Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Книгите на Норбеков  (Прочетена 31159 пъти)

vladi

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
Re:Книгите на Норбеков
« Отговор #100 -: 13-02-2010, 19:00:56 »

Бате Бино, благодаря. Ще потърся лекциите на Жданов. Не съм се насочвала към Норбеков, случайно открих аудиото.  :) Ще пусна въдичката пък ще видим.  ;)

Намерих видеолекция на Жданов! Стискайте палци да се навие. (баща ми де, не Жданов  :D)
« Последна редакция: 15-02-2010, 09:20:51 от vladi »
Активен

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240
Re:Книгите на Норбеков
« Отговор #101 -: 13-02-2010, 19:03:42 »

Влади, според мен няма смисъл от "атаки" - и аз съм се опитвала да убедя други хора за различни неща, но според мен резултат е налице само когато човек сам поиска и сам се насочи към определена практика.
Активен

vladi

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
Re:Книгите на Норбеков
« Отговор #102 -: 13-02-2010, 19:18:16 »

amazonian, разбира се, че не мога да правя упражненията вместо него или да го карам насила. Целта ми е да го убедя да даде шанс и да изгледа лекцията. Ако реши, да се довери и да провери дали е истина.  :)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Книгите на Норбеков
« Отговор #103 -: 13-02-2010, 20:36:44 »

Влади, сещам се нещо.  Ако баща ти знае руски , пусни му първо някое друго филмче на Жданов. Не може да не го хареса и току виж проявил интерес и към упражненията :)    А и ти ако имаш възможност да изгледаш нещо от него, няма да съжаляваш. Жданов е  новият руски будител, много уважавана личност, филмите му са много информативни, много съдържателни и  третират  актуални и значими теми  - от алкохолизма  и ваксините до Новия ред ..
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240
Re:Книгите на Норбеков
« Отговор #104 -: 14-02-2010, 16:02:39 »

Разбира се, пожелавам ти успех, Влади. Майка ми прави с мен сега упражненията за очите, но баща ми е от скептиците, какво да се прави  :surpris_25:
Активен

vladi

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
Re:Книгите на Норбеков
« Отговор #105 -: 15-02-2010, 09:13:20 »

Бате Бино:flowers2:
Аз като знам какви съкровища има по сайтовете на братушките, първо при тях търся. Така че повечето ми материали са на руски или английски.  :)

Свалих лекцията и уж я пуснах само да видя дали качеството е добро и за какво става въпрос, а неусетно е минал час! Напълно прав си за Жданов. Човекът наистина има някакво обаяние, обяснява увлекателно и умее да ти прикове вниманието. Непременно ще потърся и други негови филми.

Amazonian, и аз чрез майка ми действам.  ;)

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Книгите на Норбеков
« Отговор #106 -: 15-02-2010, 16:55:20 »

Аз с Норбеков махнах очилата и повече не ги сложих отново :). Само че правих упражненията всеки ден, поне към 6 месеца... и още ги правя колкото пъти си усетя очите изморени. Постоянство се иска, вярно е.
Майка ми беше с мен на първия курс, но тя е с доста повече диоптри и при нея ще е по-трудно... Но не и невъзможно. Само че тя така и още не се хваща сериозно с тая работа  :pensif_29:. Абе, не е лъжица за всяка уста това  :D.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240
Re:Книгите на Норбеков
« Отговор #107 -: 16-02-2010, 23:38:27 »

Едно от хубавите неща на курса, че ти създава много силна мотивация. Не е същото като някой да те убеждава да правиш нещо или да го четеш в книга.  tooth
Активен
 

Страницата е създадена за 0.079 секунди с 22 запитвания.