Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ваксините !!!!  (Прочетена 237112 пъти)

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #360 -: 17-12-2011, 18:26:37 »

Петя, не става дума за забавено развитие, а за по-бавно такова в сравнение с не ваксинираните. Много близки по смисъл звучат двете определения, за жалост. За мен няма как да няма някакво отражение върху физическо, ментално или астрално тяло вкарването на откровени отрови и невротоксини в организма на бебета или малки деца :(
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #361 -: 17-12-2011, 23:21:22 »

Двамцата младежи, добре е да се изразявате точно , уж вече  не сте деца,  да засилвате интереса към себе си чрез префасониране на действителността  :pensif_29:
Бойко, не "гълча" автора ,  а напомням за изискването на администратора на форума. За това ми е гласувано  и доверие. И си има своята причинност освен това.  Да даваш английски линкове си е живо дискриминиране   на незнаещите английски. Не им става  приятно , питай ги. На теб също няма да ти стане приятно да ти дават някаква информация на специфичния медицински, юридически,счетоводен или друг някакъв жаргон. (Виждаш , че го правя заради другите , аз се справям с английския , макар да го избягвам.)

ХВизибъл, няма "дърпане" и "мерене" . Балансираме за да може всички да са доволни, (което никак не е лесно :) )
 Какво да коментираме ,нещата по тази тема са ясни отдавна, много има писано. Там можем да направим нещо за да се предпазим.Лошото идва от други посоки, където май няма какво да се направи изобщо..
 Я вижте  за какво става въпрос. ( Помолете татковците ви да ви преведат, тъкмо да им настръхнат и техните коси, не само на нас тук :) )  :
http://www.medem.kiev.ua/page.php?pid=1942      
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #362 -: 18-12-2011, 00:23:16 »

Много има и като че ли никога не е достатъчно. :(
В бг-мама вече 23-та тема пишем, обсъждаме и разнищваме и още има не разбрали и съмняващи се...
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #363 -: 18-12-2011, 10:12:10 »

  Това , за което ти говориш е вече (благородна) мисионерска дейност. Там наистина никога няма да е достатъчно, защото противникът е много силен.Ти подработваш от едната страна, той от другата :)
Аз имах предвид ,че тук във форума съмняващи се май не останаха и задачата може да се каже , че е изпълнена. Остава да се предостави за изпълнение и на останалите подразделения   :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #364 -: 18-12-2011, 10:26:04 »

Да, доста е трудно, когато не ваксинираното ти дете не може да посещава ДГ. Когато ти спрат детските надбавки, когато се заяждат за училище (не могат да те спрат, колкото и да им се иска - конституция)

Аз ще продължавам с това, което правя - превод на филми със субтитри и видео клипове, намиране и разпространяване на информация, споделяне на личен опит и препоръки...
Активен

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #365 -: 19-12-2011, 15:31:00 »

Наистина, тук всички сме на едно мнение за ваксините, но едва днес погледнах цените на частните детски градини в София - от 300 до 700 лв на месец ( в някои видях, че искат здравната карта с имунизациите на детето) . Доста скъпо ми се вижда.
« Последна редакция: 19-12-2011, 15:45:00 от petia_gol »
Активен

com_pot

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #366 -: 19-12-2011, 16:08:58 »

Може да си основете родителски кооператив като Ра Ра Ра и да се съберете семейства, изповядващи едни и същи възгледи за ваксините. Месечно разходите за детето излизат около 350 лв.
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #367 -: 19-12-2011, 20:12:52 »

Вместо бате Бино и bpa да се дърпат и си мерят каквото имат за мерене да споделят мнение за тази простотия..

