Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на Светльо  (Прочетена 29213 пъти)

vladi

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
Re:Дневникът на Светльо
« Отговор #80 -: 15-07-2009, 21:56:30 »

Марулче, те идеалните двойки се допълват... направо сте готови! Я да изчезвам и да ви оставя насаме в дневника  ;) :D

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710
Re:Дневникът на Светльо
« Отговор #81 -: 16-07-2009, 23:52:45 »

Хаххаха, Марулче, и аз давам малко то моите на който иска...  ;D

Наистина зависи от упражненията. В интерес на истината, мускули се правят най-вече на фитнес. Има едни "здрави" суровоядци, приличат на месоядци,  но просто тренират в залата...

Конопено мляко задължително - много протеини има в него и много се пие при активно спортуващи. Останалата информация ни се припокрива, засега няма какво да допълня...
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Дневникът на Светльо
« Отговор #82 -: 17-07-2009, 00:07:13 »

Напълно съм съгласен с Радула. Без конопито не може ;D ;) Давам и собствен фото пример ;D ;) :)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710
Re:Дневникът на Светльо
« Отговор #83 -: 17-07-2009, 01:16:00 »

Оооо, връщам си думите назад - не само с фитнес, ами и с йога се правят мускули...  ;)
Петко и ти май влизаш в графата "суровоядци - здравеняци"  ;D
"Powered by RAW"  ;D ;D - това ви е девизът!  :)
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Дневникът на Светльо
« Отговор #84 -: 17-07-2009, 01:22:09 »

Аз здравеняк ;D :D :D 55 кила на 185 см ;D ;D ;D Ама щом казваш 8) 8) 8)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Дневникът на Светльо
« Отговор #85 -: 17-07-2009, 19:19:45 »

Петко, прати снимките на аверчето. Да не се притеснява и за теб и за пържолите. Ще има повече за него.  ;)  :D
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Дневникът на Светльо
« Отговор #86 -: 17-07-2009, 20:02:36 »

хахаххх...то аверчето беше набило сестра си, заради няколко кюфтета преди 4-5 години ;D :D :D :D
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Дневникът на Светльо
« Отговор #87 -: 18-07-2009, 07:14:44 »

 ;D ;D ;D ;D ;D
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Дневникът на Светльо
« Отговор #88 -: 28-11-2009, 11:13:39 »

 :heart_2:Светльо, баба с тебе зачекнахме една итересна темичка, кат си готов давай у езотериката, че не помня къде я наченахме... пък ме сърби езикът...да не се откажеш сега ???
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневникът на Светльо
« Отговор #89 -: 28-11-2009, 22:53:51 »

Хаххаха, Марулче, и аз давам малко то моите на който иска...  ;D

Наистина зависи от упражненията. В интерес на истината, мускули се правят най-вече на фитнес. Има едни "здрави" суровоядци, приличат на месоядци,  но просто тренират в залата...

Конопено мляко задължително - много протеини има в него и много се пие при активно спортуващи. Останалата информация ни се припокрива, засега няма какво да допълня...
Като бях в гимназията 2 гидини се занимавах с бодибилдинг яко блъскане и това още преди да ми дойдат някакви вегетариански идеи в главата. До един момент мускулите ми нарастваха и накрая само ставаха по-жилави и твърди без да увеличавам обиколките.

Оооо, връщам си думите назад - не само с фитнес, ами и с йога се правят мускули...  ;)
Петко и ти май влизаш в графата "суровоядци - здравеняци"  ;D
"Powered by RAW"  ;D ;D - това ви е девизът!  :)
И аз имах почти такива плочки като Петко. Сега благодарение на йогата мускулите ми станаха с финна структура, по-меки и гладки са и като ги стегна почти не се напипват буци, а е нещо хомогенно. Никога не съм имал никаква подкожна тлъстина.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Дневникът на Светльо
« Отговор #90 -: 17-02-2010, 10:45:25 »

Светльо, къде има в Бургас диетичен магазин, знаеш ли адрес? Също ако можеш да ми кажеш къде мога да намеря настойка от орехи за пречистване по метода на Хилда Кларк, ще ти бъда много благодарна  :peperudi:
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Дневникът на Светльо
« Отговор #91 -: 17-02-2010, 11:10:23 »

