Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Лечение на безсъние  (Прочетена 21542 пъти)

sweetie

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re:Лечение на безсъние
« Отговор #60 -: 02-04-2014, 12:58:10 »

Безсънието ми се оправи, но сега се налага да се боря с пролетната умора.
Освен пролетните зелении и разните водорасли, какво друго използвате за енергия и сила?
Тази мака действа ли или да си остана на кафе.
 Наистина толкова хранителни добавки са измислили, да се чудя вече на какво да вярвам.
Активен
Господ чува молбите на хората, които искат да забравят омразата, но е глух за тези, които искат да избягат от любовта.

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Лечение на безсъние
« Отговор #61 -: 02-04-2014, 18:26:58 »

Мога да ти предложа достатъчно екстравагантно , но и мощно тонизиращо средство - препаратът АСД-2 (Антисептикът стимулатор на Дорогов) , от който имам наличен  :peperudi:  Който освен че ще те накара да се чувстваш доста по-приповдигнато в сравнение с кафето ( чийто ефект е супер кратък - половин час. След което - депресийка  tooth ), ще извърши и достатъчно оздравителна работа в организма ти  ;)  Без страничните ефекти на кафето - диуретик и силен подкиселител  ;) АСД-2 на всичко отгоре и алкалириза организма . А слабоеуфоричното настроение продължава през целия ден  ;)  Аз лично не съм усещал дори 5% от тонуса на АСД от който и да било друг препарат, който съм вземал до момента, а те никак не са били малко  tooth Нито прашец, нито мумио, нито чиа, нито дори нормалното! количество АФА  нямат този "страничен" ефект. 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

sweetie

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re:Лечение на безсъние
« Отговор #62 -: 02-04-2014, 23:58:32 »

Мога да ти предложа достатъчно екстравагантно , но и мощно тонизиращо средство - препаратът АСД-2 (Антисептикът стимулатор на Дорогов) , от който имам наличен  :peperudi:  Който освен че ще те накара да се чувстваш доста по-приповдигнато в сравнение с кафето ( чийто ефект е супер кратък - половин час. След което - депресийка  tooth ), ще извърши и достатъчно оздравителна работа в организма ти  ;)  Без страничните ефекти на кафето - диуретик и силен подкиселител  ;) АСД-2 на всичко отгоре и алкалириза организма . А слабоеуфоричното настроение продължава през целия ден  ;)  Аз лично не съм усещал дори 5% от тонуса на АСД от който и да било друг препарат, който съм вземал до момента, а те никак не са били малко  tooth Нито прашец, нито мумио, нито чиа, нито дори нормалното! количество АФА  нямат този "страничен" ефект. 
Мерси за предложението, наистина нямам желание да се тровя с кафе и ще се постарая да издиря този препарат. Освен от руски сайтове, някои дали го внася и в България?
Не съм пробвала чиа, нито мумио, но има време и за това.
Активен
Господ чува молбите на хората, които искат да забравят омразата, но е глух за тези, които искат да избягат от любовта.

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Лечение на безсъние
« Отговор #63 -: 03-04-2014, 01:42:32 »

чиата не знам дали изобщо има тонизиращо действие   :surpris_23:
а този препарат АЦД не е ли някаква химия? 
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Лечение на безсъние
« Отговор #64 -: 03-04-2014, 14:13:03 »

АСД-2  -  от мен само ( засега :) )  Ако някой държи да си го купи от Русия, трябва много да внимава - вече има много фалшификати, които са неразличими  от оригинала!
Къде ме виждаш бе , Искренче , точно аз да склонявам към химия  tooth tooth tooth
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Лечение на безсъние
« Отговор #65 -: 04-04-2014, 00:18:23 »

ами, Боби, много химически му звучи името   tooth
Активен
 

Страницата е създадена за 0.066 секунди с 22 запитвания.