Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Внимание ИЗМАМА!  (Прочетена 40949 пъти)

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #60 -: 28-05-2011, 12:50:15 »

Просто превантивни мерки, за да не пострада някой в бъдеще.
А ти имаш ли позитивни впечатления от човека?
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

hedgehog

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #61 -: 02-07-2011, 19:37:58 »

Здравейте, разбрах за съществуването на тази тема от една приятелка, на която прероръчах Стоян. Сега като я изчетох, вече разбирам колебанието на момичето да отиде. Темата е така формулирана, че човек би си помислил, че става въпрос едва ли не за престъпна схема. Само че изобщо не е така. Аз отидох при Стоян в момент в който лекарите бяха вдигнали ръце, че не могат да ми помогнат и резултатът беше повече от добър. Изпрати ме една много близка приятелка, която не беше ходила тогава още при него, но намери контактите му специално заради моето тежко положение, така че няма кой да му е казал това, което успя да "познае". След като се почувствах по-добре, последователно отидоха и майка ми и брат ми. А сега, както казах, пращам и приятелите си. Така че на този човек дължа много и ми е болно заради обвиненията. Но основно пиша тук заради тези, които заради темата ще се уплашат от поредната измама и няма да отидат. А ако те са в тежкото положение, в което бях аз, това би било твърде жалко. Всеки преценява сам за себе си, но питате за позитивни впечатления и аз ви казвам, че имам повече от такива. Аз не съм от Пловдив, от София съм. И там ходят хора от цялата страна. Не знам защо преобладаващо са от Пловдив, може би заради близостта, но можете да сте сигурни, че няма "мрежа от агенти".
Така или иначе обаче и да отидете, на първия ден наистина няма да ви поиска пари. Затова съветът ми е да си дадете възможност сами да прецените има ли измама, когато отидете първия ден. Ще можете да поопознаете човека, вероятно ще можете да поразпитате другите хора, които чакат и най-вече да видите дали ще има резултат при вашия проблем. Ако не сте доволни, правите като beneto и не се връщате повече. Където и да решите да потърсите помощ обаче, желая успех на всички, които имат нужда от нея.
Активен

Mep

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 483
    • Земя назаем
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #62 -: 27-07-2011, 11:36:45 »

hedgehog, благодаря, че сподели.
Онзи ден на морето се заприказвахме с двама познати за Стоян. Те също са много доволни и ми разказаха много за техните срещи, разговори и резултати от лечението. И техни приятели също са имали добри резултати. Особено много помага на наистина нуждаещите се. Аз също ценя способностите му и съвсем не мисля, че е шарлатанин.
За себе си се убедих, че дори и да правя 20 пречиствания и гладувания и да се храня с добра храна, пак може да имам проблеми в тялото ми. Някои неща се наследяват по кармичен път и е трудно да се избавиш от тях докато не ги осъзнаеш и докато не промениш възприятията си за себе си и света. Освен това трудно може да се изчистим от радиацията, която ни блъсна 86 година, като още подрастващи. Най-важното е чисти мисли и безусловна любов. Това е лекарството за всички болести.
Активен
Духът владее материята!

triedin

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #63 -: 27-07-2011, 14:31:23 »

Най-важното е чисти мисли и безусловна любов. Това е лекарството за всички болести.
Браво,Мер!Браво!Отскоро съм в този форум,но доста мнения по най-различни теми изчетох.За първи път някой да посочи толкова точно и ясно най-верният път към нашето здраве.  :flowers2:
Активен

pipilota

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #64 -: 28-07-2011, 14:44:50 »

Най-важното е чисти мисли и безусловна любов. Това е лекарството за всички болести.
Браво,Мер!Браво!Отскоро съм в този форум,но доста мнения по най-различни теми изчетох.За първи път някой да посочи толкова точно и ясно най-верният път към нашето здраве.  :flowers2:
Ето на това му казвам  живот в здраве и наслада, радост и хармония. И това е напълно достатъчно, другото само си идва  :Content_22:
Активен

eula

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 135
  • В крак с природата ...
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #65 -: 28-07-2011, 20:13:48 »


Най-важното е чисти мисли и безусловна любов. Това е лекарството за всички болести.


