Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ставно-възпалително дегенеративни проблеми на гръбнак и други стави  (Прочетена 38657 пъти)

Мая

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36

За всички които се интересуват от по-безвредна и по-ефективна алтернатива на нестероидните и стероидни противовъзпалителни и обезболяващи които предлага академичната медицина, ..................относно проблеми свързани с травматични/дегенеративни/възпалителни проблеми на гръбначен стълб или други стави, от рода на спондилоза, остеохондроза, дискова протрусия, дискова херния, спондилолистеза, артрит......и др. от този род.
И ако все още не са попадали на следното:

discus compositum n  - Хомеопатични инжекции
Не се продават в България. Със Сигурност се  продават в Германия, ....и май в Русия и Украйна.
Могат да бъдат доставени чрез познати или куриерски услуги за няколко дни. През първата година от ползването им са необходими 3 курса по десет инжекции през два месеца, всяка следваща година по един курс  от десет инжекции.
Отзивите за тези инжекции от личен опит на ползвали ги  вече са впечатляващи!

 
« Последна редакция: 10-02-2012, 07:22:13 от Мая »
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Мая , забеляза ли колко интересно протича темата, която започна ?
Обясняваш ни за проблем и накрая опираме до някакви инжекции, които незнайно откъде реши да рекламираш/споделиш с нас - хора, които едва ли бихме ползвали подобно нещо. Ти защо не ги пробва да чуем от първа ръка отзивите за тях ?
Активен

Мая

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36

Човек трябва да може да излиза по някога от субективното  си  мислене.... и да го разгърне в по всеобхватно и цялостно такова.

Разбира се че ти няма да ги ползваш,  за това и съм написала че информацията е „За всички които се интересуват“,  което изключва тези които не се интересуват и се включват в темата без да има какво да кажат  да тренират само клавиатурата си .  Аз например никога няма да се включа с  „ „компетентни мнения„ „  в тема да кажем свързана с очни заболявания, защото освен няколко общи приказки нищо друго не знам.
Но ако от друга страна попадна на информация примерно за алтернативно лечение/препарат за рак какъвто аз нямам определено няма да реагирам по този начин  "ама за какво давате информация за този продукт, аз нямам нужда от него"  ::)   Ако аз нямам нужда, други хора може да имат!!!

                                                                                                                                              
Живота  не се свежда само до това което ти си  видял и от което ти имаш нужда, а е доста по обширно, сложно и многопластово нещо.
Форума не се чете само от редовни дългогодишни потребители, а и от много гости случайно или не чак толкова случайно попаднали на него,  търсещи информация по разни въпроси. Ако някой напише в Google например „дискова херния обезболяващи“  и попадне на тази тема информацията която давам е за такива като него.  В съседна тема, 15 годишно момиче пита за артрит, информацията е да кажем и за хора като нея.

Не са някакви инжекции, а са хомеопатични. Има достатъчно информация по чужди форуми за личен положителен  опит на използвали ги вече, също и по 2-3 наши други форуми.
Нямам НИКАКВА комерсиална връзка с тези инжекции както казах дори не се продават в България, така че не правя никаква реклама.  Личния опит с тях идва след най малко 4 месеца.......


« Последна редакция: 10-02-2012, 10:56:14 от Мая »
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Мен ме впечатли повече - " всяка следваща година"  по един курс инжекции.. малко обезкуражяващо въздейства :) 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Привет titan! tooth :thankyou:Смях  се доста около последния ти пост тук.В него,разбира се няма нищо смешно,но понякога имам навика да търся и намирам смешното дори там, където го няма :Confus_3: tooth :Content_4 - emotloader:
  Сега  ми хрумна да ти кажа няколко  поговорки-ей така,без умисъл някаква...хрумване просто... tooth tooth tooth

"Обещават ли ви да превърнат мечтите ви в действителност, очаквайте да превърнат действителността ви в мечта"
 tooth tooth
"Малцина от нас могат да понесат щаститето - имам предвид щастието на ближния си."
-Марк Твен
 :Content_4 - emotloader:

"По-добре дръжте устата си затворена и оставете хората да ви смятат за глупави, отколкото да я отворите и да разсеете всички съмнения..."
-Марк Твен
 tooth tooth :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:

"Той повишава гласа си, вместо да засили доводите си."
-Чудомир

 :weight_lift: :weight_lift:
 
"Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път." tooth tooth

"На света няма нито един паралел, който да не е убеден, че може да стане екватор, стига да му дадат право на това." tooth tooth :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:

Надявам се да се посмееш заедно с мен.Има един вид  карикатури -графики -пародии,там човек разбира и се смее без думи ,само при вида на рисунката...Има и такива ситуации в живота-без думи се смеем до сълзи...та това ми беше думата ,де-адресирана  към теб...весело настроение ти пожелавам tooth tooth :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:


 





Източник: http://indigota.com/index.php?topic=2398.0#ixzz1lyBvFkh1
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Мая

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36

Мен ме впечатли повече - " всяка следваща година"  по един курс инжекции.. малко обезкуражяващо въздейства :) 

Това което съм посочила като схема е идеализирания вариант. За всяка следваща година това е по скоро подддържащ курс.
Всеки може да ги спре когато иска. Ако се почувства добре след първите десет ако иска може да ги спре.
Според сложността на проблема.....   Но целта ми беше само информативна, не е коректно да продължавам. Който се интересува може да потърси хора с личен опит......
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Мен ме впечатли повече - " всяка следваща година"  по един курс инжекции.. малко обезкуражяващо въздейства :) 
Защо да е обезкуражаващо? tooth :Confus_3:Напротив, на мене ми се вижда ,че точно препоръката "всяка следваща година" е много окуражителна!...-за да се поддържат банковите сметки на медицинските институции ина самите лекари в екстра състояние... tooth tooth
Ти  бате Бино да нямаше случайно пред вид интереса на пациента? :Appetit_4: :flowers2: :Content_14:... tooth
или смисъла на Хипократовата клетва? :Content_4 - emotloader: tooth
" -кураж, кураж се иска!... -дори и да ме видите, че ставам по зле - не вЕрвате на очите си -вЕрвайте на препУръките на "правилните" лекари -казал болния в последните си мигове от провеждането на терапия с "правилните" инЖекСии... tooth tooth :Content_4 - emotloader: :Confus_3: :Content_4 - emotloader:
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Мио ,радвам се наистина много ,че често те избива на майтап. Това говори за едно перфектно здраве, тонус и приповдигнати емоции. Неща все важни и достойни за стремеж.
В случая обаче прибързваш с присъдата си над продукт , който не познаваш. Възможно е да е така, както казваш, но може и да е друго. (все пак е редно да го установим лично, нали ? :) )
  Хомеопатията е трън даже в очите на "научната" медицина и тя я счита за магьосничество.  http://www.otizvora.com/2010/05/1487/
 Методиката  си върши добре работата в ръцете на грамотен хомеопат.  Ако наистина са хомеопатични , разбира се , тези инжекции. Защото аз за пръв път чувам  да има хомеопатични инжекции.
Близък съм със секретарката на коронования за най-добър хомеопат във Варна , ( и тя е хомеопат даже , както и доста в час ,ппроучена е :) ) ще я питам за мнение и ще споделя. И на мен ми е интересно. 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Мио ,радвам се наистина много ,че често те избива на майтап. Това говори за едно перфектно здраве, тонус и приповдигнати емоции. Неща все важни и достойни за стремеж.
В случая обаче прибързваш с присъдата си над продукт , който не познаваш. Възможно е да е така, както казваш, но може и да е друго. (все пак е редно да го установим лично, нали ? :) )
  Хомеопатията е трън даже в очите на "научната" медицина и тя я счита за магьосничество.  http://www.otizvora.com/2010/05/1487/
 Методиката  си върши добре работата в ръцете на грамотен хомеопат.  Ако наистина са хомеопатични , разбира се , тези инжекции. Защото аз за пръв път чувам  да има хомеопатични инжекции.
Близък съм със секретарката на коронования за най-добър хомеопат във Варна , ( и тя е хомеопат даже , както и доста в час ,ппроучена е :) ) ще я питам за мнение и ще споделя. И на мен ми е интересно. 
не се подигравам,но  имам дълбоки резерви  към термина хомеопатична инжекция.мисля ,че без подробно обяснение на мехнанизма на тези инжекции,придружен с мнение на признати хомеопати с препратки от цитатите,е несъстоятелно да свързваме -думата инжекция и хомеопатия.Готов съм да се съглася в достоверността на  съществуващите "хомеопатични инжекции" ако се покажат документи и доклади на темата от хомеопати  с опит.Но ако се дават  само общи приказки  ей така за вятър по темата всичката правдивост на казаното ще е под въпрос.Съгласен съм с хомеопатията по принцип така че няма никакво противоречие.Просто искам мнение на спецове ,а не разкази на свободни теми...съгласен съм с теб принципно :essen: :peperudi: :peperudi: :whistling2 - emotloader: tooth tooth
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

