Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Внимание ИЗМАМА!  (Прочетена 40946 пъти)

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #20 -: 11-06-2010, 21:21:52 »

Аз бих си тръгнала още щом е извадил ръкавиците и онова вонящото мазило!
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Mep

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 483
    • Земя назаем
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #21 -: 11-06-2010, 22:23:45 »

Аз съм със смесени чувства от срещата ми с този човек. Единствено мога да споделя мнението си може би след месец или два, когато се потвърдят думите му.
Отидох, защото лично исках да знам дали слуховете са верни, за да мога след това с чиста съвест да го препоръчам на мои роднини, които от години имат здравословни проблеми (за съжаление те не са склонни да си променят храненето и начина на живот, независимо от информацията, която им споделям, но са склонни да вярват на чудодейни лечители).
Някои неща малко ме озадачиха и ако е шарлатанин не знам как биха се случили. Само това с парите малко не го разбирам.
Когато и ако има някакви резултати, ще споделя. А пък ако някой познава човек, който е здрав чрез неговите методи, също може да сподели.
Активен
Духът владее материята!

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #22 -: 11-06-2010, 22:54:10 »

Аз го пиша за да си имате едно наум,и аз се надявам Рашко да е заблуден. Но нали напредналите хора имат интуиция и трето око?????
Отварата с билките била 18 литра :surpris_22: :surpris_22: :surpris_22: Как да ти вземе 200 лева за тях,нали трябва да е внушително ;D ;D ;D ;D
Обаче нещо се разминават нещата,нали лекува на енергийно ниво според Рашко,кви са тея билки,той билкар ли е? Или имаш енергия или се занимаваш с билки.
И защо не лекува хората от неговия град?
И като ти е болно Астралното тяло,що ти посинява и дрогира физическото,да ти оправи само астралното tooth tooth tooth tooth
Аз му казх на Рашко,ако това което ми каза оня е вярно,какъв е смисъла от това хранене,йогата и спорта?
След година и половина вегетарянство,около 50 дена глад(за този период),пречистване на дроба,няколко шанки,една година йога,10 години плуване,никога не съм пушил,гладувам профилактично вече 22 години.
И оня ми изкара всичко пред разпад. :surpris_22:,а ехографа показа друго,даже и песъчинка не откри. Ох,вярно че тези апарати са неточни,не са като на Златните ръце.
Трябва да кача снимки на майка ми,цялата е синя,много енергия и е вкарал.Добре че поне пари не му дадох.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

stavrev

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
  • бавно,но все пак еволюирам...
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #23 -: 12-06-2010, 09:13:37 »

Аз съм със смесени чувства от срещата ми с този човек. Единствено мога да споделя мнението си може би след месец или два, когато се потвърдят думите му.
Отидох, защото лично исках да знам дали слуховете са верни, за да мога след това с чиста съвест да го препоръчам на мои роднини, които от години имат здравословни проблеми (за съжаление те не са склонни да си променят храненето и начина на живот, независимо от информацията, която им споделям, но са склонни да вярват на чудодейни лечители).
Някои неща малко ме озадачиха и ако е шарлатанин не знам как биха се случили. Само това с парите малко не го разбирам.
Когато и ако има някакви резултати, ще споделя. А пък ако някой познава човек, който е здрав чрез неговите методи, също може да сподели.


И аз мисля точно така...
Трябва малко време и ще стане ясно за какво иде реч...
А относно билките, някои хора си тръгваха с 4 половин литрови шишета с различен цвят и схема за пиене...
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #24 -: 12-06-2010, 09:17:14 »

