Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ММС вече и в България!  (Прочетена 183565 пъти)

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #100 -: 22-05-2011, 12:17:57 »

Анджи, няма проблем едновременно с химиотерапията да се приема и ММС. При неговият случай обаче, е наложително да пиема ММС по "Протокол 2000", което включва и ММС2 (калциев хипохлорит Ca(CIO)2 - под формата на капсули). Той е изключително интоксикиран и имунната му система, се нуждае от сериозна помощ.
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #101 -: 23-05-2011, 07:47:38 »

Калциев хипохлорит е хлорна вар...Поставиха ме пред голяма дилема- семейството се е побъркало, че ММС ще му намали шансовете, щом като в тяхната страна е забранено, и искат от мен ако трябва да го излъжа, но да му кажа да не го пие. Той си го е поръчал от някакъв басейн в Щатите. Аз лъжа само гаджетата да му се не види....  :surpris_23:
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #102 -: 23-05-2011, 10:09:51 »

Анджи, има разлика в продуктите!
MMS2, е високо качествен, лабораторно сертифициран калциев хипохлорит Ca(CIO)2 - под формата на капсули. Този продукт, не е същият като стандартните "гранули за басейн" и не съдържа същите свързващи вещества, които съдържат гранулите. Когато калциевият хипохлорит влезе в контакт с водата, той незабавно става хипохлорна киселина! Точно нея използва имунната система, като оръжие срещу вируси, бактерии, всякакви "бацили" и т.н.
А за другото съм просто шокиран, но не и учуден! Познавайки методиката на внушение на страх и ужас от фармацевтичната организирана престъпност, с която повечето от тук сме запознати, не би трябвало такава реакция да ни учудва!
ММС, не само няма да намали шансовете му, ами дори е обратното. Химиотерапията, многократно намаля ползата от приема на ММС и на практика разрушава инмунната система, докато ММС я изгражда!
Химиотерапията, унищожава всичко по-пътя си, с малката надеждата да унищожи и рака, но самия факт, че 90% от онколозите не желаят да се лекуват с химиотерапия когато се разболеят от рак, говори колко е ефективно подобно "лечение"!

Анджи, послушай съвестта си и в никакъв случай не участвай в това безумие, сътворено от роднините ти! Те се водят от страховете си! Ти си осъзната и би могла да ги поведеш в правилната посока, макар да не е лесно! Човека е силен и ще те послуша. Бъди му ти опора, след като другите не искат.

Тъй като не съм помолил за разрешение, ще ти изпратя на "лични", част от едно писмо на подобен сериозен случай, да видиш какво подобрение има, само за месец! Хората ми казаха че ще споделят, но за сега ще изчакат, за да е документирано с изследвания пълното им излекуване!
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #103 -: 23-05-2011, 22:09:34 »

Изглежда ММС не е забранен в Канада, човека, за когото писах, си живее в Канада и оттам си е поръчал ММС-а...Е, може и от Щатите, но се съмнявам.
Нямам нищо против да го пратя на хомеопат, отколкото да му подмятам разни средства, които я му помогнат, я не. Все пак тук става въпрос за човешки живот! И понеже тук , за щастие, никой не се лекува от рак, ще питам Вери за адреси на канадски хомеопати...щото тази българска лекарка не ми е отговорила...
Орто, нали имаш предвид, че някои, ако не и повечето хора тук, са преминали към суровоядство или вегетарианство, защото имат или тогава са имали някакъв здравословен проблем. Така че, струва ми се, е нормално да се експериментира и с други неща...А и по принцип хората обичат да експериментират, това е добре. Сигурно ще се повторя, че може да си вегетарианец и с нулева кръвна група- ето ме мен, нищо ми няма, само дето от каране на колелото ме болят колената, ама то е щото се правя на пич и не сменям скоростите :) Не разбрах дали сега си се допитал до новозеландския хомеопат за ММС и рак, ако е така, допълнително съм впечатлена и благодаря! Както и на Светльо и Весковците за отговорите!

