Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ирисова диагностика  (Прочетена 71538 пъти)

Кате

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
Ирисова диагностика
« -: 15-04-2010, 09:20:48 »

какво ви е мнението за ирисовата диагностика и някой ходил ли е да му правят и къде?

аз звънях в здравен център Дар и от там ми казаха 4е това представлява прегледа при тях
Мисля да отида. Имам една вена на десния крак, която става все по-разширена и сега е почти по дължината на целия крак.
Активен

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #1 -: 15-04-2010, 09:42:09 »

Кате,ходила съм и ходя аз и цялото ми семейство.В Пловдив жената е и хомеопат.Диагнозите са точни,доверявам се напълно.Мои познати също ходят и са много доволни.
Активен

Atanassia

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 169
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #2 -: 15-04-2010, 09:50:55 »

къде е това  :surpris_23:
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #3 -: 15-04-2010, 09:55:43 »

Кате , аз малко мога да ти кажа, но май че трябва да го имаш предвид :)
Това е много специфичен метод .( за разлика от други видове диагностики - най-вече апаратури, които директно вадят написана диагноза или някакви стойности на екранчето)
От една страна - много обективен( в ириса са видни много неща),   от друга - с доста субективна интерпретация на видяното . Тоест - по един и същи ирис  трима диагностици могат да дадат три различни мнения.  Ако има възможност , засечи повече от едно мнение и виж дали ще има съвпадение.
А после разкажи и на нас :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #4 -: 15-04-2010, 10:02:02 »

къде е това  :surpris_23:


В Тракия - Сашка Николова,032/99 68 14.

Дава часове след месец и половина горе долу.
Активен

Кате

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #5 -: 15-04-2010, 10:22:21 »

Кате, Пловдив ми е малко далече, София ми е по-близо. Но благодаря за информацията, може поне на Атанасия да е полезна  :)

бате Бино, така и мисля да направя - да отида в "Дар" и после и в Козлодуй при една жена, за която преди малко научих 4е преглежда.

Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #6 -: 15-04-2010, 10:45:10 »

Четох на много места ,че вените се оправят с гладувания , няколко , на вода .
Активен

Кате

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #7 -: 15-04-2010, 10:57:01 »

titan, аз правя от време на време по няколко разтоварващи дни-или ден на вода или 3 на плодове, знам 4е не е достатъ4но и ще трябва да направя и едно по-продължително само на вода, сега пролетта ще е,но още не съм решила кога точно
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #8 -: 15-04-2010, 10:59:37 »

Еееее то не става така , направи 15-20 дни на вода само и ще си решиш много от проблемите ако имаш други такива , разбира се .
Чувал съм , че при продължително гладуване се стягат циците  tooth  tooth  tooth  ама не е доказано   tooth  tooth  tooth
Активен

Кате

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #9 -: 15-04-2010, 11:05:22 »

имам и други, да, то не е само вената

незнам какво ще се стегне при мен, 4е за 3 и половина години кърмене то нищо не е останало  tooth
Активен

sis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #10 -: 15-04-2010, 11:33:05 »

 Внукът на Петър Динков също е ирисодиагностик. Синът ми ходи на преглед и остана доволен. Телефоните за контакт са 02/9282877 и 0888/634587. 
Активен

sis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #11 -: 15-04-2010, 11:34:45 »

 Ще ти предпише билкови рецепти, само са по-сложни за изпълнение.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #12 -: 15-04-2010, 11:34:57 »

Чувал съм , че при продължително гладуване се стягат циците  tooth  tooth  tooth  ама не е доказано   tooth  tooth  tooth
щи кажа ако това е истина, за сега няма нищо подобно  tooth
Активен

sis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #13 -: 15-04-2010, 11:36:45 »

Димков, не Динков извинявам се нещо съм разсеяна.
Активен

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #14 -: 15-04-2010, 12:21:52 »

mnogo poznava irisovata diagnostika,no mai vse bqha neshta,za koito veche znam.ako nqkoi ot pld proqvqva jelanie,da pisha i az kontakti,dovolen sum
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #15 -: 15-04-2010, 15:08:36 »

Еееее то не става така , направи 15-20 дни на вода само и ще си решиш много от проблемите ако имаш други такива , разбира се .
Чувал съм , че при продължително гладуване се стягат циците  tooth  tooth  tooth  ама не е доказано   tooth  tooth  tooth


:kisss:Ахххххххххх, бабин ,такъв...и си мълчиииииш, ли мълчиш..че, аз от сега почвам...и нема да ям докат не съ  стегнат... tooth
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #16 -: 15-04-2010, 16:14:15 »

Кате , ако четеш руски можеш да прегледаш сайта на моя приятел д-р Рем Свирский в Киев. Той е патентовал система за безоперационно лечение на вени. Такъв доктор ние май нямаме тук. Той е йога вече 35 г , суровоядец , изцяло натурален доктор. Не съм виждал човек да изглежда по-добре на 55 г. от него. http://www.varikoz.kiev.ua/Rm05.html
http://www.varikoz.kiev.ua/Galery.html
http://www.varikoz.kiev.ua/Dietolog.html  
  (така изглежда сега.Жалко че е на украински видеото)
Тялото му е като на 18 годишен. В тая област вените е много силен, има много статии по въпроса , а и форумът е пълен с отзиви. Много интересен човек (леко странен и леко комерсиален обаче ! Аз бях при него през септември), а и статиите му са извънредно информативни , има уникално чувство за хумор , просто ми е било кеф да ги чета по цяла вечер..Той ми препоръча от пробиотика Ветом, (дето на който и да дам да пробва, иска да си купи веднага :)
http://www.varikoz.kiev.ua/
Освен това отговаря до 2 дни като му пишеш, за разлика от други "светила".


Ето го едно от посланията му : "МОИ ОПРАВДАНИЯ ПО ПОВОДУ СОЗДАНИЯ ЭТОГО САЙТА
или
почему я почти уже как 12 лет не оперирую варикоз "
« Последна редакция: 15-04-2010, 16:33:03 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #17 -: 15-04-2010, 16:25:15 »

Ходила съм веднъж на ирисова диагностика. Казаха ми абсолютно всички здравословни проблеми, които имам или някога съм имала.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Кате

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #18 -: 15-04-2010, 16:53:31 »

бате Бино, никак не разбирам руски, дори и да разбера някоя дума, смисъла на всичко ми е много далече. Иначе наистина изглежда впечатляващо за възрастта си, а и не само според нея, ами в чисто човешки аспект  :)
Би ли ми казал накратко какво лечение препоръчва той?


Томирис, къде си ходила на ирисова? аз така или ина4е вече съм решила за Дар, даже и час си запазих, но поне да съберем координати и мнения за добри специалисти, може да е от полза
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #19 -: 15-04-2010, 19:45:04 »

И в Плевен има ирисов диагностик, който се занимава с това от много дълго време. Казва се Никола Алексиев. В гугъла можеш да му намериш телефона. Аз лично не съм ходил при него, но мои познати казват, че им е изкарал всички скрити болежки наяве. Той продава и билки - не се изненадвай ако ти предпише някакви билки (доколкото знам е доста комерсиален)
Ако се свържеш с него и ти трябва описание как да го намериш (ама го питай на кой адрес, че има повече от една аптека) ми пиши на лични.

За разширените вени: вани с орехова шума - тя съдържа дъбилни вещества, които стягат кожата.
През лятото да ходиш с къса поличка или къс панталон - от слънцето кожата синтезира колаген и се стяга
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка
 

Страницата е създадена за 0.147 секунди с 23 запитвания.