Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Пирамида за подобряване качествата на водата  (Прочетена 24204 пъти)

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Ако поставите чиста вода под малка пирамида построена в къщи, копие на Хеопсовата и с нея поливате домашните си разстения, те ще растат 3-4 пъти по  бързо и също толкова по мощно.Така правя у дома.Босилека за 3 месеца е повече от 70см висок и гъста гора направо.Една чушка гледам в саксия и е на 3 г. възраст,не ще да умре и все повече чушки дава всяка година.Ако искате да си правите пирамида , достатъчно е да бъде само от дървени пръчки.Моята е бамбукова.Това, което ще направи водата вълшебна за разстенията е факта,че тази вода като седи под пирамидата , структурата и навлиза в резонанс със самата пирамида.Ъгъла, който сключва равнината на стената  с равнината на основата е същия ъгъл , който сключват правите на векторите между посоките на кислородния и водородните атоми в молекулата на водата.По този начин ,всичко което съдържа вода , поставено  в самата пирамида вътре, постепенно започва да резонира, да трепти и молекулите на водата се нагласят вече с абсолютна точност на този градус.Не, че останалата вода има различен градус , но не е този с абсолютна точност.Ъгъла е точно: 51градуса ,51 минути и 14,3 секунди.Обикновената вода от бутилки или от чешмата пак е с този градус , сключен между посоките на атомите в молекулата и, но там където са минутите и секундите  има малки отклонения.А точно те са много важните.Тези отклонения се получават , когато самата вода е преминала през места, с вибрации които да породят такива аномалии.Или е била поставена на места с излъчвания , променящи този ъгъл със съвсем малко , но напълно достатъчно , за да се промени качеството на водата като цяло.
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

Хм, а ако пием от тази вода, дали и ние ще растем (т.е. остаряваме) 3-4 пъти по-бързо?  :surpris_23:
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694

Хм, а ако пием от тази вода, дали и ние ще растем (т.е. остаряваме) 3-4 пъти по-бързо?  :surpris_23:

струва си да се пробва :)
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Хм, а ако пием от тази вода, дали и ние ще растем (т.е. остаряваме) 3-4 пъти по-бързо?  :surpris_23:

За да знаеш това трябва да опиташ лично.какво по добро доказване или отхвърляне на едно твърдение от личната проверка.
 В допълнение ,ще кажа това:пия само такава,но понеже е от година време,не мога да засека дали за тази една година съм остарял само с 3-4 месеца .Изобщо не мога да го зесека това,защото от шест седем години все еднакво изглежда лицето и тялото.Но не пречи -който иска да направи експеримента.Мисля ,че намалява стареенето не на 3-4 пъти ,а повече дори...така ми се вижда на мен .друго ако кажа, няма да е така... :Appetit_4: :Confus_3: :surpris_23: tooth
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614

..................Ъгъла, който сключва равнината на стената  с равнината на основата е същия ъгъл , който сключват правите на векторите между посоките на кислородния и водородните атоми в молекулата на водата.По този начин ,всичко което съдържа вода , поставено  в самата пирамида вътре, постепенно започва да резонира, да трепти и молекулите на водата се нагласят вече с абсолютна точност на този градус.Не, че останалата вода има различен градус , но не е този с абсолютна точност.Ъгъла е точно: 51градуса ,51 минути и 14,3 секунди.Обикновената вода от бутилки или от чешмата пак е с този градус , сключен между посоките на атомите в молекулата и, но там където са минутите и секундите  има малки отклонения.А точно те са много важните.Тези отклонения се получават , когато самата вода е преминала през места, с вибрации които да породят такива аномалии.Или е била поставена на места с излъчвания , променящи този ъгъл със съвсем малко , но напълно достатъчно , за да се промени качеството на водата като цяло.

 ???.......Шегуваш ли се?......