 А така :) Ама аз не съм употребил "подиграваш" , а "майтапиш" , които доста се различават смислово.
Така става разваления телефон - аз казвам "майтап", Мио чува "подигравка" , а при Мая вече е отишло като "гавра"  :) :)  /  и аз се шегувам, няма проблем, но по принцип трябва да се внимава с хиперболите :) /
Веднага ми отговори моята позната - това е илач на "другата" хомеопатия ( с която те не се занимават и затова тя няма наблюдения ) , тоест - Боаронската.  Става въпрос за комбинация от три хомеопатични лекарства.  Но мнението на  нашия най-добър хомеопат, както и на Гълъбов, както и моето ( от всичко , което съм изчел за тази наука ) е , че хомеопатията е една - класическата хомеопатия, недопускаща комбинации от различни хомеопатични, както и комбинации на хомеопатично с антибиотик например. 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Добре бате Бино,благодаря за цитираните мнения на най- добрите български хомеопати.Няма причина да не съм съгласен с хора-професионалисти и напълно адекватни към тази великолепна наука.Става дума за класическата наука хомеопатия! :fun_096:Не знаех за тази и разновидност-Боаронската.Сега ,тъй като цитираните от теб спецове са си дали мнението,вече е редно да се излуша  и другата страна,рекламираща хомеопатите от Боаронското течение.Искат се също така мнения директно от специалистите -цитирани  най- малкото с линкове.Не настоявам за линкове от теб,защото и сам знам за д-р Гълъбов като име в българската хомеопатията.Така, че твоите доводи не  се подлагат на съмнение.Ако пък някой друг иска доказателства от теб,знам че ще доставиш  веднага линкове или телефони за връзка със специалистите.
   Сега нека да видим  най-обективно какви факти ще бъдат поднесени от защитаващите ефективността на хомеопатичните инжекции :fun_096:...
Наострил съм  си ушните пеленгатори  до степен  да се пръскат по шевовете и  за най-малката информация, която ще се снесе по случая.... tooth tooth tooth :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Confus_3: :Confus_3:
« Последна редакция: 10-02-2012, 20:12:57 от Миоджералвомбо »
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Много задълбахме пак , а нищо не казваме. :)   Моето не са доводи, само някакво уточнение.
Няма значение един препарат какъв е и дали влиза в  общоприетите рамки.  Дори да е и най-абсурдният, щом е излекувал дори  едного - значи заслужава уважение.
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Много задълбахме пак , а нищо не казваме. :)   Моето не са доводи, само някакво уточнение.
Няма значение един препарат какъв е и дали влиза в  общоприетите рамки.  Дори да е и най-абсурдният, щом е излекувал дори  едного - значи заслужава уважение.
Нека тогава да се посочат точни линкове да се покаже кой е излекуван,пък било и само един.Да се покаже защото това доказва и нищо друго.
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

стефан

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

Здравейте и от мен.Конкретно за Мая и хомеопатичните инжекции мога да споделя малко личен опит :flowers2:.Балетист съм-да не се смеете :love_028:.Имах,и продължавам да имам ставни проблеми,напрежение,стягане на мускулите,че чак и треперене от зор.Та първо започнах да се залъгвам с "вижън" витамините.Пих ги доста време-нищо.После така се случи,че попаднах на хора,които се занимаваха професионално с масажи.Айде и там сумати курсове които най много помогнаха не само физически :love_028:.После беше ред на хомеопатията,от малките хапчета и разните му капки.Та по едно време след като човека,който ми ги предписваше каза,че след като сме опитали всичко без явен ефект,имало и "хомеопатични инжекции" от стволовите клетки на прасе :surpris_22:.Май направих два,или три курса и се почувсвах по-добре.По малко напрежение,по отпуснато тяло-и акъл.Има в интернет инфо,ще сложа името което ми излезна на латински,не бяха скъпи.Аз ги взех от немско.Та това което "баба" Марина,Мио,Бате Бино(мерси за ореховата настойка)и предполагам доста хора тук споделят,е че тялото е пряко свързано с нашите емоции,нашето възприемане на околния свят,отношението ни към хората и към самите себе си.

