Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ММС вече и в България!  (Прочетена 183526 пъти)

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #160 -: 29-06-2011, 16:33:53 »

Отговорът ти е прекалено дълъг и заслужава подобаващ отговор, който няма как да се впише в двуминутния ми лимит.  В по късен етап може да се включа в търговията с индустриална белина. Тоест вече водя преговори за покупка на дезинфектант за хранителната промишленост.  Естествено дезинфекциране на храни и пиене на белина са много далеч едно от друго, но за сега те оставям да "ЛЕКУВАШ"

Не тръгвай да ми обясняваш как Vibrex  e 5 %  a Джими белина е 22.4%   въпреки написаното 28 %.
Мога да купя каквато поискам но за твое щастие склада  е в Русия и снабдява цяла Европа.
Интерес би било какво в Европа снабдява!  Хидрофониките естествено и индустрията. Избелват брашната, олиото и тн. Същите които не искате да купувате избелени. А вкусните хидрофонни доматки ... и ехерицийни кълнове ...
« Последна редакция: 29-06-2011, 16:51:29 от Ortodoksalen_Anorektik »
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

AdiSmile

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 90
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #161 -: 30-06-2011, 08:57:42 »

Такааа  :love_028:, днес е 10-ти ден от приема ми на MMS. Вече усещам подобрение относно причината, заради която го започнах, въпреки че не успявам да изпивам по 24 капки на ден спрямо схемата (Протокол 1000). Започнах да се чудя дали да не удължа дните, за да компенсирам пропуските. А може и да изчакам до 21-вия ден и тогава да преценя.
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #162 -: 30-06-2011, 09:33:15 »

Такааа  :love_028:, днес е 10-ти ден от приема ми на MMS. Вече усещам подобрение относно причината, заради която го започнах, въпреки че не успявам да изпивам по 24 капки на ден спрямо схемата (Протокол 1000). Започнах да се чудя дали да не удължа дните, за да компенсирам пропуските. А може и да изчакам до 21-вия ден и тогава да преценя.

Радвам се Ади! Не е нужно да се напъваш с дозите. Ако ти идват много, просто намали капките, но не и часовете. Ако все пак пропуснеш, не е кой знае какво. ММС е абсолютно безопасен, така че, можеш да го пиеш докато не ти премине напълно! Успех и пиши пак! :Content_22:
Активен

natalia

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #163 -: 07-08-2011, 13:24:00 »

Ами този ммс дали е подходящ при паркинсон и склероза(не можах да намеря такава информация)  :Confus_34:
Активен
Ако искаш да разсмееш Бог,кажи му за плановете си :))

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #164 -: 07-08-2011, 15:16:32 »

Наталиа, разбира се че е подходящ. Има различни теории, за причините за тези заболявания, например тежки метали (които ММС окислява и изхвърля от организма) или вируси - специално в случая с АЛС (които ММС убива). Щом има резултати обаче, а такива има защото тези заболявания са отбелязани в таблицата, значи ММС е чудесно решение. Личните ми наблюдения сочат същото. 
Активен

natalia

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #165 -: 07-08-2011, 21:17:20 »

Явно съм го пропуснала в таблицата :Confus_3: ,мерси
Активен
Ако искаш да разсмееш Бог,кажи му за плановете си :))

nanu

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 38
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #166 -: 20-09-2011, 20:58:43 »

Вече времето не е толкова горещо, дали мога тоя ммс да го измъкна от хладилника и да си го нося на работа и там да го гълтам?
Активен
“Вие трябва да бъдете промяната, която искате да видите в света.” Махатма Ганди

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #167 -: 20-09-2011, 21:42:58 »

Вече времето не е толкова горещо, дали мога тоя ммс да го измъкна от хладилника и да си го нося на работа и там да го гълтам?
Разбира се, че можеш. Не виждам никакъв проблем. А можеш да направиш дозите предварително и тях да си носиш на работа.  ;)
Ще използвам да кажа и че има подобрения към протоколите 1000 и 2000, с включването на ДМСО. Така, освен че ММС-ът става дори още по-ефективен, се подобрява и вкуса.
http://www.mmsbulgaria.com/2011/02/1000.html

