Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневник на malade  (Прочетена 27879 пъти)

Синева

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
Re:Дневник на malade
« Отговор #60 -: 16-05-2011, 13:14:52 »

malade , приятелю, не са ли ти казвали, че сокът не се пие на екс! Пие се на малки глътки. Неслучайно йогите съветват: "Храната се пие, течностите се дъвчат."

Ябълковия сок за един час се окислява, в началото е зелен, после става кафяв, или по-скоро се окислява утайката (която изплува отгоре) баси и обяснението утайка пък да изплува  tooth така де разбрахте. Сока е доста кисел, а така знам изпивам го и толкова инъче цял ден ще ми е кисело в устата.

Все пак ако е наложително за пречистването ще го пия на малки глътки за 5 дена, нооо но уей да спра да пия поне по 100-200 мл на екс, голем кеф  :kisss:

Прави си малки дози , така няма да се окисли.
Иначе приготвянето на сок по време на пречистване си е малко досадно занимание. Аз се чудя как хората смогват да приготвят и изпият поне 2 литра сок на ден и всичко да е по правилата. ::) То тогава трябва поне 7-8 пъти да разглобиш и измиеш сокоизстисквачката.  :Confus_3:  Аз си правя по 500 мл сок и пак не мога да изпия 2 литра. ::) Ама колкото-толкова.
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #61 -: 16-05-2011, 14:27:25 »

Ами малко, малко, колко да е малко, наведнъж изтисквам 5 ябълки които дават 600 мл сок, но има и 2 см пяна, значи че сокоизтисквачката я разглобявам 3-4 пъти на ден.

Ехааа днес е ден за пречистване, вече съм старо куче  :Content_4 - emotloader: , така че по-малко се вълнувам (притеснявам) обаче пък съм развил май лека непоносимост на зехтина, мръщя му се нещо като го наливам, или май започвам да се лигавя  tooth .
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #62 -: 19-05-2011, 02:21:07 »

Е вече направих второто си пречистване, но вчера не ми беше много до писане, чувствах се объркан малко, ето как мина.

Сутринта пих англииска сол, после сок до 14н00, после клизми, с една дума стандартно. Вечерта почувствах глад и отпадналост, с нетърпение дочаках момента да пийна нещо, пък било то и зехтин с лимонов сок  ;D. Пиенето не мина гладко, по 50 мл от всяко на шот-чета през 20 мин, на 200 мл вече се мръщех, последното за да направя 300 мл изпих само половината, т.е. 275 мл зехтин и 275 лимонов сок тотал.
Легнах и взех да гледам умно, беше 22н00, дори и Столичани в повече не помогна и реших да се опитам да заспя. След половин час получих ужасни киселини, интересно че лежейки на дясната страна не можех да изтрая и 5 мин, на другата страна беше по-леко, но пак гадно ... и започна една кошмарна нощ, заради киселините. Едвам издържах до 5н00 сутринта, станах и ходих до тоалетна, излезе малко материал (зелени топчета), но бях много жаден, пих английска сол, половин доза, като след 5 мин изпих и останалото, веднага повърнах яко ... и ми олекна, няма киселини, нищооо. Легнах и заспах веднага, станах в 7н30 пих още англииска сол, после ходих до тоалетна няколко пъти, излизаха но не много, как да е. След това пак спах, вечерта ме боля малко дроба, но това е нормално. Днес съм ОК, чувствам се добре и мисля да направя пак едно пречистване преди 29 май, но мисля вместо лимон да пия сок от греипфрут и зехтин и 5 дена да редувам сок от греипфрут с сок от ябълки.

Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #63 -: 19-05-2011, 21:38:42 »

Днес забелязах нещо много странно, както бях писал преди имах повишено отделяне на сн4, причинено най-вероятно от камъни или пясък в злъчката, след двете ми пречиствания, тези симптоми вече почти изчезнаха, не знам, но има нещо  ;D

Днес съм по-католик и от папата, ядох салата от глухарчета и семена от чия. Трябва да отида да се запася и с черна ряпа, че много ящен станах напоследък, направо не мога да повярвам, че изпитвам кеф да ям салати, кълнове и семена, аз който бях непоправим месанко  tooth
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневник на malade
« Отговор #64 -: 20-05-2011, 16:07:04 »

 tooth и аз изпитвам голям глад за салати  :D
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #65 -: 20-05-2011, 20:44:41 »

Ти ще чакаш че с тия 20+ дена гладуване, но е верно след гладуване оценяваш храната повече дори и една хапка може да ти бъде пир  :essen:
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #66 -: 22-05-2011, 05:13:57 »

Такааа, реших да започна нова процедура за пречистване малко по-различна от първите две, трябва да отбележа, че вече се чувствам страхотно, можи би и си внушавам де, незнам.

