Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Анастасия  (Прочетена 29058 пъти)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Анастасия
« Отговор #80 -: 26-01-2012, 10:42:05 »

Пускай  и по няколко реда преводче на български , лельо Маринче.  Изисква се от администратора. 
Повечето тук  изобщо не поглеждат руския , но отмъщават като пускат пасажи на английски :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Анастасия
« Отговор #81 -: 26-01-2012, 12:27:07 »

 :kisss:Во кратце...Какво е Душата и какви са и възможностите когато тялото спи или е приведено в летаргия.Може да чете ,да ползва инфо директно от Първоизточника, от <торсионното поле,акашовите записи,от книгата на живота>.
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Shine

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 96
Re:Анастасия
« Отговор #82 -: 06-02-2012, 12:11:10 »

И аз се впечатлих от книгите за Анастасия. Прочетох първите отдавна и следях всяка новоизлязла.   В началото наистина ми звучаха по-скоро като художествена литература с елементи на фантастика, особено за летящите чинии, които били направени от вид гъба. Нали Виктор Шаубергер пък отдруга страна е правил опити за преодоляване на гравитацията чрез вортекс – естественото завихряне на водата, а други обясняват НЛО кръженето с магнетизма. „ Функционирал ли е наистина такъв "НЛО-двигател" в реален вид, е спорен въпрос, но изпитателният образец пробил покрива на фабриката” - http://beinsa.info/index.php?option=com_content&view=section&id=9&Itemid=32
 От друга страна тази книга просто говореше на душата ми, загърбих всяко недоверие и погълнах поредицата с голям интерес. Впечатли ми факта, че когато човек е истински чист, цялата природа го подкрепя – дивата мечка се явява бавачка на детето, малките буболечки почистват кожата от замърсявания, засетите растения и дървета в зависимост от нуждите на специфичния организъм на посадилия ги извличат  необходимите хранителни вещества от почвата.  По повод на книгата и аз си поникнах семенце, което държах в устата под езика – семето беше от дъб. Посях го с надеждата, че като расте само ще си извика в реалността къщата и двора, в който да го посея и да отглеждам децата си. Вероятно надеждата и мисълта ми не са били така чисти и силни, защото си останаха само мечти и гледам децата си в панел. Но книгите определено ми помогнаха да изградя мирогледа си.
 :thankyou:
Активен

nelinacheva

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Анастасия
« Отговор #83 -: 19-03-2012, 23:57:46 »

Нека и моят първи пост във форума е тук. Прочетох първите 8 книги от поредицата. Бях ги взела назаем, сега ще ги търся да купя всичките - искам да ги чета отново. За мен са едни чудесни насоки и информация, която е същевременно толкова очебийна, но и скрита. И все пак ще проучвам нещата за свое родово имение  ;D
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Анастасия
« Отговор #84 -: 22-03-2012, 09:00:32 »

 :kisss:Аз ги препрочитам всяко лято.Има ги и в електронен вариант на http://www.spiralata.net
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

ТИНА

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re:Анастасия
« Отговор #85 -: 23-03-2012, 17:58:35 »

 Не си единствена, лельо Марийке, и аз вече за кой ли път ги чета и все по нещо ново намирам. Влюбена  съм в тях, в идеята за родовите имения, искам ги реализирани  :heart_2:
Активен

Mep

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 483
    • Земя назаем
Re:Анастасия
« Отговор #86 -: 13-04-2012, 10:32:10 »

Излезна 10тата книга - Анаста. Всеки горещо я препоръчва - вчера я закупих :).
Активен
Духът владее материята!
 

Страницата е създадена за 0.088 секунди с 22 запитвания.