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

..................Ъгъла, който сключва равнината на стената  с равнината на основата е същия ъгъл , който сключват правите на векторите между посоките на кислородния и водородните атоми в молекулата на водата.По този начин ,всичко което съдържа вода , поставено  в самата пирамида вътре, постепенно започва да резонира, да трепти и молекулите на водата се нагласят вече с абсолютна точност на този градус.Не, че останалата вода има различен градус , но не е този с абсолютна точност.Ъгъла е точно: 51градуса ,51 минути и 14,3 секунди.Обикновената вода от бутилки или от чешмата пак е с този градус , сключен между посоките на атомите в молекулата и, но там където са минутите и секундите  има малки отклонения.А точно те са много важните.Тези отклонения се получават , когато самата вода е преминала през места, с вибрации които да породят такива аномалии.Или е била поставена на места с излъчвания , променящи този ъгъл със съвсем малко , но напълно достатъчно , за да се промени качеството на водата като цяло.

 ???.......Шегуваш ли се?......
Не се шегувам ,а говоря напълно сериозно.ако те интересува дали е шега като влезеш в профила ми там е даден линк към блога ,в който съм публикувал статията си.Това ми изкаване е част от нея.Там ще видиш и снимки на самата пирамида и също на разстенията  които поливам с вода от пирамидата.Изледването е напълно сериозно.можеш да направиш справка за това като сметнеш ъгъла между стената и основата на пирамидата на Хеопс и след това да провериш в някой сайт на учени химици или физици за информация колко точно е ъгъла между водородните и кислородния атом ж молекулата на водата.Напълно съм сериозен по въпроса. :pensif_29: :love_028: :Cherries
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614

Благодаря ти за информацията,  Миоджералвомбо .

Flatline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131

Миоджералвомбо, не съм сигурен, че разбрах правилно, но ти твърдиш, че ъгълът между атомите е 51 градуса, 51 мин. и 14,3 сек., така ли? Защото аз го знам, че е около 104 градуса, 45 мин.



Този ъгъл имам предвид.
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991

Flatline, просто кефиш с ерудиция  :Content_14:
Активен
Psychonaut

Flatline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131

Благодаря  :)
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Миоджералвомбо, не съм сигурен, че разбрах правилно, но ти твърдиш, че ъгълът между атомите е 51 градуса, 51 мин. и 14,3 сек., така ли? Защото аз го знам, че е около 104 градуса, 45 мин.



Този ъгъл имам предвид.
Така съм се изразил точно.Ъгъла на самата пирамида съм сметнал, и това е лесно да се направи.Твърдението ми че това е ъгъла между атомите е основано на научна книга от по рано.Учения  ,които твърди това е българин.Аз съм се доверил на неговото изказване що се  отнася до ъгъла между атомите.Ако държите ,ще се опитам да му намеря името как се казваще човека,защото сега не си спомням.За неща от микросфета,твърденията могат да бъдат спорни.Много се радвам ,че ми посочвате това и диаграмата!Нека да  приемем че ъгъла между атомите е посочения от Вас а не от мен.Изследвания на това ниво,могат винаги да бъдат оспорени и да се дискутира по тях.А какво бихме казали ,ако приемем и друга една теория,че самите атоми не са твърди частици,,а вид вълна,както е сега една от най новите физични теории.Както за електроните ,така и за протоните и частиците в ядрото може да се изкаже преположение че променят природата си периодично,както вълна,така и частица.По същата логика и така могат да се определят атомите-частица-вълна.Има доста експерименти,които разклащат старата теория за строежа на атома и света.Сега нека да приемем ,че ъгъла е този ,който Вие давате.И следоветелно обяснениято ми като причина ства невалидно.Добре.Това ,обаче не отменя фактите ,които посочих за влиянието на такава вода върху живите организми.Посочете обяснение как става това.Благодаря за коректива. :fun_096:
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

може ли да  се говори за същесвуващ ъгъл между две вълнови частици?между две вълни.според мене може ,ако знаем направлението и съвсем ясно какво е.Но ако тези частици променят вида си от вълна в частица и обратно,тогава не  става ли безпредметно идеята за ъгъл?ако се опрем на Евклидовата пространствена геометрия и мерим с нея величините на микросфета,дали няма да се окажем в заблуда?Аз допускам ,че не можем да ползваме познатата геометрия/стереометрия/ в случая.За това според мен е правилно да се счита за верно кой да е от резултатите.Или нито един. Аз мога да измеря ъгъл,чиито параметри са видими и възприемчиви със сетивата ни.Но параметрите в микросфета ,както и законите там,да се твърди нещо със сигурност ,не би било правилно.Дал съм обяснение ,за микросфета ,което подлежи на съмнение,точно толкова ,колкото и посоченото след това.Източниците са все научни.Но какво знае наука днес?Някои съвсем относителни неща.Така ,че винаги нещо което не е достигнато от личен опит ,може да се оспори.Правилно е оспорен факта цитиран от мен като ъгъл.останалото няма как да се оспори,понеже е личен опит,но това да.много хубаво че има хора тук ,с които могат да се водят принципни дискусии! :Content_14:
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Flatline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131

Не мога да обясня как става това с водата, защото за първи път го чувам.