Така като ви чета имам чувството за обикновена измама :) Хората са много наивни когато става въпрос за здравето им. Склонни са на невероятни глупости без да вложат капка рационална мисъл. Вчера една позната ме убеждаваше как една професорка в някакъв незнаен вестник поучавала как всички ние имаме крещяща нужда от месо и мляко , как и в растенията имало ПРОТЕИНИ , но в месото били повече , а също така имао и други вещества, които спомагали за усвояването им , докато в растенията ги нямало. Какво да кажеш на такъв човек - във вестника е написано , от професор.
МНого прости и наивни хорица дават мило и драго някой екстрасенс, лечител или билкар да им оправи проблемите и това е разбираемо. Честно казано ... аз досега съм попадал само на читави билкари , които имат сериозни познания и наистина помагат в определени случаи , но от тия лечители с яйца, пера и кокоши крака , както и екстрасенси , хехехе , не съм виждал нормални , яко им лепнат релетата.
Майка ми като наивна жена преди много години беше викнала един глупак у дома да я лекува на енергийно ниво и оня маха нещо с ръце над главата и , а аз ще умра от смях. В този момент майка ми чакаше някакво позвъняване по работа, а телефона не работеше и го споделя с мен докато тоя прави вятър над главата и.Проследявам жицата и виждам,че се отскубнал щепсела от контакта  за сигнала, някой дръпнал жичката. в тоя момент льольото отива при телефона и го вдига - нищо , няма сигнал и почва да върти ръце над него , аз нали съм зевзек и с крака натиснах щепсела и сигнала си дойде , оня вдига слушалката и като чу сигнала чак се уплаши :))) а аз се скъсах от смях и от там за яката и хайде навън :))) И на майка ми и забраних да се занимава с такива измамници. Уж интелигентна жена , но не протичат рационални мисли. Тогава и обясних,че хората , които наистина помагат не вземат пари , на тях силата им е дадена , за да помагат БЕЗВЪЗМЕЗДНО. Някой иска ли ти мангизи - БЯГАЙ ДАЛЕЧ
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #25 -: 12-06-2010, 09:23:49 »

А жената с билките  ми каза, че вече и е много трудно да събира билки и затова трябва да плаща на други, млади, да събират и ми обяви цена от 20 тина лева за един пакет, огромен, който трябваше да пия 6-7 месеца , за да ми изчезне апетита , който ме караше да ям денонощно и да ми промени метаболизма. После реших ,че имам достатъчно силна воля да се справя и без билки  и така оставих пакета на страна , но много хора имат успех с нейните отвари. Кантората и се намира срещу Пирогов в една уличка зад бензиностанцията на Петрол. Много добра женица, да е жива и здрава още дълго време.
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #26 -: 12-06-2010, 17:57:10 »

Когато пиеш няколко месеца някаква течност и очакваш да те излекува,плацебо ефекта ще е 100% с по-голям ефект от отварата.
Да не говорим,че има и вероятност всеки записан с името и препоръка от човек,който му познава всички проблеми,да злоупотреби и тогава "диагностиката" е в кърпа вързана. tooth "Лечителя "се обажда и казва,че Мария ще идва,от групата на обработените и на него му се казва  на Мария проблем от детството,споделен с човека на когото тя вярва 100%, Той "познава"този проблем и Мария е шокирана от възможностите на "лечителя"
Абе за много хиляди лева,доста хора са готови да прескочат морала. ;)
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

ДРЪНДЮ МАРУЛКОВ

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 199
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #27 -: 12-06-2010, 18:08:26 »

Бенато,извинявай че се намесвам.....но запознат ли си горе-долу с историята на Рашко,може би просто е завършил ВИФ,къде е навлязал в йога и т.н.............може би това ще ти даде някой отговори.Поздрави!
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #28 -: 12-06-2010, 18:36:16 »

Да,запознат съм,но не е темата това ;)
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #29 -: 12-06-2010, 19:45:16 »

Прав си Бенато , баламите могат да си ги нареждат както си искат :)) Въпрос на морал .
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #30 -: 12-06-2010, 20:52:26 »

Когато учениците са готови ,ще се появи учителя,когато наивно вярващите са отчаяни и търсят помощ,ще се появи "лечителя"да ги лекува-духовно,материално и астрално.
Успех на лекуваните.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #31 -: 14-06-2010, 16:45:12 »

Бенато, а какво стана с майка ти? Как се чувства, добре ли е, заведе ли и нея на ехограф или скренер?
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

Mep

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 483
    • Земя назаем
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #32 -: 14-06-2010, 17:02:48 »

Цитат
Да не говорим,че има и вероятност всеки записан с името и препоръка от човек,който му познава всички проблеми,да злоупотреби и тогава "диагностиката" е в кърпа вързана. ухилен "Лечителя "се обажда и казва,че Мария ще идва,от групата на обработените и на него му се казва  на Мария проблем от детството,споделен с човека на когото тя вярва 100%, Той "познава"този проблем и Мария е шокирана от възможностите на "лечителя"

Хихи, от това добър сериал може да стане. Всъщност Рашко не знаеше, че ще ходя там, а аз пък знаех за лечителя от друг човек. А с Рашко съвсем случайно се засякохме на третия ден там (той беше там заради негови близки). Дори, когато си запазвах час не споменах за кого, а само за кога - тоест нито имена, нито от къде съм и т.н.
Бенато, един въпрос - допусна ли вероятността Рашко наистина да му вярва или пък да е бил свидетел на "нещо", което да доказва лечебните му сили и затова така горещо да го препоръчва съвсем безкористно. Но всъщност това е риторичен въпрос, няма смисъл от по-нататъшни обсъждания, освен ако някой лично не потвърди своето евентуално излекуване или здравословно подобрение. И аз в главата си имам доста питанки, но само времето ще покаже.
Активен
Духът владее материята!

