Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: химически следи  (Прочетена 239957 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
чико
Young
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« Отговор #240 -: 06-12-2014, 21:27:05 »

Ами ,нека малко да ви изтормозя Бояне ,аджиба какво ли ще иска да ни каже тоя .
Активен
iskrena
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1110

« Отговор #241 -: 06-12-2014, 21:30:32 »

Ти някаква квота ли събираш , че да изплюеш камъчето? Smiley

хахахаха   търкалям се от смях
Активен
iskrena
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #242 -: 06-12-2014, 21:38:37 »

Ами ,нека малко да ви изтормозя Бояне ,аджиба какво ли ще иска да ни каже тоя .

давай, разкрий ни завихрянията на шишарковидните тела   Grin
че кемтрейлите са сериозно нещо   Grin
Активен
DeNiro
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

« Отговор #243 -: 07-12-2014, 07:48:47 »

Другият шанс на човечеството е нещо, като HAARP да успее да забави защитните реакции на планетата, но дълбоко се съмнявам, че същите са способни на подобни вълшебства.

а къде е разумът в това нещо?
значи планетата страда, а ние, като умни и разумни хора, гледаме не да решим проблема, а да тушираме симптома, смотвайки го нанякъде и използваме за тази цел ХААРП....  е, много мъдро решение, наистина   мъдър мъдър

бравос за такава логика! 

Разбирам, че ти се струва неразумно според библейските ти разбирания за света, но всичко е доста по-сложно Искрена. Планетарният разум е различен от човешкият, именно за това доста често не можем да намерим причина и обяснение за природните бедствия и катаклизми. Доста често природата ни се струва сурова и безкомпромисна. Както казват във филма the world war Z "майката природа е най-добрият сериен убиец". Конфликта Земя-човек вече е стартиран. За да се прекрати този конфликт, човечеството трябва коренно да промени светогледа си, а това е нещо невъзможно според мен. Твърде късно е. Често си мисля, че планетата ще ни издуха без да и мигне окото, подобно на цунами - индонезийски плажен чадър, ако е осъзнала, че именно човечеството изсмуква жизнено необходимите и вещества или на практика всичко онова, което наричаме " полезни изкопаеми" или/и че именно ние сме причинителите на глобалното затопляне. Въпросът е дали планетарният разум знае за съществуването ни при положение, че ние сме толкова малки, а сме осъзнали голяма част от микро живота в телата ни. Остава ни да разчитаме само на факта, че размерът на материята в природата не винаги е съизмерим с нивото на разума.
Относно HAARP наистина вярвам, че е научна програма на Сащ и Великобритания. Убеден съм, че всичко изписано в онлайн пространството за тези химически следи просто не е вярно.
Активен
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3859

дипломиран рекреативен специалист

« Отговор #244 -: 07-12-2014, 10:05:46 »

Е обясни ми,  ако обичаш, как така си "убеден" ,  Де Ниро, след като от най високо равнище признаха , че се пръска ?  ухилен ухилен (например Ал Гор по американската телевизия. Ти знаеш ли кой беше Ал Гор? Smiley )
 Прегледай из постовете ми по-горе, има линкове.

Естествено , той няма да ни каже за какво точно се пръска, смутолеви , че било заради климата..
( Интересно.. Сащ изведнъж се закахърили за климата и за екологията, след като бяха единствените , които не подписаха протокола от Киото от 1997 , който беше насочен точно срещу климатичните промени  ухилен . И които са много наясно какво допринася за затоплянето - метанът! Който се отделя от дупченето на земята за нефт, от животновъдството и от други дейности, които обаче носят  добри парички и там не  се пипа ухилен )

Има и друго , което е най-интересното!
Ако наистина се пръска "заради климата" , защо се пръска само над страните членки на НАТО?  

Нямаше ли и останалите държави да поканят пръскалките да пръскат и в техните небета, след като е за нещо добро? Още повече , че ще им пръскат безплатно?