Заблудил си се нещо, мой човек :)
Само в една област съм поискал да се меря с Бате Бино - яденето на диня  :essen: :whistling2 - emotloader:
В другите области или му отдавам дължимото като на по-голям капацитет, или просто знам, че съм по-навътре, и изобщо не подкачам въпрос за "мерене"...
А иначе относно темичката, която искаш да коментирам - просто без коментар, въпросът е надълго и нашироко дискутиран, просто човек трябва да е добре информиран, да е винаги нащрек, и да може да разсъждава, за да пресява информацията от дезинформацията  :pensif_29:

В този ред на мисли, твоята статия дава полезна информация по случая :)
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #368 -: 20-12-2011, 20:43:00 »

Както е ставало винаги - само редактирах се ;)
Новите ми два клипа, които може да намерите на http://vaksinite.info/ са:
тук и тук.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #369 -: 21-12-2011, 14:47:26 »

 :Content_14: браво за труда, за всичко което правиш  XVisible ....това е голямо улеснение за хора като мене, които се мъчат с английския  :Content_22: tooth ....една идея- може да преместиш твоите субтитри отгоре, защото така трудно се чете  :)
« Последна редакция: 21-12-2011, 14:49:20 от Даниела »
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #370 -: 21-12-2011, 15:14:14 »

Даниела, имаш ли идея как да разпространим това - http://download.vaksinite.info/Vaccine_Facts_To_Consider_bg.pdf

Купих си го от сайта на Мери Токо и платих за професионален превод. Сега остава само разпространението ;)
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #371 -: 21-12-2011, 16:46:19 »

XVisible, ако е за безплатно разпространение, аз бих могъл да го кача на моят сайт, за да си го теглят хората. Канех се от известно време да сложа и линк към твоя сайт, защото е много полезен. Тъкмо повод да го направя. Ти си подготвил доста други маретиали (филмчета и т.н.) и може би е добре да ги приложиш към сайта си в някаква форма, за да е по-пълен. Така целият ти труд ще е на едно място.
« Последна редакция: 21-12-2011, 17:00:00 от Svetlio »
Активен

Vik

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #372 -: 21-12-2011, 17:18:03 »

... и може би е добре да ги приложиш към сайта си в някаква форма, за да е по-пълен. Така целият ти труд ще е на едно място.


и най-вече  ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН  бекъп на всичко, че злите сили няма да се посвенят да посегнат на всичко що е с/у тях !!!

XVisible поздрави и поклон от мен  за труда  и всичко, което правиш !!!!

колкото повече такива хора има, толкова повече слепи ще прогледнат за истината

поздрави !!!
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #373 -: 21-12-2011, 17:40:13 »

XVisible, поздрави и поклон от мен за труда и всичко, което правиш!!!
Колкото повече такива хора има, толкова повече слепи ще прогледнат за истината.
Поздрави!!!
Аз ще продължавам да правя това, което правя ;) До дни ще е готов превода на The Greater Good ;)
И пак до дни ще са готови и субтитрите... За всички вас го правя и няма да се уморя!
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #374 -: 21-12-2011, 18:13:57 »

XVisible, ако е за безплатно разпространение, аз бих могъл да го кача на моят сайт, за да си го теглят хората. Канех се от известно време да сложа и линк към твоя сайт, защото е много полезен. Тъкмо повод да го направя. Ти си подготвил доста други маретиали (филмчета и т.н.) и може би е добре да ги приложиш към сайта си в някаква форма, за да е по-пълен. Така целият ти труд ще е на едно място.
Ще започна да се занимавам със сайта след няколко дни ;)
Разбира се, че всичко е за безплатно разпространение. Целта ми да достигне до всички!
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #375 -: 24-12-2011, 23:01:43 »

Mary Tocco - WLCN Channel 18

Такива неща правя през отпуската си ;)
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #376 -: 31-12-2011, 23:27:31 »

Новогодишно качих това - Vaccines - The Risks, The Benefits, The Choices (2nd edition) и понеже е близо 3 часа и половина youtube не издържаха и след час и половина е малко Out of Sync, но се гледа ;)
Ако някой го иска в оригинал да заповяда
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #377 -: 02-01-2012, 21:31:51 »

Продължават да се създават нови щамове на грипа. Ето линк към новината. Аз като програмист няма как да не се възмутя от факта, че ако някой създаде компютърен вирус го водят за углавно престъпление, докато няма нито един ефективно осъден създател на биологично оръжие.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #378 -: 03-01-2012, 00:45:40 »

А аз направих това и се плаша.
Бях си казал, че повече няма да качвам части, докато не го завърша, но това си струва!
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #379 -: 07-01-2012, 04:16:05 »

Привет!
Приятели, кажете ми нещо за ваксината против бяс! Приятеля ми иска да си прави и аз имам малко време да го убедя да не го прави. Благодаря!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.086 секунди с 22 запитвания.