Ще направя един експеримент с мен, от утре минавам само на грейпфрутов сок (1.5 литра на ден) кълнове, салати и прочие до другата събота, в събота ще е и пречистването.  :angel:
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #67 -: 18-06-2011, 18:02:48 »

Отдавна не съм писал тук, но бях зает, започнах нова работа в друг град.  :thankyou:

Незнам точно дали че пих хапчета 5 месеца или от двете пречиствания, но се чувствам супер, никакви болки повече, а дори нямах възможност да спазвам диета със сокове, знам че не е на добре това.  :Confus_3:

За другата седмица съм планирал едно ново пречистване, но ме е яд, че изпуснах 16 юни, много близка била луната до земята.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневник на malade
« Отговор #68 -: 19-06-2011, 21:33:15 »

 И аз изпуснах това пълнолуние, но утре ще правя чернодробното за четвърти пореден път, надявам се все пак че ще се получи. :)
Успех и на теб  :love_026:
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #69 -: 08-07-2011, 17:39:01 »

Здравейте отново, въпреки че вече не пиша тук както преди когото си правех пречистванията и диетите си, завинаги ще ми останат навиците придобити от този саит, един по-здравословен начин на живот.  ;D

Чернодробното пречистване със зехтин и лимонов сок е НЯКАКВО ЧУДО, още не мога да повярвам че вече нямам никакви оплаквания, както бях писал и преди, ако си имал проблеми, резултата е най-очевиден, вече с чиста съвест агитирам всички мои приятели и познати да опитат, защото почти всички сме затлачени от тоя зелен билирубинов холестерол.

Ами това е, аз дори започнах да си пийвам от време на време по 2 чаши вино или 2 бири и всичко е ок, но на събирания пия най-вече безалкохолна бира :kisss:
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #70 -: 20-11-2011, 17:14:24 »

Сезонът на пречистванията дойде ;D
Изваждам от долапа машината за сокове и започвам отново, сокове, салати и т.н.
До следващото пълнолуние 10 декември ще вляза във форма, чернодробното пречистване е някакво чудо :Content_22:
Активен

Faline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132
Re:Дневник на malade
« Отговор #71 -: 21-11-2011, 08:18:46 »

Здравей, и аз така - сокоизстисквачката приготвена и я чака много екшън тези дни!
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #72 -: 24-11-2011, 04:50:45 »

От снощи ям някаква турбо-салата, прилича точно на листа от глухарчета, но не съм сигурен дали е точно това, от магазин я взех. Та, днес на моменти започна да ме придърпва нещо, горе където е злъчката, да си призная, срам, несрам, но в събота правих ''пречистване'' с водка и пушена съомга, в неделята ме придърпваше по същия начин, после 2 дена нищо.
Това придърпване всъщност положително ли е или е на зле работата, четох че някои  са имали това по време на пречистване.
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #73 -: 14-01-2012, 15:53:54 »

Здравейте, днес ще правя пречистване със зехтин, някой може ли да ми каже спешно колко грама е един пакет английска сол, аз я имам в буркан та затова. Търся в гугъл но не намирам  :surpris_23:

Активен

Spanaka

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 152
Re:Дневник на malade
« Отговор #74 -: 14-01-2012, 16:34:32 »

30g
Активен
Моралът в поведението, започва с морал в храненето!

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #75 -: 14-01-2012, 17:19:39 »

Благодаря много за бързия отговор, а  някой знае ли дали е по-добре зехтина да се пие с изкуствен лимонов сок, имам смътни спомени, че някой беше писал това, но не го намирам сега. Базираше се на това, че специално за активиране на злъчния сок химията била по-добра, нещо като синтетичното масло при двигателите, което е по-добро от обикновенното  tooth
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Дневник на malade
« Отговор #76 -: 14-01-2012, 18:38:23 »

Аз не мисля, че е добра идея! По-добре използвай фреш от лимон. Аз дори миналата зима правих моите 2 пречиствания на черен дроб с фреш от грейпфрут и пак имах страхотни резултати. Пожелавам ти успех! :)
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #77 -: 14-01-2012, 19:08:01 »

Благодаря Деси за бързия отговор, миналата година имах ужасни киселини с лимоновия сок затова исках да променя нещо, инъче четох че американците използват червен грейпфрут, та добре че писа, значи реших, днес ще бъде с грейпфрут  :angel: .

Пак въпрос, ти прецежда ли сока, че той много кашорест излиза.


Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #78 -: 15-01-2012, 19:26:32 »

Еха, много съм доволен днес след пречистването, много материал излезе и доста едричък.  :Content_4 - emotloader:

Използвах грейпфрути и сместа я пих на 3 големи шот-чета от по 200 мл през 20 мин , нямаше киселини слава богу тоя път и всичко мина много добре.
 
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Дневник на malade
« Отговор #79 -: 15-01-2012, 19:33:41 »

Eй, браво на теб! Аз все се каня..
Ще взема да направя едно преди житния режим..То трябва и да спра да се тъпча и да погладувам, че цяла зима хляб и боб-не мога да вляза в дънките! То все фазата на луната ми е виновна-да видим от утре...
Активен
 

Страницата е създадена за 0.086 секунди с 23 запитвания.