Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Дневник на кух4о  (Прочетена 75641 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Вери
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2153

« Отговор #120 -: 01-09-2010, 00:40:27 »

Може да го оставиш за февруари житния.
Активен
kyx4o
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 237

« Отговор #121 -: 08-09-2010, 22:47:45 »

Здравейте, не съм писал една седмица, но менюто ми е без промяна. Купих си овес, но нещо не покълна амии... знам ли Вече нямам сокоизтисквачка(жена ми я прибрала под фурната и се огъна от топлото Cry), остана представката за блендера Smiley

днес: 10,00 - сини сливи
14,00 - домати, краставици, 1 филия препекан хляб с тиквени семки, кълнове жито, накиснат слънчоглед, бадеми
19,30 - домати, краставици, морков, маслини
Активен

Храната да бъде Вашето лекарство и лекарството - Вашата храна. Хипократ
Томирис
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1170

Лунатик!

« Отговор #122 -: 09-09-2010, 08:43:53 »

И да покълне овеса като не е лющен няма как да го ядеш. Пробвах да го кисна за мляко - 24 часа седя и пак не омекна.
Активен

"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"
Svetlio
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

« Отговор #123 -: 09-09-2010, 09:17:21 »

И да покълне овеса като не е лющен няма как да го ядеш. Пробвах да го кисна за мляко - 24 часа седя и пак не омекна.
Аз неолющен овес си садя за тревичка, която си дъвча  ухилен
Лющеният и с дни са го киснеш, пак си е твърд и за това го ям рядко.
Активен
kyx4o
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #124 -: 12-09-2010, 17:08:29 »

Навих жена ми да ми направи бананова торта с киви(нищо не съм й обещавал търкалям се от смях) и сега само приглъщам(още не съм я опитал). Вместо киви сложи пъпеш и вместо кашу сложи фъстъци. Купих пакетче кашу от квартално магазинче, знаех, че е печено, но за солта забравих и не го използвах.

И баща ми си промени храненето - за сега е на салати и плодове! Нещо го стегна кръста и беше в болница една седмица, но излезна по-зле от преди да влезне Angry Ако мога да го убедя да направи едно гладуване..... за сега чете Пол Брег. Най-добре сам да стигне до решението, иначе не спирам да му говоря.

менюто днес:
10,00 - 1 ябълка
14,00 - салата домати, краставици, тиквичка, морков, кълнове слънчоглед, бразилски орех, фъстъци
Активен

Вери
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #125 -: 12-09-2010, 17:33:49 »

А фъстъците какви са? Сурови?
Дано е вкусна.

Браво на баща ти. Аз с моя брат не мога да се разбера. На 30 е и нещо хич не бива. Лятото седя над 2 седмици в болница.
« Последна редакция: 12-09-2010, 17:35:21 от Вери » Активен
Buku
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 897

:)

« Отговор #126 -: 12-09-2010, 18:40:39 »

Навих жена ми да ми направи бананова торта с киви(нищо не съм й обещавал търкалям се от смях) и сега само приглъщам(още не съм я опитал). Вместо киви сложи пъпеш и вместо кашу сложи фъстъци. Купих пакетче кашу от квартално магазинче, знаех, че е печено, но за солта забравих и не го използвах.

И баща ми си промени храненето - за сега е на салати и плодове! Нещо го стегна кръста и беше в болница една седмица, но излезна по-зле от преди да влезне Angry Ако мога да го убедя да направи едно гладуване..... за сега чете Пол Брег. Най-добре сам да стигне до решението, иначе не спирам да му говоря.

менюто днес:
10,00 - 1 ябълка
14,00 - салата домати, краставици, тиквичка, морков, кълнове слънчоглед, бразилски орех, фъстъци

Много добре ми звучи  Smiley. Тук сме спорели за фъстъците - дали е редно да се консумират сурови, понеже са бобови... Аз си ги ям, харесват ми сурови - но и гледам да не прекалявам намигам.
А за баща ти - поздравления! За съжаление май трябва да се случи нещо малко по-стресиращо, за да се стегне човек и да вземе малко мерки за здравето си. Колко жалко, че пак, невинаги има ефект - както и Вери е споменала - особено ако човекът е инат  Angry Sad.
Активен

Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!
kyx4o
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #127 -: 12-09-2010, 21:13:34 »

Да, фъстъците са сурови. Четох, че са отровни, но и аз си хапвам от време на време по една шепа. Тортата стана превъзходна - първата сурова торта мммм мммм
Аз с моя брат не мога да се разбера. На 30 е и нещо хич не бива. Лятото седя над 2 седмици в болница.
Явно не е узрял още, всяко нещо с времето си....
Активен

Вери
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #128 -: 12-09-2010, 22:11:15 »

Тортата стана превъзходна - първата сурова торта мммм мммм
Супер! Smiley
Активен
kyx4o
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #129 -: 13-09-2010, 20:34:37 »

Веднага искам да ви се похваля, че майка от днес е на плодове, чай и мед!!!!!!!!!! благодаря благодаря
Плановете й са за 7 дни, но колкото издържи, пак са й от полза. А баща ми пък реши всеки понеделник да гладува Grin Grin Grin Доволен съм много свиркам си свиркам си

Иначе и на мед ми е разтоварващ ден - цял ден на вода, 18,30 - фреш от ябълка мммм
Активен

Даниела
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1580

« Отговор #130 -: 13-09-2010, 21:40:15 »

Ехе, браво на вашето семейство  пеперуди...аз с моя баща никога нямам да имам успех  Sad
Активен
Томирис
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1170

Лунатик!