Доколкото знам, вълновият модел се отнася за електроните, които гравитират около ядрото и цели да покаже, че не може във всеки един момент да знаем, къде се намират те, затова тяхната позиция може да се опише само с вероятности. И това действително е така. Чертичките, свързващи водородните с кислородния атом от картинката, са местата, където вероятността да се намират техните електрони е най-голяма.
Предполагам знаете, че химиците отдавна правят "рентгенови снимки" на молекулите и така на екрана се отпечатва тяхната пространствена структура, която е от първостепенна важност, особено за биохимията и медицината като цяло.

Присъдеинявам се към въпроса "Но какво знае наука днес?". Особено, като заговорим за относителност и вероятности, става страшно. Засега има що годе задоволителна теория, която помага на молекулярните инженери (например) под микроскоп да редят атом по атом в стремежа си да открият нови вещества.
« Последна редакция: 21-01-2012, 19:52:38 от Flatline »
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

много добър поглед по въпроса.Преди време имах възможност да наблюдавам "ренегенови снимки "на атоми именно с помощтта на електронен свръхмощен хороскоп в института по математика и механика в София.тогава видях стриктурните решетки на метала германий,неговите атоми.Казвам видях,но ми обчсниха че виждам именно моментни снимки ,правени преди няколко наносекунди.Не може иначе,защото на този прницип е бил тогава този микроскоп.Аз разсъвдавам така-както може да има вълнова теория за елктроните ,обикалящи ядрото,защо да не могат да интерферират и самите молекули,при определени обстоятелства.Затова смея да кажа ,че нагласите на физиците за правдивост на величините от микросфета са по скоро теоретични ,отколкото точни измервания.и като се върнем върху дискутирания въпрос какво остава да съм сигурен...Само това което съм установил от строго личен емпиричен опит.а това е единтсвено прагматичното влияние на водата под хомотетично копие на Хеопсовата пирамида.Днес дори направих една от изпънати въжета .Това е сгъваема въжена хеопсова пирамида,преносима.Утре ,в други ден ще публикушам една статия в блога си за това как се прави точно.Идеята е същата-тъй като тялото ни е 75% вода ,като спим на легло което се намира в такава  въжена пирамида да сташа така че шодата ш нас да резонира и всички процеси да се регулират с отличен баланс.Но за това сега не мога да говоря как се чувства човек спейки в пирамидата,по натам ще мога .Защото вчера я завърших,а сега описвам техничекси процеса в една статия
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Уважаеми приятели из тукашния форум,понеже се закучих с дискусията водена тука по въпроса за ъгъла ,кое как седи досега се рових и дирих из мрежата научни статии по въпроса каква е връзката между голямата пирамида на Хеопс и водата  дето поливаме разстенията.намерих малко неща ,но са на испански а сега точно ме мързи да ги превеждам тези статии.Обаче ако някои иска  и се интересува и каже коя статия  му харесва яще я преведа специално за него.сега ми се спи.ето ги копирани :

Energía Piramidal   
Conceptos
Relación pirámide energética - vida - salud

El cuerpo humano está compuesto aproximadamente de un 70% de agua. Sin agua no hay vida. El agua es la esencia de la vida en el planeta Tierra. Es el fluido por excelencia; es el solvente universal, y como tal posee cualidades potenciales, como una conducción casi perfecta de la electricidad y el magnetismo.

Las características paramagnéticas del agua la transforman en un fluido que puede absorber todas las potencialidades terapéuticas del magnetismo.

La molécula de agua no es H2O, sino que está formada por cinco H2O [5 (H2O) ]. El químico Linus Pauling (premio Nóbel), dice que el agua es: "un polímero constituido por cinco H2O colocados en los cinco ángulos de una pirámide de base cuadrada".



