Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Внимание ИЗМАМА!  (Прочетена 40932 пъти)

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #80 -: 09-08-2011, 15:31:48 »

Темата е много интересна..и безкрайна
И не би трябвало да я подминаваме. По-скоро трябва да започнем тъкмо от там. Ако си изпълнен с омраза, завист и злоба и най-чистата храна никога няма да ти помогне
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #81 -: 15-08-2011, 08:07:58 »

Веско , триедин вероятно има предвид друга любов , не любовта между хората. Само че в българският език това проявление вероятно си има друго име и затова не се разбирате.
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #82 -: 15-08-2011, 08:13:40 »

Ако почнете нова тема за любовта, обещавам да участвам.  :bleh
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #83 -: 15-08-2011, 11:24:05 »

Точно така. И Уди Алън казва , че преди всичко трябва да се уточни за каква любов става дума - за любов между майка и син, между дете и куче или между двама оберкелнера. :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

stavrev

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
  • бавно,но все пак еволюирам...
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #84 -: 20-11-2014, 14:30:20 »

Темата е много интересна..и безкрайна
И не би трябвало да я подминаваме. По-скоро трябва да започнем тъкмо от там. Ако си изпълнен с омраза, завист и злоба и най-чистата храна никога няма да ти помогне

абсолютно вярно
Благодаря!
Активен

drdos

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #85 -: 02-02-2015, 11:26:54 »

Здравейте, някой има ли нова информация и впечатления за Стоян от Костенец..Много ми е важно...Въпрос на живот и смърт е буквално. Благодаря
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #86 -: 02-02-2015, 16:57:12 »

аз не знам кой е тоя Стоян, но ако е някакъв енергиен лечител, по - добре стой далеч от такива!
защото те, даже да не са шарлатани и да "лекуват" на първо четене, вършат всичко това с помощта на демони и после човекът става длъжник на тия зли духовни същества и положението му често става по - лошо от първоначалното, даже на физическо ниво, а за духовното и душевно е истинска катастрофа такова вмешателство...
Активен

drdos

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #87 -: 02-02-2015, 17:09:24 »

Личи си че не си била толкова зле че да не знаеш дали днес не ти е последния ден на земята. Безпомощност.Много много съм зле а диагноза няма... Една година търся от какво съм болен. Първо потърсих докторите /стотици/-нищо не откриха, потърсих и Господ. Не получих помощ. А Стоян е билкар. Говорил съм с 1-2 човека излекувани от рак от него.Което не значи задължително че може да помогне в моя случай. Стотици мнения има за моето състояние- все различни. Но съм станал скелет вече. 63 кила /бях 95/....
« Последна редакция: 02-02-2015, 17:11:58 от drdos »
Активен

raw

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #88 -: 17-04-2015, 21:41:30 »

 :surpris_22:
Брей, поне е убедителен Рашко като гледам  :surpris_22: или просто другите са напреднали повече от бенато и затова не поставят под съмнение думите му  :bleh
  :surpris_22:Лелееее,тоя човек не е сьс всичкия си,как не го е срам ама за да има срам трябва да си много,много чувствителен,и да вярваш в това което правиш,да имаш тази сила,и тази дарба,която се дава на малцина.А помилваните са само броени на прьстите на едената рька.Бенато благословен си от бог ,че не си отишьл по-далече.Браво на теб.Доверявай се единственно на това което си,на това кпоето знаеш,и на това което можеш,и успеха ти е гарантиран.Аз никога не бих се доверила на такива "врачки,квачки,или ясновидци,"това са пулни глупости за мен.Така,че си я карай по своему.Успех приятелче. :Content_22:
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #89 -: 03-05-2015, 07:27:48 »

Направи си изследване за отравяне с тежки метали,само в София има пълно такова,даже мисля че пращат кръвта вUK.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #90 -: 03-05-2015, 07:39:10 »

Излекувал е рак ,от неговия,където казва че има ,за те *излекува* ,,,,, минаха 5 години ,нито един процент от това ,което каза не се оказа вярно.
Билка+плацебо е единствения шанс да помогне ,но дълбоко се съмнявам.
Хората с дарба от Бог ,нямат такива тарифи.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

drdos

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #91 -: 25-05-2015, 16:29:52 »

