Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Внимание ИЗМАМА!  (Прочетена 40959 пъти)

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Внимание ИЗМАМА!
« -: 10-06-2010, 10:43:15 »

Рашко-гурото,инструктора по йога в Тримонциум Пловдив,рекламира и изпраща хората при един лечител в град Намиращ се между София и Пазарджик. Лекувал на енергийно ниво!
Майка ми падна преди два месеца и си удари ръката,на снимката нямаше нищо,но продължава да я боли. Най накрая след страхотните суперлативи от Рашко,се реших да я закарам.
Преди нас имаше един 60 годишен човек,който виеше каточели го колят,учудих се как от енергийното лечение е възможно това.
Влезнахме,първо я "диагностицира" ;) И така за ръката нищо но каза ,че има рак на млечните жлези,на дебелото черво и на половите органи,била тотално скапана и е голям късмет ,че Рашко я е изпратил тук. Той щял да я излекува от рака ,но трябвало да купи от анти ракувите му билки,а те били само 200 лева,отделно трябва три последователни сеанса по 50 лева или за 350 лева ще я направи като нова,даже и очилата ще и станат излишни.
И така започна енергийното лечение с ръкавици започна да втрива някаква червена силно миришешта течност в слабините и започна един зверски масаж,майками си хапеше устните и се превиваше от болка,а той се бъзикаше и така 30 минути.
Каза да дойдем на другия ден и да не се къпе докато трае лечението.
Понеже имам един мастен израстък,исках и мен да ме диагностицира.
И така оказа се че имам увеличен черен дроб,който бил като сварен,увеличена простата,камъни в бъбреците и болна щетовидна жлеза. Аз само слушам и си мълча,каза ,че от хапчетата които пия ме боляла така главата. tooth tooth
Това преля чашата ,тръгнахме си,остана да му платя на другия ден.
В колата миризмата от мазилото не се издържаше,като на бенгей.
Пича яко я беше дрогирал и обезболил,сетих се защо ползва ръкавици,за да не поема дрогата той. А и затова не трябва да се къпеш 3 дена.
На другия денБат Бенато замина на пълни ехографски изследвания,казах си,ако след това хранене,пречиствания и йога съм в това състояние "Диагностицирано"от лечителя,зарязвам всичко и го удрям на живот и мръвка.
Резултата
Черен дроб-нормални размери и структура,
жлъчка,нормални размери и без конкременти(камъни)
Бъбреци с нормални размери ,структура и без конкременти(камъни)
Простата нормални размери и структура 34на 27
Лекарката каза,че все нещо трябвано да ми намери,ей така за уроки.
Щитовидната и тя е нормална.
И се оказа,както се сещате,че "Лечителя" си е обикновен измамник.
Той човека не е виновен,сами му се навряхме.
Казах всичко гореизброено на Рашко и той каза,че аз нищо не разбирам,че ще съжалявам,за пропуснатото лечение,че на ехографа не може да се вярва и ,че не съм напреднал в Йогата,щом се съмнявам в думите му.
Забравих да спомена,че Рашко и лечителя настояваха да закарам и жена ми с децата.
По 350 лева на човек около 1500 лева с пътните :surpris_22: :surpris_22: :surpris_22: :surpris_22:

Рашко каза ,че му е изпратил поне 50 човека,та въпроса ми е дали е случайна тяхната връзка?

И така Бенато преключи с йогата при Рашко! 
Не вярвайте на разни гурота ,всеки те гледа в джоба. ;)
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #1 -: 10-06-2010, 11:16:28 »

аз на такива енергийни лечители нямам вяра.  :pensif_29:
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #2 -: 10-06-2010, 11:37:01 »

А защо жена ти и децата?
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #3 -: 10-06-2010, 12:03:39 »

А защо жена ти и децата?
Ами опитай се да познаеш де... не е много трудно - винаги един такъв "лечител" може да ти намери разни болести и по 500лв. на човек да вземе.... жената и децата и човека ще иде на плаж това лято :bleh
Активен
"няма грешки, има само уроци"

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #4 -: 10-06-2010, 12:11:06 »

Къв плаж бе братче,той за месец вади за нова кола......... :Confus_3:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #5 -: 10-06-2010, 12:13:03 »

Мен ми е ясно, че всичко за пари е било. Но дали е имало замаскирано обяснение защо и те трябва да отидат.
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #6 -: 10-06-2010, 12:35:08 »

За да ги пипне тук-там, да им оправи енергиите,имали са нужда,той е ясновидец също,усещал много работи.Абе голям късмет ,че ме изпратиха при него,записвайте се и вие. :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #7 -: 10-06-2010, 13:44:12 »

 :kisss:Ееееееееее, така е ...като не ви увират главите...ще ви пушат...
Аз от кога думкам барабаня...вие сте си докторите, вие сте си лечителите, вие сте си ясновидците...ако ви стиска...разбира се...Майката Природа , умница е закачила здравето за морала!!!!Нема оттърване...това да си го закачите на носовете!!!!Каквото изливаме от себе си, това ни се влива...друг начин нема...ха ,пък вие опитайте и намерете  tooth :surpris_23:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #8 -: 10-06-2010, 14:24:26 »

Енергийния лечител явно е мошеник! Обаче това за Рашко много ме изненадва. Хич не го познавам този човек, а само хубави неща съм чувала за него!!!   Сега пък в комбина с мошенници ....  Дано само не са затрили някого с техните енергийни методи на лечение
Активен
Намасте :)

