Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Манек  (Прочетена 82830 пъти)

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:Манек
« Отговор #100 -: 11-02-2011, 20:59:32 »


Също така, съм върл привърженик на принципа който бате Бино описа прекрасно, "като не знаеш за продукта, погледни човека който ти го предлага". Така правя и аз. А интуизията ми подсказва, дали правилно съм гласувал доверие на някого.


Добре, но как разграничаваш интуицията от предположението ? На мен винаги ми е било много трудно да отделя чистата интуиция от това какво ми казва разсъдъка. Понякога си мисля, че действам по интуиция, но се е оказвало, че е било плод на предубеденост.
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Манек
« Отговор #101 -: 11-02-2011, 21:17:42 »

Аз като цяло, мога да кажа че съм зле с точните науки. За мен, този човек е достоверен източник, тъй като отдавна следя пуликациите в неговия сайт и всичко се случва така, както е казал. Работил е 25 години за правителството и има безкрайно интересен житейски път. Експерт е по депрограмиране и умствен контрол. Преподава езика на хиперпространството, който се състои от геометрични форми, цветове и тонове. Това е езика на божият разум. В крайна сметка, убеден съм, че ако една информация е истинска, тя се припокрива от различните източници.
Ежедневните новини на сайта му, са особенно важани за мен, за да знам какво се случва наистина, а не официалната, в повечето случай дори нелепа версия за събитията.
http://expansions.com/category/in-the-news/
Това са книгите му. Неговата книга за Монтоук, не ми е известно да е преведена на Български.
http://www.skybooksusa.com/books/sswerdlow.htm

За това, дали някой се е приближавал до определени планети или звезди може да се говори много. Галактическата история е изключително интересна и цветна. В повечето тайни проекти, винаги има участие и на чужд разум, така да се каже, така че те знаят и има инфо за това.
Световното правителство на Илюминатите, разполага в летящи чинии още от втората световна война. Германците построяват такива с помощта на инопланетяни. След това бягат с тях на луната, където са и до днес.
Така че, ходили сме и сме видяли, но колко от това излиза на яве е друг въпрос.
Сетих се и за Вилхелм Райх. Той е работил в областта на истинската същност на сексуалната енергия и до сега, все още 99% от работата му е строго засекретена! Знанието му обаче съществува и може да си сигурен, че се използва срещу нас!
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Манек
« Отговор #102 -: 11-02-2011, 21:40:08 »

Добре, но как разграничаваш интуицията от предположението ? На мен винаги ми е било много трудно да отделя чистата интуиция от това какво ми казва разсъдъка. Понякога си мисля, че действам по интуиция, но се е оказвало, че е било плод на предубеденост.

Интуицията сработва на всеки 3,5 секунди. Така поне казва, другият човек които има огромно влияние върху мен, Норбеков. За да сработи интуицията обаче, не трябва да има емоция! Тя е истина свише. Там няма съмнение! Това е знание в чист вид. Просто знаеш.
Ето и тук, официалната наука казва, че на интуицията не може да се влияе, но източните практики показват и практиката доказва, че тя може да се развива, до степен на непогрешимост.
Интересен експеримент който доказва това, е проведен в института за развитие на човека, създаден от Норбеков. Определен брой хора/не си спомням точната бройка/, застават на стрелбище и стрелят по мишените. Уловката обаче е, че стрелецът няма технологичното време да види мишената и да насочи оръжие към нея. Пистолетът, трябва вече да е насочен по посока на мишената, преди тя да се появи. В случай на пропуск, стрелеца получава лек токов удар. tooth Много скоро 100% от истрелите са в целта. Не 99 а 100%!
Което какво ще рече? Няма мисъл, няма емоция...интуицията сработва. Разбира се, има и по-нежни методи за усъвършенстване на интуицията, но и по-слабо ефективни. Трябва си време и желание обаче.
Активен

