Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Тwilight Splitting  (Прочетена 57965 пъти)

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #280 -: 29-11-2010, 13:48:47 »

Привет :)
при мен прочистването приключи...вчера не можах да устоя на една дюля  :essen:

Днес - 1ви ден захранване:
9ч: чаша жито с мед и орехи
13ч: ангелска супа, но аз си я пасирам на крем-супа. 1 варен на слаб огън картоф, 5 стръка магданоз и 1 чаена био масло от рапица. То е най-качественото, което имам в момента
16ч: няколко ябълки
18-19ч сауна
След което отново чаша жито с мед и орехи.

Премина ми болката в мускулите, но вчера пак ми се появи. Днес нищо ми няма...Предната седмица нещо ми се беше отворила глътка и пиех по около 4л вода на ден. 2 големи бутилки само в работата...отделно около 1 кана вкъщи и ябълките...бях подпухнала леко по едно време, но сега съм ок. Много добре изглеждам, ама този път не е само от любов  :heart_2: Лицето ми супер много се изчисти, възприятието ми също. Искам да целуна целия свят, не мога да ви опиша колко ми е яко!
Смятам да си направя чернодробното на 1ви, утре ще вкарам 2 моркова. Знам, че не е най-подходящия период, но така го усещам.
Хайде толкоз от мен и до скоро ;)
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #281 -: 29-11-2010, 15:11:50 »

Белее и аз планирам тази седмица да правя чернодробно но в събота. Преди това ще правя шанка но се чудя дали в четвъртък или петък.
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #282 -: 01-12-2010, 15:34:13 »

Защо в Събота?
Питам, щото вчера не можах, леля ми от Враца пристигна за сърдечна операция...в 23ч съм се прибрала.
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #283 -: 03-12-2010, 18:55:23 »

Ами в събота защото правих шанка в сряда и искам да има няколко дни пауза. При теб как мина?
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #284 -: 28-01-2011, 11:32:00 »

Здравейте и ЧНГ на ...инвалидна количка  O0

Много време мина от последния ми пост - така и не го направих чернодробното. Пробвах се и с хрян, и там не успях. Не успях и да постя, изобщо беше ми много празнично. Понеже ми стана тъпичко, че не успях да постя и да се пречистя, се постарах доста и освен 2 парчета баница с късмети и салатата снежанка, която правих, не съм си позволила почти нищо друго, не-сурово.
Почнах годината доста стриктно и забелязах страхотен ефект - преди като си правех смути банан+магданоз, точно след 30 минути вече бях озверяла от глад. Обаче сега си слагам в него спирулина, хлорела и стъбла от люцерна - по 1 чаена лъжичка. Нямам никакъв проблем да изкарам до обяд, независимо от болките от вакуума в стомаха  :angel: Нямам и авитаминози, благодаря ви МНОГО за съвета...вярно, че дадох около 60 лева, но количествата стигат за около 2 месеца, т.е. 30 лв на месец за пълноценна закуска, значи по лев и нещо на ден...
Обядите ми основно са салати или зеленчукови супи (като ям точно 2 вида от тези в стола), вече по-рядко млечни - само като няма друго. Януари месец беше доста къс откъм бюджет, добре че останаха 2 кг. ябълки и няколко зелки от нова година, та закрепихме положението  :whistling2 - emotloader:
Преди 2 седмици изпитах страшен копнеж за кисело зеле с ориз, няколко дни страдах и...накрая си сготвих (беше ми за пръв път), с басмати ориз, моркови и кимион, стана страхотно!
Днес съм 3ти ден на житния режим. Миналата година ми беше прекалено студено и не го направих във Водолей, явно не съм била готова за това. Сега се чувствам прекрасно, не ми се ядат други неща, единствено съм страшно жадна.

Ще се постарая да се захраня правилно - до сега винаги си слагах морска сол в ангелската супа, случвало се е да пия чаша вино...просто не бях наясно, че не трябва, но човек се учи цял живот.

Толкоз от мен за сега :)
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #285 -: 02-02-2011, 15:04:48 »

Привет,

житният режим за мен приключи с 2 дни по-рано. Не знам дали бях споменавала, но ползвам силно излющващ крем за лице. Почнах да получавам авитаминози и ми се цепна ъгълчето на устната, но снощи забелязах, че 'цепката' продължава надолу, отваря се и кърви. Веднага се обадих и козметичката каза рязко да спра и крема и режима...не ми се искаше, но пък така имам мотивация за по-правилно захранване. Ето какво се случи:

Снощи след разговора:
Ангелска супа, но понеже беше спешно, а нямах магданоз, сложих цяла супена лъжица спирулина и 1 стъбла от люцерна.