Радвам се че го има този форум,с уважение Стефан

Да ме извините за правописните грешки  :-[

Funiculus umbilical
« Последна редакция: 11-02-2012, 01:33:41 от стефан »
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Здравейте и от мен.Конкретно за Мая и хомеопатичните инжекции мога да споделя малко личен опит :flowers2:.Балетист съм-да не се смеете :love_028:.Имах,и продължавам да имам ставни проблеми,напрежение,стягане на мускулите,че чак и треперене от зор.Та първо започнах да се залъгвам с "вижън" витамините.Пих ги доста време-нищо.После така се случи,че попаднах на хора,които се занимаваха професионално с масажи.Айде и там сумати курсове които най много помогнаха не само физически :love_028:.После беше ред на хомеопатията,от малките хапчета и разните му капки.Та по едно време след като човека,който ми ги предписваше каза,че след като сме опитали всичко без явен ефект,имало и "хомеопатични инжекции" от стволовите клетки на прасе :surpris_22:.Май направих два,или три курса и се почувсвах по-добре.По малко напрежение,по отпуснато тяло-и акъл.Има в интернет инфо,ще сложа името което ми излезна на латински,не бяха скъпи.Аз ги взех от немско.Та това което "баба" Марина,Мио,Бате Бино(мерси за ореховата настойка)и предполагам доста хора тук споделят,е че тялото е пряко свързано с нашите емоции,нашето възприемане на околния свят,отношението ни към хората и към самите себе си.

Радвам се че го има този форум,с уважение Стефан

Да ме извините за правописните грешки  :-[

Funiculus umbilical
Привет Стефчо.Много показателно мнение!Чудесно.Сега ще ти споделя нещо.Майка ми ,сега вече на възраст,е била акробат ,като по млада-в цирка.когато беше на  60 г се хванах на бас с нея че не може да падне в мъжки  шпагат и загубих веднага и то пред доста хора това.искам да кажа че пазеше гъвкавостта си.Попитах я-не пазиш диета от поне 30г,не те ли боли.каза -умрях от болка но не показах на лицето нищо,така съм научена.това е едно.другото ,което искам да  ти кажа ,че понеже бях в клас заедно с акробатки,щангисти и баскетболисти,освен ние,то имах добра представа как ги гърчат за диетата и какво се случва когато ги натиснат травмите.А ти говоря за акробати ,някои от които станаха световни шампиони.т.е разбираш нивото за което иде реч.с една дума твоите натоварвания са големи и знам какви жертви правиш за да си в час.Каква ми е думата?Твърдя-ако някой индивид разтяга мускулите и сухожилията до степен на твоята ,тогава ,ако не спазва вегетарианска диета,след време ще се появят травми ,които сега не се регистрират телесно предварително във времето.Без да твърдя,смея да предположа, че не винаги си бил вегетарианец,като може и сега да не си такъв.Ти,повече от много тук ,на практика знаеш важността на диетата за балета.но травмите преследват винаги ония, които ядат месо,особено айца и по-малко риба.Хомеопатичните инжекции ,комбинирани според случая,  за да има ефект,са добри.Но да чакаме на тях и да не махнем причините за травмите е все едно да чакаме  писмо от мъртвец
Много хубаво, дай линк да видим какво е  чудото  с тях.някои персони трябва да ти целуват ръка дето  си обещал линковете... tooth tooth
 моите уважения към теб,защото ти обективно гледаш на работата.няма тън-мън и ала -бала.щото иначе си аут и на улицата.точно такава е и истината-ако не си най- добър  в отрасъла си,гниеш като пор някъде из дупките.Но това  трябва да се обясни на висок глас!Гъвкаво тяло-гъвкав ум,кекаво тяло-кекав ум.Така че сред нас имаш предимство ти . :love_028: :love_028: :love_028: :love_028: :love_028:
« Последна редакция: 11-02-2012, 03:05:16 от Миоджералвомбо »
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