За метали мислих да пускам да,също  мислех и за хранителни алергиии и за амилоидоза - автоимунно... ама то идеи много пари малко......а при мен е много странна  ситуацията... започна остро както започва инфекция а в същото време преди да избухне имаше леки странни оплаквания като дремещ процес.. то все някои е прав от всичките дето ги обиколих... 3-4 човека казват че е бактерия странна някаква /един ми поиска директно 2 бона щото само той я знаел  тая бактерия и лошото е че позна по телефона всички симптоми/, 2-3 - вирус, 2- автоимунно, на Стоян раците, ... усещам едни странни кисели  миризми отвсякъде даже от кожата което повече на някакъв патоген прилича...бактерия,паразит,вирус....  само дето никой не го открива/има 300 вида паразити само/....  а пък вече от отровите дето ги бълва патогенена се алергизира организма и кой знае какво  друго не работи... някакви фини процеси метаболитни, автоимунни.... отчаяна ситуация ..а лекарите най малко успяха да ми помогнат досега... просто  е безумно задънена улица и затова търся такива хора като Стоян.... някой ако може да помогне с нещо...обиколил съм си всичките ирисодиагностици /даже Кирчева в Изгрев, която е като Стоян едни са доволни други не/ , биорезонанси и т.н. ... косата ми почна да окапва вече от токсини
« Последна редакция: 25-05-2015, 16:32:51 от drdos »
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #92 -: 25-05-2015, 18:12:23 »

А какво яде "патогенът" в тялото ти?  :pensif_29:
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

donna

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #93 -: 25-05-2015, 18:38:58 »

drdos, искам да те попитам - ти как потърси помощ от Господ, че не я получи?

Защото ние, православните християни, при такива тежки обстоятелства търсим помощ от нашия Създател, като първо отиваме на искрена, сърдечна изповед и ако свещеникът ни разреши, се причастяваме.

Прави ми впечатление, че ти търсиш помощ и от Бога, и от Неговия враг / извинявай, ако греша! / - тези, на които си се обаждал по телефона, с чия помощ ти казват толкова точно симптомите ти? Не се учудвай тогава от последствията. 

Ще ти цитирам думите на един от най-големите съвременни руски богослови - А. Осипов - "Основната причина за нашите скърби - това е гордостта, самомнението...Нито една твар не може да се докосне до нас, в това число и бесовете, без Божие допущане, а това допущане зависи от нашето духовно устройство. Ако човек само започне да живее по християнски, ако той се види какво представлява, ако се смири, веднага ще започнат да се разсейват облаците от скърби и зло, които в такова изобилие се спускат над него..."

Аз съм сигурна, че ако ти преосмислиш живота си и решиш да живееш вече не за себе си, но за другите - било то хора, било то животни - защото и те очакват от нас милост и състрадание, и направиш това, което ти написах по-горе - нещата ще се променят при теб коренно! Но всичко е в твоите ръце. Когато хората не могат да помогнат, Господ помага, само после не бива да го забравяме! Всичко това ти говоря от опит.
« Последна редакция: 25-05-2015, 18:55:38 от donna »
Активен

beatriska13

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #94 -: 03-12-2015, 10:36:45 »

Здравейте, аз бих искала да споделя тук моето мнение за Тони от Костенец, ул. " Морава " № 10.
Хора НЕ ХОДЕТЕ ТАМ !!!!!! Това е обир посред бял ден. Възползва се от болката на хората и ги обира.
Вуйчо ми, който е на 43г. имаше проблем и отидохме при него, два месеца мазила, билки... и пари. В момента вуйчо ми е в болница в много тежко състояние, утре му предстои операция и само се моля Бог да е с него. Да, аз вярвам в билколечението, самата аз лекувам моето семейство от осем години само и единствено с хомеопатия. Имам прекрасна лекарка, да ми е жива и здрава, благодарение на нея лекувам трите си деца без антибиотици. Но Тони....обяснете ми, моля, как за различни болки и болежки се пие една и съща билка...масажите, или както там ги нарича, се правят с едно и също вунящо мазило...
Не знам...може би българина в болката си и отчаянието е съгласен на всичко, за да види близкия си отново здрав, но не винаги попада на подходящият човек, който да му помогне това да се случи.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.067 секунди с 22 запитвания.