Дай Боже всички лечители да лекуват с такива средства, а най-добре е ние самите да сме лечители на душите и телата си с тези толкова достъпни и простички средства. А може би първо да започнем с усмивка?  :)
Активен
И най-хубавият утрешен ден няма да ни върне вчерашния!

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #66 -: 29-07-2011, 07:45:50 »

Едно е ясно : тези неща звучат прекрасно и уж всички са убедени ,че това е така, но когато се разболеем, кой знае защо, започваме да се питаме кой с какво се е оправил  и с каква дозировка :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

triedin

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #67 -: 29-07-2011, 08:24:36 »

Едно е ясно : тези неща звучат прекрасно и уж всички са убедени ,че това е така, но когато се разболеем, кой знае защо, започваме да се питаме кой с какво се е оправил  и с каква дозировка :)
Не е добра идеята да говориш от името на всички  ;)
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #68 -: 29-07-2011, 08:36:48 »

Ами, засичам ти от днес- очаквам да ми покажеш първият, който за дадено заболяване ще ни поиска съвет " Как да си изчистя мислите и да почна да обичам безусловно"  :)
За две години тук, аз не засякох нито един.. Нетърпелив съм, затова започвай :)
( Добре , щом преценяваш, че е от името на всички, (и те дразни ) , от мое име само говоря. :) )

(Идеята ми беше , че най-важните неща се подценяват, ако правилно си разбрал. Аз също съм съгласен с Мер, дори се старая да го спазвам... :) )
« Последна редакция: 29-07-2011, 08:38:54 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

triedin

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #69 -: 29-07-2011, 09:49:26 »

  Не се дразня  :)
  Знам за какво говориш.Не визирах мен или теб.Но съгласи се,че все повече стават хората,които търсят решение за болестите си извън традиционната медицина.Не само тук,и не само по форуми.Но не е лесно да промениш мисленето си за един миг.Прекаленото много са пречките.Затова всеки опит трябва да се окуражава.Нали не очакваш,че някой ще се събуди една сутрин и просто ще си каже - Да ви пик*я и на лекарствата!  :)  Но аз вярвам,че всички ние малко, по-малко се пробуждаме.И имаме нужда от подкрепа.
   :)
 
Активен

eula

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 135
  • В крак с природата ...
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #70 -: 29-07-2011, 09:57:25 »

Едно е ясно : тези неща звучат прекрасно и уж всички са убедени ,че това е така, но когато се разболеем, кой знае защо, започваме да се питаме кой с какво се е оправил  и с каква дозировка :)

Има логика в това. Ако се разболея и не мога сам да си помогна в оздравителния процес, по метода на изключването следва, че или мислите ми не са били кристално чисти или любовта ми не е била безусловна.  :Confus_3: Но аз без бой си признавам, че не съм съвършен. То за мен съвършенството е фикция, но пътя към него е нещото, в което концентрирам усилията си.  :Confus_3: А и не крия, че търся съвети и мнения, когато ми липсва информация по проблемите ми.  :)

Между другото лошо няма да се пита "Как да изчистя мислите си и да започна да обичам безусловно?". Това си плаче за нова тема направо. А и ако има такива, достигнали това, нека споделят, как са го постигнали.  :)
Активен
И най-хубавият утрешен ден няма да ни върне вчерашния!

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #71 -: 29-07-2011, 11:33:24 »

...........Но аз без бой си признавам, че не съм съвършен. То за мен съвършенството е фикция, но пътя към него е нещото, в което концентрирам усилията си.  :Confus_3: А и не крия, че търся съвети и мнения, когато ми липсва информация по проблемите ми.  :).............................................


................................ :pensif_29:

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #72 -: 29-07-2011, 13:40:23 »

Хм, безусловна любов ... Как става тая работа бре хора ? Любовта си е емоция като всички останали и тя се провокира и стимулира от различни неща при всеки. Силата и варира от безборй вътрешни и външни фактори, с две думи - все условия. Във философските разсъждения всичко е възможно, това на всеки е ясно.

