Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ММС вече и в България!  (Прочетена 183431 пъти)

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #140 -: 30-05-2011, 11:15:23 »

Светльо, а той как продава ММС т.е. откъде го взема не е ли чрез теб? Не можеш ли просто да му спреш доставките?
Активен

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #141 -: 30-05-2011, 13:32:21 »

 Емил е решил да се направи на хитър и му се е получило в интерес на истината. Все пак, като гледам не малко хора му влизат в сайта.
 Светлъо, не трябваше ли да помислиш по-рано за последствията върху останалите? Защото сега изглежда, че си ядосан повече заради копирания превод и затова, че има сайт. Ако не си беше направил сайт и разпространяваше информацията, която е видял от теб, дали щеше да си така огорчен?
 И след като има случаи, в които не трябва да се употребява, не го ли знае вече?
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #142 -: 30-05-2011, 15:00:15 »

Неа, дразни ме единствено това, че е копирал преведени от Вики материали! Аз не случайно, никога не си позволих да копирам и една запетайка от първия сайт за ММС, който намерих на Български, а именно (http://mmsbg.weebly.com). Просто уважих труда на създателите му и си направих свои преводи! Това което Емил е направил, си е чиста кражба. А от конкуренция аз не се плаша!

Като е такъв радетел за народното здраве, може да си направи негови преводи! Аз съм положил труд за тези!

Абе, накрая ще тегля една майна на всичко, ама ще стане така, че ММС няма да може да се продава вече в България и ще пострадат хората които се нуждаят. Още малко ще го поизчакам това дребно тарикатче, да ми вдигне кръвното и ще видим. Аз наема ли се, няма връщане!

Искам също и да ви благодаря за подкрепата, тук и на лични. Ценя това!
Огромни благодарности и на Христо Дешев, за дето ми помогна да подкарам домейна на сайта.  :Content_22:
Вече e www.mmsbulgaria.com
Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #143 -: 30-05-2011, 18:18:54 »

 Светльо, много съжалявам , че така се е получило. Аз честно казано бях почти 100% сигурен, че така ще стане. В отраслите, където аз работя се въртят същите номера отвреме-навреме. Ако нямаш ексклузивните права за внос, просто може да си УБЕДЕН, че някой ще се възползва от труда ти и ще се опита да развие бизнес на твой гръб. Не се сърди, но в случая ти сам си си виновен. По никакъв начин не си защитил нито текстовете, нито продукта който внасяш. Както каза бате Бино в света на бизнеса морал няма. Има кое е позволено от закона и кое не. Този дис-тарикат едва ли ще оцелее дълго време, ако така действа. А ти не се пали толкова, сигурен съм че човек с нестандартно мислене като твоето ще се справи с подобна ситуация. Спиране на разпространението на ММС при положение, че доказано работи не мисля че е много удачна постъпка в момента. Защо не опиташ да се свържеш директно с производителя и не договориш ексклузивни права за внос на територията на България? Така този Емил ще може само да те целуне на едно определено място с подобни евтини постановки.
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #144 -: 30-05-2011, 21:39:40 »

Еха, хрумна ми да предложа на Светльо, да отнесе въпроса към администраторите на дир.бг, където се хоства въпросният господин. Нормалните хост компании веднага биха изритали някой, който краде чужд труд щом оригиналния автор се оплаче.

Но, забелязвам, че сайтът вече е във "временна профилактика" с малко плюнки по адрес на Светльо. Дано профилактиката продължи повечко.  :Content_14:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #145 -: 30-05-2011, 21:54:07 »

Веско, за съжаление си прав, но ще се опитам да взема мерки сега! Предприел съм някои неща.
А неговият/мой сайт е в профилактика, защото аз писах на Дир.бг и бяха много мили хората и ми помогнаха.
Активен

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #146 -: 30-05-2011, 22:06:40 »

