Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ММС вече и в България!  (Прочетена 183516 пъти)

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #180 -: 01-10-2011, 22:01:28 »

Здрасти Детелинке!
ММС, няма противопоказания! Който твърди обратното е или зомби, на което не си заслужава да се отделя и секунда време или е некомпетентен или е просто платен дезинформатор. Такива на запад има много.  ММС доказано унищожава само патогените и не засяга здравите клетки. След това се разпада на сол и вода и не оставя нещо след себе си. Горещо ти препоръчвам да прочетеш книгата за ММС (по-горе има линк), за да си обясниш принципа на действие. Ако мога нещо друго да помогна, заповядай.
Активен

shaman

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #181 -: 31-01-2012, 22:47:25 »

От днес и аз започвам един курс за очистване с ММС.
Докато четях за Горещи Вани с ММС и ММС в Найлонова Торба започнах да се чудя, дали не могат да се комбинират в една Парна баня с ММС. И тъй като днес беше мой ред да се изкъпя  ;) реших да изпробвам. Да си призная имах известни притеснения как ще се отрази на белите дробове, ако концентрацията на CL02 е голяма и червените кръвни клетките го поемат вместо въздух,за това звъннах на Светльо за консултация и реших да опитам първоначално с 5 капки.
Включих парния генератор в душ-кабината на 10 мин., сложих по 5 капки от ММС и лимонена киселина на една марля пред дюзата и ........ все още съм жив   :sorcerer - emotloader:.
Честно казано не усетих нищо. Само при влизане в душ-кабината първоначално имаше лека неприятна миризма, но това може да е от измрелите микроби по повърхността и.
Утре опитите продължават. Ако, някой има идеи как всичко да бъде по-ефективно, нека не се стеснява да ги изложи.
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #182 -: 11-02-2012, 09:09:33 »

Шаман, тъй като въпросът ти е специфичен, е нормално да няма включване.
В случая се опитваме да съберем два метода за прилагане на ММС, които са в двата края на скалата за концентрация на дозата.
При външно прилагане, дозировката е в пъти по-голяма (до 20 капки), в сравнение с тази за вътрешен прием (около 3 капки, следна доза).
Точно обратното, при инхалации, за да не увредим белите дробове, концентрацията на ММС е по-малка (само 2 капки). При това се диша съвсем леко и на почивки!
Опитвайки се да съчетаем тези два метода, резултатът в най-добрия случай ще бъде половинчат. За това е най-добре, според това какво точно искаме да излекуваме, да изберем инхалации за дробовете или газов протокол, протокол за вана, за найлонова торба, ако ще лекуваме кожно заболяване или искаме да вкарваме ММС през кожата, за да излекуваме нещо вътре в тялото ни. Каквото и да е специализирано, винаги е по-добро от общото.  :Content_22:
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #183 -: 11-02-2012, 09:59:26 »

И понеже вярвам че ще ви е интересно, ви представям първият документален филм за ММС, който milenski от kolibka.com, която е и наша съфорумничка преведе. Благодаря и от все сърце! Ако филмът ви хареса, моля, кажете й и вие по едно благодаря! Доста труд е положила.
Филмът разкрива естеството, действието и науката зад хлорния диоксид . Ще видите историята на откриването и разработването на ММС, начинът му на действие, видовете приложение и разбира се, разказите на хора страдащи от тежка интоксикация и множество хронични заболявания, излекували се с помощта на ММС.

"Разбиране на ММС" - Видео
http://www.mmsbulgaria.com/2011/02/blog-post_6472.html

Ако искате да си изтеглите филма и да си го запазите в филмотеката, можете да го направите оттук.

http://kolibka.com/search.php?q=Understanding+MMS%3A+Conversations+with+Jim+Humble
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #184 -: 11-02-2012, 19:05:46 »

Ще е интересно да се види, благодаря!  :flowers2:
Активен

MariaMaria

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #185 -: 25-02-2012, 11:25:44 »

Здравейте!

