Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Гневник... на Вики (не много гневна)  (Прочетена 159779 пъти)

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #560 -: 25-02-2011, 13:00:05 »

Тънкана, ако питаш мен. Трябва само един овлажнител...за въздуха и готово! :laugh:
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #561 -: 25-02-2011, 13:07:32 »

И на мене ми духа между краката в момента  :bleh :Content_22:, харесвам духалките, но бая ток плащаме   :Confus_3:
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #562 -: 25-02-2011, 17:07:38 »

Хахаха, ще си кажете вие кой ви духа м/у краката. Опс, какво де. :))))))))))
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #563 -: 25-02-2011, 19:23:13 »

Няма кой знае колко новости около мен... Само дето взех да правя всеки ден Петимата тибетци. И разни визуализации, медитации и баене на Тангра за по-хубаво време, че вече ми се струва че ако още една сутрин се събудя и видя това сиво, безизразно небе, ша са гръмна  >:( :Confus_3:.
Много ми се иска да успееш - и на мен ми липсва слънцето.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

divineflow

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #564 -: 25-02-2011, 20:03:49 »

И на мен, и на мен. И то много. :Content_22:
Активен
We were drawn down long from a deep sleep, and awaken'd at dayfall by worried guardeners and made to be led thru dew wet jungle to the swift summit, o'er looking the sea...

divineflow

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #565 -: 26-02-2011, 12:08:10 »

Браво, Вики!!! :Content_14: Постарала си се явно, най-после имаме слънчице :Content_22: :Content_22: :Content_22:
Активен
We were drawn down long from a deep sleep, and awaken'd at dayfall by worried guardeners and made to be led thru dew wet jungle to the swift summit, o'er looking the sea...

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #566 -: 02-03-2011, 12:04:01 »

Абе знаех си аз, че имам дарба за баячка  :laugh:... само дето ефектът бе краткотраен малко - не се отказвам обаче и продължавам да врънкам Тангра да разпръсне малко облаците и намали другите звукови и зрителни ефекти.

Много работа имам и доста се бавим със сроковете, затова нямам време да наминавам толкова често във форума. Пък и преводът на поезия си е костелив орех, откъдето и да го погледнеш...

Само да похваля нашите, че приключиха с житния режим и сега правят и чернодробно пречистване  :). Майка ми изкара 9 дена, като на деветия (вчера) вечерта направи и самата процедура със сока и зехтина. Камъните излязоха на 2 порции, към 2.30 през нощта и около 8 тази сутрин (засега - не бих се учудила ако и още има). Татето е десети ден на житен и довечера мисли да пречиства и черния дроб.
Радвам се, че се решиха да го направят, а най-хубавото е, че не се наложи и аз да настоявам или да им давам съвети - сами решиха да използват почивните дни, а и най-вече виждат колко добри са резултатите и че наистина си струва :).

Честита да е Баба ви Марта на всички!  :kisss: Приятни и весели почивни дни... и айде да идва вече тая пролет, че откога я чакеме! :peperudi: :Content_22:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #567 -: 02-03-2011, 18:21:11 »

Браво на твоите родители Вики!!!!!  :Content_14: и моята майка най-после я навих да си прави пречистване на дебелото черво, че все се оплаква  ;D
« Последна редакция: 05-03-2011, 20:48:52 от Даниела »
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #568 -: 05-03-2011, 20:45:51 »

Мерси, Дани! :)
Баща ми си направи пречистването снощи (ома`а 250 мл зехтин за има-няма един час - на мен ми трябват поне два-три  tooth). Не е усетил нищо през нощта, нито днес сутрин, но късно следобеда ми се обади притеснен, че пускал "големи зелени неща"... интересно що ли тъй? :Content_4 - emotloader: Все пак, чудесно е, че го направи.
Аз съм си пак в Горна... баси, през деня беше слънчево и даже топло, но сега ми е толкова студено, че май пак ще се увия в пет ката дрехи и ще се пъхна в леглото колкото е възможно по-скоро, да не говорим че имам и да си доспивам за няколко вечери.
Преди два дена се спънах в едно въже много лошо и за разкош уцелих капак на шахта с дясното си коляно... :( >:( Мазах с гел от родиола розеа и вече не ме боли, само си мъкна на крака голямо колкото топка за тенис синьо-жълто-зелено-червеникаво петно, което сигурно ще ми стои поне месец. Някой хубаво е решил да изправя дърветата в столицата, ама е за сметка на повалените хора  >:( tooth.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #569 -: 06-03-2011, 22:02:40 »

ех Вики , прави му компреси на крачето

Вики , не разбрах едно нещо- ти не пиеш ли зехтина наведнъж  ::)
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #570 -: 07-03-2011, 12:01:28 »

Ами, двата начина са или наведнъж, смесен със сока в едно шише (но после трябва да се легне и да не се мърда поне половин час), или на по 1-2 глътки с интервали от по 10-тина-15 минути. Аз обикновено го правя по втория начин. Един път и наведнъж го изпих, но после доста ми се гадеше, май повече ми понася на глътки. И двата начина, по мои наблюдения, са еднакво ефективни :).
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #571 -: 07-03-2011, 16:53:47 »

аха,  значи аз  го правя по първия начин....малко ми идва киселото в повече, но се търпи ...после лягам и започвам да дишам само с дясната ноздра и така заспивам...

Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #572 -: 11-03-2011, 16:19:41 »

Нааай-после Тангра откликна на молбите ми и слънцето грейна  :Content_22: ;D.
Тук днес е топло, даже горещо... Само остава всичките снегове и ледове горе по баира да се стопят съвсем, че иначе е кал до ушите  >:(.
Неква пролетна умора ме гази напоследък - спя като кютук и ставам чак по обяд... :Dormir_13 - emotloader: Но ми харесва  ;D.
Поздрави, приятна събота и неделя! :kisss:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #573 -: 15-03-2011, 09:55:18 »

Привет!
Тук е много топло... Ако щете вярвайте - за 2 дена планински преходи, тен хванах  :surpris_22:. Едва забележим де, но все пак го има... М-у другото, забелязах, че откакто съм с доста по-изчистен организъм (и на преобладаващо сурово хранене), т.е., от около две години, много бързо правя тен през топлите сезони и за много дълго, без да изгарям (по принцип съм светла и би трябвало да ставам червена за по-дълго на слънцето... нищо като такова :)). Може би е свързано с количеството меланин в организма.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #574 -: 19-03-2011, 14:11:10 »

Довечера е пълнолуДието. Ще си правя пречистване на черния дроб, защото вече мина месец от последното, а ефектът беше страхотен и просто ми се иска да го направя и сега (може би вече за последен път тази година) :).
Та днес съм на плодове и чайчета и рано-рано съм сложила грейката.
За щастие времето е достатъчно лошо, да не ми се иска да излизам и мога спокойно да си работя  ;D.

Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #575 -: 19-03-2011, 14:12:38 »

вики, на предишното ти пречистване излезнаха ли още камъни....
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #576 -: 23-03-2011, 10:51:29 »

Ух, най-после намирам малко свободно време и сядам да попиша, че дневникът ми ще хване паяжина...

вики, на предишното ти пречистване излезнаха ли още камъни....

Дани, предния път освен това, което видях (10-тина "грахчета") май друго не излезе... И доста силно разстройство, но други камъни нямаше.

Този път фазата на луната явно си каза думата - прочистването беше повече от задоволително. Този път пих ленено масло (май зехтинът ми е гаден, та предпочитам други студенопресовани мазнини) с малко смлян черен пипер в него (засилва ефекта). Нямах проблеми, не ми се гадеше и още преди 10 заспах. Към 11.30 ми се доходи до тоалетната. После - към 3. После - около 5 без 20... Първо беше нормална дефекация, после зеленило... Към 6 и нещо станах и изпих едно чайче от сена. После в 9 си направих и фреш от кисели ябълки и почти веднага след това излезе и един куп "грахчета" (все зелени, в различвни нюанси). Това се повтори и към обед, и за последен път вечерта към 18 (след една салата с повече цвекло). Сега, естествено, се чувствам "преродена"! Ех... хем се радвам, че гадостите излязоха, хем някак си... искаше ми се да съм по-"изчистена" :). Но щом ги изкарах, значи задачата е изпълнена - и значи избягвам разни проблеми :).
Който още не го е правил - действайте, струва си усилието... сега е най-подходящото годишно време за това ;).
Поздрави на всички... И ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ! :peperudi: :love_006 - emotloader: :flowers2:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #577 -: 18-04-2011, 09:00:57 »

Здравейте! :)
Честито на патерица на всички цветя - извинявайте, няма да ви изброявам поотделно, ама наистина сте сто хиляди човека... ;D
"Ни съм умрела", както вече написах пред Х време (то такава проклетия умира ли бре? :bleh), просто съм много заета, пусто... По закона на великата гадост, ми проснаха изведнъж много работа, и то когато и без това си имах такава пре-предостатъчно... Да не стане мойто от 2-3 стола - та прас, на земята  :whistling2 - emotloader:.
Като изключим това, всичко е наред. С храненето нямам никакви проблеми, откакто съм самостоятелно от нашите, и малкото такива затруднения изчезнаха - интересно що ли така  tooth. Най-хубавото е, че сезонът на плодовете наближава - че ми беше втръснало само цитруси и дебелокори ябълки от гръцко... Че вече и дини пуснаха в Кауфланд, но нещо не се решавам на тях, тъй като са от Йордания, ама и от Таджикистан да са, не им е сезонът и един бог знае с какво са "напомпани" (мда, като "дините" на Галена  :whistling2 - emotloader:).
Имах намерение да прескоча до Варна, с някои хора отдавна се каним да се видим, пък и времето беше тамън, само че ще трябва да се изчака, да посъбера малко кинтаж, защото съм на ОГРОМНА нула  ::).
С изключение на това, се справям добре.

Чао засега, лека и успешна седмица на всички! :flowers2: :kisss:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #578 -: 21-04-2011, 08:34:21 »

Браво за пречистването Вики, много пролетно звучиш, май изгони умората вече  :Content_14:  :peperudi:
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #579 -: 24-04-2011, 20:05:18 »

Христос воскресе, скъпи приятели! :flowers2: :love_006 - emotloader: :peperudi:.
На всички тук желая много здраве, щастие, късмет и положителни мисли... А, и много сурови радости!  :Cherries :)
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!
 

Страницата е създадена за 0.389 секунди с 22 запитвания.