„Ще залея България с MMS като вълна Цунами, на която аз ще съм на върха”

 hahahahhahah ееее Светьо искам да те видя на върха:)
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #147 -: 30-05-2011, 22:13:37 »

Ами такава ми е стратегията, но ми е необходимо доста време! Тя включва много неща, не само интернет. А трябва и много труд, а пък на Емилчо, не му се работи. Той иска само да копне/крадне, и готово!
В крайна сметка, ще съм си заслужил "сърфирането"  :D
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #148 -: 07-06-2011, 16:06:29 »

И аз започнах прием на ММС.
Вземам го с цел да прекратя инфекцията, която ме мори 6 месеца след операцията ми от аноректален абцес.
Първия път 2 капки изобщо не ги усетих. Снощи от 10.30 до 03.00 изпих буркан от 800мл вода, с 10 капки в него. След което си приготвих нова доза - в същия буркан разтворих 25 капки, пих 3 глътки от тях в 5 сутринта, и след това  в 8 изпих половината буркан. Резултатът от това предозиране беше стомашно неразположение и 2 бързи диарични изхождания. Тази вечер ще си долея вода в остатъка от буркана и така ще си пия концентрация от 12 капки на 800 мл.
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #149 -: 08-06-2011, 20:26:51 »

bpa, странни схеми си забъркал...пробвай да пиеш две или три капки/активирани на кръгъл час. Желателно е да се пие на равни интервали в еднакво количество вода и по възможност да е прясно активирано. Ако е предварително разтворено да е в затворен съд и в хладилник, но само ако ти се налага да не си в къщи. За броя капки не съм сигурна- питай Светльо или виж протокола.
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #150 -: 08-06-2011, 21:21:07 »

bpa, странни схеми си забъркал...пробвай да пиеш две или три капки/активирани на кръгъл час. Желателно е да се пие на равни интервали в еднакво количество вода и по възможност да е прясно активирано. Ако е предварително разтворено да е в затворен съд и в хладилник, но само ако ти се налага да не си в къщи. За броя капки не съм сигурна- питай Светльо или виж протокола.

да, не мога да отрека, че изглеждат странно, но едната от причините за това е, че не искам да се отказвам от приема на 2 кг череши дневно, и затова гледам да пия ММС-а през нощта, когато така и така ставам поне 2-3 пъти до тоалетна...
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #151 -: 08-06-2011, 22:01:24 »

Е колко витамин С има в тия череши?! Спокойно, човека даже казва, че може да се разтваря със сок, само да не е портокалов или с добавен вит.С. Пий си го спокойно и си яж черешите само ако можеш слагай по една капка повече от колкото е в протокола заради антиоксидантите, които все пак поемаш с плодовете, чая и т.н
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #152 -: 11-06-2011, 14:05:27 »

Светльо съжалявам за това което се е случило. Надявам се да се оправят нещата!
Аз приключих с приема на ММС преди 10 дни. Доволна съм че издържах въпреки че последните 4 дни вземах само по 3 дози. Сега пия профилактично 2 пъти  по 6 капки седмично. Няма да се обяснявам за какво реших да го почна за да не ме разтълкува някой погрешно. Само ще кажа че съм доволна! ММС чисти много здраво! :)
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #153 -: 12-06-2011, 09:52:21 »

Е колко витамин С има в тия череши?! Спокойно, човека даже казва, че може да се разтваря със сок, само да не е портокалов или с добавен вит.С. Пий си го спокойно и си яж черешите само ако можеш слагай по една капка повече от колкото е в протокола заради антиоксидантите, които все пак поемаш с плодовете, чая и т.н

Е, не е само витамин С, има още доста антиоксиданти и витамини в черешите, сигурно поне 3-4 капки повече трябва да пия заради тях, но благодаря за идеята, не се бях сетил, че мога да компенсирам с по-голяма доза...
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #154 -: 13-06-2011, 14:52:24 »