Вчера гледах филма за ММС от колибката. Благодаря за превода! Днес изчетох досега написаното в темата за този препарат. Някой по назад беше споменал, че определени хора (някакъв намек за анемичност, но недостатъчно изяснен) трябва да внимават с ММС. Също някакво споменаване за определени хора, с не знам какъв си ген, за които ММС е опасен. Сега обаче чета, че ММС е без противопоказания. Имам желание да пробвам с този препарат, тъй като имам здравословни проблеми, но ми се иска преди това да се изяснят тези въпроси пак. Също беше споменато, че ММС действа като сваля кръвното налягане, а при мен има и анемия и постоянно много ниско кръвно налягане. Възможно ли е да изникнат проблеми при прием на ММС при наличие на подобни проблеми?
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #186 -: 25-02-2012, 11:48:58 »

Като имаш анемия пий зелени прясно изцедени сокове , както и сок от червено цвекло ..моркови ..целина ( грудката , пробвах с листата и щях да повърна  tooth )  И след няколко месеца ще се оправиш ..
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #187 -: 25-02-2012, 11:56:12 »

Здравейте Мария!

Въпросните неща за гена ,анемията и т.н., са писани от един наш съфорумник, който всички добре познаваме и как да кажа....имаме си едно на ум (по принцип), а конкретно за ММС-а, това са доказано неверни неща!

Аз самият имам анемия, както и клонящо към ниско кръвно налягане! Нещо повече, имам информация за лекар който дава ММС за повдигане на хемоглобина на хора с прекалено нисък такъв, преди операция, защото иначе не могат да ги оперират.
За кръвното, да възможни са колебания (и в двете посоки) които се наблюдават най-вече при хипертоници, но с времето те се нормализират. ММС обаче не "действа" като сваля кръвното, защото той просто убива потогените и изчиства шлаките. Колебанията на кръвното, са просто реакция на организма към новата по-чиста среда. Опитва се да се нагоди и когато това стане, нещата си идват на мястото и колебанията спират!

А за анемията, понеже Титан ме изпревари, изброените от него неща са просто перфектни за целта!
« Последна редакция: 25-02-2012, 11:58:09 от Svetlio »
Активен

MariaMaria

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #188 -: 25-02-2012, 12:19:32 »

Благодаря за отговорите.

Иначе сокове пия всеки ден - прясно изстискани от червено цвекло, ябълки и моркови. Пия и цитрусови фрешове и от други плодове за общо укрепване на организма и тонус. Целина съм пила само веднъж, но ще обърна внимание. Иначе често я употребявам в салати и ястия. Също през сезона употребявам доста коприва.

Колкото до този препарат, аз не задавам въпроса си във връзка с лечение на анемията ми, а проблеми предизвикани от кандида албиканс и ме интересува най-вече външно приложение. Като прочетох допълнителни информации обаче, реших, че не е подходящ за мен, поради ред причини. А то така или иначе на този етап не мога да го прилагам. Ще продължа да залягам над умерено движение и природосъобразно хранене.
 
Баща ми обаче (той първи откри информациите за препарата) е силно заинтересуван и затова поддържам интереса от негово име. Видяхме блогът на Светльо, ще прочетем там и ако възникнат въпроси ще питаме пак. Благодаря за любезното отношение и бързите отговори!
« Последна редакция: 25-02-2012, 12:25:36 от MariaMaria »
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #189 -: 25-02-2012, 12:34:25 »

Candida Albicans е в бактерицидния спектър на хлорня диоксид, така че ММС, със сигурност ще помогне в тази насока. Вижте, таблицата най-долу: http://www.mmsbulgaria.com/2011/06/2_02.html
Препоръчителен е обаче и вътрешният прием, заедно с външния.
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #190 -: 20-03-2012, 00:06:21 »

абе наистина много интересно... вече месеци минаха, обаче никой от форума не е споделил някакво излекуване на по-сериозна болест на самия него или пък на някой близък... само за чистене от токсини ако е, то много работи чистят токсините.... не, че съм скептичен - просто засега съм повече на вълна гладуване (по-натам може да го пробвам това ммс), но някакси липсват достатъчно примерите... на генади малахов половината му книга са разни примери, пол брег също постоянно дава примери... ама става въпрос за конкретни хора и случаи, докато тук в темата като четох всичко се лекува... но един по-сериозен и конкретен пример няма някакси  :surpris_22:
и малинката щеше да пуска някакви изследвания ли какво беше, ама и тях ги няма незнайно защо  :surpris_23:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #191 -: 20-03-2012, 10:19:11 »