He aquí la vinculación de la energía piramidal con la vida y con la salud. La estructura de las moléculas de agua tienen la forma de una pirámide de 51 grados con 51 minutos y 14 segundos, exactamente el mismo ángulo de las caras de la pirámide de Keops con respecto a la base. La Gran Pirámide es el símbolo de una molécula de agua, el elemento básico e imprescindible para la vida. Por ello debemos construir nuestras pirámides energéticas exactamente por las fórmulas de la pirámide de Keops.

Pawling descubrió que el agua posee cristales de dos tipos: los comunes o sólidos de la nieve y los cristales líquidos formados por la inducción del puente de hidrógeno. Estos últimos cristales son precisamente los que se ordenan cuando ponemos agua dentro de una pirámide.

Uno de los principales efectos de la pirámide bien construida, con materiales adecuados y trabajando en relación al campo magnético del planeta, es el llamado "Simpatía Magnética de la Forma", que en el caso de la pirámide produce la reestructuración de esas moléculas, aumentando al extremo su tensioactividad, convirtiéndola en el solvente perfecto que es en esencia, eliminando los monómeros "sueltos", evitando que formen radicales libres y otros oxidantes.

En el cuerpo humano, donde existen órganos formados por células, estas serán las encargadas de tomar en primera instancia la energía vital para su existencia y perpetuar el funcionamiento del órgano/sistema al cual pertenecen. Este mecanismo de fortalecimiento energético de la célula ocurre gracias a la propiedad de la energía piramidal de disminuir la entropía a nivel celular mediante la relentización extrema del proceso de precipitación coloidal del citoplasma de las células, que no es más que el proceso de envejecimiento celular.

La forma piramidal retarda enormemente la floculación coloidal. La pirámide puede prolongar la vida útil de un coloide, como un hecho casi único en los procesos de entrópicos de la Biología.

En las células animales de los mamíferos se observa con el envejecimiento, un espesamiento citoplásmico concomitante con el proceso de deterioro. Existe una teoría bastante aceptada de que el envejecimiento se debe a un proceso de floculación coloidal, ya que el agua integra más del 90 % de nuestras células, y es en el seno del agua donde "nadan" en suspenso todas las partículas y sustancias que nos dan la vida.

Según el biólogo ruso Trincher, el envejecimiento se debe a los estados cristalinos metastables del agua celular e intercelular. Si conseguimos mediante algún método, retardar el deterioro de estos estados cristalinos, lograremos enlentecer el envejecimiento.

En otros experimentos desarrollados en la Argentina en el I.E.A. (Instituto de Estudios Avanzados), se comprobó que las enzimas rinden entre un 150 % y un 42 % más dentro de la pirámide. También se constató la acción modificadora sobre las hormonas. Las enzimas son "aceleradores" biológicos que ayudan en el metabolismo del cuerpo humano, facilitando las reacciones y ahorrando energía.

El efecto piramidal interactúa también en el sistema nervioso y la psiquis, funciona como una herramienta o instrumento para en una brevedad asombrosa acomodar el cuerpo y la mente a un ritmo cerebral de 7 a 14 ciclos por segundos. A esta banda de vibraciones se le conoce por "Alfa", que es el primero de los niveles de conciencia interna Este es el nivel en que los "dos cerebros" se potencian al máximo, logrando una equidad de funcionamiento y disposición con los mejores resultados.

El campo electrostático de la Tierra tiene una frecuencia de 8 a 14 ciclos por segundos. Todo el mundo físico, los sentidos orgánicos, los conceptos "Tiempo y Espacio", las preocupaciones, el estrés, las dolencias, etc., quedan colgados en la banda "Beta", que está entre los 14 - 36 ciclos por segundos, en la que estamos aquí ahora.

Al sintonizar en "Alfa" estamos en el primer paso necesario para enfrentarnos a nuestro interior profundo y resolver cualquier problema que tengamos, movilizando nuestras energías, armonizándolas y perfeccionándolas para su correcto equilibrio y funcionamiento. Esto es el comienzo de una sanción consciente, de una felicidad deseada.