Идва вече и сезонът на епидемиите от грип, хепатит и други болести, разпространяващи се по естествен път или пръскани от самолети, така че, засилването на профилактиката няма да е излишно! :police:
« Последна редакция: 20-09-2011, 21:46:12 от Svetlio »
Активен

Bunnie

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #168 -: 21-09-2011, 15:42:22 »

Добре де .
Прочетох темата и се заинтересувах.
Ама все пак ще ми е интересно да чуя кой от какъв сериозен здравословен проблем се е отървал с ММС.
Малина пишеше че ще сподели като й излезнат резултатите.Нищо не сподели.
Другите пишат- чувствам се добре и т.н ама не казват какъв ими е проблема?
Аз лично имам Ревматоиден артрит който си го отглеждам от 3г и искам вече да го изхвърля..
И ао успея да се отърва от РА / а ще успея рано или късно/ ще го разкажа на целия свят!

Та продължавам да събирам мнения.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #169 -: 22-09-2011, 09:09:35 »

За съжаление , Бъни, патологиите не отшумяват по шаблон.  Зависи от стотици фактори, но според мен най-вече от два -  1. до колко "навътре"  се е окопала болестта. и 2. от колко време си стои там ,окопана.
Хронична болест, влачена с години изисква поне година церене.
 Така че много е вероятно още да няма излекуван с ММС , просто защото ММС е отскоро при нас. :)
( Но си прав, че е добре да се споделя )
Ревматоидният артрит  не можеш да сравниш с един колит, синузит , езофагит или кожен проблем.  ( Малина ще потвърди)
ПРи гореизброените ( и подобни )  състояния организмът се мъчи да възстанови равновесието   ( което се изразява външно като "болест") докато при ревм. артрит той е взел решение да атакува сам себе си !
( Трябват доста по-сериозни усилия за да го убедим , че не е прав  :) )
« Последна редакция: 22-09-2011, 09:12:28 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Bunnie

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #170 -: 27-09-2011, 11:36:04 »

Бате Бино много добре знам за всичко което ми пишеш.
Важното е да се тръгне по правилният път.
Някак си усещам, че това е началото на края на тази болест.
Замислих се за ММС защото ми споделиха от 2-3 места че пробелма е тръгнал от някаква стрептококова инфекция в гърлото и после в бъбреците. И се чудех дали може този ММС да избие тази инфекция.....
Но продължавам да чета и събирам инфо.
Май скоро ще мога да направя труд по повод РА.
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #171 -: 27-09-2011, 12:11:48 »

Bunnie, ако нещо може да унищожи каквато и да било инфекция, то това без съмнение е ММС. Просто трябва да действаш, а след това да ни споделиш резултатите си, които да дадат сили и да мотивират други хора да се излекуват.

Стрептококовата бактерия, е само една от многото, които ММС унищожава.

Bacteria
Streptococcus Pyrogenes
Staphylococcus Aureus
Sarcinae Lutae Staphylococcus epidermia
Streptococcus Pyrogenes Streptococcus Faecalis
Strep 1, 2, 3.
« Последна редакция: 27-09-2011, 12:19:27 от Svetlio »
Активен

Mep

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 483
    • Земя назаем
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #172 -: 27-09-2011, 13:18:45 »

Да споделя какво направих тези дни. Бях в друг град на гости за 4 дни. Преди да тръгна си направих един буркан ябълков сок, в който преди това активирах към 25-30 капки ММС. Буркана го държах в хладилник, и пиех по една-две глътки няколко пъти на ден. Много ми се гади от ММС-а, може би съм прекалила с дозата, но на 700 мл да има 25 капки, за 4 дни мисля, че не е много. Да питам така съхранен ММС - в сок и хладилник за няколко дни - дали има проблем??! И сега го спрях защото 4 дена гадене ми дойде в повече :) но пак ще го почна.

Освен това имах също малка доза ММС във вода и си миех зъбите - пени се даже и се получава добре. Но дали може да се ползва направен разтвор в продължение на 1 седмица. Минавам си и лицето и съм много доволна. Кожата ми става хубава. Сега съвсем нямам нужда от лосиони и пасти за зъби   :peperudi: .
Активен
Духът владее материята!

