Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 ... 14   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ММС вече и в България!  (Прочетена 166027 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Veso
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 246

« Отговор #40 -: 07-05-2011, 11:24:01 »

Що се отнася до еволюцията и развиването на резистентност на бацилите, Джим твърди, че това при ММС е невъзможно, тъй като хлорният диоксид остава прекалено малко време в тялото и те нямат време да се приспособят! Разбира се, в този случай каквото и да говорим, само времето ще покаже.

Ами то не е нужно да престоява дълго време, за да предобият резистентност. Като мине вълната ММС, остават живи тези, които са по устойчиви и тяхното поколение бацили ще има подобни на техните характеристики и т.н., докато препаратът спре да действа. Това е и основният проблем на антибиотиците. Общо взето, кофти е да се бориш с живи оганизми, особено като са в собственото ти тяло, зашото и на тях, както и на нас не им се мре Smiley.
Активен
vesselin777
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 364

what noone knows - nobody sees

« Отговор #41 -: 07-05-2011, 13:53:39 »

Добре адаш, ще поствам редовно  намигам. По отношение на пробиотиците, аз си хапвам през ден ядково кисело мляко с пробиотици вътре от доста време. Сега не съм го спирал. Точно това имах предвид в един от предишните ми постове, че ме притеснява наред с вредните ММС да не избие и полезните микроорганизми. Чак толкова умно неорганично вещество.............. На мен ми прилича действието му като това на метронидазола, но доста по-силно и по-всеобхватно. Поне що се отнася до информацията от книгата. Със сигурност ходя по-рядко по голяма нужда откакто го взимам, а преди бях като часовник всяка сутрин.
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти
desi82
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1408

Ние сме това, което ядем!

« Отговор #42 -: 08-05-2011, 09:11:48 »

Светлъо, аз реших да прочета малко информация на английски за ММС и как се приема. Навсякъде пише да се започва с по 1 капка на ден т.е. една доза и да се увеличава всеки ден с по 1 до 15-я ден. Тази доза я препоръват да се изпива преди лягане. След това профилактично се приема 2 пъти седмично по 6 капки. А ти пишеш по 3 капки 8 пъти на ден. Не ми е много ясно защо е това разминаване. Ъъъ?
Активен

Svetlio
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

« Отговор #43 -: 08-05-2011, 09:44:20 »

Деси, информация за ММС има много, на различни места, публикувана по различно време.
Не случайно отбелязах на няколко пъти, че протоколите и другите материали публикувани на блога ми, са най-новите и достоверни, защото са преведени директно от първоизточника, а именно сайта на Джим Хъмбъл.- http://jimhumble.biz/
Всичката друга информация, по форуми, статии, книги и т.н., е остаряла!
Активен
mariiina
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1462

« Отговор #44 -: 09-05-2011, 08:44:05 »

... Ще си взема една бутилка, ще пробвам и ще напиша резултатите след няколко месеца.

Ааайде хайарлия да е, щом най-скептичния успя да зарибиш, евала  ухилен

п.п.
Майтапа на страна, каква ще е цената горе-долу? (може и на лични)

Е, аз за съжаление няма да мога да направя оборт на Светльо, понеже не живея в България, но все ще успея да намеря в Лондон някъде, пък ако не, от някой сайт.

Що не дойдете до тука http://bnt.bg/bg/news/view/51675/vodosvet_za_plodorodie_kraj_silistrenskoto_selo_sracimir ...http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/reportazhi/story/719128508-Lekovito_kladenche_nabira_populyarnost_v_Silistrensko.html...  ще ви излезе по евтино и по полезно!!!

Понеже си цитирала моето менние. И на мен ли ще излезе по евтино ? Лондон-Сърцемир ?
:kisss:Възможно е сине, възможно...и по-евтино да ти излезе пък и по-полезно!!!
Активен

...могъщият се бори само със могъщ...
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3931

дипломиран рекреативен специалист

« Отговор #45 -: 09-05-2011, 17:13:05 »

Аз предлагам да закичим леля Марина с един достоен приз за дългогодишни заслуги - "Мисис Оффтопик" Smiley
Активен

Болницата беше прочута със своите готвачи.
Buku
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 897

:)

« Отговор #46 -: 09-05-2011, 18:10:05 »

Аз предлагам да закичим леля Марина с един достоен приз за дългогодишни заслуги - "Мисис Оффтопик" Smiley

Приема се на първо четене! браво, аплодирам ухилен
Активен

Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!
Лейла
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 313

« Отговор #47 -: 09-05-2011, 23:51:53 »

Ами то сега и ние сме оффтопик, но няма как щом е за добра кауза и аз вдигам 2 ръце  ухилен
Активен

Самотата е най-скъпо платената свобода.
mariiina
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1462

« Отговор #48 -: 10-05-2011, 08:29:07 »

ангелска целувка ухилен

И аз приемам.Защото живота, така ,както го разбирам е...комплекс...и аз не мога подобно на вас да го накъсам на теми и после да ги сглобявам.
И пише се офф топик.
и още...може да значи и това:Иносказательное значение слова оффтоп — выделяющееся из общей рутины яркое сообщение.http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%84%D1%84%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D0%BA
Активен

...могъщият се бори само със могъщ...
desi82
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #49 -: 10-05-2011, 17:39:34 »

Аз обаче ще съм по темата! Smiley Да кажа, че днес получих ММС-а и от утре го почвам. После ще докладвам как се чувствам.
Активен

vesselin777
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #50 -: 10-05-2011, 18:57:10 »

