Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: химически следи  (Прочетена 275971 пъти)

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:химически следи
« Отговор #180 -: 23-09-2013, 09:50:44 »

излиза, че Тодикамп може да ползваме и профилактично против действието на кемтрейлите или греша?
щото те нали имат и някакъв си там стронций...
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:химически следи
« Отговор #181 -: 23-09-2013, 12:31:40 »

Аз така и така си го ползвам профилактично ( дори и в момента), но за пълно противодействие срещу тях ще трябва да се гладува. Според Пол Брег само при гладуване организмът се отървава от тежките метали. Нали разказва как повърнал шепа живак, от всичките лекарства , с които го тъпчели с години. 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376
Re:химически следи
« Отговор #182 -: 23-09-2013, 23:01:44 »

Аз не вярвам, че чистата среда е възможна в днешно време. Щом въздухът и над Хималаите е мръсен, то къде тогава е чист?
Тодикампа може да е за много неща - като не е изследван подобаващо, кой може да е сигурен, че знае всичките му приложения...
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:химически следи
« Отговор #183 -: 01-11-2013, 00:09:33 »

Ал Гор признава официално за кемтрейлите:
http://www.youtube.com/watch?v=gGMZ1sf5U8I

Но въпреки това има лауреати като тоя тук :
http://bit.ly/A6VjPR
дето пак не са съгласни и надълго и нашироко ни убеждават, че се заблудаваме
 
« Последна редакция: 01-11-2013, 00:40:47 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Andriana

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
Re:химически следи
« Отговор #184 -: 01-11-2013, 02:11:04 »

Това със замърсяването не е шега. Според мен тази организация трябва да се взриви.
« Последна редакция: 01-11-2013, 02:13:39 от Ани »
Активен
"Практикуването на спорт е човешко право."

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:химически следи
« Отговор #185 -: 01-11-2013, 08:49:11 »

На Запад са по-големи късметлии, ( но и ние да се стягаме :) ) погледнете на какви "облаци" се любуват там:
http://www.youtube.com/watch?v=3isttyek6x0
http://www.youtube.com/watch?v=BUHl93nJsQM
http://www.youtube.com/watch?v=thjVCuaaOP4

« Последна редакция: 01-11-2013, 08:55:04 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Andriana

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
Re:химически следи
« Отговор #186 -: 01-11-2013, 09:08:40 »

Пфф ужас. Наскоро бях в София и като излязах навън уж на чист въздух, имах чувството, че ще се срина ако живея на този мръсния въздух, който е там. Инъче града го харесвам, ама като не мога да видя планината от всичката тази пушилка, там пръскат по често,не ги знам през колко време ама си личи, но и въздухът е замърсен от многото автомобили, и там го няма морския бриз като във Варна. Много жалко, че не помагаме на природата по никакъв начин. Като резултат, че си показах носа навънка започна силно да ме боли главата и тръдно дишах. Имах чувството че мойта коса е най-гъста от тези на хората с които се разминах.слава богу, че бях за кратко там :)
Активен
"Практикуването на спорт е човешко право."

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376
Re:химически следи
« Отговор #187 -: 13-11-2013, 11:50:10 »

Ето нещо, което ме изненада - ние си мислим, че пръскат от самолетите в гражданската авиация, но е напълно възможно и това:
"наблюдавани западни самолети показват редица недопустими за региона техники вкл жестоко увреждащи.Единствено Ф16 е полуприемлив . но учения на израелски ввс показаха че не защитен от преследване от бесове .наблюдавахме групи летящи със самолети от типа ирански бесове проверяващи евентуални агресори и носители на ядрени и по страшни оръжия.
Много опасни са внесени за много ограбени пари от Българския народ хеликоптери кугър.Претъпкани са с недопустима геофизична техника и са следени от звяра"
Това е цитат на коментар под тази статия: http://www.dnes.bg/stranata/2013/11/12/udyljavat-jivota-na-mig-21.205879,1. Коментаторът, очевидно (бивш?) военен, явно знае нещо. Ние мислим за HAARP като нещо далече от нас, но да не се окаже, че и у нас има съответни съоръжения за действие, част от системата?
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:химически следи
« Отговор #188 -: 17-11-2013, 10:50:30 »

Това тук не прилича на кемтрейлс, но още по-малко - на "природно явление" , както са го именували журналята  tooth 

http://bit.ly/I8FLuP
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

catalina

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 188
Re:химически следи
« Отговор #189 -: 17-11-2013, 13:12:30 »

Странно, че колата не се движи супер бьрзо, за да избяга от нещото зад нея, а си кара бавно и спокойно  :surpris_23:

И това, че човекьт е толкова спокоен ме кара да мисля, че местните знаят какво е и са си свикнали, а нас ни изненадва, защото ни е незивестно и ни е представено като нещо странно.

Погледнах малко в Гугьл, казва се "облачна лавина".
« Последна редакция: 17-11-2013, 13:18:28 от catalina »
Активен
Не разбирам твърде много ли знам или недостатъчно...

