Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Тема за жени- как да се спасим от ...  (Прочетена 29302 пъти)

mnogoznaika

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re:Тема за жени- как да се спасим от ...
« Отговор #60 -: 19-03-2012, 10:19:32 »

Никога не съм ползвала тампони, интересно ми стана с тази чашка. Само, ако се наложи по-енергично движение или тичане, подскачане например няма ли опастност да се разлее течността?
Активен

RoJe

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70
Re:Тема за жени- как да се спасим от ...
« Отговор #61 -: 19-03-2012, 11:13:10 »

Анжи, не помня къде точно прочетох това за ендометриозата. Тогава изчетох всичко в бг мама и други форуми, предложени от Гугъл.
За Многознайка - не се разлива, стига чашката да не е препълнена или поставена правилно.
Аз голям зор видях, докато се науча да я вадя.
Продължавам да се съмнявам колко по-хигиенично е използването й в сравнение с д.превръзки - именно в частта на ваденето и повторното поставяне...
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Тема за жени- как да се спасим от ...
« Отговор #62 -: 19-03-2012, 14:32:20 »

Ами Роже, аз откакто съм отворила темата ползвам чашката, ползвах я и като пътувах с колело по разни разбити държави, където предимно съм спала на палатка и съм се къпала в реките, и не съм имала никакъв проблем с гъбички и т.н., а аз дори и не я преварявам толкова често, колкото е препоръчително. Не разбирам притесненията ти относно хигиеничността на какво точно се базират. Имала ли си някакви оплаквания докато си я ползвала? Има си инструкции как се използва, а и струва ми се, е близко до акъла, че трябва да си измиеш ръцете, преди да си бъркаш някъде. Мисля, че темата е подходяща за споделяне по-скоро на опит, отколкото на мнения.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.089 секунди с 23 запитвания.