Да, но има нещо много положително в това: значи във форума ни няма толкова болни хора ;)
Иначе по разни чуждоезични форуми има свидетелства, чела съм.
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #192 -: 20-03-2012, 11:13:07 »

това ми е ясно, че няма много чак толкова болни хора... ама ме съмнява да няма съфорумници, чиито познати, роднини, приятели и т.н. да нямат и те нищо сериозно и които не искат да се хранят здравословно и да си  правят пречистваши процедури и да гладуват... т.е. за тях това ММС е нещо като хапче и биха го пробвали... затова се учудвам, че още няма някакви по-съществени примери.... а и нали малинката щеше да публикува някакви резултати, изследвания и работи... обаче и тях ги няма още, абе нищо няма вече от месеци  :surpris_23:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #193 -: 20-03-2012, 17:36:16 »

Да,бе Гарване, ама аз не го направих много сериозно първия курс- някъде към 28-30-я ден започнах да повръщам -много ми писна-и го спрях, и после не можах да продължа. А това изследване струва 250лв.А и ме е страх да го пусна, че да не излезе положително..........Сега смятам да направя един курс с  по-вкусния нов вариант и тогава ще се изследвам
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #194 -: 20-03-2012, 17:58:39 »

хаха, браво бе.... 1 месец да не е малко, аз доколкото четох 21 дни се прави.... ти колко си искала да ги пиеш тия работи  :surpris_22:
добре айде прощаваме ти заради 250 лв.  ..пък и страхлива се оказа в крайна сметка  :bleh :bleh
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #195 -: 20-03-2012, 23:37:09 »

Гарване, бащата на приятеля ми уж започна с ММС, но той беше във фаза 4 на рак, и го взимаше 3 седмици и се  отказа. Трябваше повече, но той се предаде, а и доколкото схванах, никой освен мен не вярваше, че ще му помогне. А в среда, с която всички те чакат... е трудно да си оптимист.
Активен

somelier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 106
  • Във Виното е Истината
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #196 -: 18-04-2012, 16:06:15 »

Гарване, бащата на приятеля ми уж започна с ММС, но той беше във фаза 4 на рак, и го взимаше 3 седмици и се  отказа. Трябваше повече, но той се предаде, а и доколкото схванах, никой освен мен не вярваше, че ще му помогне. А в среда, с която всички те чакат... е трудно да си оптимист.

Много хора напоследък рязко заболяха от рак. Дори комшиите  в съседния двор имат болен. Какво се случва та такава епидемия от рак?     
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #197 -: 18-04-2012, 17:16:02 »

Така е , с 3% всяка година се увеличава заболеваемостта.( това е за БГ )
При вас във Велика Америка  канцерогените са доста повече. За 2001г  - 553 000 души умират от рак. Изпреварват ги само инфарктите ( 700 000 умрели за 2001) и разбира се, на първо място   :)  -  смъртта от Медицината ( лекарски грешки+странични ефекти от лекарства) - 783 000 мъртви!
А и  май  ония от самолетите ръсят още по-здраво в последно време. Вземете ги питайте, какво толкова ръсят, нали е Велика Демокрация  в тази страна?  :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

чоко

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #198 -: 13-08-2012, 21:38:35 »

Привет,
Търсех нещо безвредно за дезинфекция на басейна и попаднах на тази тема. Имате ли опит с дезинфекцията на малки басейни до 4 кубични  метра?

П.п. някак неочаквано завърши темата за мен след изчетените 10 стр.
Надявам се скоро да има новини.
Активен

radoraev

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #199 -: 24-11-2012, 00:00:09 »

Във връзка с 69 деца напълно излекувани с ММС от Аутизъм,бях помолен от Кери Ривера(която можете да видите в прикаченото видео) да създам група във Фейсбук,където тя лично ежедневно ще може да консултира семейства с деца болни от Аутизъм:
https://www.facebook.com/groups/560271113999596/



Революционното видео с Кери и чудото ММС:
http://www.youtube.com/watch?v=SKC4dVnrZ_I&feature=g-user-u
Активен
 

Страницата е създадена за 0.14 секунди с 24 запитвания.