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:Манек
« Отговор #103 -: 11-02-2011, 22:36:56 »

http://www.pe-bg.com/?cid=3&pid=30473 ето тази книга съм чел аз.
Аз не отричам, че за някой неща науката няма обяснение или поне опитите за обяснение издишат много здраво. Като например как са построени пирамидите, как са се създали различните раси хора и т.н. Определено вярвам, че друга цивилизация има пръст в нашето развитие, защото тука в последните 5-6 хиляди години наистина е необясним прогреса на човека, на база на милиони години преди това тъпчене на почти едно и също ниво. Пък и няма как да ме обедят, че един рус скандинавец със сини очи дели общи корени със някой черен от африка. Никакви атмосферни условия немогат да създадат такива разлики.  Така че истина се остава някаде между книгите. Аз лично си уважавам науката, но винаги си имам едно на ум и съм отворен и за други възможности и обяснения за феномените в нашия свят.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Манек
« Отговор #104 -: 11-02-2011, 22:40:59 »

Напълно споделям съмненията ти  :Content_14:
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Манек
« Отговор #105 -: 11-02-2011, 22:52:43 »

Тази книга и аз съм я чел. Като каза обаче пирамиди се сетих, че те всъщност са междуизмерни портали и са с формата на октахедрон. Каквото отдолу, това и отгоре. Тези в Египед са построени по Атлантска технология, а тези в Мексико по Рептилска. Различни технологии за едно и също нещо.
А проблема на науката е, че е финансово зависима. Както официалната медицина примерно. Това означава, че няма как да бъде обективна и ни дава правото да се съмняваме във всичко което проповядва.
Активен

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
Re:Манек
« Отговор #106 -: 12-02-2011, 11:29:25 »

Не съм запознат с повечето от нещата, които споменаваш, затова няма да ги коментирам сега, а след като се запозная с материалите, които си ми дал, за което ти благодаря.

Аз специално за рака бях чел пък, че някакъв италиански учен е открил, че се причинява от гъбичката кандида. Тоя лекуваше с разтвор на сода бикарбонат като променя рН средата, но какво стана с тази теория не съм следил.


Здравей адаш  :), този лекар е Симончини и още лекува с промивките от сода бикарбонат. Преди няколко години го преследваха доста и даже го бяха изключили от гилдията и списъка на медиците, затова се подвизаваше и работеше повече извън Италия. Но сега има и официални признания, и нови случаи на излекувани. За кандидата като причина за рака не знам научно да са е оформила теория да потвърди неговата идея, но за това че с промяната на рН средата има добър ефект борбата с рака вече има новости -миналата година беше публикувано едно важно американско двегодишно експериментно изследване което потвърди метода с бикарбонат и научно и опитно. Не се тръби много защото още няма някоя бигфарма за измайстори скъп патентован "препарат"
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Манек
« Отговор #107 -: 12-02-2011, 22:03:01 »

Колкото и да е скъп, рибке , няма да стигне 350 000 $ - колкото е "лечението" в момента на един раково болен  :)    Така че скоро да не го чакаме :)

Веско , и тук виждам ,че те гъделичка да стигнеш до удовлетворяващ те отговор на определени въпроси само ( или най-вече) посредством  едната логика. И евентуално - обща култура. Това е прекрасно разбира се , само че трябва да се знае ,че е възможно отговорът да не е верен :)