A través de la historia el ser humano ha creado infinidad de enseñanzas y técnicas para sintonizar el estado "Alfa". Este estado, junto con una correcta respiración, son las dos llaves que abren la puerta del despertar de la conciencia superior y su evolución. Es la pirámide, o más bien el efecto de la energía piramidal, un buen vehículo catalizador para esto se logre.

Contenido y forma como conceptos filosóficos están indisolublemente ligados en el origen de la vida y su evolución en estados o dimensiones. Sin duda, la pirámide resulta ser un arquetipo de información cósmica, que debemos conocer y aprovechar aún cuando la ciencia todavía no haya finalizado sus estudios en busca de la respuesta correcta y su explicación a la luz de nuestras actuales leyes físicas y matemáticas. Algunos pensamos que en esta forma matricial es donde se cumplen todos los principios y efectos de la Teoría de los Campos Unificados de Einstein.

La acción electromagnética es fundamental para la existencia de la vida, debido a que mantiene el equilibrio del átomo, agrupa a estos entre sí para formar las moléculas, y en general, mantiene y transforma los estados de la materia.

El magnetismo es el principio universal que domina y gobierna el universo infinito, manteniendo los diversos cuerpos celestes dentro de un estrecho vínculo natural. La Tierra, el Sol, la Luna y todos los otros planetas de nuestra galaxia transmiten sus propias emanaciones magnéticas, que influyen poderosamente sobre nuestras existencias.

La Tierra se comporta como un gran imán esférico con un polo Norte y un polo Sur, y la energía del campo magnético circulando entre ambos. La potencia del campo magnético terrestre no excede en ningún punto de los 0,5 gauss, y está generada por la Ionosfera, es decir, por una capa de aire que contiene partículas eléctricamente cargadas, y que se extiende entre los 90 y los 160 kilómetros por sobre la superficie del planeta.

La vida en sí misma, es también un fenómeno electromagnético. Cada átomo de cualquier sustancia constituye un diminuto imán, con su correspondiente campo magnético, generado por sus componentes eléctricos; por lo tanto, al estar compuestas de átomos, como toda la materia, las células también tienen sus propios componentes eléctricos. En reposo, existe una mensurable diferencia de potencial entre el interior y el exterior de la pared celular, ya que la parte interna de cada célula aparece relativamente cargada con un potencial negativo, mientras que el exterior se muestra ligeramente positivo. Cada célula es una especie de batería, con su propio campo magnético.

Considerando esta función, vemos que es posible que un grupo de células vibre a una cierta frecuencia cuando gozan de buena salud, pero cuando esta frecuencia se ve perturbada por alguna razón, se produce un estado de enfermedad. Los signos y síntomas de una enfermedad no son otra cosa que las manifestaciones externas del desequilibrio en el flujo energético del organismo.

La esencia de la energía piramidal es magnética, un campo de fuerzas originado por la energía electromagnética en movimiento.

Es bien conocido que el objetivo de la construcción de la pirámide de Keops no fue para usarla como tumba, como se nos ha hecho creer. Probablemente su verdadero uso haya sido como concentrador de energía para terapias de salud o de rejuvenecimiento, técnicas que muy bien dominaban los que la construyeron, que no fuimos los humanos.

 
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Бате Бино,сега чак чатнах,понеже съм кьорав малко :Confus_3: :Content_4 - emotloader: че си станал модератор тука и ми обадиха че държиш всичко да е на български писано.а много хубаво ,бравост! знаеш ли какво,вземи изтрии последните ми две публикации.Понеже месега е късно а сега намерих 5  подобни си викам ,айде да ги пусна на испански а коитон иска утре сабалем на трезва глава ще ги преведа.ама сега като ми казаха за изискването тука ,първо ще взема да ги преведа и само линкове да дам за източник.,испански работи са...но са все ученковци хората-торба акълии са ,така че ще искам да ги сведа до знание на хората.малко съм уморен сега,но искам да стигнем до истината за това каква е връзката на хеопсовата пирамида с молекулата на водата и конкретно и прагматично какво ще спечелим ние от това...хехехехе...както се казва в един филм ,по сценарии на У.Еко,един от героите -папски нунций каза така:не е важно дали дрехите на Христос са били негова лична собственост или не ,за каквото е определен този църковен събора да установи, дали Христос е бил богат или беден,а въпроса е дали църквата трябва да бъде бедна...хехехехехе... :Content_4 - emotloader:.. :Confus_3: та и аз  искам да разбера дали ще имаме файда от всичката тази работа около пирамидите...хехехехе...просто казано -интересчийство... :Content_4 - emotloader: tooth :Confus_3:като преведа статиите ще дам подробен отчет тука точно!утре ,вдруги ден...
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

