Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ваксините !!!!  (Прочетена 236974 пъти)

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #400 -: 10-03-2012, 10:40:10 »

  болеста е изява на психичен конфликт вътре в него и съзнанието му го овеществява в материална форма за да му обърне внимание  и целият този процес е съпроводен със съпътстващи бактерии ,вируси  и всякакви вън6ни причинители Още древните са забелязали връзката между дух и тяло ,между материалното и нематериалното  като се набляга на това че първо трябва да се търси проблема в психиката , но всички са се втораили в тялото   и лекуват болеста или по точно симптома които казва че нещо не е наред   Болеста е носител на информация  - виновници за нея  ще се открият  Забележи  във всекидневието ние винаги можем да посочим и обвиним виновниците за наш неуспех,лошо настроение  ,умора -за всичко но никога самите нас  същото е и с болестите  винаги можем да обвиним вирус , грип ,някаква бактерия ,зараза или  конспирация но никога не търсим проблема в нас  самите или по точно в психичните модели които сме си създали които се отразяват в тялото ни  Но ти си прав най важно е спокойствието Аз така мисля и така работя 
Аз-също.Правдиво наблюдение.
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #401 -: 10-03-2012, 11:45:43 »

 Миоджералвомбо, взе ми думите от устата, както се казва  ^-^

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #402 -: 10-03-2012, 11:57:08 »


................................................ Но ти си прав най важно е спокойствието Аз така мисля и така работя 

Направих доста компромиси  за сметка на спокойствието си - мисля, че вече съм си "поставила ваксина" с/у доминацията на егото си  :whistling2 - emotloader:
« Последна редакция: 10-03-2012, 12:14:06 от Ros »
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #403 -: 10-03-2012, 12:39:11 »

Миоджералвомбо, взе ми думите от устата, както се казва  ^-^
защото съм роден за крадец... tooth tooth :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

vogon

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #404 -: 16-03-2012, 16:16:33 »

 Ананаса щом разгражда чужди белтъчини,значи че може да разгради белтъчните информации на ваксините,това за който иска да си ги разгради разбира се,който си мисли че не ги ще в тялото.Може би някакво добре замислено съчетание от гладуване и ядене на ананас,а и папая,би могло да реши доста проблеми от ваксини,и от други чужди белтъчини
Активен

Flatline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #405 -: 16-03-2012, 16:30:36 »

Не може да ги разгради. Имунната система ги е запаметила, ако не завинаги, то за доста години.
« Последна редакция: 16-03-2012, 16:32:39 от Flatline »
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #406 -: 04-04-2012, 22:33:27 »

The greater good - Пореден филм с изготвени от мен превод и субтитри.

В youtube - http://youtu.be/T3jdIQV46es

Филмът е пуснат за продажба 2011 и според мен представя много добре информация от лекари и родители на деца с аутизъм и други неврологични разтройства.

Засяга се и темата с добилата напоследък популярност ваксина за рак на шийката на матката - gardasil.

Включва и разговори със семейство на дете, починало след ваксинация, за който повечето от нас знаят, че няма нищо общо с ваксините!
Също включва и разговори с родители на деца с аутизъм, за който отново повечето от нас знаят, че няма нищо общо с ваксините!
DHT torrent - http://vaksinite.info/tgg.torrent
« Последна редакция: 04-04-2012, 22:36:14 от XVisible »
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #407 -: 04-04-2012, 23:15:29 »

благодаря много  :love_006 - emotloader:
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #408 -: 11-04-2012, 21:01:54 »

Препоръчвам на всички последните две мои "творения":

Lethal injection - 58 мин
История на ваксините - History of vaccines
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #409 -: 18-04-2012, 12:54:41 »

туй летал инжекшан доста интересно филмче... баси хората, как успяват да го налагат толкоз добре туй ваксиниране не знам  :surpris_22:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #410 -: 18-04-2012, 13:27:40 »

Да, луд е този филм! ЛУД!!!
Стигнал съм до 1:12h и ще публикувам update на 1:35h...
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #411 -: 18-04-2012, 13:33:56 »