Така е , Де Ниро. Факти ако търсиш за всичко - няма да намериш . Обаче ако си задаваш правилните въпроси, факти няма да ти трябват
« Последна редакция: 07-12-2014, 10:45:22 от бате Бино » Активен

Болницата беше прочута със своите готвачи.
чико
Young
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #245 -: 07-12-2014, 10:23:47 »

Спокойно  Де Ниро,открит е и е патентован реактор за студен ядрен синтез колкото една химикалка.Произвеждат се вече и първите електромобили които с най модерна кондензаторна батерия колкото акумулатор, могат да минат с едно зареждане 500 км.Нещата полека започват да се обръщат въпреки монополите.Ще се нагласят така че горивата да не са управляващ фактор и покрай тях ще намалеят  войните и замърсяванията и тогава на планетата ще има място за всички .HAARP ще изчезне като ненужна на никой.
Активен
DeNiro
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #246 -: 07-12-2014, 10:54:06 »

Гледах филма на Ал Гор веднага след като се появи в онлайн пространството. Човекът си търси гласоподаватели сред еко защитниците и може би казва неща, които гласоподавателите му очакват да чуят. В този смисъл директно ти казвам, че не вярвам на политици. Всичко в живота опира до търсене и предлагане, особено в политическите среди. Относно пръскалките мога да ти кажа, че не съм виждал самолет с пръскалки, а доста самолети съм видял докато бях на служба във ВВВУ. Вовата по-добре може да обясни по въпроса, какви са тия пръскалки и къде са монтирани, ако въпросните съществуват. Друг е въпросът, че може би пръскат с някаква изследователска цел. Но аз питам отново, ако всичко е толкова законспирирано, защо биха пръскали над градовете и медиите, като могат да си пръскат необезпокоявано над някоя пустиня или джунгла например или над северният полюс, морета, океани и над което се сетиш още безлюдно място?
Чико например твърди, че военните управлявали HAARP. Посещавал съм лично компанията BAE SYSTEMS около стотина пъти и не съм видял нито един униформен в пределите и.
« Последна редакция: 07-12-2014, 11:45:40 от DeNiro » Активен
milenski
Young
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

« Отговор #247 -: 07-12-2014, 16:12:08 »

Видеото, в което Ал Гор уж признавал за кемтрейлс и което така усърдно се цитира по форумите, не съдържа нито дума за нещо подобно, като изключим манипулативното заглавие, с което е пуснато в YouTube.
В него става дума за идеи и предложения за изкуствено запрашаване на атмосферата с цел намаляване на слънчевото греене, достигащо до земната повърхност. Никъде Ал Гор не казва, че тези идеи са в процес на осъществяване, нито как биха могли да бъдат осъществени. Никъде дори не се споменава за кемтрейлс.
Пускам линк към въпросното видео. Нека ако някой чуе нещо подобно в него, да пише тук точно в коя минута е така нареченото признание, за да го чуем всички, вместо само да цитираме голословно.

https://www.youtube.com/watch?v=2GqeTmTaodo
Активен
iskrena
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #248 -: 07-12-2014, 20:13:08 »

Разбирам, че ти се струва неразумно според библейските ти разбирания за света, но всичко е доста по-сложно Искрена. Планетарният разум е различен от човешкият, именно за това доста често не можем да намерим причина и обяснение за природните бедствия и катаклизми. Доста често природата ни се струва сурова и безкомпромисна. Както казват във филма the world war Z "майката природа е най-добрият сериен убиец". Конфликта Земя-човек вече е стартиран. За да се прекрати този конфликт, човечеството трябва коренно да промени светогледа си, а това е нещо невъзможно според мен. Твърде късно е. Често си мисля, че планетата ще ни издуха без да и мигне окото, подобно на цунами - индонезийски плажен чадър, ако е осъзнала, че именно човечеството изсмуква жизнено необходимите и вещества или на практика всичко онова, което наричаме " полезни изкопаеми" или/и че именно ние сме причинителите на глобалното затопляне. Въпросът е дали планетарният разум знае за съществуването ни при положение, че ние сме толкова малки, а сме осъзнали голяма част от микро живота в телата ни. Остава ни да разчитаме само на факта, че размерът на материята в природата не винаги е съизмерим с нивото на разума.
Относно HAARP наистина вярвам, че е научна програма на Сащ и Великобритания. Убеден съм, че всичко изписано в онлайн пространството за тези химически следи просто не е вярно.

е, Робърт, защо намесваш библейските ми разбирания, а не погледнеш какви нелогичности си написал от чисто човешка гледна точка?!
значи, хем е късно, според теб, в смисъл - толкова сме нагазили лука, хем искаш още по- далеч да идем в това нагазване, използвайки една от най - тежките ни познати досега артилерии...  вместо просто да се върнем назад и да видим отде сме изпаднали или просто да се кротнем малко...