 

ЕНЕРГИЯТА НА ПИРАМИДАТА
ВРЪЗКАТА:
ПИРАМИДАЛНА ЕНЕРГИЯ-ЖИВОТ-ЗДРАВЕ
/концепция/


Човешкото тяло се състои от около 70% вода. Без вода няма живот. Водата е същността на живота на планетата Земя. Tази течност е универсален разтворител и като такъв има потенциал за перфектно разпределение електричеството и магнетизма.

Парамагнитните свойствата на водата са такива ,че тя може да поеме целия терапевтичен потенциал на магнетизма.

Молекулата на водата не е H2O, но се състои от пет H2O [5 (H2O)]. Химикът Линус Паулинг (Нобелова награда), казва, че водата е "полимер се състои от пет H2O поставени на пет върха базирани във формата на пирамида".



Тук е връзката на тази енергийната пирамида за живота и здравето. В структурата на водните молекули са оформени като пирамида от 51 градуса, 51 минути и 14 секунди, точно под същия ъгъл се намират страните на пирамидата на Хеопс по отношение на базата. Голямата пирамида е символ на водната молекула, основните и важни за живота. Така че ние трябва да изградим нашитае енергийна пирамиди точно формулите на пирамидата на Хеопс.

Паулинг  е открил, че във водата има кристали от два вида: твърди и течни кристали.Вторите са образувани поради индукцията при водородното свързване. Тези кристали са точно така се подреждат, когато ние поставяме вода в пирамида.

Един от основните ефекти на пирамидата,когато тя е добре изработена от подходящи материали, и който е във връзка с магнитното поле на планетата, се нарича "Sympathy Magnetic form". В този случай пирамидата произвежда преструктурирането на тези молекули. Увеличава се до край повърхнината им, като прави идеален разтворител тази вода.По същество премахва на мономерите в "насипно състояние" и избягва формирането на свободните радикали и други окислители.

В човешкото тяло органите са съставени от клетки. Тези клетки са отговорни за асимилирането на жизнената енергия от първа инстанция за продължаване на тяхното съществуване и функциониране на организма / система, към която те принадлежат. Механизма на енергиен капацитет на клетката се осъществява чрез собствената им енергия, която отива да се намали ентропията . Това е екстремно забавяне на процесите на цитоплазмата на клетките, което е просто забавяне на процеса на стареенето на клетките.


Пирамидалната форма забавя драстично колоидата флокулация . Пирамидата може да удължи живота на колоидни разтвори, като този уникален процес ентропия в биологията.

В животинските клетки на бозайници може да се види със стареенето,като цитоплазмено едновременно удебеляване с напредъка на този процес. Има доста учени, които приемат теорията, че стареенето се дължи на колоидия процес флокулация ,тъй като водата прави повече от 90% от нашите клетки , където "плуват" в режим на задържане всички частици и вещества,даващи ни живот.

Според руския биолог Тринчер, застаряването се дължи на метастабилни кристални съставки на клетъчната и междуклетъчната вода. Ако ние по някакъв начин, съумеем бавно да блокираме на тези кристални кристални структури, ние ще се забавим стареенето.

В други експерименти, проведени в Аржентина (Институт за академични изследвания) е установено, че ензимите действат между 150% и 42% по-ефективно вътре в пирамидата. Той е показал също така промяна в действията на хормони. Ензимите са "ускорители", биологични продукти, които помагат в метаболизма на човешкото тяло, осигуряват на обратна връзка и икономия на енергия.


Пирамидалния ефект също взаимодейства в нервната система и психиката, функции .Тялото и мозъка възприемат пирамидата ,ако са поставени вътре в нея като едно невероятно място и те увличават ритмичността на процесите си от 7 до 14 цикъла в секунда. Тази лента на вибрациите е известна като "Алфа", която е първата на вътрешните нива на съзнание. Това е нивото, на което "двата мозъка" дават максимални най добри резултати във функционирането си.

