Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Сами ли сте в убежденията си или не?  (Прочетена 17219 пъти)

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Сами ли сте в убежденията си илине?
« Отговор #60 -: 21-02-2010, 10:44:26 »

Те имат дете на 7 години ,което отказвало да яде месо и те се чудят как да го накарат да хапне  :surpris_22: 

Те, като искат да се тровят, изборът си е техен, но лошото в случая е за детето, че и на него му съсипват здравето и промиват мозъка с митове  >:( :'(. Децата е най-хубаво да се оставят да решат какво да консумират, поне докато са малки - организмът им още не е привикнал на боклуците и умее да ги насочва "интуитивно". И аз не исках месо от много малка и дълго време ме тормозеха. След време си извоювах правото да решавам сама как да се храня, но е голяма мъка, докато родителите го приемат, а за съжаление навиците се формират докато сме още деца - после доста трудно се променят...
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240
Re:Сами ли сте в убежденията си илине?
« Отговор #61 -: 02-03-2010, 00:48:08 »

Винаги ми е било много странно колко много хората се занимават с това какво ядат другите  - сядаш и като че ли всички ти гледат в чинията!!!  ??? Аз отскоро се запознавам със суровоядната идея, но отдавна се старая да хапвам повечко плодове и зеленчуци. От известно време спрях месото. За щастие в къщи никой не пречи на това, макар и да не го споделя, но като се събера с приятели започват едни увещания  ??? ???
Активен
 

Страницата е създадена за 0.082 секунди с 22 запитвания.