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #33 -: 15-06-2010, 08:31:19 »

Мер , ти само загатваш нещо , но на практика не каза какво се е случило , познал ли ти е нещо конкретно , ти не си глупаво момиче и това ме учудва, че главата ти е пълна с питанки.
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #34 -: 20-06-2010, 15:22:21 »

А минавало ли ви е на ум,че ако е толкова добър и познава и лекува,изобщо няма да можем да припарим до него от депутати,министри разни паралии. Все пак,ако си развалина както ме изкара,поне симптоми трябва да имам,хайде ехографа е нищо в сравнение с неговото трето око(което все в джоба гледа) ;D ,но цирозен дроб,камъни в бъбреците и увеличена простата,едва ли са най безсимтомните заболявания. А че ме боли главата без да знам е без коментар,или те боли или не :Confus_3: tooth
Рашко каза,че лекувал от 30 години ;D ;D ;D ;D Как стана ,че само пловдивски коли ходят??? И то все свързани с Рашко? Тея тъпи шопи не знаят ли какво богатство имат от 30 години насам???????? :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Добре ,че го открихме,записвайте се ,че може да вдигне билките и сеансите (ЕНЕРГИЙНИ)  :angel:,не като сегашните скромни 350 на човек.
А пък за ефекта от лечението,ако изпиеш 18 литра билка и нищо не усетиш,значи си от друга планета. O0 O0 tooth tooth
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #35 -: 20-06-2010, 22:55:11 »

Хах, тъпи шопи...:) Шопи не останаха. Да не забравяме защо София се пука по шевовете.
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #36 -: 21-06-2010, 12:08:03 »

 :kisss:Ай , на баба глупачетата...нима допускате, че Майката Природата вас няма да ви допусне до процеса самолечение???А вие колко пъти пробвахте да се самолекувате???И от къде почнахте???Нима  моята/вашата/градинки не са нашите аптеки???Че вие колко баира обиколихте, на колко билки поклон доземи сторихте???
    И да се сърдите, и да не се сърдите заслужатае си хокането...защото ...първо е словото, идеята , нагласата, психиката...ДА БЪДА!!! След това идва това КАК да го бъде!!!Вече сте напипали струната , пътечката, нишката!!!Но ако ограничите нещата само до здравословно хранене, до никъде няма да я докарате!Обърнете нещата по правилата ПЪРВО  е здравословомислие, след това здраво-словно хранене!
Пак ще го повторя Майката Природа е закачилала здравето на ЧЕЛО-ВЕКА за морала!!!Не може да изливаш помия, а да ти се влива чиста изворна водица!!!Или - точно обратното - на нас ни се влива чиста изворна водица/правила за живот/ ,които ни е как изливаме, т.е връщаме към заобикалящея ни свят???
Нима това ,което получаваме от Природата като среда и храна не заслужава нашата любов, внимание???Нима ние обичаме всички въпреки тяхния интелект, тъй като са от същия- нашия- човешкия корен/независимо от раса и етнос/???Нима можем да понесем съфоремеца ни такъв какъвто е?Ние всички- целокупния човешки род взаимноТРЯБВА да се подкрепяме в израстването на всеки отделен индивид!!!
Да простим взаимно несъвършенството си и да ЗАЕДНО да го усъвършенстваме!!!И  по целия този път през времето и пространство взели ЗЕМЯТА НА ЗАЕМ сме длъжни да се подкрепяме, да проумяваме  нужни ли са   лечители и лекуване, след като това ни е включено като програма у всеки един от нас???
   Как ще се СЛЕЕМ С ПРИРОДАТА И ПРОЦЕСИТЕ, ДАЛИ САМО ЧРЕЗ ФИЗИЧЕСКИТЕ УПРАЖНЕНИЯ В ТАКА НАРЕЧЕНИТЕ ЙОГА КЛУБОВЕ или това ЙО- СЛИВАНЕ С ГА СТАВА И ИЗВЪН КЛУБОВЕТЕ???И тези упражнения в йога-клубовете не трябва ли да принесат полза, т.е да върнем на Природата енергията която ни е вляла като полезна т.е да сме свършили НЯКАКВА ПОЛЕЗНА ДЕЙНОСТ???ИЛИ ДА СИ ОСТАНЕ В НЯКАКВИ ЗАДУШНИ ЗАЛИ...ИЗКРИВЕНА И ИЗХАБЕНА-ПРАХОСАНА???
   Аз се опитвах да разбера какво йога-участниците проумяват и как го разбират...но не успях да намеря поне един от тях, който да го разбере в ИСТИНСКИЯ МУ ЗАМИСЪЛ И СТОЙНОСТЕН ПРОЦЕС!!!И умишлено ви копирах БХАГАВАТ ГИТА, НАДЯВАЙКИ СЕ ДА ЧУЯ ПЪК ДАЙ БОЖЕ И НЯКОЙ ДЕН ДА ВИДЯ ИСТИНСКИ ЙО-ГА СЛЯЛ СЕ И ВЪРНАЛ НА ПРИРОДАТА ТОВА КОЕТО ТЯ МУ Е ВЛЯЛ, КАТО ЛЮБОВ, ЗНАНИЯ И УМЕНИЯ ДА И БЪДЕ СЪ-ТВОРЕЦ!!!
     Пък ,ха прощавайте, ако някого съм настъпила по мазола, засегнала егото...НО ПОНЯКОГА ХОРАТА ИМАТ НУЖДА И ОТ ПСИХОЛОГИЧЕСКИ ШАМАР-т.е да се събуди спящото съ-знание, да се отърси , да прогледне и...естествено да твори!!!
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #37 -: 23-06-2010, 11:43:45 »