Да кажа и аз по темата  намигам Достигнах фазата, в която според Джим патогените правели последен опит да ни откажат. Това според мен не са патогените, а собственото ни подсъзнание. Усеща, че се променяме и това хич не му харесва. Сега е времето, когато трябва да се пазя от така наречения self sabotage и да проявя малко воля.
 Другата причина да не ми се ще да вкусвам ММС е, че вкусовите ми рецептори свикнаха с лимонената киселина и вече почти не я усещам нито на мирис, нито на вкус. За сметка на това хлора го усещам все по-силно. Все едно пия белина  няма да кажа. Само да видя чашата и ми се отщява, но ще издържа, щом съм го почнал  намигам
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти
Svetlio
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #51 -: 10-05-2011, 19:15:52 »

В този ред на мисли, аз правя следното за да не усещам вкуса-
*докато смесвам ММС-а с активатора, държа чашата далеч от мен
*спирам да дишам, докато преглътна
*преди да издишам, хапвам бързо парче ябълка, солетка или нещо подобно.
*освен това, си приготвям всяка доза преди да я изпия. В шише, не ми харесва. Явно това ми оказва влияние.  амии... знам ли
Пия го така вече 5-ти ден и всичко си върви като песен. Нямам никакви проблеми с вкуса. Cheesy

Освен това, забелязах и нещо много интересно. Имам малък белег от изгорено на ръката, който стои като тъмно петно и започнах на майтап да го мажа с ММС. Мазал съм го само 3-4 пъти и то през няколко дни, защото забравях. Дори не съм спазвал спрей протокола. Просто капвах по 2 капки и мъничко водичка и го мажех с пръстче. Днес обаче забелязах, че значително е избелял. Добре, че го снимах  police
Когато изчезне напълно, ще пусна снимки!

Активен
renka
Young
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 30

« Отговор #52 -: 11-05-2011, 20:00:36 »

Включвам се и аз да споделя, че започнах с ММС-а Smiley
Днес ми беше първи ден и не мога да споделя кой знае какво - почнах от 1 капка и продължих до 3 през 1 час. Утре си продължавам с 3 капки на час, като ще трябва да си подготвя смес за из път, че няма да имам възможност постоянно да си я приготвям. Ако забележа нещо интересно да се случва ще споделя  Grin

И една питанка - някой да е видял някъде описан протокола за дамски душ? Мъжете предполагам не са го търсили, но все пак да питам  търкалям се от смях понеже аз само го виждам споменат, но не намерих да е писано съотношения, брой капки ..

Активен

the more you can dream, the more you can do ..
desi82
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #53 -: 12-05-2011, 08:28:00 »

Ренка и аз започнах от вчера. И при мен не наблюдавах нещо по-особено. Не ми се гади и не ми е лошо, дори вчера тренирах без проблем.
Относно вкуса по-нататък, четох че е хубаво преди да се изпие дозата да се помирише етерично масло от чаено дърво, което е много силно и тушира гадната миризма на ММС-а.
Активен

Ortodoksalen_Anorektik
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 667

бивш Ортодоксален Аноректик

« Отговор #54 -: 12-05-2011, 12:47:00 »

Някой ще напише ли нещо различно от плацебо или бързам. 
Активен

Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u
Buku
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 897

:)

« Отговор #55 -: 12-05-2011, 16:49:33 »

Някой ще напише ли нещо различно от плацебо или бързам. 

И къде пък видя плацебо? Ъъъ?
Активен

Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!
vesselin777
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #56 -: 12-05-2011, 17:26:11 »

Аз се включвам с нещо, което определено не е плацебо ефект. Досега винаги съм ходел с червени петна по врата от обърнати косми заради бръсненето. Мислех си, че е заради яките и престъргването и нищо не може да се направи по въпроса- или гладко бръснене и червени петънца, или набол само с машинката за постригване. Да ама не  ухилен. Нещо не съм променял, а от два-три дни кожата на врата ми е супер спокойна. Дори не карам по протокол , а си мажа кожата на лицето с пръсти сутрин и вечер. Дерматита също никакъв го няма за сега.
Активен

desi82
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #57 -: 12-05-2011, 17:32:46 »

А на мен вече ми се появи лека хрема. В началото и аз се усъмних, че може би ще има плацебо ефект, но докато не се пробва няма как да се разбере това. Всеки сам трябва да усети как му се отразява. намигам
Активен

Svetlio
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #58 -: 12-05-2011, 18:17:24 »

И аз се мажех с пръсти, но покрай Деси, си припомних днес да си взема шишенце за пръскане. Вдигнал съм му мерника на тоя белег от изгорено и до два-три дни, няма да го има. Почти се е обезцветил. Обещах и снимки!
Сега се сетих и че от няколко години имам един херпес, който след като махнах от крака ми с кислородна вода, се намести трайно от вътрешната страна на ръката ми, до мишницата. Няма такава упорита гадина!  мъдър Та забелязвам, че е нямалял като размер и не е толкова груб като шкурка! А и ме сърби по-рядко. Та го чакам и него да се махне, при това без да съм го пръскал изобщо!

И използвам да напомня, понеже съм пропуснал да го направя по-напред, да не оставяте шишенцата ММС, на пряка слънчева светлина!
Активен
malina
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 267

« Отговор #59 -: 12-05-2011, 20:14:49 »

Светльо, ако говориш за херпес зостер това е вируса, който причинява варицелата , той е в кръвта така,че ти ще го разкараш дори и без да го мажеш- само с пиене.(затова като го лекуваш със стандартните мазила изчезва временно и се появява на друго място)
А да ви кажа по темата, че моя син за пет дни с пръскане по протокол почти не му останаха пъпки по лицето, само най-дъбоките стоят но и те зарастват- а беше ужасно акне! Само че откзва да го снимам.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 ... 14   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: