Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: химически следи  (Прочетена 275975 пъти)

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:химически следи
« Отговор #60 -: 08-08-2011, 23:24:01 »

За България съм съгласен. Много е тъжно, че хората не виждат реалността, а се оставят да бъдат манипулирани с измислени истории за несъществуващи злодеи. Дават малко сеир на народа и той си кротува и е доволен, макар да става все по-беден и гладен. Точно както в "Гладиатор".
Осъзнаването на реалността, е поемане на отговорност. Отричането, както е в твоят случай, е бягство от отговорност. Така вредите на себе си обаче, ,защото сте неадекватни към случващото се!
Кое точно е несъществуващо - програми като MK ULTRA, Монарх, Монтоук и още поне 100 такива??? Голям сеир е паднал!
Наистина е безмислено да се спори с хора, които НЕ искат да поемат отговорност за сегашното положение на нещата. Докато не си отвориш очите, реалността, такава каквато наистина е, за теб е невидима и непонятна.
За да тълкуваш правилно случващото се, трябва да имаш нужните знания. В противен случай, си просто ЗОМБИ, контролирано по-най-елементарният начин, с евтина пропаганда и дезинформация. И няма как да е иначе, след като знанията липсват.
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:химически следи
« Отговор #61 -: 09-08-2011, 06:39:48 »

За България съм съгласен. Много е тъжно, че хората не виждат реалността, а се оставят да бъдат манипулирани с измислени истории за несъществуващи злодеи. Дават малко сеир на народа и той си кротува и е доволен, макар да става все по-беден и гладен. Точно както в "Гладиатор".
Осъзнаването на реалността, е поемане на отговорност. Отричането, както е в твоят случай, е бягство от отговорност. Така вредите на себе си обаче, ,защото сте неадекватни към случващото се!
Кое точно е несъществуващо - програми като MK ULTRA, Монарх, Монтоук и още поне 100 такива??? Голям сеир е паднал!
Наистина е безмислено да се спори с хора, които НЕ искат да поемат отговорност за сегашното положение на нещата. Докато не си отвориш очите, реалността, такава каквато наистина е, за теб е невидима и непонятна.
За да тълкуваш правилно случващото се, трябва да имаш нужните знания. В противен случай, си просто ЗОМБИ, контролирано по-най-елементарният начин, с евтина пропаганда и дезинформация. И няма как да е иначе, след като знанията липсват.
Svetlio, за България имах предвид съвсем друг сеир, а именно политическият. Дори не съм чувал за тези програми, които споменаваш. Имам чувството, че тази тема ти е слабост.
Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:химически следи
« Отговор #62 -: 09-08-2011, 09:15:01 »

Наистина е безмислено да се спори с хора, които НЕ искат да поемат отговорност за сегашното положение на нещата. Докато не си отвориш очите, реалността, такава каквато наистина е, за теб е невидима и непонятна.
За да тълкуваш правилно случващото се, трябва да имаш нужните знания. В противен случай, си просто ЗОМБИ, контролирано по-най-елементарният начин, с евтина пропаганда и дезинформация. И няма как да е иначе, след като знанията липсват.

  :Content_14: :Content_14: :Content_14:
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:химически следи
« Отговор #63 -: 09-08-2011, 09:59:17 »

Задължителният линк с инфо за MKULTRA. Програмата си е съвсем истинска и доста стряскаща.

Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:химически следи
« Отговор #64 -: 11-08-2011, 08:31:20 »

Две крави си говорят:
- Знаеш ли, струва ми се, че ни хранят само за да може да ни пият млякото, а после да ни убият и изядат.
- Я се разкарай с твоята идиотска теория на конспирацията! Цялото стадо ще ти се смее ако разберат, какви ги разправяш.
Активен

eula

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 135
  • В крак с природата ...
Re:химически следи
« Отговор #65 -: 11-08-2011, 15:10:56 »

Две крави си говорят:
- Знаеш ли, струва ми се, че ни хранят само за да може да ни пият млякото, а после да ни убият и изядат.
- Я се разкарай с твоята идиотска теория на конспирацията! Цялото стадо ще ти се смее ако разберат, какви ги разправяш.

 :Content_14: :Content_14: :Content_14:

Лошото в случая е, че и да е начетена, будна и много знаеща кравата, това няма голямо значение защото накрая цялото стадо, барабар с умницата, минава под ножа...   :pensif_29:

С две думи - кравешки неволи.
« Последна редакция: 11-08-2011, 15:28:38 от eula »
Активен
И най-хубавият утрешен ден няма да ни върне вчерашния!