стефан

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

Привет Мио,и ти не си от тез дет си лягат рано ;D.За майка ти ,не е трябвало те се хващаш на бас,с право е спечелила :Content_14:.Бих казал,че предимно жените им се налага да спазват диети.Поне при нас в балета,от десет мъже,един да има склонност към напълняване,и той рядко би се задържал.При дамите,сега се замислям май всички си бяха с апетит,но в зависимост от типажите,някой им се лепи веднага-другите са си слабички.Вече с годините,и като спреш да се занимаваш там май всички качват :essen:Имах една колежка,бяха ни избрали от московското училище да заминем там да учим.Бяхме на по 10години,и при нея още на края на първата учебна година и направиха "предупреждение" за килограмите.На другата година,пак,и на третата просто и казахе че заради килограмите не може да продължи,и се върна в Бг.Демек,няма 6-5.Е,сега е май към 100кг,познаха :Content_4 - emotloader:.
Иначе никой не ни гледаше в чиниите,при спортистите,там е по индивидуално,и се гледа под микроскоп..
Ние сме по-финното изкуство tooth..За месото,прав си,може би над 30г съм бил консуматор.Бях спрял за 7месеца,но тъй като напрежението в мускулите ми не изчезна като с магическа пръчица,нещо реших да си го изкарам на "месото",или на някой друг,и почнах да похапвам отново... :Confus_3:
Ето линк към клетките,макар и от животински произход се водят "хомеопатични".

http://www.versandapo.de/en/9332/401727/FUNICULUS-UMBILICAL-SUIS-INJEELE-forte-1-1-ml.htm








Активен

Flatline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131

От опита на двама треньори по тенис, които познавам и които имат болки колената мога да кажа, че хапчетата с хиалуронова киселина за заздравяване на стави и връзки нямат ефект. Пиха ги сума месеци и дори нямаше облекчение.
Активен

Мая

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36

Тази тема се е превърнала в клюкарник, ....а заглавието на темата  е доста сериозно!!!

Големи фантазии,  и изключително инфантилни измислени и премислени интерпретации на мненията ми!
Информацията която дадох е само за хора с широк и разтворен ум, само за хора които са способни да надхвърлят пределите на малката си личност. Информацията е само за обикновенни и несъвършенни хора, ..... а не за „напреднали“ личности,  на които основното им занимание е да се вардят и обслужват страха си някой да не надмине напредъка им.

Написано е,  но няма кой да види хомеопатичните инжекции Discus compositum n са " " "по-безвредна и по-ефективна алтернатива на нестероидните и стероидни противовъзпалителни и обезболяващи които предлага академичната медицина" " ".   Както фармацефтичния потенциал на стандартната медицина не може да обърне сериозните нарушения в механиката на ставите, така и тези инжекции не премахват чудотворно механиката и геометрията на травмата, .....но могат да предотвратят кризите и болките до състояние за водене на по-пълнценен живот.  Написала съм против възпаление, против болка,... за чудотворно появяване на нови резервни части на повредените никъде не съм говорила. Когато го няма възпалението, въпреки нарушената механика  нещата се успокояват,   но не е само това например повреден диск може да се калцира и да се спре по нататъчното му разпукване и изтичане  в следствие на подходящо вещество привнесено от вън ................. но спирам до тук, тъй като обясненията са доста специализарани.
                                                                                                                                  
Решението на проблема не приключва с тези инжекции и никъде не съм споменала подобно нещо. Решението или сериозното подобрение(защото в някои случаи не е възможно тотално решение)  на подобни проблеми в зависимост от сложността  е В МНОГОВАРИАНТНИ, ГЪВКАВИ И КОМПЛЕКСНИ МЕРКИ, ....а не във фанатични едностранчиви и категорични твърдения.





Още повече  решението на подобен проблем не се изчерпва  с вегетарианство. Твърението че вегетаранци не могат да получат гръбначна или друга ставна травма е комично, теоретично и детинско............за информация аз също не ям месо, но не парадирам с това и не съм си поставила за цел да се имам за нещо повече от другите само заради този факт! Но дори и да ядях месо, очеизвадно е че лишаването от него не е достатъчно условие за предотвратяване и лечение  на травми.




 
А   че тялото е пряко свързано с нашите емоции не е откриване на топлата вода на Мио или на който и да е друг,.... а е универсална общочовешка истина чак от древността!  Прекалена самонадеяност е ако някой си мисли че той е откривателя на тази взаимовръзка!!!

И съответно твърдението че само с психично осъзнаване и духовно израстване може да се реши малък, голям или много голям проблем на опорно-двигателния апарат  е също комично,..... дори и подигравателно за хора примерно в сериозна болкова криза, още по подигравателно е за хора на легло или парализирани такива !