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #173 -: 27-09-2011, 14:07:31 »

Мер, дозата се определя, само и единственно от индивидуалната поносимост, към момента. Колкото по-пречистен е един организъм, толкова по-голяма доза ММС може да поеме. При първи признаци на гадене, дозата е добре да се намали, но спирането не е необходимо. Тогава и симптомите изчезват.

Предварително направени дози, може да се съхраняват до 1 седмица в хладилника, без никакъв пролем.
Необходимо е само, да е в добре затворена бутилка. Когато разтворът вече не е активен, той губи цвета и мириса си и лесно се познава, макар че, това също зависи и от концентрацията.

Равдам се за резултатите. С времето ще стават все повече.  :Content_14: :love_007:
Активен

zigzag

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #174 -: 27-09-2011, 14:21:30 »

От прочетеното до тук си мисля, че си е чиста химиотерапия.Сега ще има ЗА и ПРОТИВ, обяснения, цитати и бла, бла.Никой не стига по-далеч от акъла си и всеки си заслужава съдбата!
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #175 -: 27-09-2011, 14:54:08 »

Zigzag, "против" може да бъде само човек, който не е запознат с принципа на действие на Хлорният Диоксид. Изучавайки го, ще разбереш, че между химиото и ММС има разлика в космически измерения. При химиото има токсични химикали, които убиват всичко живо в организма и на практика го разрушават, а ММС е признат от Американската Асоциация по Аналитична Химия за най-безопасният и високо селективен убиец на патогени в света. Той се разпада на сол и вода и не остава нищо след него. За последното ти изречение обаче, съм напълно съгласен.
« Последна редакция: 27-09-2011, 14:56:19 от Svetlio »
Активен

unique

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
    • Unique&Monique
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #176 -: 27-09-2011, 14:58:59 »

 :Confus_34: започвам да чета
« Последна редакция: 27-09-2011, 15:01:32 от unique »
Активен
"Кой можеше да изчисли гадното? И не е ли супер нелогично, че всъщност хубавото докарваше гадното? Хубави торти и после шкембета…" В.Щерева

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #177 -: 27-09-2011, 15:02:27 »

:Confus_34: започвам
Започвай! ;D Ако желаеш в дълбочина да разбереш как работи, прочети и книгата. Ако имаш някакви въпроси, с удоволствие ще ти отговоря.
КНИГА - http://www.mmsbulgaria.com/2011/02/blog-post_7625.html
Активен

unique

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
    • Unique&Monique
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #178 -: 28-09-2011, 10:24:24 »

Да, да, вече я свалих, Thanks!  :thankyou:
Активен
"Кой можеше да изчисли гадното? И не е ли супер нелогично, че всъщност хубавото докарваше гадното? Хубави торти и после шкембета…" В.Щерева

detelistna.4etirilinka

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
  • зла еманциПАТКА
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #179 -: 01-10-2011, 20:04:20 »

Здравейте, мъжки пичове и женски такива! Явявам се новичка и изобщо съвсем отскоро зобя оттук-оттам инфо за здравословно хранене, здравословен начин на живот и разни други такива... Чета, мисля, чета, мисля, а накрая се оказва, че само си чета (ако мога да поперифразирам една крилата мисъл). Накрая в командния ми пулт настана една каша, не е за разправяне...:Confus_3: В течение на годините успях да си колекционирам доста и все качествени болестички и, четейки форума ви, през настаналата каша почна да избива мисълта, че все пак е възможно да се оттърве човек,ако много се напъне (и ако напъването не доведе до поакване). Смирено  :surpris_25: моля за идеи, пояснения, напътствия и изобщо всичко, което решите, че може да ми е от полза. Не искам да пълня форума с болестичките си, но ако ви е интересно, мога и да ги напиша. Много ме заинтересува този ММС, но прочетох бегло, че имало противопоказания, и, ако може, кажете за тях. Също така искам да разбера има ли противопоказания за суровоядство. Мисля, че трябва да се взема в ръчички и да променя нещо в досегашния си начин на живот и хранене, щом досегашният ми такъв ме е довел до това състояние. Ще съм благодарна на всяка препоръка. Поздрав!
Активен
И за най-идиотското деяние може да се намери философско оправдание!
 

Страницата е създадена за 0.126 секунди с 22 запитвания.