Ето да вземем за пример, майчината любов. Нали се води за една от най-чистите ? Обаче, точно фактът, че детето е ваше и че Вие сте му майка е достатъчно условие, за да го обичате. Да не говорим, че ако имате повече от едно дете ще обичате всяко дете по различен начин, защото то ще провокира във вас различни чувства. Ако човек обича безусловно, това би означавало, че трябва да обича всички и всичко по един и същи начин без значение от човека, който стои срещу него, защото никакви външни фактори (условия) не биха повлияли на неговото светоусещане. Това постижимо ли е според вас ?

Същото е и положението с чистите мисли. От прекалено много неща зависят, които са извън нашия контрол. Нека, Вие, сте един от родителите на жертвите-деца, убити от онзи норвежки изрод, и после пак ми говорете за чисти мисли и безусловна любов.

Като се променим отвътре и външният свят се променял. Нали това проповядват много духовни учители и мислители. Само дето процеса е двупосочен и като се промени външния свят се променяме и ние заедно с него.

Активен

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #73 -: 29-07-2011, 14:31:44 »

"Ето да вземем за пример, майчината любов. Нали се води за една от най-чистите ? Обаче, точно фактът, че детето е ваше и че Вие сте му майка е достатъчно условие, за да го обичате. Да не говорим, че ако имате повече от едно дете ще обичате всяко дете по различен начин, защото то ще провокира във вас различни чувства. Ако човек обича безусловно, това би означавало, че трябва да обича всички и всичко по един и същи начин без значение от човека, който стои срещу него, защото никакви външни фактори (условия) не биха повлияли на неговото светоусещане. Това постижимо ли е според вас ?"
Това, че любовта е различна в различните периоди от живота, не означавам че не може да си остане безусловна или че вече не съществува/най-вече към децата ти/. Лично аз, не мога  да си представя че ще изпитам такава любов към друг.
Ако обичахме всичко и всички в нашата реалност, ми се струва че нямаше да се разпознаваме като личности и щяхме да сме превъртяли.
"Същото е и положението с чистите мисли. От прекалено много неща зависят, които са извън нашия контрол. Нека, Вие, сте един от родителите на жертвите-деца, убити от онзи норвежки изрод, и после пак ми говорете за чисти мисли и безусловна любов.

Като се променим отвътре и външният свят се променял. Нали това проповядват много духовни учители и мислители. Само дето процеса е двупосочен и като се промени външния свят се променяме и ние заедно с него."
Да си мислиш, че всичко е под твой контрол е доста себично и натоварващо, също и нереалистично.. А да имаш чисти мисли, не е ли да си наясно със себе си, независимо на кой какви му изглеждат мислите ти? Все пак не можем всички да бъдем еднакви и безрезервно добри.
Активен

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #74 -: 29-07-2011, 15:15:44 »

"Това, че любовта е различна в различните периоди от живота, не означавам че не може да си остане безусловна или че вече не съществува/най-вече към децата ти/. Лично аз, не мога  да си представя че ще изпитам такава любов към друг."

Разбира се, че няма да изпиташ такава любов към друг, но точно фактите, че ти си го родила , че е излязла от теб, че виждаш част от себе си в него, че се грижиш за това същество, влагайки енергия, време и ресурси те предразполагат да изпиташ тази любов. И това за съжаление са условия. 

"А да имаш чисти мисли, не е ли да си наясно със себе си, независимо на кой какви му изглеждат мислите ти? "

На този въпрос може да се отговаря с десетки страници и затова няма да навлизам в разсъждения. Но идеята беше, че много е лесно да се изказват философски твърдения, но после е трудно да ги защитиш.
Активен

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #75 -: 29-07-2011, 15:33:17 »


"Разбира се, че няма да изпиташ такава любов към друг, но точно фактите, че ти си го родила , че е излязла от теб, че виждаш част от себе си в него, че се грижиш за това същество, влагайки енергия, време и ресурси те предразполагат да изпиташ тази любов. И това за съжаление са условия. "
 За всичко си има първопричинавсе пак, не знам защо ти се струва странно.

"На този въпрос може да се отговаря с десетки страници и затова няма да навлизам в разсъждения. Но идеята беше, че много е лесно да се изказват философски твърдения, но после е трудно да ги защитиш."
 Така е, но истините по принцип не са много сложни за доказване. За това и се опитах да бъда по-конкретна към цялото, защото ми направи впечетление склоността да се размиват и прилагат всеобщо нещата.
Активен

triedin

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #76 -: 29-07-2011, 15:37:02 »

  Любовта не е емоция.Нито пък е чувство или усещане и т.н. Затова не може да бъде разбрана с умът ни.Провокирана,стимулирана,сили,фактори...Не става така.Любовта е състояние.Почнеш ли да и поставяш условия,да и правиш анализ, край с нея.Но този разговор е обречен.Ще ни заведе до задънена улица.
  Идеята за мен е друга.Ставаше въпрос за болести.И затова,че нашият организъм,нашето физическо тяло се влияе от това състояние на Любов.И положителното ни мислене променя енергетиката на нашето тяло.Провокира оздравителни биохимични процеси.Влияят на имунната ни система
  Това,което всъщност искам да споделя в този форум е,че има и други форми на лечение.Храната не е единствен фактор.Но май наистина е време за нова тема.  :)
Активен

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #77 -: 30-07-2011, 11:42:31 »

  Любовта не е емоция.Нито пък е чувство или усещане и т.н. Затова не може да бъде разбрана с умът ни.Провокирана,стимулирана,сили,фактори...Не става така.Любовта е състояние.Почнеш ли да и поставяш условия,да и правиш анализ, край с нея.Но този разговор е обречен.Ще ни заведе до задънена улица.

Защо да е задънена улица ? Нека да разгледаме следния сценарий:

Вариант 1
Срещаш една жена, която ти харесва изключително много на външност, направо се влюбваш от пръв поглед. Запознавате се и започвате връзка. Срещате се, излизате по заведения, приятели, разходки, всичко е чудесно. И така в продължение на една година. През този период ти многократно си казвал, че я обичаш. После идва момент, в който искате да направите стъпка напред и заживявате заедно. Цялата картинка се променя коренно, като много неща, които тя прави те дразнят и обратното, тя се дразни на твоите (дребните нещица от ежедневието). Ти започваш все по-рядко да и казваш "обичам те" и идва моментът, в който решавате да се разделите и всеки да поеме по пътя си.

Вариант 2
Срещаш жена, която ти харесва физически, не е супер модел, но ти хваща окото, защото е твой тип. Срещате се, излизате по заведения, приятели, разходки, всичко е чудесно. И така в продължение на една година. През този период ти си и казвал, че си споменавал, че я обичаш, но не и го казваш толкова често колото в първия вариант. Решавате да заживеете заедно, но в този случай се оказва, че жената ти допада още повече и с всеки измидал ден започваш да я харесваш и обичаш още повече. И все по често, започваш да и  казваш колко много я обичаш. И този хубав живот се запазва то края на живота ви.

Та моят въпрос към теб Triedin е : Какво описвам според теб в двата варианта ако не е любов ? Ти как би го нарекал и защо ?

Идеята за мен е друга.Ставаше въпрос за болести.И затова,че нашият организъм,нашето физическо тяло се влияе от това състояние на Любов.И положителното ни мислене променя енергетиката на нашето тяло.Провокира оздравителни биохимични процеси.Влияят на имунната ни система.

Виж, така казано, звучи малко по-различно и определено съм съгласен с това.
Активен

triedin

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #78 -: 01-08-2011, 20:41:53 »



Та моят въпрос към теб Triedin е : Какво описвам според теб в двата варианта ако не е любов ? Ти как би го нарекалъл и защо ?
Не знам какво описваш Весо  :) .Последното нещо за което си мислех,докато пишех са отношенията между мъже и жени.Не ми се сърди,но наистина ще започнем да спамим според мен вече.
Активен

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #79 -: 02-08-2011, 14:14:37 »

Ами модераторите биха могли да изрежат тази част от темата , където започнах отклонението и да я сложат в нова тема за Безусловната Любов и там да си продължим дискусията, но едва ли. То като гледам няма и особено голям интерес.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.092 секунди с 24 запитвания.