Rima, за здравословен магазин в момента не мога да ти кажа къде има.Имаше един на "Гурко",но вече го няма...затвориха го :-\
Аз си бях купил повече пакетчета от различни неща за покълване и се бях запасил,така да се каже и миналата седмица отивам да зареждам пак и какво да гледам...няма го магазина. :surpris_23:
Сега от пазара каквото намеря,това.Търся в центъра магазин,но още не съм намерил,а за в комплексите идея си нямам.Общо взето в Бургас сме много зле с тая работа.
Настойка от орехи не съм търсил,но бих искал и аз да си купя.Оглеждам и за такъв уред,"зепер" но има много некачествени и за сега само чета по форумите, за да знам горе долу какво да искам когато си го поръчам.
Съжалявам,че не можах да ти помогна,но това е положението за сега  :-\ :flower:
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Дневникът на Светльо
« Отговор #92 -: 17-02-2010, 11:17:35 »

Е, все пак е информация. Поне да не се надявам  tooth
Иначе намерих един адрес на магазаин самоздрав: ул. Стефан Стамболов бл.132
само, че пише, че е за санитарни материали. Но не пречи да се провери. Другия "Самоздрав" е чак в Стара Загора
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Дневникът на Светльо
« Отговор #93 -: 17-02-2010, 11:24:34 »

"Самоздрав" имаме да  :Content_14:Единият беше срещу космос новата кооперация до магазина на Адидас.
Видях още един такъв за здравни принадлежности на Републиканска.Минах покрай него,но не се загледах.Между Славейковото пазарче и Гурко.Пада се от дясно,по посока Гурко.
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Дневникът на Светльо
« Отговор #94 -: 17-02-2010, 11:38:38 »

Тези ги няма в нета, добре, че попитах.
А семената от пазара дето си взимаш, био ли са? Тук намерих само някакви био, но ми идват малко солено. Мислех да си взема от агроборсата за посев, но те пък са съмнително евтини...
За орехова тинктура вероятно може да се поръча онлайн от доктор-натура. Тяхната обаче е от черен орех и е над 50 лв. От зелен орех в София има в Дар по 9-10 лв., но незнам дали пращат дистанционно.
« Последна редакция: 17-02-2010, 11:41:32 от rima »
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Дневникът на Светльо
« Отговор #95 -: 17-02-2010, 11:48:26 »

Незнам дали са био.Аз от пазара си купувам ядки, нахут от турския,че е по голям и лесно се бели.В едно магазинче до пазара(краснодар),намерих пакетирана ръж.
Това магазинче е от тези за диабетици и т.н.От тези в които има само боклуци,но са без захар и лекарите им ги препоръчват.Влязох ей така,просто да видя,може пък да има нещо.Е,имаше...ръж.Попитах имате ли люцерна? А жената вика,ами не,защото никой не е искал до сега  tooth
Жената беше доста отзивчива и каза че ще говори с дистрибуторите да и доставят повече семена за кълнове.Така че,там ми е надеждата.Но за други по-специфични неща,май няма да ме огрее и ще трябва да зареждам от другаде. :surpris_23:
« Последна редакция: 17-02-2010, 11:50:30 от Svetlio »
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Дневникът на Светльо
« Отговор #96 -: 17-02-2010, 14:28:43 »

е точно турски ли нахут намери да зимаш... размерът откога има значение и това, че е по-голям не ти ли говори, че най-вероятно и той е бамкан с хормони както и почти всичко в Турция... :-\
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Дневникът на Светльо
« Отговор #97 -: 17-02-2010, 14:35:20 »

Доживяхме да пишеш редовно пак ,добре дошла :flowers2:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Дневникът на Светльо
« Отговор #98 -: 17-02-2010, 14:45:15 »

Марулче,по-лесно се бели за това!Аз не обичам да го ям с обвивката.
Те и ядките са турски,но до колкото знам,са си хубави.
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Дневникът на Светльо
« Отговор #99 -: 17-02-2010, 18:14:27 »

Rima,сега попаднах на едно магазинче от "наш'те".Намира се точно на гърба на църквата "Кирил и Методи".Той е с една стара дограма от железните,доста неугледен отвън.Едвам го забелязах,но от горе има табела и ако се огледаш,ке го видиш.Имаше повечето неща за покълване,брашна разни, и т.н.Каза че в петък ще получат и суров тахан.
Имаше обаче и доста продукти в шишенца,но не разпитах за тях.Повечето са козметика.Изкара ми лиций на капсули,значи може да има и други добавки.Тези дни като отида,ще разпитам какво точно има.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.294 секунди с 22 запитвания.