Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Ирисова диагностика  (Прочетена 32726 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sunshine
Young
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 47

« Отговор #40 -: 25-04-2010, 16:20:29 »

Да, точно това, което Светльо каза и аз имах напредвид. Когато разбера какъв режим ми е направил, ще го споделя и с вас, ако трябва ще го попреправим и ще го почна  Grin

А иначе, бате Бино, аз съм на мнение, че колкото по-рано почна с каквито и да е било пречиствания, толкова по-добре Smiley 18 не е малка възраст, мхм..  плезя се
Активен

You can chase a butterfly all over the field and never can catch it. But if you sit quietly in the grass it will come and sit on your shoulder.  пеперуди
amazonian
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 240

« Отговор #41 -: 25-04-2010, 21:38:27 »

Познавам един човек, който се занимава с ирисова диагностика, акупунктура и др. методи на нетрадиционно лечение, преди години беше асистент в Спортната академия, казва се Даниел Иванов.

Ходих при него, беше интересно, че позна много неща, но сякаш изместено в миналото - проблемите, които съм имала преди 15-20 г. Установи даже следното "главоолие поради удар/травма на главата" - аз действително съм имала сътресение на мозъка поради катастрофа.

Приема в Хаджи Димитър, но в момента нямам координатите му поради откраднат gsm  ама че съм Еветуално може да успея да ги изровя, ако някой се интересува.
Активен
sunshine
Young
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #42 -: 25-04-2010, 22:12:30 »

Познавам един човек, който се занимава с ирисова диагностика, акупунктура и др. методи на нетрадиционно лечение, преди години беше асистент в Спортната академия, казва се Даниел Иванов.

Ходих при него, беше интересно, че позна много неща, но сякаш изместено в миналото - проблемите, които съм имала преди 15-20 г. Установи даже следното "главоолие поради удар/травма на главата" - аз действително съм имала сътресение на мозъка поради катастрофа.

Приема в Хаджи Димитър, но в момента нямам координатите му поради откраднат gsm  ама че съм Еветуално може да успея да ги изровя, ако някой се интересува.

Eми аз ходих точно при него преди 2 дена  Cheesy Трябват ли ти координатите му?
Активен

You can chase a butterfly all over the field and never can catch it. But if you sit quietly in the grass it will come and sit on your shoulder.  пеперуди
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2690

дипломиран рекреативен специалист

« Отговор #43 -: 25-04-2010, 23:16:43 »

Аз съм съгласен ,диагностици има много , ама като дойде ред до лечението ... тогава става трудно.  То и врачките познават за миналото , ама за бъдещето запецват..
Тогава всеки трябва сам да се спасява поединично с някаква цялостна оздравителна програма, защото сам себе си човек най-добре се познава. 
Активен

Медицината се оказа безсилна - пациентът оздравя.
 ухилен
amazonian
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #44 -: 29-04-2010, 16:30:42 »

Той не е само диагностик. Sunshine, прати ми координатите му за всеки случай, благодаря предварително  Smiley
Активен
sunshine
Young
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #45 -: 01-05-2010, 18:58:57 »

имаш лс ^^
Активен

Кате
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 247

« Отговор #46 -: 03-05-2010, 10:37:07 »

В събота отидох на ирисовата диагностика. Лекарката беше много внимателна и спокойна и прегледа мина много добре. 3 здравословни проблема имам според ирисите - възпалено дебело черво на 2 места, лимфен застой в поясната област и нервна система-изострена и пренапрегната. говорихме повече за дебелото черво и нервната система, като се направи и връзка със състоянието на вената в момента. Даде ми хранителен режим и билки за пиена и за мазане по гърба-за нервите и по вената. Препоръча ми йога, показа ми примерна гимнастика, която мога да правя докато съм на работа за вената.
Като цяло според ирисите имам здрав организъм, само трябва да изчистя дебелото черво и да си успокоя нервите, да съм отпусната и спокойна и да не си създавам нервно напрежение.
аз имах съмнения за понижена функция на щитовидната жлеза и за проблеми с 4ерния дроб, но за щастие, се оказа 4е нямам  Smiley

Доволна съм, след месец и нещо ще отида пак
Активен
benato
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1464

« Отговор #47 -: 03-05-2010, 11:16:39 »

Клизми с урина и си ок намигам
Активен

GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".
desi82
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1408

Ние сме това, което ядем!

« Отговор #48 -: 03-05-2010, 11:21:42 »

Как ми се иска и аз да си направя ирисодиагностика. Някой да знае такъв специалист от Варна?
Активен

desi82
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #49 -: 04-05-2010, 09:10:38 »

Няма ли ирисодиагностик във Варна? Sad
Активен

Вери
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2154

« Отговор #50 -: 04-05-2010, 15:01:33 »

http://www.biznesa.com/modules/weblinks/viewcat.php?cid=129&sortid=2

Тук д-р Верославов, но по други линкове и теми споменават д-р Димитрова.

Ето и нейни координати:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=787&Itemid=58

Прочетох противоречиви мнения и за двамата. Май лошите надделяват.
Активен
desi82
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #51 -: 04-05-2010, 18:55:42 »

Много благодаря Вери! Наистина са противоречиви мненията! Може би ще е по-добре да отида при специалист в друг град. Ще помисля по въпроса.
Активен

amazonian
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #52 -: 17-05-2010, 23:57:33 »

Във Варна е интересен д-р Шън Фей - който приема в Спортната палата. Не е ирисодиагностик, май ползва пулсова диагностика.
Активен
titan
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2270

« Отговор #53 -: 18-05-2010, 01:41:39 »

Това е братовчеда на Фен Шуи  ухилен  ухилен  ухилен
Активен
Даниела
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1580

« Отговор #54 -: 18-05-2010, 06:35:12 »

търкалям се от смях
Активен
26
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #55 -: 10-01-2011, 08:35:35 »

Здравейте  Smiley, аз съм много нова в тези неща и имам нужда от вашата помощ. От Русе съм и търся човек който се занимава с ирисова диагностика и лекува правилно.... дано ме разбрахте търкалям се от смях. Но ми трябва доктор, който да е възможно най-близо до Русе, защото съм с две малки деца, които рядко мога да оставя където и да е. Ако разбира се такъв няма, ще отида където и да е.
Благодаря ви предварително за отделеното време Cheesy
Активен
r1r2
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #56 -: 27-02-2011, 17:31:49 »

Здравейте, аз се опитах да се свържа с Даниел Иванов, но не ми вдига телефона.
Някой ходил ли се скоро при него?
Активен
oum le dauphin blanc
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 548

« Отговор #57 -: 12-03-2011, 20:10:54 »

За д-р Шън Фей съм писала и друг път. Той прави пулсова диагностика. Невероятен е! Този човек ми спаси ръцете  flowers2
Активен
petia_gol
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 310

« Отговор #58 -: 12-03-2011, 20:38:59 »

Делфинче, той къде практикува? София?
Активен
oum le dauphin blanc
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 548