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:химически следи
« Отговор #66 -: 11-08-2011, 17:50:13 »

Две крави си говорят:
- Знаеш ли, струва ми се, че ни хранят само за да може да ни пият млякото, а после да ни убият и изядат.
- Я се разкарай с твоята идиотска теория на конспирацията! Цялото стадо ще ти се смее ако разберат, какви ги разправяш.

 :Content_14: :Content_14: :Content_14:

Лошото в случая е, че и да е начетена, будна и много знаеща кравата, това няма голямо значение защото накрая цялото стадо, барабар с умницата, минава под ножа...   :pensif_29:

С две думи - кравешки неволи.
Но целият живот на умницата, ще е преминал в страхове.
« Последна редакция: 11-08-2011, 17:58:12 от DeNiro »
Активен

eula

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 135
  • В крак с природата ...
Re:химически следи
« Отговор #67 -: 11-08-2011, 17:59:22 »

Две крави си говорят:
- Знаеш ли, струва ми се, че ни хранят само за да може да ни пият млякото, а после да ни убият и изядат.
- Я се разкарай с твоята идиотска теория на конспирацията! Цялото стадо ще ти се смее ако разберат, какви ги разправяш.

 :Content_14: :Content_14: :Content_14:

Лошото в случая е, че и да е начетена, будна и много знаеща кравата, това няма голямо значение защото накрая цялото стадо, барабар с умницата, минава под ножа...   :pensif_29:

С две думи - кравешки неволи.
Но умницата поне не е живяла в страхове през целият си живот.

 tooth

Цял живот само за това е треперила горката ама нейсе....

Идеята е, че стадо лесно се манипулира.  8) Все пак в общество от луди геният е луд, нали? Който може да види истината за нещата - вижда я, който не може - не може.
Активен
И най-хубавият утрешен ден няма да ни върне вчерашния!

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:химически следи
« Отговор #68 -: 11-08-2011, 18:03:05 »

Но умницата поне не е живяла в страхове през целият си живот.
Отново грешка, Дениро! Да си осъзнат за случващото се, означава, че можеш да вземеш адекватни мерки за себе си. Това ти дава увереност. Страха е за тези, които нямат представа какво се случва и защо. То е като, едните да виждат в тъмното, а другите не. Кой ще се страхува - виждащият, който може да реагира или слепият, лутащ се в тъмнината и незнаещ на къде върви и какво следва?

А за стадото е така, но всеки сам решава, дали ще е в него. И точно ЗНЕНИЕТО, го отличава от тълпата контролирани ЗОМБИТА! А някои, както казваш Eula, просто толкова си могат.  :D
« Последна редакция: 11-08-2011, 18:06:30 от Svetlio »
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:химически следи
« Отговор #69 -: 12-08-2011, 12:42:45 »

Аз просто изразявам собственото си мнение, а именно, че за мен това са обикновени кондензационни следи от самолети. Уважавам и вашето мнение, защото е възможно да сте прави и се питам, какво ще направи по въпроса, конкретно всеки един от вас или всички заедно съответно?! Това, че отстоявате позицията си тук е ОК, но не допринася с нищо за разрешаването на проблема. Защо не се организирате и не излезете на протест да речем?!?!?!
« Последна редакция: 12-08-2011, 12:54:15 от DeNiro »
Активен

triedin

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re:химически следи
« Отговор #70 -: 12-08-2011, 22:25:33 »

  ДеНиро,умишлено не исках да коментирам досега в тази тема.Ще пропусна и спора дали има или няма следи,какви са и т.н.Безсмислен е за мен.Но последните ти няколко реда вече ме провокираха  :)
.............какво ще направи по въпроса, конкретно всеки един от вас или всички заедно съответно?! Това, че отстоявате позицията си тук е ОК, но не допринася с нищо за разрешаването на проблема. Защо не се организирате и не излезете на протест да речем?!?!?!
 Иронията ти е меко казана неуместна и с нищо не показва уважение.Интернет пространството е последното останало/засега/ място, където има що годе свобода да изразиш мнението си,да споделиш нещо,да получиш информация, иначе недостъпна по друг начин или цензурирана и т.н.При това изключително впечатляващо е колко лесно и бързо достига до огромен брой хора.И тази възможност трябва да се използва по всякакъв начин.Може темата за примерно тези следи да не е приоритет тук.Но не се знае,кой ще я погледне.За този някой може да е нова.Ще се поразрови,ако му е интересно.Ще си направи своите изводи и ако се почувства съпричастен ще я постави другаде за да може да научат още хора.Всъщност ето ти го с две думи - "предай нататък".Нищо ново под слънцето.Информацията е сила Дениро.И ключ в същото време за едно активно гражданско общество,колкото и да звучи травиално.Началото на всяка една промяна, във всеки един аспект на човешкото общество започва именно оттам. Затова медиите и съответно контролът им са толкова важни.А дали това е възможно оставам на теб да решиш за себе си.
« Последна редакция: 12-08-2011, 22:28:06 от triedin »
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:химически следи
« Отговор #71 -: 13-08-2011, 09:53:41 »

