Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: "Техника за Емоционална Свобода" - ТЕС (Очистване на енергийната матрица)  (Прочетена 6317 пъти)

homo futurus

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 241
  • Бъдещето е на Вегетарианците!

Здравейте.

Искам да споделя една интересна история.

     Правел съм многобройни прочистващи процедури и Гладувания но винаги съм знаел че материалното макар и важно не е Водещо.
     Относно Прочистването на Енергийната матрица на тялото има изписани тонове книги и повечето от тях или нищо не казват или предлагат методи които отнемат много време и резултатите идват бавно.
    
Съществува Алтернатива

Преди време прочетох книжката "Умирайки да бъдем себе си" на Анита Мурджани ... Прекрасна книга по истинска история преразказваща страданията на авторката от борбата и с рака загубата на битката с болестта разпада на физическото и тяло изпадането и в клинична смърт и последвалото и чудодейно изцеление.
     Авторката споделя какво е осъзнала когато е била на прага на смъртта и как това е довело до чудодейното и пълно изцеление.
     Жената споделя защо боледуваме и кое е в основата на здравето.

За съжаление макар и да описва какво е довело до изцелението и няма описание как останалите хора да постигнат същото. Тя просто разказва какво се е случило с нея самата.

     Два месеца след като прочетох историята на Анита съдбата сякаш се намеси и попаднах на ТЕС "Случайно" ми попадна интервю с Българин който се занимава с Метода. След като се разтърсих си купих книгата "Техника за Емоционална Свобода" - ТЕС на Иван Петърнишки прочетох я два пъти и започнах да практикувам .... ДЕЙСТВА ... не след време , не след упорити дълги, сложни, тайни, скъпи, и т.н. практики. ... ДЕЙСТВА ВЕДНАГА

     Практиката ТЕС е супер лесна отнема минутки да се изпълни и обикновено действа веднага ... в повечето случаи ... при мен така стана.

Затова реших да ви споделя радостното си откритие и да попитам ... НЯКОЙ ДРУГ ???

Много бих се радвал ако някой който практикува от по дълго да сподели защото аз съм абсолютен новобранец.

Be Happy
« Последна редакция: 14-12-2014, 15:11:09 от homo futurus »
Активен
Дълбока безметежност,
печален идеал.
Проблясък в тъмнината ме пробуди ...
Разкривайки, че досега съм спал !

zinaida

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 200
Активен

homo futurus

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 241
  • Бъдещето е на Вегетарианците!

Много благодаря за линковете ... Преди да пусна темата потърсих но съм ги пропуснал.
Активен
Дълбока безметежност,
печален идеал.
Проблясък в тъмнината ме пробуди ...
Разкривайки, че досега съм спал !
 

Страницата е създадена за 0.086 секунди с 22 запитвания.