Аз пак казвам на всеослушание - докато не се запознае човек добре с целите и  методите на световното задкулисие , няма да може да си обясни по-голямата част от нещата , които се случват !  По-точно - ще си има собствено обяснение (и ще си легне доволен) , но то ще е доста далеч от реалността..
Особено пък що се касае до науката..  Ако искаш да стигнеш до истината , трябва да четеш не официалната наука, а т.н  "паралелна наука" . Ама не някое и друго книжле..  Трябва време да ти улегне . Тогава няма да имаш никакви съмнения - още от първата страница ще надушваш  печеното, още преди да е заклано телето ..:)    (Точно както Светльо препоръчва. Той е много вещ в тази материя , да знаеш :)  )
Обаче това ще става все по-трудно , защото тази литература става вече "апокрифна" , не се намира лесно .  Цензурата не спи... Я се опитай да намериш "Световна конспирация срещу здравето" 1 и 2 том. (2ри том пък е направо абсурд)
Или пък "Признанията на един лекар-еретик" на Р.Менделсон.  И други здраво критични книги.  А виж дали в "История на медицината " ще срещнеш и ред за д-р Райф - създал работещо лекарство срещу рака и повечето други лоши болести още през 1920 ?  Ами за Лаховски -създал лекарство с-у рака на кожата още през1930. Наблюдаван от мед. общност 8г. Нито един рецидив на болестта.Я погледни в "Голямата Съветска енциклопедия "  да видим дали ще откриеш нещо за  великият Чижевски, за великия Вейник (професор по термодинамика ) доказал несъстоятелността на третия Закон на Нютон - тоест - енергия може да се произведе от "нищото" , за десетките чудновати уреди на Бехтерев, за Верховер,  .. Ами за вибрационната физика на Киили?  Когато братята Райт най-сетне литнали на 10 метра с техния  "самолет"   и пролетели някакви 500м. за да се разпишат като "рекордьори" , някакъв Киили(американец)  излитал със 600км/ч  при това и без да се засилва .. Само че технологията на летящия му апарат не е била много за обнародване...
 Измежду нашите също има достойни -  проф. Стефан Маринов, когото хората на запад сравняват с Да Винчи по гениалност?
Освен блестящ теоретик, доразвил теориите на Айнщайн, той е приложил новото разбиране за ефира в множество машини, извличащи безплатна ел. енергия от физическият вакуум,  създал множество РАБОТЕЩИ устройства, доказващи теориите му за същината на етара.. Потърси само "Стефан Маринов" или "Stefan Marinov" на Google - руснаците го знаят, учените от цял свят го цитират и се позовават на трудовете му. Само у нас -- нито думичка.
Aми  Илия Вълков? Известен в цял свят (но не и у нас) под името Yull Brown (потърсете само Yull Brown в мрежата и ще видите за какво става дума), живял в Австралия. Изобретател на уникалния моноатомичен браунов газ. С такъв газ, произведен от 4 литра вода, колата му изминавала... 1600 км! И до ден днешен газът се използва в различни страни за заваряване, поради необикновените му свойства.
А нещо да знаеш за изобретателят на метода за производство на електричество и водород от кълбовидна мълния Кирил Чуканов? Преди да го изгонат от БАН беше предложил изобретението си на Топлофикация, откъдето му се присмяха и преди да замине за САЩ беше малтретиран. Ако тогава бяха приели изобретението му и вместо въглища и газ в тецовете се произвеждаше топлина от кълбовидните мълнии, които той произвеждаше, сега цената на топлоенергията щеше да бъде 1-2 стотинки за 10 киловатчаса.-
Още - магнитният двигател на Перендев, вихровия парогенератор на Акойл-Энергия, слънчевите системи, водните турбини ?
 От 2007г. руснаците започват производство на електроцентрали без използването на каквото и да е гориво!!! С мощности до няколко гигавата на час, само с използването на магнитното поле на Земята. При това цената на една такава централа е колкото цената на един автомобил...

Такива примери има стотици. Мога да ти препоръчам "Изгубените открития " на Джери Василатос. Ще ти е доста интересно. ( Ама дали ще я намериш..Ако не ,аз ще ти я пратя, споко :)  )
Сега в Киев като бяхме , моят човек ,физикът, изнесе една лекция в клуба на учените тъкмо на тема "паралелната наука" . И четиримата от обучението присъствахме.   (Имам я даже и на запис ) Всичко е с  препратки към академични публикации, които естествено няма да публикуват нито във вестника , нито по Дискавъри , че дори и във "Втора младост" .
Така че Веско, трябва  доста човъркане по прашасали кюшета , за да си сглобиш някаква частичка от пъзелчето. Това , което е по книжарниците или се намира лесно, можеш да го пропуснеш.. Наистина значимите открития можеш да разпознаеш по това , какво се е случило с откривателите им. Ако са прокудени , "самоубили се"  , блъснати "случайно" от две коли една след друга
(като Вейник) , "психясали" и т.н. - значи наистина са открили нещо ценно ..  :)
Айде че пак окъснях , мисля че е достатъчно за тезата ми :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:Манек
« Отговор #108 -: 13-02-2011, 08:48:27 »