Преди година за да получа мейла му направих поръчка за над 200 долара за илачи които не ми трябваха.
Гледам да не му досаждам повече от един път в месеца.  Има отговор естествено.
Той възхвалява методът на  Йоана Будвиг - работи безотказно стига да имате 6-9 месеца още.
Ако не намерите информация как работи и защо работи преразказвам :
Йоана Будвиг  лекува рак чрез приятно хранене. Тя издига в култ омега 3 мастните киселини. За да заработят не е достатъчно да се вкарват, задължително трябва да се гарантират условия за усвояването им.  Търсила много време кое съдържа усвояем метионин и се насочва към  изварата. Естествено излишно е да казвам че подчертава млякото да е овче или козе, а изварата добита от сурово мляко.  В блендер се разбиват няколко лъжици сурова извара от животно пасли трева а не от животни пасли соеви гранули и царевца. Може да се ползва и кравешка извара но от една специална порода крави, дребни и красиви, наречени JERSEY. Експериментално е потвърдено че тази крава не отделя имуноглобулини в млякото си. Ако някой развие чревен дискомфорт от прясното и мляко, това се дължи на липса на лактаза, неусвояване на млечната захар и ферментирането и в червата. Точно затова се прави извара за да се разкара лактозата намираща се в сурватката. Онова рядкото което се изцежда и изхвърля.
Намирането на ленено масло също не е лесно. Трябва да е в хладилник, да им а дата на студеното пресоване и да е в стъклено шише. И понеже и това и сее видяло много трудно тя предлага 2 лъжици прясно ленено семе смляно в кафемелачката и до минута смесено и блендирано с изварата.
Всякакви веге опити да се пробутват ядкови извари , веган имитации на извара  правят метода невалиден.
Ако има чревна непроходимост от тумор също няма как да се приложи. Следват хирург и молитви.


В Канада MMS  е забранен. Това не пречи някой да може да си купи.  Просто продукта се описва като нещо друго  на Митница и това е всичко.  Да напомням ли, че в Канада здравеопазването е БЕЗПЛАТНО !!!   
Не може да има конспирация там където няма финансов интерес от лечението.  Имало много наивници, гълторели MMS  на поразия и на медиците им писнало да приемат хипохондрици в безсъзнание.

Много често младите си мислим, че много знаем а старите хора са изкуфели и тъпи. Това е много погрешно схващане, тъй като живота следва своя ход от хилядолетия насам по един и същи начин и един възрастен е минал през нещата, които младите ги очакват. В тази връзка съм склонен да се съглася с бабчето Марина. В Япония възрастните са на голяма почит а столетниците са като свещени. Тук Бг манталитета предполага възрастния да се е намахал с 2 глави чесън и ракия домошарка пълна с ацетилен, да е убила всяка мозъчна клетка и да получим отговор ЪЪЪЪ КО УА ?
 Нищо ново под слънцето, MMS, MMS2, MMS3,  MMS15.

 
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #104 -: 23-05-2011, 22:44:11 »

В Канада MMS  е забранен. Това не пречи някой да може да си купи.  Просто продукта се описва като нещо друго  на Митница и това е всичко.  Да напомням ли, че в Канада здравеопазването е БЕЗПЛАТНО !!!  
Не може да има конспирация там където няма финансов интерес от лечението.  Имало много наивници, гълторели MMS  на поразия и на медиците им писнало да приемат хипохондрици в безсъзнание.
НЯМА безплатно "здравеопазване"! Това, че не даваш от джоба си, не означава че не се плаща на фармацевтичната мафия. Това е като юнашкото набиване в главите на хората, че ваксините са безплатни, след като са ги платили с няколко милиона лева, от НАШИТЕ джобове! Винаги има финансов интерес.