Днес, 02.02, Сряда:
9ч: 2 ябълки
12ч: Чаша ангелска супа с морков и чушка (сурови)
13.30ч: Още една чаша супа
15ч: Хапвам житото, което ми остана от вечерята снощи
17ч: ябълка
20ч: Порция ангелска супа, този път с магданоз, лук,чесън и 1 бучица хималайска сол
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Nelli

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #286 -: 03-02-2011, 21:33:26 »

Привет,
 докато правех захранване от гладуване и веднага после - житния, ми се сцепиха пета и палец на ръката. Много трудно мина този на ръката, но не спрях житото - освен липса на витамин, май това е и пречистване, защото след  режимите, точно на захранванато на житния сега, съм се сдобила с пъпки, дето никога не съм имала, но това е ефект, ще минат. Житото можело само да помогне, според мен. Но за радост, пътищата винаги са много, успех нататък!
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #287 -: 04-02-2011, 14:03:35 »

Mерси :)
Принципно аз също получавам авитаминози когато съм на 100% сурово, но откакто ползвам всеки ден хлорела и спирулина нямам проблем. За първи път ми се случи така да се зачервя и нацепя, но го отдавам на ретинола. Вече ми е по-добре, обели се и само е леко розова на места. Следващия път като го правя режима (сега на 17-ти мисля) ще спра всичко агресивно - козметика, занимания...ще се постарая да си създам по-добри условия.

Хапването:

Четвъртък, 03.02:
9ч: 2 ябълки
12ч: 2 чаши ангелска супа по оригиналната рецепта
18ч: 1 ф. хляб от Слънце и Луна със сусамов тахан, хумус и червена чушка

Днес, 04.02:
9ч: 1 ф. хляб от Слънце и Луна със сусамов тахан, хумус и червена чушка
13ч: Фреш от грейпгрут и портокал; Сандвич 'Зелен' (хляб Слънце и Луна, маслинова паста, паста от авокадо, кълнове от боб мунг, краставица, тиквичка, домат - всичките сурови)
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #288 -: 04-02-2011, 14:08:10 »

Обратна връзка:

За пръв път в живота си имам лек цикъл, отдавам го на режима :) минава безболезнено и леко, а обикновено първите 2 дни е ужас и ходя с карнеоли в джобовете (облекчават яйчниците доста), които после трябва да пречиствам и зареждам. Този път кристалите си стоят на рафта. Чувствам се прекрасно, наяждам се с малко, даже и слънце изгря. После - имало случайности, да бе да  :bleh
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #289 -: 05-02-2011, 08:19:24 »

Много се извинявам,от къде си купувате спирулина и хлорела? Ако е он лайн може ли някакви линкове,или от аптеките се намират? Благодаря!
Активен

sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #290 -: 05-02-2011, 10:59:12 »

Спирулина и хлорела вземам от Златната ябълка и от Зоя.бг- ето и линкове: http://www.goldenapple-bg.net/goldenapple/index.aspx?lang=bg и www.zoya.bg
От Зоя.бг вземам на прах, а от Златната ябълка- на таблетки. По евтинко май излиза в Зоя..
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #291 -: 13-02-2011, 20:45:22 »

Да, и аз на Зоя взимам...около 30-40 лв са двете (спирулина - 250 мг и хлорела - 125 мг).
Егати пауъра  O0 много съм доволна!
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #292 -: 13-02-2011, 20:51:21 »

Спирулината на Зоя е трепач! Я кажете по колко пиете вие? На мен много ми идва оказаното на опаковката и сега взимам само по 1/2 до 2/3 ч.л. и то само сутрин, че ако е по-късно през деня после няма заспиване  tooth
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #293 -: 15-02-2011, 15:56:33 »

И аз толкова - 1 чаена без връх или половин с връх :)
Онзи ден приятелят ми беше недоспал, на него му направих конска доза спирулина и хлорела и доста вдигащо подейства. Аз съм доволна, пак бих си купила.
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #294 -: 16-02-2011, 13:42:24 »

Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

green flower

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 448
  • Remember your dreams!
    • Органично
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #295 -: 16-02-2011, 14:51:32 »

Здрасти Мария,
аз взимам от първата, тази от 125 гр. Доволна съм, верно дава голям пауър  :weight_lift:. За дозирането - зависи - понякога по една малка чаена без връх, а като предстои нещо по-така, пълня супена лъжица, ама без връха  :Content_22:
Активен
Усмивката е подписът на Божественото!

People will always respond positively to joy and enthusiasm.

sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #296 -: 16-02-2011, 15:06:47 »

Аз купувам био спирулина и хлорела и пия сутрин по половин ч. л. и от двете- смесвам ги. Дъщеря ми пък много често образува афти /ама наистина ужасни, огромни!/ и пие сутрин по една пълна чаена лъжица с връх хлорела. Само от това се повлияват и минават. Много подсилват имунитета водораслите, а този растежен фактор, който има хлорелата помага за по- бързото зарастване на раните. Наистина съм доволна. Чудесна храна са.
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #297 -: 17-02-2011, 12:09:35 »

Mоята е 'Спирулина на прах - био'. Супер е :)
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #298 -: 17-02-2011, 19:15:28 »

На мен пък от Зоя всичко ми е толкова съмнително и подозрително. Те използват насипна стока от чували с неизвестен производител и след това си слагат някакви си техни етикети. Сертификатите, които притежават са от фирмата-доставчик. А кой е производителя?
Активен

green flower

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 448
  • Remember your dreams!
    • Органично
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #299 -: 17-02-2011, 19:40:59 »

Деси, ти от къде пазаруваш?  :)
Активен
Усмивката е подписът на Божественото!

People will always respond positively to joy and enthusiasm.
 

Страницата е създадена за 0.08 секунди с 23 запитвания.