Аз си хапвам черешки и ябълки и чай пия, но гледам да вземам  такава доза, че лееекичко да ми се гади -надявам се така количеството да е достатъчно
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #155 -: 28-06-2011, 21:27:24 »

Приготвил съм много добър спретнат материал за белината която се пие в момента в тази тема.
Дори заглавието на продукта е подвеждащо. Чудодейни минерали дръжки. Чудодейни са за продавача а за консуматора си остава оксидант БЕЛИНА.
Поздравете  Дешев, той трие старателно понеже се чувства съпричастен към невероятното откритие " ПИЕНЕ НА БЕЛИНА"
А най-якото е за онези 75.000 излекувани в Африка.  Никой никога в цяла Африка не е чувал за Джим някой си...     Това си е част от измислиците.    Не че нещо кой-знае какво се случва но  се продава с пределно допустима заблуждаваща реклама че лекува всичко.  В миялната машина имам калгонит. Разтваря котлен камък. А  дали някой няма да си съчини за чудодейния калгон, Премахващ за 2 часа всички видове камъни в жлъчката и бъбреците?   :)




Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #156 -: 28-06-2011, 21:38:59 »

За да не влизам в излишна полемика, ще кажа само, че всичко което пише Джим Хъмбъл за ММС, се потвърждава от опитът ми с моите клиенти! ММС, наистина работи!

Орто, не забравяй че носиш отговорност към хората които четат тази тема и не знаят че си въздух под налягане и не може да се вярва на нито една твоя дума! Всичко което си изказвал като мнение, е било категорично опровергано, във всички теми в които си се изявявал!
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #157 -: 28-06-2011, 21:47:57 »

Добре бе, Орто, дори и белина да е , щом има ефект, защо да не я употребяват? :)
Има лечение с газ, с терпентин, с пепел и въглища, с хлебарки, с миризлив кукуряк, с настойка от никотин  и мн. др., че с белина ли няма да има .. :)  
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #158 -: 28-06-2011, 23:44:24 »

Добре бе, Орто, дори и белина да е , щом има ефект, защо да не я употребяват? :)
Има лечение с газ, с терпентин, с пепел и въглища, с хлебарки, с миризлив кукуряк, с настойка от никотин  и мн. др., че с белина ли няма да има .. :)  

Нека да я употребяват като им бъде продадена за такава а не със заблуждаващо заглавие.
Кислородната вода  не се продава като 'ТЕЧНОТО ЗЛАТО НА НЕУМИВАЙКИН"  

Според мен продавача се е нагърбил с много голяма отговорност. Продава чудодеен лек за всичко без да има медицинско образование. Джимито същата работа, някакви съчинения за Африка, за малария, и нито доза истина. Просто свободни съчинения а на въпроса къде в  Африка, в коя клиника и се започват увъртаниците.   Белината действа приятели но на каква цена. С белина си отстранявам мухъла от конденза на терасата.  Обаче  не ми я продават като лек за всички болести или за пиене.  
 

цитат:
Орто, не забравяй че носиш отговорност към хората които четат тази тема и не знаят че си въздух под налягане и не може да се вярва на нито една твоя дума! Всичко което си изказвал като мнение, е било категорично опровергано, във всички теми в които си се изявявал!  край на цитата //
И това го казва човек вярващ в извънземни ?  
Не ми се влиза в полемики и на мен.  Няма да имаш серизони проблеми докато си пийват предимно здрави хора.  Напоследък към белината посягат и болни и съм сигурен че ще сгазиш лука.
не забравяй че всичко което съм писал е катоегорично доказано от статистика и от литература, която няма нищо общо със замъглените ти конспиративни теории и форумни четива.
Помолиха ме да бъда конструктивен и ще гледам да спазвам добрия тон.
Голямото гълторене на белина е било 2007 година и като световно явление  вече не е интересно. Сещай се защо не е интересно.  Избирателно си описал в сайта си 100 процента положителни реклами и нито дума за отрицателните.    