« Отговор #131 -: 13-09-2010, 21:58:17 »

Абе, тя и майка ми беше "на Лидия Ковачева". Издържа цели няколко часа ухилен
Тя жената бая е изчела, просто не може да се сдържи ако около нея има ядене. Психика...
С баща ми за хранене хич и не говоря. Нека се трови - и без това ме мисли за луда и се държи като такава с мен.
Активен

"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"
kyx4o
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #132 -: 14-09-2010, 23:03:21 »

менюто днес: 10,00 - 3 круши
13,30 - салата марули, домат, тиквичка, зехтин, лимон, лешници
19,00 - домати, краставици, чушка, цвекло, магданоз, зехтин, лимон, накиснати бадеми и лешници
21,00 - бананова торта с пъпеш мммм мммм мммм
Активен

kyx4o
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #133 -: 16-09-2010, 21:11:02 »

вчера: 10,00 - 1 авокадо - не го изядох, много мазно ми стана
14,00 - салата зеле, домати, 2 препекани филии черен хляб, бадеми
19,30 - маруля, краставица, домат, чушка, зехтин, лимон, лешници
22,00 - остатъка от банановата торта мммм мммм

днес: 10,00 - 3 ябълки
13,30 - домати, карфиол, краставица, зехтин, лимон, кашу
20,00 - домати, краставица, карфиол, чушка, магданоз, лук, 1 пр. филия черен хляб, накиснато кашу(за първи път ям накиснато, много е меко) мммм
Активен

kyx4o
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #134 -: 17-09-2010, 22:52:37 »

10,00 - грозде
13,00 - домати, краставици, тиквичка, зехтин, печено и солено кашу
19,00 - маруля, домати, краставици, накиснат слънчоглед, маслини, 2 филии пр. черен хляб, тиквени семки
21,00 - фреш от ябълки и моркови мммм
Активен

kyx4o
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #135 -: 21-09-2010, 21:02:50 »

Здравейте, днес е 9 -ти ден на майка на плодове и чай банан , както е тръгнало ще остиска до 15 поне. Няма проблеми, но е свалила само 2 кг. Много малко вода пие Ъъъ? Иначе при мен няма промяна, понеделник на вода, днес:
10,00 - ябълка
13,00 - салата домати, краствици, чушка, кълнове ряпа, маслини, тофу, зехтин, лимон, 2 препекани пълнозърнест
19,00 - зеле, карфиол, цвекло, чушка, маслини, 1 филия черен пр. хляб

Чета книгата Гладуване за здраве на Пол Брег и се замислям за водно гладуване намигам Не съм я прочел до края, но до тук ми прави впечатление, че не обръща голямо внимание на захранването амии... знам ли
Активен

kyx4o
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #136 -: 22-09-2010, 20:30:28 »

10,00 - ябълка
13,00 - салата марули, рипички, тиквичка, лук, маслини, зехтин, лимон, накиснат бразилски орех, 1 филия черен хляб
16,00 - 1 праскова
19,00 - пъпеш(не ми се ядеше, салатата от обяд дойде голяма мммм)
21,00 - накиснат слънчоглед

От утре съм на вода, навих баща ми да започваме заедно! слънце
Активен

Buku
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 897

:)

« Отговор #137 -: 22-09-2010, 20:38:01 »

Успех! браво, аплодирам
Да се похваля, че и аз навих моите да направят едно (засега) двудневно гладуване на вода  Smiley. От известно време баща ми се жалва от ставите, майка ми - от високо кръвно. Поговорихме, позаинтересуваха се и в крайна сметка се решиха  Grin. Не съм и очаквала такъв "триумф"  свиркам си. Явно никога не е късно!
Активен

Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!
kyx4o
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #138 -: 23-09-2010, 21:03:27 »

Ден първи - без проблеми. Търсих дестилирана вода, но открих само дейонизирана(за ютии) Angry Някой да даде съвет помощ На баща ми започнаха да му излизат червени пъпки по лицето, явно доста токсини има в тялото си(събирал ти е 63 години)
Активен

kyx4o
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #139 -: 25-09-2010, 21:24:52 »

Ден трети - не чувствам глад, леко съм отпаднал, но си работя без проблеми. Вие ми се свят като седя или лежа и се изправя Ъъъ? Не знам дали е от пълнолунието или от гладуването амии... знам ли Когато бях на плодовочайния режим пак ме ставаше така. Баща ми държи здраво заедно с мен. Смятам поне 7 дни да гладуваме, пък да видим... Намерих дестилирана вода и от вчера пием само такава. 10 литра вече липсват, малко ми е неудобно да искам още  нерешителен
Активен

Страници: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: