Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Faline  (Прочетена 20441 пъти)

purelove

  • Гост
Re:Faline
« Отговор #80 -: 24-11-2012, 01:25:26 »

Хайде следващия път да ги докараш поне на 7 банана и 7 фурми  tooth
 За борда и аз съм вътре!

.......
Откакто загубих девствеността си  tooth на фона на песента от филмчето– "Банани с пижами"  (Боже , какъв срам   :surpris_25: ) , от тогава ги ненавиждам.  tooth tooth Направо ви се чудя  :Content_14: Не знам от какво се генерира тази вкусова нетърпимост у мен, но освен замразени (дом. сладолед или крем за торта) не се престрашавам.  :surpris_23: Наскоро бях решила да разннобразя жабуренето с кокосово масло и да пробвам с кори от банани (нали имали избелващ ефект..) , просто не ми се получи. Не можах да го увладея това усещане на ......... в устата. Моята страст (от есенните плодове) е гроздето  :essen: А без киви,ябълки и лимони целогодишно - живота ми е немислим   :Appetit_17:
« Последна редакция: 24-11-2012, 01:28:35 от purelove »
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Faline
« Отговор #81 -: 24-11-2012, 15:58:31 »

еми единия вариант е да си ги яла жълти без точици, другия е че може би просто не са твоята храна. Аз пък не съм фен на ябълките - много малко калории пък толкова дъвчене... tooth Гроздето си е супер, а есента за мен е сезона на райските ябълки  :essen:
Активен
Psychonaut

Faline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132
Re:Faline
« Отговор #82 -: 25-11-2012, 13:30:37 »

Хайде следващия път да ги докараш поне на 7 банана и 7 фурми  tooth
 За борда и аз съм вътре!

Натам съм тръгнала!  :Appetit_4: Вече фурмите ги докарвам, за бананите трябва да се понапъна  tooth
Активен

Faline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132
Re:Faline
« Отговор #83 -: 28-11-2012, 13:21:12 »

Вчера половин ден и днес не ми се яде нищо - и нищо и не ям, вода и чай. Сега проверих - пълнолуние било. 1,5-2 дни глад ми идват супер добре - особено след голямото тъпчене с банани, фурми и райски ябълки с всички произтичащи последствия  tooth
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Faline
« Отговор #84 -: 28-11-2012, 17:00:39 »

кофти детоксикация?
Активен
Psychonaut

Faline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132
Re:Faline
« Отговор #85 -: 28-11-2012, 19:16:36 »

Не, по-скоро малко почивка за стомаха от цялото голямо плюскане и непрекъснатото притичване до wc-то  ;D
А и съм свикнала с кратките гладувания и особено по пълно/новолуние ми се гладува.
Нищо, от утре се захранвам малко със сок и мандарини и после пак се връщам към  :Appetit_4: :Appetit_4: :Appetit_4:  ;D
Активен
 

Страницата е създадена за 0.094 секунди с 23 запитвания.