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #9 -: 10-06-2010, 21:03:39 »

И на мен ми е странна и непонятна реакцията на Рашко,толкова по детски му вярвах. Почувствах се предаден от него и подведен. А за "лечителя" е ясно ,че е за лечение....Предполагам ,че съвсем скоро ще си намери майстора.
Написах го защото много хора му вярват сляпо,както ние му вярвахме,а това ни изигра лоша шега. Моля някой,ако е ходил там да сподели,за да предпазим другите.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #10 -: 10-06-2010, 22:40:17 »

Ами...... човека е решил, че си достатъчно просветен вече, за да не поставяш под съмнение думите му и да го следваш неизменно.... но явно те е надценил, още не си достигнал високите нива на йога, когато ще те лъжат и манипулират както си искат и ще ти вземат парите с едно щракване на пръстите :Content_14:
Добре, че си се махнал оттам вече...  :pensif_29:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #11 -: 11-06-2010, 14:17:48 »

Научих за още един човек изпратен от Рашко,със счупени ребра,много добър йога,"енерго лечителя" го лекувал и му казал, че след три дена може да практикува,а от тогава са минали два месеца и той е с болки и едва сега започва да се раздвижва. Според него лечителя е супер менте,който дере кожи в буквалния и преносния смисъл.
Доколкото разбрах и Мер е ходила,Рашко прави здрава реклама,ако може да сподели мнение.
Даже си мисля,че Рашко му приготвя билковите специалитети,той си пада по тези неща.
Дано не пострада някой сериозно,че тогава ще е късно... :Confus_3:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

sis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #12 -: 11-06-2010, 17:16:19 »

Benato, благодаря ти че сподели това с нас. Аз също ходя при Рашко и съм страшно изненадана и изумена. Нека, ако все пак този лечител е помогнал на някой той да сподели. А, поуката е "Подлагай всичко на съмнение". Ако намериш добър йога клуб в Пловдив споделяй.
Активен

Atanassia

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 169
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #13 -: 11-06-2010, 17:27:09 »

az znam za edin, moqt vui4o hodeshe tam i beshe super dovolen. Nqkakva madama beshe trenyorkata,na Yl, Ivan Vazov, v edna ot prese4kite, mai do cigarenata fabrika.
Активен

Atanassia

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 169
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #14 -: 11-06-2010, 17:28:43 »

Total Sport Fitness & Squash

адрес: гр.Пловдив, ул. “Екзарх Йосиф” 13
телефон: 032 / 625 151 ; 088 / 945 00 50
скуош, фитнес, аеробика, йога, сауни, солариуми, масажи, целутрон, козметично студио, фризьорски салон, кафе-ресторант, протеинов бар, спортен магазин, изцяло климатизиран :peperudi: :Content_22: :love_028:
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #15 -: 11-06-2010, 17:33:14 »

Номера и на двамата с Рашко е следния,той ти изрежда 101 тежки болести,от които всеки ще има по нещо,ти захапваш и си казваш ей,познава тоя човек. Обаче ако нищо не познае и даже ти наговори глупости,тогава след като им кажеш ,че нищо не познават,те ти обясняват ,че става въпрос за астралното тяло,но докато си там ти говори за физическото tooth tooth tooth
Така че работата е ,че винаги те са прави,не можеш да им противоречиш.
Както в казармата -"Ти ебаваш ли стария"(За дамите,ако кажеш да,следваше бой,как така ще се ебаваш със стария,ако кажеш не,пак,как така няма да го ебаваш,значи не го уважаваш tooth)
Ония лъже и обира парите ,Рашко маже преди и след това.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #16 -: 11-06-2010, 17:44:58 »

A знаете ли че дори във Варна от уста на уста се предават легендите за въпросния лечител.
Не познавам Рашко лично но ме съмнява да има умисъл. Според мен го прави за да помага на хората и си няма и представа че лечителя е селски простак. При йоги с дългогодишен стаж се наблюдава детинска наивност и невъзможност да се приеме лошото като съществуващ факт. 
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #17 -: 11-06-2010, 19:30:35 »

Наистина Рашко може да е бил подведен, но за не знам кой път ще се повторя - днешната йога не е това, което е била в ранното средновековие. Случват се и профанации от самоувереност(която идва от продължителното практикуване). Бях писал да не се чете насляпо "Затворът" на Христо Илиев, въпреки, че някои хора залитат в тази посока и ще видят последствията от свободните радикали в организма (те се виждат и върху автора на книгата).
Все пак да попитам : защо DVD-то с йогата се разпространяваше с пари, а не го качите в youtube примерно (не, че съм се засилил да го гледам - разработил съм си индивидуална система с асани и от време на време си я коригирам според напредъка).
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #18 -: 11-06-2010, 19:40:46 »

Знам за въпросния лечител. Не знам колко е добър, но много се говори за него. Съмнявам се обаче, че Рашко е замесен в накаква подла машинария тук- според мен наистина вярва, че прави добро и че въпросния човек има умения и помага.
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Внимание ИЗМАМА!
« Отговор #19 -: 11-06-2010, 20:15:49 »

Брей, поне е убедителен Рашко като гледам  :surpris_22: или просто другите са напреднали повече от бенато и затова не поставят под съмнение думите му  :bleh
Активен
"няма грешки, има само уроци"
 

Страницата е създадена за 0.239 секунди с 23 запитвания.