друга твоя нелепост - значи, ние сме мизерни и нищожни, ма знаем за планетарния ти разум, а видиш ли той /явно толкоз е огромен, че се самозабравил  ухилен  или просто е заспал / не знае за нас...

ако има всемогъщ разум / а то има, ама не е просто една безлична мъгла както излиза според твоите мъгливи предположения /, не мислиш ли, че е редно да знае за човека, колкото и малък да е, особено пък като прави неща, дето хич нямат малки последици??!

какво да ти кажа, човек, явно имаш нужда от шишарковидните завихряния на Чико   ухилен
Активен
iskrena
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #249 -: 07-12-2014, 20:20:30 »

Спокойно  Де Ниро,открит е и е патентован реактор за студен ядрен синтез колкото една химикалка.Произвеждат се вече и първите електромобили които с най модерна кондензаторна батерия колкото акумулатор, могат да минат с едно зареждане 500 км.Нещата полека започват да се обръщат въпреки монополите.Ще се нагласят така че горивата да не са управляващ фактор и покрай тях ще намалеят  войните и замърсяванията и тогава на планетата ще има място за всички .HAARP ще изчезне като ненужна на никой.

розови фантазийки и бленувания, разчитащи, че науката, дето сте я превърнали в бог, ще снабди желания ви мир и комфорт... е, това няма да стане, така или иначе, с ХААРП или без него.
и всички измислици на човечеството няма да му помогнат, напротив - малко или много, рано или късно  се обръщат против него.

така че, фантазирай си, но знай, че няма радост и мир в този твой нАучен, технозавихрил се рай!
Активен
sis
Full member
Неактивен Неактивен

Публикации: 173

« Отговор #250 -: 07-12-2014, 20:47:23 »

Ох, Искрена много проповеди, много поучения.Малко смирение е нужно и спокойствие. Неразумно е да се изказваш за всичко като последна инстанция. Дразниш
Активен
чико
Young
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #251 -: 07-12-2014, 22:09:14 »

iskrena след като патентоваха реактора започна да се срива цената на петрола .Мой приятел беше в завода за електромобили  и каза че е попаднал в друг свят,за който не можел да си представи че го има.С едно малко двигателче на вид, електромобила  има мощност 500 коня и се ускорява като автомобили от формула едно. В момента е с голяма батерия на цялото дъно , но ще се пуска с малка като акумулатор и моя човек  е имал възможността да се докосне до нея.Каза че здраво са го притискали собственика на завода ,но той е бил много богат евреин милиардер и се е заел здраво да покори света  и хич не му пукало .Какво има лошо в това да караме  коли и да се топлим без да се отделят вредни емисии ,или не ти се вярва.Нашия създател продължава да ни изпраща пратеници да променят положението .Нищо не е случайно.
Активен
Zloqd
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1359

« Отговор #252 -: 07-12-2014, 22:11:09 »

Ако трябва да сме коректни въпросните 17.8 сантиметра са диаметър на сферата на фюзора, а не дължина на цилиндрично тяло.
Активен

Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка
iskrena
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #253 -: 07-12-2014, 23:16:32 »

Ох, Искрена много проповеди, много поучения.Малко смирение е нужно и спокойствие. Неразумно е да се изказваш за всичко като последна инстанция. Дразниш

е, Сис, не знам къде видя проповеди и поучения, щото така погледнато би следвало да кажеш това на повечето участници тук. Smiley
какво да правя като наистина знам нещата от неопровержим източник?   Grin
като се дразниш чак толкоз не знам защо ме четеш  Grin

п.с. като ми казваш, че се изказвам като последна инстанция, нима не се явяваш точно ти в това положение, изказвайки се с дадено мнение върху моите изказвания?  Smiley
аз се изказвам както и всички други.
ако някой не се счита за прав, за какво пише тогава?
ако видя, обаче, че някой има солидни аргументи против изказванията ми, аз с радост променям виждането си, защото истината е по - важна от това да съм права.
Активен
iskrena
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #254 -: 07-12-2014, 23:31:15 »

Какво има лошо в това да караме  коли и да се топлим без да се отделят вредни емисии ,или не ти се вярва.Нашия създател продължава да ни изпраща пратеници да променят положението .Нищо не е случайно.

няма нищо лошо в това, а и не това е важното - дали е лошо или добро.
важното е на кого или на какво полагаш упованието си, а в случая ти и подобни на теб уповавате на нАуката, която съвсем "научно" е доказала колко може да й се вярва за повечето неща.

