва да потърсиш специализирана помощ.
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #4 -: 23-10-2009, 23:11:27 »

Здравей, Круме!

Независимо как изглеждаме и какво мислят другите за нас, най-важното е ние да се обичаме и да се чувстваме добре в собствената си кожа. Не тежестта определя проблемите, всичко идва от това как се възприемаме.

Обичай се и бъди щастлив! И добре дошъл тук! :Content_22:
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

zigzag

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #5 -: 24-10-2009, 00:38:21 »

Това,че тялото е материално е пълна заблуда.Направо е невежество.Каква ти е каузата?Живота си е твой,но дали целта и волята те водят през изпитанието или слабоста ти(говоря за вътрешната) се е облякла в голяма философия.
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #6 -: 24-10-2009, 00:45:07 »

Здравей Круме! Надявам се тук да намериш повече хора, който да подходят към теб с разбиране и приятелство. На останалите не им прави чест!
Да си призная не разбирам дали наистина си анорексик, или просто си много слаб. От анорексия нищо не разбирам, но имам близък роднина, които изглежда горе-долу като теб на снимката, но никой не го намира за анорексик..просто си е структура..тъй че ако ти си си просто слаб, хич да не ти пука.
А иначе ти как се чустваш и какво очакваш да откриеш в този форум?
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #7 -: 24-10-2009, 08:43:37 »

Тялото е една временна обвивка и колкото по малко тежи, толкова по малко проблеми създава.

Анджи,ти четеш ли ,че той сам се е определил за аноректик(Името което си е сложил)? Тежко психично заболяване,водещо до смърт. Тези съвети,щом се харесваш и така нататък,са за здрави хора.
Какво означава ,не им прави чест,кое по точно? Аз мисля,че нашия форум е обединен около идеята, за здравословен,природо съобразен живот. Живот без насилие,щадящ природата и в хармония с нея!
Да прочете нещо подобно което го вълнува?
Какъв е смисъла от фалшивата любезност?
Наистина има нужда момчето,от разбиране и добър съвет,но преди всичко има нужда от приятел и лекарска помощ.Сама казваш,че не знаеш нищо за анорексията,какви съвети и помощ би му дала(адекватни на заболяването)?
« Последна редакция: 24-10-2009, 14:37:27 от benato »
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #8 -: 24-10-2009, 09:45:02 »

Бенато, ако нападаме човека още от вратата, нещо положително дали ще създадем у него? Той щом е решил да се регистрира тук, значи има причина, и не виждам защо трябва да го изритваме преди да е влязъл. Той сам ще си прецени дали и с какво някой или нещо тук може да му е от полза.
Активен

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #9 -: 24-10-2009, 13:52:44 »

Още повече, Бенато, може да се самоиронизира като се нарича "анорексик" и "нищояд". Познавам хора, чиято структура е като на анорексици и постоянно им казват колко били слаби, а те си ядат нормално, повярвай ми.
Пък дори и снимката може да не е негова, а нарочно да я е сложил. Съгласна съм с Анджи, че не ни прави чест да отритваме хората просто така, ДОРИ и да е анорексик и каквото и да е.....
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #10 -: 24-10-2009, 14:14:25 »

Снимката,ако не е негова,ако името което е написал не е вярно,и казаното от него,за тялото ,ако не е вярно,щеше да е друг потребител  ;)И аз щях да напиша друго ;) :D
А защо ме критикувате,нали само хубаво трябва да се казва?  Това си е моето мнение по въпроса и не може някой да ми каже достоино ли и е или не.
Той самият провокира,това търси,иначе би се регистрирал с друго име и снимка,другa ел.поща и би комуникирал по друг начин,помислете малко. :fun_096:
« Последна редакция: 24-10-2009, 14:41:51 от benato »
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #11 -: 24-10-2009, 14:48:40 »

Нямах предвид теб конкретно, не се засягай! А иначе аз пък не видях нищо провокативно, напротив, много добронамерено даже е писал.  А кой как ще разглежда тялото си, си е негова работа. Но си мисля, че щом се е регистрирал, а и аз самата го видях преди няколко дена, че е във форума, значи го интересува! Аз предлагам да не спорим по въпроса, ми да си оставим момчето да обясни ;)
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #12 -: 24-10-2009, 14:51:50 »

