Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на Катерина  (Прочетена 16501 пъти)

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Дневникът на Катя
« Отговор #80 -: 24-11-2009, 13:30:46 »

Специално за твоя имен ден,света Екатерина :laugh: за никой друг.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Кате

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
Re:Дневникът на Катерина
« Отговор #81 -: 24-11-2009, 13:40:15 »

Ами добре, ще го спазя тогава, ще заръчам една содена питка на бабите.  :)
Раздава се на гостите, нали това имаш в предвид?
« Последна редакция: 24-11-2009, 13:49:10 от Кате »
Активен

Bella

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 100
Re:Дневникът на Катя
« Отговор #82 -: 24-11-2009, 13:40:20 »

Кате, честит имен ден! Бъди здрава и много усмихната! :Content_22: :Content_22:
Активен

Кате

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
Re:Дневникът на Катя
« Отговор #83 -: 24-11-2009, 13:41:50 »

Благодаря ти Bela  :)
Активен

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Дневникът на Катерина
« Отговор #84 -: 24-11-2009, 15:36:35 »

Честит Имен Ден!!! Бъди много здрава и най-щастлива на света! :sorcerer - emotloader: :flower: :love_026: :-*
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Катерина
« Отговор #85 -: 24-11-2009, 16:05:23 »

Честит рожден ден и от мен! Здраве, сила, любов нека те съпровождат по пътя ти! Весел празник!
Активен

Кате

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
Re:Дневникът на Катерина
« Отговор #86 -: 25-11-2009, 08:27:24 »

 :flower: благодаря
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Дневникът на Катерина
« Отговор #87 -: 25-11-2009, 08:55:35 »

Честит имен ден и от мен Кате, със закъснение!Много здраве и щастие ти желая! :flowers2:
Активен

Кате

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
Re:Дневникът на Катерина
« Отговор #88 -: 25-11-2009, 09:28:19 »

благодаря Деси  :)
Активен

Кате

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
Re:Дневникът на Катерина
« Отговор #89 -: 22-01-2010, 03:46:41 »

здравейте отново, приятели  :)
не съм влизала отдавна във форума, защото се местим бавно, но славно в собствено жилище, най-накрая, и сега основно с това съм заета.

В началото на миналата седмица направих 5 разтоварващи дни на плодове и чай, през които имах много различни усещания. Първото което забелязах е, 4е през всичките дни изпитвах глад; този път не отмина след втория-третия ден. На третият ден езикът ми се обложи и това продължи до 6 тия ден когато ве4е бях започнала захранването. През цялото време обонянието ми сякаш се беше изпарило, докато готвех за мъжа и детето изобщо не можех да усетя миризмата на яденето, въпреки 4е носът ми не беше запушен, което ми се стори много странно. За разлика от предишните ми 5 дни за плодове и чай, след което ме затегли здравословното и суровоядството (въпреки, 4е не успях да го постигна на 100 %, нито да го задържа достатъчно дълго на 70 % поне ), този път в главата ми се въртяха мисли за вредни храни. Като цяло и периодът който избрах не беше много подходящ заради преместването, но пък гледах да хвана намаляващата луна и да започна захранването при нарастваща. Захранването започна добре със сварен картоф на 6-тия ден, но завърши зле още на следващия. За разлика от предното захранване, когато от 3 лъжици се наяждах, сега си изядох на седмия ден една паничка зелен4укова супа без изобщо да усетя засищане и все едно 4е не съм спирала да ям. Вечерта бяхме на ве4еря при моите родители и се нахвърлих стръвнишки на зелева салата и кюфте   :o  Отново не усетих тежест в стомаха, а само угризения на съвестта  :surpris_25:
дневно съм яла не повече от 700-800 грама плодове, дори и по-малко в някои дни, направо не мога да си го обясня този непрестанен глад дето беше... :surpris_25:Но осъзнах наистина, че на всяко нещо си му идва подходящото време и се отказах ве4е да издевателствам над себе си. Явно в момента го приемам подсъзнателно като "лишаване", а не като "пречистване"
Затова си купих Кенууд 925 и започнах ве4е да си угаждам на душата  :) вчера си направих сусамов тахан  :essen:
« Последна редакция: 22-01-2010, 03:56:59 от Кате »
Активен

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:Дневникът на Катерина
« Отговор #90 -: 22-01-2010, 14:02:17 »

  Здравей Кате, честито за кухненския робот, макар че аз имам Kenwood FP 735 и не съм доволна от сокоизстиквачката, приставката започва да играе и почти винаги се налага да прецеждам сока, може би с морковите нямам проблем, ще пиша пак за нея, защото и моя е нов, а със сокото най-малко съм работила. Приятно готвене :)  :Content_22:
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

Кате

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
Re:Дневникът на Катерина
« Отговор #91 -: 22-01-2010, 22:00:22 »

благодаря Симонче, надявам се, че сега ще ми е по-лесно и приятно готвенето :)
все още не съм пробвала нищо друго след тахана, оставила съм Кенууд-а при родителите ми докато наместя другите неща в апартамента
Активен
 

Страницата е създадена за 0.132 секунди с 23 запитвания.