Електростатично поле на Земята е с честота от 8-14 цикъла в секунда. . Всички физически органични смислови понятията за "време и пространство", тревоги, стрес, заболяване и т.н., се определят като вибрационна честота на групата "Бета", която е около 14-36 цикъла в секунда, в кояро ние сме потопени сме тук сега.

Чрез настройка в "Алфа" при първата стъпка трябва да се изправи нашето дълбока вътрешна природа и да се решат на всички проблеми, които имаме, за мобилизиране на нашата енергия, за да се хармонизира и подобри баланса и правилното ни функциониране. Това е началото на едно наказание,на съзнанието към желаното щастие.

През цялата история човекът е създал безброй учения и техники за настройка на състоянието "Алфа". Това състояние, заедно с правилно дишане, са два ключа, които отварят вратата на пробуждане на висшето съзнание и неговата еволюция. Това е пирамида, или по-скоро ефекта на пирамидалната енергия, добър катализатор за това.То е превозно средство , с което се постига.


Съдържание и форма като философски понятия са неразривно свързани с произхода на живота и еволюцията му в държави или измерения. Безспорно е, че пирамидата се явява един архетип на космическа информация, която ние знаем.Вие може да получите отговорите си,дори тогава, когато науката все още не е завършила образованието си в търсене на правилния отговор и обяснение в светлината на сегашните ни закони на физиката и математиката. Някои мислят, че в тази матрица- форма- пирамидата на Хеопс е мястото, което да отговаря на всички принципи и цели на Единната теория на полето на Айнщайн.

Електромагнитното действие е от основно значение за съществуването на живот, тъй като поддържа баланса на атома. Тези групи атоми заедно формират молекули, и като цяло поддържат и превръщат състояния на материята.

Магнетизма е универсален принцип, който доминира и управлява безкрайната вселена, поддържа различни небесни тела в тясна естествената връзка. Земята, Слънцето, Луната и всички останали планети в нашата галактика предоставят собствените си магнитни излъчвания, които силно влияят на живота ни.

Земята действа като един голям сферичен магнит със северния полюс и Южния полюс и магнитните области на енергетиката, протичащи между тях. Магнитното поле на Земята във всеки един момент не надвишава 0,5 гауса, а се генерира от йоносферата, т.е. един слой на въздух, съдържащ електрически заредени частици, и се простира между 90 и на 160 км над повърхността на планетата.


Самият живот също е електромагнитно явление. Всеки атом на всяко вещество е малък магнит, със съответно магнитно поле, генериран от електрически компоненти, следователно в цялата материя клетките също имат свои собствени електрически компоненти. Има измерима разлика в потенциала между интериора и екстериора на клетъчната стена, тъй като от вътрешната страна на всяка клетка е относително натоварено с отрицателен потенциал, докато от външната-положителен потенциал. Всяка клетка е един вид батерия, със собствен магнитно поле.

Като се има предвид тази функция, може да видите как група от клетки вибрира с определена честота, когато сте в добро здраве. Но когато тази честота е нарушена поради някаква причина,това е болестно състояние. Признаците и симптомите на болестта са нищо друго освен пасивна проява на дисбаланс в енергийния поток на тялото.

Същността на пирамидата е магнитна енергия, област на сила, причинена от електромагнитна енергия в движение.

Добре известно е, че целта на изграждането на пирамидата на Хеопс не е била да бъде използвана като гробница, тъй както ние сме били накарани да вярваме. Нейната реална употреба е била като център на енергия или здравна терапия за подмладяване.Тези ,които са я строили са познавали много добре техниките и закономерностите на природата и на човешкото тяло, защото те не са били хора като нас"
 източник:
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Говорих с бате Бино по въпроса и се разбрахме да отворя една друга тема специлано за случая.Понеье сега превеждам още 5-6 подобни теми специално за пирамидите и връзката им с живота на хората.Все научни са.понеже тука стана приказката  по нагоре затова я сложих тука.Другите ще са в нова тема.Така че няма да се обърква с тази
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991

И аз имам пирамиди вкъщи, ще следя за темата  :Content_22:
Активен
Psychonaut
 

Страницата е създадена за 0.099 секунди с 22 запитвания.