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:химически следи
« Отговор #190 -: 17-11-2013, 13:49:34 »

да, точно на лавина прилича... и си е страшно  :)
ако аз шофирах, едва ли щях толкова спокойно да си карам   ;D

наскоро тук ръсеха толкова яко, че бяха ги завихрили като тройна ДНК - верига... пресечена и напречно, разбира се...
« Последна редакция: 17-11-2013, 13:51:19 от iskrena »
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:химически следи
« Отговор #191 -: 17-11-2013, 14:54:25 »

Инче , то и у нас повечето хора не намират нищо странно в небето, нашарено от симетрични облаци  tooth А вероятно това важи и за твоите съграждани.. Попитай случайни минувачи или твои познати и ще чуеш : "Въобще не съм обърнал/а внимание".  Ако е косъмче върху колата му, ще го види от километър, но следите и изкуствените облаци кой знае защо не забелязва вече толкова години  tooth
Даже в момента , в който пиша, така изглежда небето от прозореца ми. В неживата природа симетрия няма..


« Последна редакция: 17-11-2013, 15:37:57 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:химически следи
« Отговор #192 -: 17-11-2013, 15:06:59 »

...  Ако е косъмче върху колата му, ще го види от километър, но следите и изкуствените облаци кой знае защо не забелязва вече толкова години  tooth

абсолютно вярно и точно!
щ ли са такива хората... явно щото избират да си седят в тъмнина...
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:химически следи
« Отговор #193 -: 17-11-2013, 19:22:48 »

"Когато елитът иска да предизвика буря, заметресние, наводнение". Искрено се забавлявам когато чета подобни изказвания Гарванчо. Кои са те "Елитът" ? Как си ги представяш ми е любопитно"  tooth. Военни ли са, банкери, руснаци, американци, мъже в черно? Разкажи ми моля как си предстсвяш в детайли подобна структура?
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:химически следи
« Отговор #194 -: 17-11-2013, 20:21:14 »

Де Ниро, не че Гарванът ще вземе да ти отговаря , (той отдавна не се е мяркал насам ), но  с тоя въпрос генерираш дълга поредица офтопик. А и лично мнение - дори да ти отговори , няма да го разбереш, защото нямаш необходимата подготовка. (Ако я имаше, въобще нямаше да пуснеш такъв пост  tooth )  
Възможно е да си оптимистично настроен ( което като цяло е добре :) )  и да смяташ, че общата култура ( от телевизия , радио и от в-к "Уикенд" и "Папарак" )   е достатъчна за да си обясниш всички процеси и явления в този свят.., но дали и в действителност е така, това  е вече друг въпрос ...:)  
Най-важното е , че се забавляваш обаче! Нали това бил и смисълат на живота.. Представи си , че научиш неща, които вземат , че ти спрат забавлението... Така си си добре  :angel:
 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:химически следи
« Отговор #195 -: 17-11-2013, 20:27:23 »

Колкото по малко знаеш, толкова по-щастлив ще бъдеш - не ти трябва да знаеш за химически следи, облъчване и др. подобни. А , както казва бате ни Бино, тия неща във в. Уйкенд не ги споделят :) нито по нова, босфор тв, анал 1 и дудук тв  tooth  tooth  tooth
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:химически следи
« Отговор #196 -: 17-11-2013, 20:29:03 »

хахаха, ама си и ти, бате Бино, завъртя го човека насам и натам, подхвърли го леко във въздуха и го приземи нежно на изходна позиция, да не му се размъти блаженото спокойствие ... хахаха...   tooth   tooth    tooth
« Последна редакция: 17-11-2013, 20:31:23 от iskrena »
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:химически следи
« Отговор #197 -: 18-11-2013, 02:05:13 »


"Най-важното е , че се забавляваш обаче! Нали това бил и смисълат на живота." Разира се че се забавлявам и можеш да бъдеш сигурен че съм повече от позитивен. Просто фразата "елитът" ми прозвуча някак си наивно по детски. Но може би трябва да ти благодаря, че ти подобно на един вездесъщ човек в почти всяка коментирана тук житейска сфера не губиш време да ми покажеш, че вероятно греша. Лично аз не смятам този форум за "бащения" и съответно за мен не представляват проблем мнения с които не съм съгласен, така че в случаят уважавам и твоето.
Поздрави
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:химически следи
« Отговор #198 -: 18-11-2013, 10:07:59 »

ДеНиро, сега пък имаме ново двайсет  -  вече си съгласен , че "елит" има, просто  думата ти звучи наивно . Добре, дай предложение за друга дума, може наистина да се окаже по-удачна. :surpris_23:
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:химически следи
« Отговор #199 -: 18-11-2013, 11:03:29 »

Навлезли сте в много хлъзгава територия. Все пак, някои служби са толкова тайни, че сами не знаят за съществуването си. Прочитат го във вестника, понякога.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.
 

Страницата е създадена за 0.093 секунди с 22 запитвания.