Четох интервю на американски сенатор , който признава за кемтрейлс , както и американска програма за модифициране на климата , където за 1 път с еизползва това понятие преди 20 тина години , но тогава е било засекретено.Има няколко групи във фейсбук,  където можеш да намериш доказателства за пръсканията. От около 2 години се водят дневници със снимки и записи на прогнозата за времето на 3 или 4 ТВ станции и снимки /видео за браздите в небето и последващата рязка промяна на времето.

Това ,че някой не желае да се запознае с доказателствата не означава ,че проблемите не съществуват.
Все някога и ние ще се докопаме до властта и тогава ще направим нещо за хората .
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:химически следи
« Отговор #72 -: 15-08-2011, 02:51:47 »

Две крави си говорят:
- Знаеш ли, струва ми се, че ни хранят само за да може да ни пият млякото, а после да ни убият и изядат.
- Я се разкарай с твоята идиотска теория на конспирацията! Цялото стадо ще ти се смее ако разберат, какви ги разправяш.


Или
Срешнали се две крави, едната дива индийска порода, доста съсухрена и проскубана, свободно пасяща и необезпокоявана а другата питомна тип Милка.
Милка:- найш кво като те гледам ква си измършавяла и проскубана от трънаците, разбирам колко добре ми е на мен. Обгрижват ме сутрин и вечер,  постоянно ми дават храна, къпят ме, имам си всичко наготово и им се отплащам с мляко което имам в излишък. живот мечта, не искам да съм като тебе дива па ако ще да вляза под формата на салам в LIDL след няколко години.
 
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:химически следи
« Отговор #73 -: 15-08-2011, 03:07:14 »

Но умницата поне не е живяла в страхове през целият си живот.
Отново грешка, Дениро! Да си осъзнат за случващото се, означава, че можеш да вземеш адекватни мерки за себе си. Това ти дава увереност. Страха е за тези, които нямат представа какво се случва и защо. То е като, едните да виждат в тъмното, а другите не. Кой ще се страхува - виждащият, който може да реагира или слепият, лутащ се в тъмнината и незнаещ на къде върви и какво следва?

А за стадото е така, но всеки сам решава, дали ще е в него. И точно ЗНЕНИЕТО, го отличава от тълпата контролирани ЗОМБИТА! А някои, както казваш Eula, просто толкова си могат.  :D

Само да знаеш какви изцепки се срещат в книжата писани привидно от уж мъдри хора:
В едната това - Ако мислиш че хората са контролирани зомбита, тоест правиш такава преценка за тях това означава че не ги уважаваш а като не уважаваш другите не уважаваш и себе си.

Страха не бил това което посочваш а страха бил ситуацията в която живееш в миналото или бъдещето но не и в настоящето. Това не според мен а според един  на 30 години с тежка депресия, който преписал малко индийски ръкописи и по терлички поднесъл индийския поп в Канада.
Той предлага да не се тревожиш за нищо и да си тананикаш колко е хубав света.



 Няма как да се докаже умисъл в намесата и няма как някой да рискува масово заразяване в огромна територия на хора животни и сгради, защото ако иска да придобие тези блага , заразата ще достигне и него.
Много по интелигентно е да се подтиска популацията избирателно.

Ето още безполезни мъдрости:
Първо правило: не вярвай на това което ти казват, и се научи да слушаш.

Не вярвай на това което ти казват, защото другия просто ти разказва една приказка, това е неговата лична история и тя се отнася само до него. Но ако се научиш да слушаш, може да разбереш какво всъщност ти казват. Така че не вярвай, но слушай внимателно.

Второ правило: Не вярвай на себе си.

Сам знаеш, че в главата ти не спира да се говори. Мисълта е като див жребец, който може да те отнесе къде ли не. Ако не го обуздаеш той ще те отведе където си поиска.  Затова не вярвай на себе си, но се научи да слушаш онова, което става в главата ти.

Третото правило: Не вярвай на никого поради същата причина.