Да разкаже човекът малко по-подробно , после да го умуваме?  То от три изречения И Саи Баба да си, не можеш се ориентира. :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #13 -: 24-10-2009, 22:26:10 »

Май ще се окаже, че излишно се упреквате добре ли е посрещнат Нищояд или не. Според мен някой си е направил майтап с нас. Аз изпитвам емпатия, направо състрадание към хора с подобни хранителни разстройства по простата причина че имам такъв познат и знам на какво е подложен той. Но това заболяване той лекува с психотерапевт и то си е наистина много сериозно. Но както казва Бенато като му гледам начина на представяне и аз съм малко озадачена. По-точно ми направи впечатление подписа му. Незнам защо ама имам чувството , че се е помайтапил с нас.Ако не съм права, моля за извинение. Ако искрен човека, разбира се , че ще му помагаме стига да можем. Но той май се поизгубил някъде.
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #14 -: 25-10-2009, 20:33:43 »

Привет на всички.
Избрах си ника случайно, най ми пасва на телесната структура. Имам бърз метаболизъм и се движа много.
Често хората около мен не могат да разберат, как е възможно да  кипя от енергия. Обичам танците, разходките и служебните си задължения. Хранителния ми режим е само от прясна сурова растителна храна.
Ходя на всеки 6 месеца на профилактични медицински прегледи. Всичко е в общоприетите здравни норми с изключение теглото. Преди време имаха желание да ме лекуват с анаболни стероиди да налея малко мръвка но отказах. В общи линии това е всичко. Попрегледах 30 процента от сайта и черпя интересни идеи.
Външния ми вид се определя като лош от масите, неосъзнаващи предимството на лекотата и гъвкавостта. Живота е движение ....
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #15 -: 25-10-2009, 20:40:39 »

А колко често се храниш и с какви количества?
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #16 -: 25-10-2009, 22:27:02 »

Здрасти! :peperudi:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #17 -: 25-10-2009, 22:43:32 »

Здрасти, Круме! Добре дошъл при нас. И на мен ще ми е интересно какви количества храна поемаш и колко често се храниш. Ако нямашнищо против сподели с нас  :Content_22:
Активен
Намасте :)

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #18 -: 25-10-2009, 23:13:30 »

Охо, здрасти Крум! Помислих, че си се измайтапил нещо с нас.  :oСори за което. Гледам сменил си подписа :D Междудругото има и такива, които ти завиждат на метаболизма и кипящата енергия. Пък и щом ти се харесваш така, какво те интересуват другите?
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Поздрави от Крум нищояда :)
« Отговор #19 -: 26-10-2009, 00:05:35 »

Менюто ми е твърде разнообразно според сезона. Общите черти са такива
В неделя ходя пеш сутрин до най близката гора в радиус 20 километра и събирам  зелена коприва заедно с корените необходима за седмицата. Понеделник, в блендера се слагат 30 грама бразилски орех, 20 грама сусамено семе и листа от коприва. Прецедено през тензух е зелена на цвят течност(закуска). Обедът включва сок от моркови, цвекло и целина (600 милилитра), вечерята е зелева салата овкусена с хималайска сол, зелен на цвят зехтин и винен оцет(стабилизиран). Мога да пропусна или да забравя вторник да ям нещо. Срядата ще стартирам с един нар + киви за закуска, обеда ще бъде зелена на цвят салата ( маруля репички и доста люцернови поници ) а вечерята 50 грама орехи в блендера разбити в 100 грама червено грозде. Четвъртък мога да забравя по невнимание храната, но ще се удавя в чай от мащерка, цвят бъз (дървесен) и лайка, захласнал се по някоя книга
Любимата ми салата  
« Последна редакция: 26-10-2009, 00:10:02 от Ortodoksalen_Anorektik »
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u
 

Страницата е създадена за 0.086 секунди с 24 запитвания.