хаха... и на мен ми се стори, че малко странно свършва така в нищото, ама реших, че сигурно при мен е проблема, че съм се зарибил и искам да гледам още  :bleh
Активен
"няма грешки, има само уроци"

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #412 -: 18-04-2012, 13:42:48 »

Целият е 2:32h...
Много работа още, но ще стане. :-\
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #413 -: 18-04-2012, 13:53:28 »

Линкове към последните субс и .mkv file:
http://77.70.29.176:8080/Lethal_Injection.srt
http://77.70.29.176:8080/Lethal_Injection.mkv

Това е за нетърпеливите и изискващи най-доброто ;)
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #414 -: 18-04-2012, 14:14:30 »

ами аз поне предпочитам да гледам като си обработил повече, защото дефакто сега само 14 мин. още ще добавя... много разпокъсано ще стане, предпочитам принципно цялото да го гледам ако мога, защото е доста по-въздействащо, иначе малко разкъсано ми се получават нещата :) ти само като го направиш филма кажи, че е готов да може целия да го изгледаме... че инак не знам кога да проверя... горе-долу за колко месеца мислиш, че ще стане целия филм ?  :surpris_23:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #415 -: 18-04-2012, 15:45:35 »

Приятел, днес го пиши дъждовен (то наистина е) щото правя огромна услуга на бат Бино - добавям линкове със субс към всички видеота в yotube каналът ми ;)

А Lethal Injecton нямам представа кога ще стане целият - предполагам до около месец-два...
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #416 -: 18-04-2012, 17:00:20 »

аха.... аз пък щях да те питам дали може да дадеш линкове за сваляне със субтитри към филмите дето си качил в ютуб, ама само на изцяло готовите филми имам предвид... а към предаванията на български пак линкове със сваляне... че взех да се замислям напоследък след футболните мачове примерно като искам да видя някой репортаж с головете - и вече са ги свалили от ютуб, щото нарушавали авторските права и ала-бала... и си викам ще вземе и на теб да ти локнат канала или да ти изтрият филмите и после иди я търси тая колекция...  по-добре да може да си я сваля на компа и да си я запиша на дискове да речем... пък и сега съм на 25 и не ме вълнуват за мен чак толкова ваксините, не навлизам в чак толкова дълбоки подробности, отгоре отгоре гледам за какво става дума.. ама да речем стана баща някой ден - след години... и тогава ще ме вълнува доста повече въпроса и ако тогава нещо ти стане с канала, ще е кофти :) затуй ако може ей така както даде линкове към тоя филм за дърпане.. да дадеш подобни линкове и към другите филми за дърпане, за да може който иска да си ги свали :) но само готови филми де - да не се обърква работата... това е само идея, ако е прекалено голяма играчка не го прави :) иначе то вероятно има как да си ги сваля, ама поне с линукс не ми е много ясно как да го направя, ако бях с уиндоус сигурно щях да съм си свалил филмите, че има разни програми за сваляне от ютуб във флв форма ...абе както и да е, ако е само заради мен не го прави, ама ако има и други желаещи така да ги свалят няма да е лошо ?  :surpris_23:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #417 -: 18-04-2012, 17:14:24 »

От доста време си мисля да накача DHT torrents към всичко, но.. е тогава вече ще ми локнат канала ;)
Знаеш ли какво е DHT и как работи? Имаш ли идея как да се спре, щото аз - не ;)
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #418 -: 18-04-2012, 17:23:45 »

хмммм... значи, аз имах предвид тук във форума ако може да дадеш линкове за сваляне на филмите  + субтитри... ако ще ги правиш тия неща в канала си, по-добре недей да не го локнат все пак :) а това ДХТ не знам какво е ....ако ще накачваш такива неща казвай навреме да ги дръпна преди да се те локнали  tooth
Активен
"няма грешки, има само уроци"

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #419 -: 18-04-2012, 17:35:13 »

Мисля да се заема сериозно със сайта си до седмици...
Аз си повтарям от край време, че съм планувал всичко за късна пролет, но не ми вярват ;)

То и сега мога да дам всичко на всеки, но нека мине малко време...
DHT - distributed hash table (торент файл без нужда от тракер или сайт като замунда, арена и пр..)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.058 секунди с 22 запитвания.