а Нашият Създател праща пратеници не за да се промени положението, а да се променим ние, самите, преди да се върне Синът Му втори път на земята и да съди живите и мъртвите според делата им, които са вършили в тялото си на този свят.
а дали автомобилът ти е летял във висините и си се отоплявал без отделяне на вредни емисии, всичко това няма особено да ти помогне във времето на съда пред Големия Бял Престол.
и  да, наистина няма нищо случайно на тоя свят!   Smiley
Активен
DeNiro
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #255 -: 08-12-2014, 04:21:07 »

Честно казано Искрена не се интересувам от пропитите ти с негативизъм изказвания. В началото се забавлявах с религиозните ти бръщолевения, но вече по-скоро изпитвам съжаление, когато те чета. Поради тази причина често подминавам изказванията ти. Просто не мога да отговоря на тонът ти.
Активен
sis
Full member
Неактивен Неактивен

Публикации: 173

« Отговор #256 -: 08-12-2014, 07:03:07 »

Да, права си Искрена, няма да те чета, но заради теб напуснаха форума страшно качествени хора като
Purelove и се опасявам, че други ще я последват, а от това губят всички влезли да четат този форум. Затова
ме дразнят мненията ти. В някой религиозен форум ще си на мястото си.
Активен
Elia
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 460

« Отговор #257 -: 08-12-2014, 10:53:22 »

Защо нападате без причина тази читателка  Искрена.Ето какво пише в Библията :" Безумецът каза в сърцето си " Няма Бог " , развратиха се човеците, извършиха гнусни дела, няма кой да прави добро.
Господ от небесата с внимание погледна към синовете човешки, за да види има ли кой да разбира , да търси Бога ".
В моето семейство са извършени вече поредица от чудеса именно със силни молитви и силна вяра.
Активен
DeNiro
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #258 -: 08-12-2014, 13:11:47 »

От житейският си опит съм се убедил, че елементарният и интелигентният човек никога не се разбират и никога не са на една вълна. Скоро бях на интервю за работа и не получих работата именно, защото човекът, който провеждаше "интервюто" беше на ниво простак и не се получи никаква комуникация. Само два часа по-късно получих работа за която почти не смеех да мечтая преди това и честно казано бях предубеден, че ще се проваля на интервюто. Но хората в тази компания бяха интелигентни, разбрахме се веднага с няколко изречения и усмивки и получих работата въпреки, че не притежавах никакъв опит за конкретната позиция, а основното им  изискване беше кандидата да притежава необходимият опит.
 Ето например на кого пречеше една Виолета(purelove) питам аз? Истината е че голяма част от дамите, които се обърнаха срещу нея в онзи мометн, просто не можеха да преглътнат факта, че Виолета е с хиляди нива над тях и всички знаем, че това е така. Не разбирам при положение, че има толкова много форуми в България в които махленското ниво е еталон, какво кара същите тези дами да посещават "Земя на заем"? Добре е все пак, че повечето от тах се усетиха и спряха да досаждат, но някой уви останаха.
Искрена, може би ще е по-добре, ако потърсиш съмишленици в някой религиозен чат.
Активен
DeNiro
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #259 -: 08-12-2014, 15:18:32 »

Защо нападате без причина тази читателка  Искрена.Ето какво пише в Библията :" Безумецът каза в сърцето си " Няма Бог " , развратиха се човеците, извършиха гнусни дела, няма кой да прави добро.
Господ от небесата с внимание погледна към синовете човешки, за да види има ли кой да разбира , да търси Бога ".
В моето семейство са извършени вече поредица от чудеса именно със силни молитви и силна вяра.

Аз не отричам Бог, а отричам само религиозните представи за Бога, тоест отричам библейският Бог.
Когато имам да казвам нещо на Бог просто намирам уединение и си казвам, каквото чувствам. Не вярвам на религиозни бестселъри като библията, не вярвам в нито един светец в нито една икона, в нито една религиозна измислица била тя плод на православна, католическа, ислямска, будизъм или която и да е друга вяра. Не ми е нужна нито църква, нито доктрина, нито книга за да открия Бог, нито брадати попове, които да играят роля на посредническа агенция. Знам, че Бог е нещо толкова всеобхватно, че не може да бъде побрано в нито една рамка, книга, икона.... За мен Бог е усещане, което мога да открия единствено в душата си.
« Последна редакция: 08-12-2014, 15:40:41 от DeNiro » Активен
Страници: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: