Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневник на malade  (Прочетена 27914 пъти)

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #80 -: 15-01-2012, 21:48:34 »

А да те фазите на луната все са виновни и на мен, но понякога е по-добре да го направиш, аз първото ми пречистване от много смятане и канене го направих на новолуние почти  tooth

Запланувал съм още две сега февруари и март, та да видим, но ефекта наистина е потресаващ, успех малина  :angel:
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневник на malade
« Отговор #81 -: 15-01-2012, 22:57:55 »

браво, и аз започвам февруари до май  :)...аз не разбрах нещо- изпил си на 3 пъти по 200 мл от сместа  :surpris_22:
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #82 -: 17-01-2012, 02:54:13 »

Ами да, слагам в една водна чаша 100 мл зехтин и 100 мл сок т.е. 200 мл смес и го глътвам на екс  :Appetit_17: , след 20-25 мин пак и пак, общо 600 мл смес  tooth

Мисля че ми помогна факта, че всяка сутрин преди това пиех по 50 мл  зехтин и 50 мл сок сутрин на гладно. Много леко пречистване беше, в смисъл без усложнения, но пък както писах плодотворно в буквалния смисъл  :Content_4 - emotloader: Още от първия път в тоалетната на "портала" чакаха едни големи зелени топчета от по 1 см и + , после излезе и рядкото пак с големи топчета ... ИЗОБЩО КЕФ  :bleh
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневник на malade
« Отговор #83 -: 17-01-2012, 11:05:48 »

чудесно, а  аз обикновено на едно пречистване изпивам не повече от 300-350 мл общо, много трудно го пия тоя зехтин  бррр ::)
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #84 -: 14-02-2012, 00:23:55 »

Тази събота правих ново прочистване със зехтин, много материал излезе и все едър, направо почвам да се плаша, преди месец пак правих, ако събера материала заедно сигурно ще има едно 300-400 грама.

Наистина подготвях се добре, всяка сутрин по 50 мл зехтин и 50 мл лимонов сок, затопляне вечер по 2 часа, сок от ябълки и грейпфрут по 1 литър дневно и разни други купени (кисели) още литър значи.  Всяка вечер пиех и един екстрат от черна ряпа, ядях и от турбо салатата (това са едни листа подобни на глухарчета, http://en.wikipedia.org/wiki/Eruca_sativa ). Ще правя нови тестове, но от тая салата като ям, започва едно придърпване на злъчката, но не всеки път, зависи май.

Спомням си че първия път, миналата година (този беше четвърти по ред) излизаха разни малки грахови зърна и една жълтакава  пихтия (нещо подобно на кога слагаме яйце в супа за застройка, голямо описание, няма що  tooth ) която плуваше буквално в зехтин, а сега почти нямаше такава, само топчета от по 1 см и + и вода, чистота и красота  ;D

Но, започвам да имам съмнения, може би ще отворя нова тема, да съберем повече доказателства за това пречистване  ::) .
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #85 -: 04-03-2012, 17:30:37 »

Трето пречистване за тази година днес ... неуспешно  >:(

Може би подцених малко процедурата, защото си помислих че е толкова лесно и няма проблеми.
Започнах да пия сок от грейпфрут, вместо сок от ябълки през седмицата, защото по-лесно се прави и е по евтино  :Confus_3:, но пък от друга страна предния път мина добре, как да е. Вчера вечерта към 21:00 изпих 120 мл зехтин с 120 мл грейпрут, след това в 21:30 следващата доза от същото и в 22:00 последната 50 мл, общо 290 мл зехтин и още толкова сок. В 22:05 ми стана лошо и повърнах на два пъти, реших че няма да стане така и 22:30 изпих 100 мл зехтин тоя път с лимонов сок. Днес почти нищо не излезе 3-4 топчета като грах и 10 по-малки.

Лоша работа  :( другия път ще бъда по-внимателен и сериозен, явно 300 мл зехтин си е множко.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневник на malade
« Отговор #86 -: 04-03-2012, 22:54:19 »

хм....защо си правиш такива експерименти  :pensif_29:....аз се подготвям вече за пълнолунието, утре започвам да пия сокове, че днес не успях. Следващия път сериозно се подготви, и по-малко зехтин, аз пия по около 150-180...
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #87 -: 13-03-2012, 04:20:45 »

Хей Даниела пречисти ли се най-сетне, май само ги плануваш  :) .

Аз тази седмица съм замислил ново, през деня пия ябълков сок, също така сок от ряпа и мед, купих си една голяма черна ряпа, издълбах една дупка и сутрин и вечер слагам една лъжица мед. Също така всяка вечер пия екстракт от ряпа, много размеквала камъните.

Чудя се дали да направя в навечерието на събитието и една кафена клизма, а със зехтина да гаврътна и половин чаша мерло, така прочетох в един сайт, ако те интересува погледни другата ми тема. Задръстих се от последното неуспешно та затова бързам да поправя грешката.
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #88 -: 18-03-2012, 23:17:53 »

Четвърто мнооооооооого успешно пречистване днес  :whistling2 - emotloader: , освен обикновенните процедури, всеки ден пиех сутрин и вечер сок от черна ряпа с мед. Също така в 21н00 си направих кафена клизма с 500 мл течност. Много ми помогна при пиенето на зехтина, че смесих всичко в едно шише около 550 мл смес от зехтин, лимон и грейпрут, направо неусетих кога го изпих максимум 20 минути.
Спах може да се каже добре, пробудих се жаден в 4н30 пих две глътки вода и това беше, на сутринта в 7н00 пих английска сол, към 9н00 започна да се обажда. О чудо до 11н00 излезе много, много зелен материал, едър (доста от по 1 и 2 см), просто красота, направих и две клизми с по 2 литра вода, при първата излезе още доста, при втората само вода, мисия изпълнена демек. Претеглих всичко накрая около 150 грама, но като обем беше просто внушително. Това е засега, до другия месец.  ;D
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневник на malade
« Отговор #89 -: 19-03-2012, 13:04:56 »

Браво, аз точно днес правя лечението  :Content_22: Затоплям си дробчето и чакам вечерта...Но  не пия английска сол, само клизми правя... :)
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #90 -: 21-03-2012, 02:21:49 »

Странни неща се случиха вчера и днес, особено вчера на няколко пъти имах подуване и изпускане в областа на злъчката (така наречените придърпвания), днес също, но по-слабо. Разбира се от клизмите след пречистването не съм ходил до тоалетна и днес вечерта едни мъки, докато не снесох нещо като корнишон, бяло на чвят, гипсирах се  ;D  Реших да проверя материята и с една ръкавица го взех, раздробих го, беше нещо като едър пясък, сухо, неорганично, на нищо не миришеше. Чел съм че при пречистване имало и такива топчета светлокафяви, от тях ставали камъните истинските май.

Всъщност каквото и да е било съм доволен, защото съм на 99 %, че не беше органично, някой друг изкарвал ли е такава находка след пречистване.

Забравих да добавя, след ''корнишона си тръгна, как си му е реда  ;D мека материя от салати, домати и т.н.
« Последна редакция: 21-03-2012, 02:39:41 от malade »
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневник на malade
« Отговор #91 -: 21-03-2012, 13:20:25 »

Не ми се е случвало такова нещо...важното е , че е излезло tooth...и мен вчера след пречистване ме придърпваше в областта на жлъчката...нагрявах се почти през целия ден, горещи душове, клизми..и днес съм нова вече  :Content_22:
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #92 -: 19-04-2012, 03:45:53 »

Успешно пречистване по Великден, пето подред за тази година, подготовка като предишните, този път обаче, не можах да изпия повече от 210 мл зехтин, малко ми се догади. Заспах уморен и даже не ми се ставаше сутринта, обикновено преди ставах сутрин рано да пия англииската сол още в 6-7 часа. Как да е, не излезе много материал, но поне ми се оправи злъчката, сега няма придърпване, това го бях описал при предното пречистване. Буквално чувствах нещо като подуване и след това изпразване в областа на злъчката, дори докато бях хремав на всяко кихане се получаваше. Сега съм ок, много обаче взех да ям, което не е на добре, но поне се успокоявам че е пилешко, и съм си втълпил че мерлото е много полезно защото е кисело и таниново за пречистване на злъчката  ;D Май месец следващо пречистване  :whistling2 - emotloader:
Активен

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Дневник на malade
« Отговор #93 -: 19-04-2012, 07:55:11 »

Здравей, Malade.
Аз също смятам утре да направя едно пречистване на черния дроб.Миналия път нещо не се получи при мен. :Confus_3:От няколко дни съм само на плодове и зеленчуци,но би ли ми пояснил-какво точно консумираш в предния ден и в деня на пречистването!
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #94 -: 20-04-2012, 00:13:47 »