Бате Бино, много бързо си правиш заключения за мен без да ме познаваш..... Събра информация за мен от десетина поста тук и вече ми изготви психологически профил. Определи и общата ми култура и това, че разчитам просто на една логика. Щом е така, значи според теб смяташ, че нищо интересно не би чул от мен. Може и така да е, затова аз предпочитам да се оттегля от дебата и без това не е много по темата.
До никакви отговори не се стремя да стигна, дори не очаквах да се стигне до спор относно процентите на мозъка. 
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Манек
« Отговор #109 -: 13-02-2011, 09:07:26 »

Ей , Весо , ти пък се засегна на чест  tooth  tooth  tooth Бате Бино е абсолютно прав за съжаление.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Манек
« Отговор #110 -: 13-02-2011, 10:15:02 »

Ти Веско явно си доста чувствителен. Кажи ако е така,  да  се съобразяваме  с това и да ти отговаряме по-специално .. :) 
 Не е хубаво да се вменява и друго съдържание в нечие изказване.
 А пък и да се стигне до спор, какво от това , мъже сме ..:)
Няма да се плашиш, виждаш ,че всичко е доброжелателно , ако не те уважавах и не смятах ,че си интересен , щях ли да се пъна да те обогатявам  с ценна информация, която  така накуп няма откъде да намериш?  (Аз тези неща си ги знам :)  )
Едно "мерси" кажи поне..

Ти си явно като Чърчил : " Винаги ми е драго да се уча, но не винаги ми е присърце да ме учат "   :)  :) 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Манек
« Отговор #111 -: 13-02-2011, 10:57:30 »

  tooth  tooth tooth
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Манек
« Отговор #112 -: 13-02-2011, 12:17:20 »

А по темата за Манек - когато бяхме на срещата в София , излезе един обикновен човечец (кара такси)  и каза , че има ппри него се наблюдават страхотни резултати , практикувал е една година.  Аз  също съм като наш Веско съмнителен :)   и му взех телефона. Срещнахме се след 2 месеца, специално му се обадих. Човекът отдели 2 часа, каза ,че всичко си е така, няма лъжа , няма измама.  А и какво би могъл да спечели ?  ДАже не искаше да го черпя повече от едно кафе.( Аз настоявах, все пак ми беше неудобно, дойде заради мен на другия край на София)
Имам го даже  на запис, той нямаше нищо против. 
Няма смисъл да се доубеждаваме ( за кой ли път) -  не всяко нещо помага на всеки по един и същи  начин  :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:Манек
« Отговор #113 -: 13-02-2011, 15:32:34 »

Ти Веско явно си доста чувствителен. Кажи ако е така,  да  се съобразяваме  с това и да ти отговаряме по-специално .. :) 
 Не е хубаво да се вменява и друго съдържание в нечие изказване.
 А пък и да се стигне до спор, какво от това , мъже сме ..:)
Няма да се плашиш, виждаш ,че всичко е доброжелателно , ако не те уважавах и не смятах ,че си интересен , щях ли да се пъна да те обогатявам  с ценна информация, която  така накуп няма откъде да намериш?  (Аз тези неща си ги знам :)  )
Едно "мерси" кажи поне..

