Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ваксините !!!!  (Прочетена 237044 пъти)

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #420 -: 18-04-2012, 18:01:41 »

е, то не върви сега да те пришпорваме да даваш бързо всичко... когато стане тогава... само да не се отпуснеш прекалено много и да заспиш зимен сън пролетта, вместо да почнеш с планираните неща  tooth
ми, то това звучи като файл директен за теглене, има ли смисъл да е тогава торент файл? може да са си направо *.ави и *.срт, които директно да се дърпат с десния бутон запази на компютъра и готово :) щом като няма да ги качваш на тракери, вероятно това си е по-лесния вариант, но както прецениш  :whistling2 - emotloader:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #421 -: 18-04-2012, 18:26:24 »

Едва ли някой има представа, че аз чакам 2 DVD-та и 2 книги на тема ваксини..
+всичките преводи и субтитри на http://download.vaksinite.info/ + МС-а ми, с който трябва да живея ежесекундно. Не ми говори за пролетен и зимен сън, моля те.

А този DHT е кошмара на доста хора, но за момента е най-лесно да не се говори за него, надявайки се, че ще отшуми. Няма нищо общо с пускането на файл за директно сваляне. Още познато е като магнет линкове - magnet:?xt=urn:btih:3AE685DCBF819D8BAA44775DA8DC54EB926BFEE1

По-удобно е на торент файл, който съдържа същото. Такъв съм дал към страхотния филм - The Grerater Good на предната или две страница/и.
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #422 -: 18-04-2012, 18:39:13 »

Едва ли някой има представа, че аз чакам 2 DVD-та и 2 книги на тема ваксини..
+всичките преводи и субтитри на http://download.vaksinite.info/ + МС-а ми, с който трябва да живея ежесекундно. Не ми говори за пролетен и зимен сън, моля те.
не се обиждай, това беше шега по-скоро :) имах предвид просто да не забравиш за плановете си, щото аз един път щях да превеждам един филм в колибката... стигнах до 30 мин. с речника на компа превеждах и мислих как ще стане... после реших да си почина няколко дни и забравих за филма  tooth така че имах предвид да не се уталожат съвсем нещата, понякога отлагането води до ново отлагане... но принципно си е твоя работа дори и така да стане, едва ли някой има правото да изисква тия неща от теб :) така че горното беше на шега казано за зимния сън  :Content_22:
айде стига съм писал, че да не разводнявам много темата, пък и да не вземеш нещо да се разсърдиш накрая от начина ми на писане  :angel:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

purelove

  • Гост
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #423 -: 18-04-2012, 20:44:09 »

XVisible, мога да ударя едно рамо за превода и обработката около субтитрите  :peperudi:
Трудът ти няма да остане недооценен !! Заслужават си (поне това което изгледах) времето и енергията. Поздрави  :Content_22:
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #424 -: 18-04-2012, 21:34:51 »

Трябват ми хора с премного свободно време и желание за перфекционизъм в изготвяне на субс на филми ;)

Имам нужда от още ~3 месеца да свърша почти всичко започнато от мен.. :love_006 - emotloader:
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #425 -: 21-04-2012, 15:52:13 »

Страх ли ви е от полио?
 
Истината, която не ни беше казана и повечето от нас се редяха пред лекарските кабинети за тази псевдо защита!  http://youtu.be/mK6cMQfqA6M
(Част е от филма Lethal Injection, по който работя от доста време и вече стигнах до 1:20h...)
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #426 -: 21-04-2012, 22:34:48 »

Ти си ВЕЛИКАН  :Content_14:
Активен

purelove

  • Гост
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #427 -: 22-04-2012, 13:26:04 »

Машина  :whistling2 - emotloader: В случай, че решиш че мога да ти бъда полезна, нямам нищо против да ми изпратиш пасаж от текст, който да преведа , а ти в качеството си на рецензент да прецениш - ще я бъде ли изобщо :) А и имам опит около обработката на субтитри  :whistling2 - emotloader:
Поздрави за труда ! Аз лично се възползвам от предоставените линкове  :thankyou:
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #428 -: 22-04-2012, 15:25:35 »

purelove, имам преводите на филмите и остават само субс... Тази седмица трябва да помисля за уеб сайта си, тъй като никой друг не си дава зор - е, аз ще съм ;)
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #429 -: 24-04-2012, 17:24:27 »

http://www.youtu.be/aWy4Kdkryfs - Mercury Undercoveer

Цялото ДВД е качено от mkv file в youtube за максимално качество.
Това е най-детайлният преглед за проблема с живака във ваксините и въобще в цялата ни обкръжаваща среда!

Може би субтитри ще направя.. някога...
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #430 -: 24-04-2012, 23:12:15 »

Видяхте ли http://bnt.bg/bg/news/view/74731/zashto_e_vajno_da_se_vaksinirame
Аз съчиних някои въпрос, засега пуснати само в полето коментари на сайта на БНТ:

ЗДРАВЕ И ВАКСИНО-ПРОФИЛАКТИКА - Две взаимно изключващи се думи! Не може след поставяне на ваксина да останеш и да бъдеш здрав, както преди това.

Главно поради наличието на живак (който вече не се изписва във ваксините, поради факта, че не е активна съставка в същите) и алуминий със стотици пъти над пределно допустимите нива от FDA. Да не споменаваме и формалдехид, фенол, феноксиетанол и пр...

Резултатите от ваксинирането са повече от плачевни! Епидемия има точно сред ваксинирани дечица от вкарване на живи вируси, тежки метали, инжектирани директно в кръвния поток на бебенца и от откровените отрови във всички ваксини!

Натиск за ваксини и ваксинации има главно от имащите пряка полза от това. Това са СЗО, всякакви лекарски съюзи и всички педиатри, тъй като от това зависят доходите им. Всичко в медицината се върти около пари. Някой да е на друго мнение?