Надявам се, че пиеш ябълков сок всеки ден, поне по 1 литър. Сега, вечерта преди пречистването, обикновено е нещо като шопска салата, на другия ден сутринта 1-2 банана, зелена салата към обяд и 1 литър сок. След 14н00 часа само вода, това за яденето по повод въпроса на Калиа.
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #95 -: 25-01-2013, 01:39:01 »

И така дойде време да се открие новия сезон,  ;D в събота е пълнолуние, започнах лежерно със салати и грейпфрутов сок, хем да отслабна малко. През изминалата година имаше много поводи ожених се, купих къща, издигнах се в кариерата, спрях да пуша ... и качих 5 кила. Също така спрях напълно водки, ракии и т.н. сега само вино със свински врат на барбекю, а да ...  :angel: аз не съм много за този форум, не се възмущавайте много, просто ми харесват и помагат процедурите за пречистване. А пиша тук за да си помня процедурите и рецептите пък и да знам че не съм сам с тия ''шашави'' процедури според мои приятели  :surpris_23:

Хайде много топчета да има в тоалетната чиния ... амин  tooth
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #96 -: 26-01-2013, 17:41:25 »

Днес е деня за първото пречистване за 2013. От понеделник започнах да пия по литър и половина сок от грейпфрут, в петък и днес (събота) изпих по 1,5 литра ябълков сок. Снощи петък вечерта ядох шопска салата, днес зелена салата (марули, лук с репички). Също така нагрявам цял ден областа на дроба с ел. възглавница и гледам филми  tooth

След 14н00 часа само вода и клизми, поне 2 с 1.8 литра хладка вода, слагам и малко сол.
« Последна редакция: 26-01-2013, 18:04:18 от malade »
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #97 -: 26-01-2013, 18:00:09 »

Еййй, забравил съм някои работи  tooth то затова и гледам да пиша тук.

Значи английска сол, клизми с вода колкото искаш следобеда, към 21н00 кафена клизма, 1 лиътр вода се вари с 2 супени лъжици кафе. След това смесвам в едно шише зехтин, греипфрутов сок и лимонов сок.

За следващите пречиствания да не забравя за ряпа с мед, "турбо-салатата" и екстракта от ряпа от аптеката.
Активен

muki_w

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 182
Re:Дневник на malade
« Отговор #98 -: 29-01-2013, 10:36:54 »

хаха  :Content_4 - emotloader:  много топчета! някои моменти са особнео смешни! сподели какво е излязло :)
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #99 -: 30-01-2013, 02:45:40 »

Върнах се да допиша няколко бележки за следващия път и да запиша резултата.

Да не се загладя съботата изядох една огромна купа със салата, а по принцип не трябва да се яде много, но пък не ям ли после трудно издържам до края на процедурата. Грешка, демек, по малко ядене. ;D

Вечерта смесих 250 мл зехтин, 200 мл грейпфрутов сок и 50 сок от лимон в едно шише и го изпих за 20 минути, това добре, но имах страшни киселини през ноща, от лимоновия сок, значи повече невер лимонов сок  :pensif_29:

Сутринта пих английска сол, но бавно подейства, по едно време тръгна, няколко пъти топчета от по 1 см макс, не бях доволен, но пък и съм станал взискателен май нещо. Имаше малко от тая жълта пихтия, бях я писал преди, прилича на застройка за супа  tooth, с това искам да кажа, че не е минало много добре, имал съм пречиствания, където излизаше само топчета и вода, как да е мина вече. След процедурата малко ме понаболява областа, но е нормално все пак, цяла година не е "метено" там.

Сега, най-интересното се случи днес, за втори път виждам да ми се случва, бях го описал и преди, ... "корнишона" пак дойде  :thankyou:

Обикновено след пречистване събота-неделя, ходене в в тоалетната номер 2 става във вторник, т.е. днес, голем зор беше и си спомних за миналата година, кога гледам един бял корнишон, разликата с предния път е че е наполовина по малък, на дължина де. Този път го взех и за изследвания да се уверя че е неорганично, чакайте да обясня, че ставам досаден, това е една бяла материя нещо средно между вар, пясък и гипс. Досега не съм чувал някой да изкарва такова нещо, чувал съм за шлаки, но това моето си е баш строителен материал и то в доста голямо количество. Незнам откъде излиза, но ако е от дроба е доста сериозно, как просто сме и се затлачваме с времето.

Активен
 

Страницата е създадена за 0.104 секунди с 22 запитвания.