Психичното осъзнаване и духовното израстване са желателни за всички хора  без изключение според възможностите им и нивото им, .........СЪС или БЕЗ каквито и да било здравословни проблеми. Справянето с проблеми на опорно-двигателния апарат НЕ се изчерпва   с психично, душевно, духовно съвършенство.

                                                                                                                                    
В рамките на едно отделно прераждане(живот) освен психосоматични взаимодействия, съществуват и соматопсихични такива. Тоталния единствен и категоричен  психисоматичен закон е за цялата съвкупност от прараждания, който вярва в прераждането!!!
                        
Човешкото тяло е толкова сложно,... нито традиционната нито алтернативната медицина  са навлезли достатъчно дълбоко в загатките и мистериите му, .......така че ограниченото познание и съзнание на една отделна личност няма как да знаят и да могат всичко и да са сигурни във всичко, самонадеяно е....



 
Нямам никакво намерение да доказвам  каквото и да било. Има интернет,  там се пуска   наименованието   „Discus compositum n“  и излиза личен опит на хора вече ползвали ги включително и в два български форума, който има интерес ще стигне до информацията!


« Последна редакция: 11-02-2012, 10:31:51 от Мая »
Активен

стефан

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

Мая,нада ли някой тук открива каквито и да е взаимовръзки,просто се стараем да помогнем!Това че не става по твой начин-съжалявам! :love_028:
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора


Големи фантазии,  и изключително инфантилни измислени и премислени интерпретации на мненията ми!
 
А   че тялото е пряко свързано с нашите емоции не е откриване на топлата вода на Мио или на който .... Прекалена самонадеяност е ако някой си мисли че той е откривателя на тази взаимовръзка!!!

И съответно твърдението че само с психично осъзнаване и духовно израстване може да се реши малък, голям или много голям проблем на опорно-двигателния апарат  е също комично,..... дори и подигравателно за хора примерно в сериозна болкова криза, още по подигравателно е за хора на легло или парализирани такива !

Справянето с проблеми на опорно-двигателния апарат НЕ се изчерпва   с психично, душевно, духовно съвършенство.

                                                                                                                                  
Хехехе...привет съкровище скъпо.Много се радвам като ме споменеш в мъдростите си... toothТ :Content_14: :Content_4 - emotloader:и не знаеш ,ама да ти кажа -завършил съм средно образование -водоснабдяване и канализация-гр.Каспичан.Там не открих топлата вода ,че нЕмаше никогъШ из школото таквози нещУ...миехме  си тъпите картуни на водоема с кравите ,които пиеха вода.. :Confus_3: :Content_4 - emotloader:ти да не би да чакаш от куха лейка, като мойта глава да изкара нещо повече от глупости.... tooth tooth...Не може ,и затова понеже съм именно такъв нескопосник, както ме описа,от тази позиция,сега мога да ти задам един два въпроса-едва ли ще са умни,по скоро -не, но то не може и да се очаква от подобна креатура ,нЪл тъй?... :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
 Въпроса е ,защо не вземеш да туриш една снимка тука да те видим,та да знаем,аджеба ,коя е таз велика мъдреЧка,с толкоз много знание .Да се запознаем де, както се вика... :Content_4 - emotloader: tooth..Ще ни удостоиш ли с височайшата си снимка ,нас невежите и по скоро мен -глупияндера ,дето сега открива топлата вода... tooth tooth...Ако благоволиш да си покажеш физиономията с едно фото/щТрак...и готово/,обещавам да ударя челото в пода  ,да се овъргалям в катран ,да се посипя след това с перушина и после да ида да  пробвам топла вода, във вана за къпане... :Content_4 - emotloader: :Confus_3:Ми дай да те видим каква си ,Убава ли си що си...Че си умна- умна си,па си викам -каква ли е опаковката на тази велика Умност.... :surpris_23: :surpris_23: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:затва ми е думата ,де...не е нещо настоятелно.Чисто и просто интерес...хехехехе... tooth..Както ми е чист и прост акъла ,та чак сега да разбера че имало топла вода...хахахахаха :Content_14: :Content_4 - emotloader: tooth :Confus_3: :sorcerer - emotloader:
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка
 

Страницата е създадена за 0.074 секунди с 22 запитвания.