Това е всичко. Толкова много ли пожелах?  Да впишеш какво продаваш.  Оспорваш ли че това е белина?
Имаш ли медицинско образование или се надценяваш ?  Имаш ли лечителска фобия ?
Джимито има ли медицинско образование? 
Къде в Африка  са онези 100.000?  Много народ с моето мислене вече са проверили това и знаят отговорите.  Не ми обяснявай   дали работи или не а отговаряй ???
Етиловия алкохол също работи, кислородната и тя, както и още 10 неща.  Не ги продават като  панацея за всичко и не заблуждават хората с това.
Кой ще ги пие си е негова работа!       
« Последна редакция: 28-06-2011, 23:58:52 от Ortodoksalen_Anorektik »
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #159 -: 29-06-2011, 07:29:09 »

Орто, не ме карай да се ровя в темите, за да показвам писанията ти и техните опровержения! 95% от това което си писал в този форум, са откровенни лъжи, грубости и термини на които дори не знаеш значението им. За справка, малко по-напред в тази тема, където лекар ти каза, че пишеш несвързани глупости!!

Общото между всички противници на ММС е, че никога не са го опитвали! Кои са тези други хора, за които говориш? Още един профил ли ще си направиш? Имаш 3-4 вече, стига толкова.

Кислородната вода също лекува 95% от заболяванията. Редно е и тя да се нарича панацея! Съвсем заслужено! Има още 199 работи, които лекуват всичко! И те трябва да се наричат панацеи!

Хлорният диоксид е дезинфекциращият агент в белината, но това не означава, че той е белина! Има малка разлика!
Как ще обясниш факта, че хлорният диоксид е разрешен за употреба в хранителната индустрия на САЩ?!
Да споменавам ли и че все повече страни го въвеждат като безопасен метод за пречистване на вода. Включително и в България има такива ВИК.

Ти колко хора в Африка познаваш, за да твърдиш че казаното от Джим е лъжа?

Джим Хъмбъл, в книгата си е обяснил причините, поради които се е забавило разпространението на ММС по света. Това обаче, е било само в началото! От 2007 година насам, ММС се разпространява по цял свят със светкавична скорост. Вече почти няма държава в Европа, в която да няма ММС. Повече от 10 000 000 души в момента приемат ММС и с всеки изминал ден, стават все повече. А се разпространява толкова бързо, защото работи. От човек на човек, никаква реклама, никъде! Хората виждат ефекта и го предлагат на близките си! Това става и тук сега. Пишат ми хора, научили за ММС по същият начин...от излекувани роднини, приятели, че дори и от непознати, заговорили ги за да им разкажат!  :love_007:

ММС не лекува нищо! Той просто е най-мощният и абсолютно безопасен убиец на всякакви патогени, вируси, бактерии, гъбички, паразити и т.н.!

И още нещо! С мен се свързаха Български учени, за да работим заедно и нали се сещаш на техния фон, колко смешен изглеждаш, с твоите неумели внушения и откровенни глупости и лъжи!!
Ти няма как да знаеш дали ММС помага на болните, защото нямаш контакт с такива. Аз обаче имам! Имам и писмата им (които се сещаш, че няма да публикувам). Имам и всекидневните разговори с моите клиенти, а и с такива ползвали ММС преди да чуят за мен и победили сериозни заболявания!
Последните се свързват с мен, само за да ме поздравят, че съм се захванал с това което правя!

Аз нямам медицинско образование и когато не знам нещо, се свързвам с асистентите на Джим Хъмбъл и те ми обясняват. Те работят с много лекари, учени и институти по света, където изследват ползите от ММС! Те имат изключително голям опит и на практика, няма заболяване, върху което да нямат наблюдения при лечението му с ММС. Ще отбележа също, че близо 1/5 от клиентите ми са лекари!!!

« Последна редакция: 29-06-2011, 07:45:44 от Svetlio »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.097 секунди с 22 запитвания.