А където ММС е забранен, се продава като "капки за пречистване на вода", каквото си Е. Той е най-добрият пречиствател на вода и на водата в организма ни!
« Последна редакция: 23-05-2011, 22:46:01 от Svetlio »
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #105 -: 24-05-2011, 07:07:16 »

Здравеопазването безплатно ама плащаш една трета от заплатата си за здравно осигуряване, нали?
Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #106 -: 24-05-2011, 11:07:20 »

Здравеопазването безплатно ама плащаш една трета от заплатата си за здравно осигуряване, нали?
От която една трета се възползва фармацевтичната индустрия за създаване на поддържащи лекарства, повлияващи симптоми, а не самите заболявания .
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #107 -: 24-05-2011, 17:09:07 »

Орто, в крайна сметка ще си уточниш ли гледната точка? Първо пишеш, че си против ММС, след това реши да го пробваш, сега пак наблюдавам скептицизъм. Ами напиши едно твърдо мнение по въпроса най-накрая!
На мен днес ми 14-и ден, остава ми още 1 седмица, но развих сериозна непоносимост към ММС. През повечето дни не мога да приемам всички дози и се спирам на 5-6, само в началото приемах по 8, но и тогава беше най-кризисния период. Наблюдавам също така и спад на апетита и гадене от някои храни. На вас случва ли се подобно нещо? Виждам, че само с Веско споделяме симптомите. Нека и другите да кажат как се чувстват. :)
Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #108 -: 25-05-2011, 14:33:51 »

 На мен вчера ми свърши триседмичния период и край  :bleh .  Като цяло накрая започнах да се чувствам доста отпаднал. Ако сега започвах курса, щеше да е от 4 следобед до 10 вечерта всеки ден и направо да си лягам, а преди това по цял ден да си карам на сурова витаминозна храна. Така нямаше да мисля между приемите какво ям и дали не му спирам действието на хлорния диоксид. Да, ама късно ми просветна  :Confus_3:
 Отделно: Миризмата на хлор направо ми се пропи в мозъка. Сутринта като си измих зъбите и се наведох да се изплакна дори ме лъхна от чешмяната вода доста силно, а преди това въобще не ми правеше впечатление. Като заключение мога да кажа, че тази резистентност към постоянно повтарящи се миризми, независимо приятни или неприятни, които организма придобива, въоще не се отнася до ММС. Даже обратното.
 Относно ефекта върху здравето мога да кажа следното: дерматита ми се опита да се покаже за ден-два, но изчезна доста бързо. Нещо, което абсолютно ме изуми е, че след като ми се обели "китарата", започна да ми расте повече косата. Този ефект го забелязах при бръсненето с машинката, което правя на горе-долу четири дни. Едва ли пак ще ми поникне буйната къдрава коса от детството, но е факт че живна. Ще видим дали ще е траен ефекта. Друго, преди като си минавах с конец между зъбите по някой път се случваше някъде да кръвне от натиска, защото зъбите са ми доста гъсти и трудно се вкарва конеца между тях . Сега имам чувството че мога директно да ги жуля и няма да има проблем. Чувстам си венците супер стегнати и здрави целодневно, сякаш току що съм си измил зъбите. Кожата на тялото ми стана доста по-различна - по-гладка и въобще изглежда доста по-добре. Нещо, към което въобще не съм се стремял, но явно винаги може и по-добре. Изобщо за пореден път се обеждавам, че ние хората си нямаме никаква представа на какво е способно тялото ни, стига да го поставим в благоприятна среда за развитие. Да не говорим какъв е максималния му потенциал. Пожелавам поне тук някой да успее да се добрижи до него.
 Това е общо взето. Не съм имал кой знае какви проблеми, така че не мога да напиша за някаква грандиозна промяна. Остана ми доста и отива при желаещ номер две. Ще видим при нея какъв ще е резултата. Ако има някака промяна, независимо положителна или отрицателна веднага ще ви информирам тук. Не се съмнявайте в това  ;)
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #109 -: 25-05-2011, 15:52:21 »