Каквото и да ти говорят другите, това е истина само за тях. Това е начинът по който всеки изразява собствения си опит.

Ако се научиш да слушаш ще забележиш, че измежду всички тези лъжи се появява истината и ти ще си  в състояние да възприемеш тази истина. Ако не вярваш на себе си, нито на който и да било, нито дори на мен докато четеш това, всички лъжи ще се стопят но истината ще оцелее.

Ако искаш вярвай, но слънцето ще изгрява всеки ден. Няма нужда да вярваш в истината, за да може тя да съществува. Но за да съществуват лъжите ти трябва да вярваш в тях.
 
« Последна редакция: 15-08-2011, 03:22:51 от Ortodoksalen_Anorektik »
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:химически следи
« Отговор #74 -: 05-09-2011, 13:32:51 »

Вече ще пръскат без да се крият. Тогава може и такива като Дениро и Ортодоксалния да го видят.
http://www.parallelreality-bg.com/novini/50-newss/356-2011-09-03-16-34-51.html

И да, хората са контролирани зомбита, защото са предали силата си на други и не поемат отговорност да си я върнат.
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:химически следи
« Отговор #75 -: 05-09-2011, 21:29:57 »

Светльо, тази теория от линка дето си го дал издишва, защото това пръскане в дългосрочен план ще доведе до затопляне, а не до охлаждане на атмосферата. Парниковите газове, които ще се освободят от самолетите ще останат в атмосферата много по-дълго време отколкото тези частици. Или са много недалновидни или целта им е друга.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:химически следи
« Отговор #76 -: 05-09-2011, 22:14:19 »

Злояде, това е официалната версия. Какво в действителност ще правят и до какво ще доведе то, ще се разбере по-нататък! Когато едно нещо не може да бъде повече крито, то се обявява и признава публично, но в изкривена форма, за да насочат общественото съзнание в желаната от тях насока, така че да се обслужат техните интереси. Факт е обаче, че манипулират климата чрез химиали от самолети.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:химически следи
« Отговор #77 -: 06-09-2011, 08:03:55 »

Така е . В доста хитови филми напоследък взе да се разказва за тайни общества, илюминати, .. :)
Какви са тия общности, по БТВ и БНТ нищо не споменават за тях? :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Люба

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:химически следи
« Отговор #78 -: 06-09-2011, 13:06:51 »

яко оффтопик:

Понякога ми е странно.Като дете си играех в прахоляка,правехме кюфтета от треволяци ,кал и вода и после слагахме въображаемите герои да ядат,скачахме на ластик,боричкахме се на шмайзера,кефех се на научната фантастика в книгите и филмите и си мислех че тя ще си остане там.
  Днес се чуствам сякаш живея в стоманобетонен затвор,някой от близките ми хора взеха вече да превъртат от страх,гледайки прекалено много новини,на центъра е пълно с камери(и не само там),ставайки сутрин често се радвам на това красиво чемтрейлнато небе,плашат ни с глоби ако не искаме да си имунизираме децата,говори се как ще ни слагат чипове,трябва да внимаваш какво си купуваш за ядене че то храната на магазина е опит да ни отровят ит.н.
  А животът сред природата изглежда като поредното бягство.
Life...gettin' harder now,
you've got to be stronger now!

Гледали ли сте AniMatrix?Имаше един епизод където детенце си играе навън и вали черен сняг(не помня детето дали имаше противогаз)


Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:химически следи
« Отговор #79 -: 06-09-2011, 15:00:10 »

Да, Любче, беше и такава идилия..  
То и сега е , само че страните , в които това все още е факт, ги определят или като "третият свят" или като "недемократични" ..
Само че при анкети за щастливи хора на човек от населението , на първите места са винаги страни от Латинска Америка или Бангладеш да кажем .
Естествено е , че не е лесно да си щастлив когато си задлъжнял до шия и вместо да сънуваш ,че ти пърхат златисти пеперуди в розова  мъгла , ти се присънва съдия изпълнителят, който идва да ти вземе къщичката заради неплатена ипотека..:)
 (Средният  велик американец има по 10 кредитни карти. А 5 млн. от тях загубиха имотите си /някои даже се самоубиха/ ,защото бяха гледали "Тайната" и бяха решили ,че "законът за привличането" ще  им помогне да стигнат самият връх на ценностната пирамида - "великата американска мечта"- Да имаш по-хубава къща и  да караш по-скъпа кола. И да подкрепяш бомбандирането и разграбването  на недемократичния трети свят естествено :) )  
« Последна редакция: 06-09-2011, 15:03:15 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.059 секунди с 22 запитвания.