Най-добрият лечител трябва да си си ти самият - иначе "болести" ще се намерят...
Нещо подобно се случи и на мен по-миналата година, когато имах един малък проблем... Доктор Николов от здравен център ДАР винаги ми е давал добри съвети и е готов да предложи поне 10 алтернативи за някой дефект или заболяване... Но в конкретния случай ме посъветва да опитам с акупунктура - китайска медицина, меридиани, акупресура, все разни неща, които са доказани и помагат. Даде ми името и координатите на един "специалист" - както сам каза, "един от най-добрите у нас" (от етични съображения не му казвам името, но някой ако се интересува, или е мислел по тоя въпрос, ще го кажа) и още същия ден си уговорих час при него. Отидох, обясних му проблема, той ме изслуша... и ми каза да ида на ендокринолог  :surpris_22:. И даже каза при кого точно (негов много близък приятел, пак "един от най-добрите в България") и дори му се обади да му каже за мен. Реших, че човекът просто се застрахова от разни индивидуални реакции като непоносимост към този вид лечение и затова иска специалист да улови, ако има нещо подобно, затова отидох - голяма грешка!!! Това беше едно от най-неприятните посещения на лекар в живота ми и едва ли някога ще го повторя (поне докато съм здрава и способна да избирам!) и за пореден път затвърди убежденията ми, че лекарите в България (традиционните) са пълна скръб и без грам съвест или морал - то беше едно хокане (че съм оставила и занемарила "такъв сериозен проблем" - демек, не съм пила химии за него), едно плашене с всевъзможни последствия (включително как съм щяла след време да припадам на всяка крачка), едно мноооого сериозно обяснение за вроденото заболяване, което със сигурност имам (май беше "Аденом на хипофизата"  :Content_4 - emotloader:), едни глупости как не се храня, като не ям месо, и това накрая ще ме убие, че дори и за личните ми предпочитания, и всичко това завърши, разбира се, с подобаващото предписване на 2-3 скъпи лекарства, които "се очаква" да ми помогнат и от които най-вероятно нашият взема комисиона  >:(. Разбира се, нищо от тези неща не се потвърди, хубаво че не се натрових с лекарствата - обадих се на "терапевта" и му обясних за какво става дума, пък той взе да ме увещава да послушам доктора и да правя каквото ми каже - те, лекарствата, нямало да пречат на лечението (иглотерапията, демек), ами даже щели да помогнат  :surpris_22: - странно, че нали логиката е да ходим на иглотерапия именно, за да не се тъпчем с лекарства, иначе кел файда от полезния й ефект, като ще я съчетаваме с химии  ??? . Та ми стана ясна цялата работа - тия двамата очевидно бяха партньори, единият примамва "жертви" при другия, той ги "наплашва" хубавичко и им предписва гадни лекарства, независимо дали е удачно или не, междувременно другият ги дупчи там с иглите, и така им цицат паричките вероятно месеци наред! Ако оздравеят, ху`у, ако не оздравеят - още по-добре, по-дълго да продължи "лечението"!  >:(
Казах това после и на Николов и той ме разбра, но ми се стори доста разочарован от отношението на терапевта; мисля, че не беше нарочно, той даже не го познаваше лично, просто някак наизуст ми е дал координатите му, очаквайки да е надежден, ама ядец...
Та, мисълта ми беше, че се случва и добри и доказани специалисти да се подведат и да ни насочат към грешния човек - никой не е застрахован и тогава само ние можем да решим дали да вярваме на здравия разум и интуицията си, или на сладките приказки и "третото око" на "лечителя".
Въпреки че в твоя случай, Бенато, определено ми се струва малко вероятно Рашко просто да се е подвел  :surpris_23:. И аз не знам какво да кажа - не го познавам, чувам много добри отзиви за него, но гаранция - Франция  :surpris_23:.
Хубаво поне, че не сте се вързали ;).