Нямам никакъв проблем ако пия по 2 или 3к. Отначало пиех по 5 и ми се повръщаше от всичко и ме тресеше. Първите дни ми се спеше непрекъснато и нямах желание за нищо, но това може да се дължи на спирането на плодовете(да не би вит.С-то да го обезвреди) и на зеления чай(нали има антиоксиданти), а на всичко отгоре нашите решиха да използват момента и да ме тъпчат три дни с леща, че много съм била слаба..много беше гадно..ама мир да има. После се усетих- човека пише само портокали да се избягват и сокове с добавен вит.С, започнах да си се храня както трябва, намалих капките на 3 и всичко си дойде на мястото. Днес ми е 21ден но смятам да ги направя 28, защото имам сериозен здравословен проблем. Като си пусна контролните изследвания ще се чуе! Направо ще си хвърля дипломата! А от по-дребните неща: кожата ми се изчисти( въпреки суровата храна и пречистванията от няколко мес. все още си имах по някоя пъпка); Колегите ми се тръшнаха от поредния майски грип, а аз дето преди първа се разболявах сега само една нощ ми беше запушен носа и това беше.
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #110 -: 25-05-2011, 23:54:38 »

Нямам никакъв проблем ако пия по 2 или 3к. Отначало пиех по 5 и ми се повръщаше от всичко и ме тресеше. Първите дни ми се спеше непрекъснато и нямах желание за нищо, но това може да се дължи на спирането на плодовете(да не би вит.С-то да го обезвреди) и на зеления чай(нали има антиоксиданти), а на всичко отгоре нашите решиха да използват момента и да ме тъпчат три дни с леща, че много съм била слаба..много беше гадно..ама мир да има. После се усетих- човека пише само портокали да се избягват и сокове с добавен вит.С, започнах да си се храня както трябва, намалих капките на 3 и всичко си дойде на мястото. Днес ми е 21ден но смятам да ги направя 28, защото имам сериозен здравословен проблем. Като си пусна контролните изследвания ще се чуе! Направо ще си хвърля дипломата! А от по-дребните неща: кожата ми се изчисти( въпреки суровата храна и пречистванията от няколко мес. все още си имах по някоя пъпка); Колегите ми се тръшнаха от поредния майски грип, а аз дето преди първа се разболявах сега само една нощ ми беше запушен носа и това беше.

malina някога ще имаш ли смелостта да разкажеш за сериозния здравословен проблем.  Това с грипа не се брои.  И мен не ме е хванал въпреки, че се кисна в ледената морска вода 17 градуса и ям бял животински секрет от овце и птичи трупове на фурна :)

Уточнявам си гледната точка.  Няма да ползвам MMS.   Аз съм нулева кръвна група при която здравния тонус  е по добър при лека киселинност на тялото. При такава киселинност MMS  прескача в лимфата и окислява мазнините. Под мазнини да се разбират всякакви хормонални компоненти в кръвния поток. Това води до  голямо гадене, което изобщо не е от баналните спрягани в нета умиращи патогени. 


Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #111 -: 26-05-2011, 10:05:09 »

Защо "да имам смелостта"? За да имаш възможността да злорадстваш ли?
И ако обичаш не ме обвинявай в липса на смелост. Човек си споделя проблемите с добронамерени хора. Аз съм го споделила с хора в този форум, с които съм решила.
Но все пак като ми излязат изследванията ще ги публикувам каквито и да са.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #112 -: 26-05-2011, 11:52:15 »

Малинче , сакън да не ти хрумне да си хвърляш дипломата , не даваме . :)
Ти си единственият тук доктор и въпреки това - с правилна "медицинска" ориентация :)
(Такива така и така са рядкост, ние откога се борим за такъв събрат )

Аз само да напомня какво е казал великият Хипократ: " Хронична болест, влачена 20г. не може да се излекува за по-кратко от 2г. Ако е на пет години , са нужни поне 6 месеца лечение" .
Практиката го потвърждава. При това трябва да се внимава изчезването на симптомите да не се разчете набързо като "изцеляване". Процесът се нуждае от време, и както казва Малахов - "за да се изтръгне патологията от корен" .
Затова може смело да се твърди , че за 3-4 седмици използване не може да се направи извод за което и да е препаратче или методика. Дори и за най-могъщите от тях, като лечебния глад например.  
( При положение ,че се касае за затегнато заболяване , естествено. Ако е остър процес , вече  е друго -тогава  и за един ден може да стане ясно дали конкретното средство "действа" )  
  
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #113 -: 26-05-2011, 15:01:16 »

Ох, извинявайте..тоя пост звучи много обидно за останалите..като се замислиш (освен за Orto).А всъщност никого не съм искала да обидя
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #114 -: 26-05-2011, 15:04:21 »

Как няма да я хвърля ,Бате Бино, като знам какво правим с хората в болницата!
Чакай да си видя изследванията и тогава ще хвърлям.
Активен

renka

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #115 -: 26-05-2011, 15:42:42 »

Аз съм на 16-ия ден .. но четирите почивни дни не бях много сериозна и не вземах пълната доза. Не успях да се мобилизирам както трябва докато съм на почивка и вземах само на половина.
Сега отново започнах да вземам по 24 на ден, но ги направих на 4 пъти през 2 часа по 6 капки, вместо през час, както започнах.

Мога да кажа, че вече ми е доста неприятен на вкус и даже като се сетя, че предстои да го пия и ми става гадно.

Иначе като ефект - първата седмица изкарвах топчета слуз, после имах главобол. Сега ме подхвана отново главобола, предполагам, че съм забавила ефекта заради онези 4 дни с 1/2 доза. И затова се чудя дали да продължа след 21-вия ден, но все още не съм решила ..
А някакви сериозни постижения още не мога да споделя ;)
Активен
the more you can dream, the more you can do ..

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #116 -: 26-05-2011, 21:18:25 »

Аз съм нулева кръвна група при която здравния тонус  е по добър при лека киселинност на тялото. При такава киселинност MMS  прескача в лимфата и окислява мазнините. Под мазнини да се разбират всякакви хормонални компоненти в кръвния поток. Това води до  голямо гадене, което изобщо не е от баналните спрягани в нета умиращи патогени.
 :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Ей това е толкова гениално изказване, че ти спира дъха!
И как точно "прескача"? Да не би да смяташ, че кръвта и лимфата изобщо не контактуват помежду си? И че част от съставките на кръвта не са същите като в лимфата (освен кръвните клетки)?? Може би в едната и другата системи циркулират съвсем различни вещества?- нещо като тръби за топла и студена вода
И кои точно хормони окислява???? Кои точно хормони са мазнини????
И ако е така аз за един месец трябваше да съм с диабет, аменрея(без цикъл), хипотиреоидизъм и още толкова -изми, че цяла нощ да ги описвам.
Чакай, то ти казваш, че от окисляване на хормоните просто много ти се гади...
« Последна редакция: 26-05-2011, 21:21:21 от malina »
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #117 -: 26-05-2011, 22:28:36 »

malina  благодаря за урока по физиология ! :) 
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #118 -: 26-05-2011, 22:36:52 »

Не можеш да сипеш безмислени поредици от думи, повечето откровенно неверни само за да си в опозиция.
Всъщност можеш, защо пък не?
Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #119 -: 26-05-2011, 23:27:52 »

 Малинче, много се радвам че се включи при нас  :love_026:. Доктор с твоя начин на мислене си е направо лукс в днешно време. Относно Ортодоксалния май си губиш времето. В повечето случаи, както по-нагоре казах, той просто облича своите постове в научни понятия, кара ги да звучат убедително за човек без медицинско или биологично образование, но в крайна сметка целта му е да ни избъзика, не да ни помогне или отвори очите за нещо. Пореден пример е с Йоана Будвиг, която дълго време търсила източник на усвояем метионин и го открила в млякото. Бреееей, тази за амарант не е ли чувала  :surpris_23:. Човек ще каже, че храни богати на напълно усвояем метионин освен млякото не съществуват.
 Все пак тази тема е за ММС и на мен ми е много интересно как ще се развият нещата при теб  ;) .
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти
 

Страницата е създадена за 0.092 секунди с 22 запитвания.