Ти си явно като Чърчил : " Винаги ми е драго да се уча, но не винаги ми е присърце да ме учат "   :)  :) 

Удивително нещо е силата на словото, с нея успешно се създават, унищожават или изкривяват самоличностите на хората. И тук твоят пост е чудесен пример за това, изкарвайки себе си като суперинформиран относно конспирацииете добронамерен човек , а мен като едва проглеждащо неблагодарно човече, пак повтарям, без грам да ме познаваш.
Аз нищо не вменявам на никой бате Бино, но ти успешно успя да деформираш моята самоличност като ме определи като чувствителен и неблагодарен. Не си спомням да съм те молил за въпросната ценна информация, че да очакваш мерси. Когато помолих Svetlio за информация, можеш да провереш по-горе в постовете дали съм казал мерси или не....
Също така не си спомням аз да съм правил препратки по твой адрес или дасъм коментирал личностните ти качества, както ти ме сравняваш с Чърчил и т.н. ... не мисля, че е спортсменско.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Манек
« Отговор #114 -: 13-02-2011, 17:03:14 »

Прав си , обещавам вече да не правя така .
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Манек
« Отговор #115 -: 24-02-2011, 12:54:59 »

 :kisss: :Content_14: :Content_14: :Content_14:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Манек
« Отговор #116 -: 25-02-2011, 08:08:03 »

Както се казва, истината се ражда в спора и само истинските неща раждат истински спорове ;) :Content_14:.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Манек
« Отговор #117 -: 28-02-2011, 21:31:36 »

Всъщност, хората използват 100% от капацитета на мозаците си. Това с 4-5% и че Айнщайн използвал 10% са стари предположения, които са отдавна отпаднали в психологията. Просто не се използват 100% от ресурсите на мозъка в един и същи момент, но това е поради факта, че различните зони на мозъка отговарят за различни функции на осрганизма. Ако, това с 4% процента беше верно, отдавна неизползваната част на мозъка щеше да е атрофирала, защото нещо, което не се използва се загубва в еволюционния процес. Новите технологии за сканиране на мозъчната активност покзват много ясно, че абсолтно всички дялове на мозъка се използват и при някакъв проблем дори и с частица от тях, дава директно отражение върху някоя функция на тялото. И не само, че мозъка се използва на 100 % ами дори тези 100% са недостатъчни, за да се обработи цялата информация идваща да речем от зрението на човек.

Това е твърдение на т.н. учени, за които 97% от ДНК-то ни е боклук.
Весо, ако хората изхолзваха 100% от мозъка си, щяха да владеят би-локация, телепатия, телекинеза, пътуване във времето. Колко хора владеят това? Според теб, тези които са достигнали това ниво, дали използват същият процент от мозъка си, като теб? Защото в действителност време и пространство не съществуват. Те са илюзия на съзнанието!
Има лесен бърз начин да проверите как стоят нещата. Методът Ayahuasca е безотказен, сравнително евтин ( около 50 лв за сеанс ) и  за 4-5 часа виждате и усещате  всичко необходимо.
Общо взето не си заслужава човек да се мъчи цял живот с аскетство, дишаници, усукваници и вярваници в някакви демодажни напоследък божества с източен произход.  Само не става ясно как от 6 милиона комбинации, точно амазонските изчадия са напипали рецептата и  кога е станало това, в приблизително наши дни или преди хиляди години?   Общо взето, точно каквото описва Светльо   необходимостта от привеждане на мозъка в състояние годно да изчисли информацията поне частично и да я  сервира в приемлив вариант. 
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

divineflow

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:Манек
« Отговор #118 -: 28-02-2011, 22:00:05 »

 :Content_14: Ама някой може да се шокира от видяното:)
Активен
We were drawn down long from a deep sleep, and awaken'd at dayfall by worried guardeners and made to be led thru dew wet jungle to the swift summit, o'er looking the sea...

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Манек
« Отговор #119 -: 01-03-2011, 09:06:25 »

 :kisss:Методът Ayahuasca е безотказен, сравнително евтин ( около 50 лв за сеанс ) и  за 4-5 часа виждате и усещате  всичко необходимо.

Точно така...с тази разлика , че за едно се плаща 50/5часа...а другото си остава с тебе...за векове!!!
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...
 

Страницата е създадена за 0.14 секунди с 22 запитвания.