Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на Катерина  (Прочетена 16514 пъти)

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Дневникът на Катя
« Отговор #40 -: 22-10-2009, 13:27:29 »

Цитат
тоалетната...първо е звучно, а след това и олекотяващо

Баби,много образно бе. :surpris_23: ;D ;D ;D ;D
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Кате

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
Re:Дневникът на Катя
« Отговор #41 -: 22-10-2009, 15:03:31 »

Успях да направя клизма, чаят от снощи подейства. Само че аз питах вчера и никой нищо не каза-дали мога за ползвам урина от детето? Така и така я бях вече събрала от вчера и днес сутринта и с нея правих клизмата. 30 минути издържах съвсем лесно. Мисля 4е стана по-добре отколкото с водата с лимон. И по-добре се почувствах след това. Сега изпих и един сок от смляно грозде с кората и зърната. Ще хапна и един ленен кракер

Angie, пробвам със всичко дето се сетя че има фибри.  Киноа все още не съм пробвала, амарант имам вкъщи, но се чудя как да го ям-варен ли, суров ли?  :surpris_23:  Снощи ядох ленени кракери със зеленчуци към тях.
 Баба Марийка е права, че може би гимнастиката ще ми се отрази добре. Преди обичах да тичам и много добре ми действаше, след като родих обаче постепенно една малка разширена вена се разпростря по дължината на целия ми крак почти и тичането вече не ми е вариант  :surpris_25: а от малка си спортувам какво ли не

То се научава и се свиква ;) :D
надявам се, сега определено беше по-добре
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Дневникът на Катя
« Отговор #42 -: 22-10-2009, 15:05:05 »

Кате, остани един ден поне само на сокове или чайове  :)
Активен
Намасте :)

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Катя
« Отговор #43 -: 22-10-2009, 15:07:43 »

Кате, добре си направила с урината на детето според мен.
Активен

Кате

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
Re:Дневникът на Катя
« Отговор #44 -: 22-10-2009, 15:20:26 »

DarbyMac, така и мисля да направя, имам нужда, а и имам много грозде. Утре ще бъде.  :)

Angie, и на мен така ми се струва , просто по-добре се почувствах  :Content_22:
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Дневникът на Катя
« Отговор #45 -: 22-10-2009, 16:19:20 »

Абе много флуиди обменяте с малкия,Кате(кърма-урина) :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Дневникът на Катя
« Отговор #46 -: 22-10-2009, 20:57:41 »

Кате, колко мл течност вкара, да речем при последната клизма?
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Кате

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
Re:Дневникът на Катя
« Отговор #47 -: 22-10-2009, 21:06:42 »

benato, то като взаимопомощ е това наш'то  ;D  :Content_4 - emotloader:

Petko, на първата клизма с водата и лимона - около 500 мл, а днес с урината - 250 мл защо? по колко трябва според теб?
Активен

Кате

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
Re:Дневникът на Катя
« Отговор #48 -: 22-10-2009, 22:03:57 »

забравих менюто да си напиша за днес
до обяд-нищо
на обяд- няколко кестена, сварени
слетобяд грозде на сок и 2 ленени кракери

после ходихме на разходка с детето и изядохме по един банан и си разделихме едно пакетче пълнозърнести солети

за вечеря - салата от зелен лук, репички, зехтин и лимон, от която аз едвам боднах детето я изяде.  :essen: Но нищо -то има пове4е нужда от мен  :Content_22: после ядохме и бадеми доста
аз си доядох и кестените
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Дневникът на Катя
« Отговор #49 -: 23-10-2009, 05:37:16 »

Кате, амарантът го покълнах. Много ми хареса. Нужни са му около 6 часа само, като при киноата. Трябва обаче добре да се дъвче. Също и сварих да видя на какво има вкус. Някои се оплакват, че не им допада. Е, на мен и това се хареса. :)
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Дневникът на Катя
« Отговор #50 -: 23-10-2009, 05:53:10 »

Petko, на първата клизма с водата и лимона - около 500 мл, а днес с урината - 250 мл защо? по колко трябва според теб?
Ами за по-добър ефект се опитай с по 500-600 мл. Особено с урина е супер. Не е добре да се сменя всеки път течността. Избери си една и с нея прави цялата схема ;)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Дневникът на Катя
« Отговор #51 -: 24-10-2009, 12:46:16 »

А в каква позиция седиш с клизмата?
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Кате

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
Re:Дневникът на Катя
« Отговор #52 -: 24-10-2009, 13:04:45 »

Добре, Вери, ще пробвам смело амаранта :)

Petko, знам, че не е добре да се сменя течността. На мен идеята ми беше е  водата с лимона, в последствие се сетих за урината на детето. Много ще ми е трудно обаче да събера по 500-600 мл урина  ??? това 250 мл го бях събрала от две сутрини. А може ли първата седмица, когато е всеки ден, да е с лимона, а следващата, когато е през ден - с урината?

benato, както си пише на сайта, защо?

Само че преди малко пак прочетох статията за пречистването и се усетих кое не правя както трябва- там пише след като се направи свещ, да се полежи на дясната страна за около 15 мин. Аз обаче това съм го пропуснала явно, защото лягам на дясната страна за около минута и после ставам и си върша нещо

Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Дневникът на Катя
« Отговор #53 -: 24-10-2009, 13:08:54 »

 :laugh: Защото се сетих ,че нещо си забравила :laugh: Аз си вкарвам един литър.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Кате

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
Re:Дневникът на Катя
« Отговор #54 -: 24-10-2009, 13:13:00 »

леле Бенато, не е ли много  :o или поне така ми се струва сега
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Дневникът на Катя
« Отговор #55 -: 24-10-2009, 13:32:02 »

Ами незнам,ние ги правим по една английска система,споменавал съм го вече,със кафе за клизми. И се лежи на лявата страна  :laugh: Като стоя в свещ и усещам как изведнъж течноста преминава навътре,после седя малко надясната и накрая на лявата страна около десет минути.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Катя
« Отговор #56 -: 24-10-2009, 13:52:32 »

Извинявам се за спама.. Бенато, може ли да кажеш как се казва това кафе за клизми? Ако не се лъжа в сайта беше писал, че ти го пращат от Америка.. аз имам възможност да ми донесат такова от там, или да си го взема от Англиа (нали системата е английска, вероятно ще се намери..) Благодаря!
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Дневникът на Катя
« Отговор #57 -: 24-10-2009, 14:31:55 »

Анджи ,от Англия е ,ще проверя марката,но като напишеш coffee enema ще намериш  100%
http://www.sawilsons.com/index.html
« Последна редакция: 24-10-2009, 14:49:46 от benato »
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Катя
« Отговор #58 -: 24-10-2009, 15:42:48 »

Благодаря, Бенато! Гледам имат и други хубави нещица в e-enema.  А моя иригатор е същия като този,който предлагат те.
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Дневникът на Катя
« Отговор #59 -: 24-10-2009, 17:19:51 »

Моят иригатор е немски за еднократна употреба пише, за 2,20 лв. Но посветени ми казаха, че спокойно можеш да си караш до живот с него ;D
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов
 

Страницата е създадена за 0.064 секунди с 24 запитвания.