Епидемия от морбили, дребната шаркa (морбили) и пр. детски са супер важни за изграждането на здрава и работеща имунна система при децата. Това го казвам и от личен опит, тъй като почти 3 годишната ми дъщеря няма нито една ваксина след родилното и я наблюдавам почти денонощно. За сравнение аз съм всчки ваксини и точно след последната ваксина в училище започнаха проблемите, които година-две по-късно медиците определиха като МС...

Защо не болшинството не ваксинират? Защото са глупави или защото Цар Киро и сие им е разяснил, че започнат ли да имунизират и животът, с който сас викнали ще изчезне! Болен и сакат циганин и по-малко от половин циганин и едва ли ще искат да стигнат до там... Разбира се има и изключения, но те са просто потвърждение на правилото.

Иначе са прави, че болестите тръгват от лоша хигиена и недохранване - за това спора няма.

И д-р Кунчев, не мислете, че това е мода! Това за мен е по-скоро негативната страна за вас на иначе полезният за пропаганда Интернет. И не, аз не принадлежа към никаква религиозна група, а просто следвам една единствена сила и тя е природата! Никога, ама никога не се заразяваш с 5-7 или 12(!) болести в природата и никога това не става интервенозно, пропускайки всички защити на човешкото тяло - нос, сливици и пр...

Съгласен съм с "всеки решава какво да прави със собственото си здраве" без НО... Другите нали са имунизирани?! Супер ваксина, която те защитава само когато няма опасност от заразяване ;) Имунизацията е право и не е задължителна, но какво да правят над 90, дори 99%, които ходят на работа и не пускат детето на градина или спират детските?

Ваксините се правели в цял свят и изключително малко и ЛЕКИ реакции... О, но господина отварял ли е листовките, за да види какво пише примерно на тази за Хеп. С или други? Цитирам: "Страничните реакции, които могат да възникнат след ваксиниране, включват: гърчове и епилепсия, перманентно мозъчно увреждане, животозастрашаващи алергични реакции, кръвоизливи в цялото тяло и мозъка и много други тежки състояния, включително смърт."
Цитирам за ваксината против Хепатит Б:

Нарушения на имунната система: анафилаксия, серумна болест, лимфаденопатия.

Нарушения на нервната система: замаяност, главоболие, парестезия.синкоп, парализа, невропатия, неврит (вкл. синдром на Guillain-Barre, неврит на n. opticus и мултиплена склероза), енцефалит, енцефалопатия,менингит, гърчове.

Съдови нарушения:хипотония, васкулит.

Гръдни и медиастинални нарушения,бронхоспазъм.
Стомашно-чревни нарушения:

Нарушения на чернодробно-жлъчната система нарушена чернодробна функция.
Нарушения на кожата и подкожната тъкан
уртикария, ангиоедем, erythema multiforme.

Нарушения на мускулно-скелетната система и съединителната тъкан
артралгия, миалгия, артрит.

За Synflorix:гърчове без температура или дължащи се на повишена температура (треска) обрив, уртики, алергични реакции като кожен обрив или алергии.
Бустер дозите Synflorix може да повишат риска от нежелани реакции.
Всички листовки могат да бъдат намерени тук vaksinite.info

Продължаваме... "не, няма риск от имунизация" така била работата значи, Кунчев, ходи да съдиш сега тези медици, които са написали горните "лъжи"!

"За последици изобщо не може да се говори, последвано от "Ако говорим за отделни случаи, да, води се..." - Е, при мен е МС, при други аутизъм, трети умират! Изморявам се като слушам...
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #431 -: 25-04-2012, 10:36:37 »

май са ти изтрили коментара  tooth
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #432 -: 25-04-2012, 11:28:47 »

Моят засега не, но са изтрили много гневни преди мен, аз опитах да бъда сдържан...
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #433 -: 26-04-2012, 08:52:42 »

Lethal Injection - History of vaccination - http://youtu.be/zW3HaN8rpkI - 1:32h

Определено това е най-добрият филм, на който съм попадал! Казвал съм го и преди. Доста работа има още по него, но бавно и славно напредвам ;)
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #434 -: 26-04-2012, 12:19:08 »

на мен към час и пет минути ми прескочи видеото към по-ранен момент във видеото... да не би да си съединил грешно частите?  :surpris_23:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #435 -: 26-04-2012, 12:50:43 »

Гледах го отново, специално за това - ако забелязваш, музика върви през цялото време, тихичко на background ;)
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #436 -: 09-05-2012, 10:41:04 »

Не знам за вас, но на мен МИ ПИСНА  от youtube! От днес минавам само на vimeo.com...

Ваксини и стерилност? Как?
Ето така - https://vimeo.com/41828152
Казвал съм и преди - това е най-подробното проучване на проблема с ваксините!
Направено от бивш лекар... както винаги всяка система се разпада от вътре ;)
Още само половин час до завършването му...
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #437 -: 01-06-2012, 13:05:41 »

Завърших с този така силен филм! Препоръчвам го горещо на всички:
Lethal Injection - Вградени BG субтитри - http://youtu.be/cvW7IBI34mo
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #438 -: 01-06-2012, 19:06:47 »

Завърших с този така силен филм! Препоръчвам го горещо на всички:
Lethal Injection - Вградени BG субтитри - http://youtu.be/cvW7IBI34mo


Благодаря !
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #439 -: 01-06-2012, 21:00:49 »

Супер. Значи тъкмо вече ще си по-свободен за НАЙ-важния от филмите за ваксините - "Ракът-забранените лечения".
Понякога косвените доказателства са по-убедителни от преките. :-)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.095 секунди с 22 запитвания.