Титан, подобно смайващо лековерие за жалост е съвсем типично за народ, който се юрва да гласува за всеки, който си зарязва фалиралата фирма за кучешки храни в Испания, идва и казва "Вервайте ми!" и обещава за 800 дни манна небесна... Естествено, лесно е да чакаме помощ отвън, чудо, Деус Екс Махина, или Симеон Екс Махина, трудно е сами да направим така, че чудото да стане, но докато не си размърдаме сами долниците да си оправим положението, все Неволята ще дочакваме, тя да ни научи  :pensif_29:.
Колкото до истинските лечители, които помагат - не знам... Знам със сигурност, че има такива, но колцина от тях помагат без да вземат пари? В днешно време това реално ли е, възможно ли е? :surpris_23: Дори и от фотосинтеза да живее човек, пак трябват пари за наем на помещението, плюс ток и т.н. Лично аз се сещам само за една жена, която лекуваше без да продава дарбата си и тя за съжаление вече не е между живите...
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #38 -: 23-06-2010, 12:38:10 »

Абе сигурно има истински лечители,които са принудени да взимат някакви пари,но тук става въпрос за доста пари,той направо подминава всички т. нар. лекари от официалната медицина по наглост и безочие.Има много отчаяни хора обаче,които са готови на всичко,но уви Бенато не е от тях.Ударил е на камък "лечителят".

Иначе съм абсолютно съгласна,че човек сам си е най-добрият лечител.
Активен

EVA

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 52
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #39 -: 23-07-2010, 15:23:49 »

Благодарна съм на Бога, че ми позволи да го познавам и да не уповавам на никакви шарлатани.
Преди да приема вярата си в Бога, трябваше да се отрека от всичките си лутания, тук и там и даване
пари на хора които умеят да те заблуждават за да си ги  заслужат. Сега съм свободна и съм доволна.
Само ей така ще ви споделя едно-две от тях.
Преди 10 години бяхме три жени /две баби и аз/ и моята тогава малка дъщеря. Никой не разбра как
кучето което лаеше ужаснои беше вързано с верига  изведнъж спря и се оказа точно до мен. Кракът ми неволно потрепна и то ме захапа. Скочих за да видя къде ми е детето и то се хвърли на ръката ми и
там ме захапа по-дълбоко. Изпищях. След мен захапа жената до мен и тя взе да пищи. Хвърли се на
третата но тя вече подготвена го заудря и то побягна. Няма те си напредстава що кръв изтече от мен
и от жената до мен. /след една година тя почина от левкемия - преполагам че е от стреса/ И така,
като всеки умник взех да търся врачки и баячки. Отидох естествено при най-добрата куршумолеячка.
И познайте, докато ми баеше без да се усетя ми смъкна златното синджирче с кръстче около врата.
Как го е направила  - не разбрах, но ми стана много мъчно.
На следващата година детето ми се съдираше от коремни болки и лекарите не разбираха от какво е.
Хукнах пак по врачи и баячи. Между Пловдив и Асеновград има едно село и един беззъб стар ходжа
лекува със заклинания, отвари и незнам си какво. Озовах се при него и не си спомням вече какво точно
прави на детето, но на излизане се доближи до мен и ме целуна по устата /демек, че ми прехвърлял
лечебна сила/ Ауууу, още ми се пригажда като се сетя. Излязох навън, плаках и повръщах и се чудех с какъкв акъл съм се хванала и съм тътрила стотици километри болното си дете за да изживея тази гадост.

ВСИЧКО СВЪРШИ - СВОБОДНА СЪМ И НЕ СЕ НУЖДАЯ ОТ ТАЗИ ПАПЛАЧ !!!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.112 секунди с 22 запитвания.