Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Анкета

Трябва ли бате Бино и бате Бенато да се снимат с кожуси за аватара?

Да, по-дебел кожух, че зима иде.
Да, но само в естествения им "кожух".
Не, искам ги по бански.
Не, искам ги само по вратовръзка.
Да слагат квот щат за снимка, не им гледам аватарите.
Кои са тия двамата, аджеба?

Автор Тема: Тема-чесалка 1  (Прочетена 161783 пъти)

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #460 -: 28-10-2009, 15:35:16 »

За протокола:аз също не гледам телевизия.
къде ти е снимката ,кат на Бат Бино ;D


Ако снимката ми беше достойна за възхищение,едва ли бих преодолял желанието си да се подвизавам по еротичните сайтове.Няма по-хубаво от това,да си млад,красив и богат.Липсата на тези три неща,се опитвам да компенсирам с качества,които не могат да бъдат снимани.
Пък и скромен и срамежлив
скромноста краси човека,
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #461 -: 01-11-2009, 19:31:25 »

Леле,тия хора се побъркаха.Сега гледах по новините репортаж,как във Варна хората се редят на огромни опашки в аптеките,за ваксини,хапчета и маски...представяте ли си...маски :surpris_23:От какво ще те предпази една маска?На всичкото отгоре,тя трябва да се сменя на всеки 3 часа.
В краина сметка,медиите успяха да създадат масова психоза!!Такава беше и целта им,разбира се.Направо не е за вярване,как интелитинтни хора се поддават на тази ЕЛЕМЕНТАРНА манипулация.Просто не мога да го разбера  :Confus_3: :surpris_23:
« Последна редакция: 01-11-2009, 19:34:20 от Svetlio »
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #462 -: 02-11-2009, 12:42:14 »

Ето нещо интересно и много забавно:

"Пощенско отделение №27 - това е програма, предназначена за изпращане на поръчки във Вселената. Съобщението пристига за няколко секунди и молбата, поръчката и т.н. започват да се изпълняват незабавно.
Инструкция: В долното поле напишете своето желание или молба. След това натиснете бутона  "отправить", и ще се изненадате приятно от резултата.
Количество на съобщенията: докато ръцете ви не се уморят да пишат.
Когато натискате бутона "отправить" ПОЧУВСТВАЙТЕ, как съобщението отива във Вселената. Това е всичко, поръчката е направена.
Когато вашето желание се изпълни, не забравяйте да поблагодарите по някакъв начин на Вселената за изпълнението на вашето желание!!! "

http://simoron.jino-net.ru/
« Последна редакция: 02-11-2009, 12:46:46 от Svetlio »
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #463 -: 02-11-2009, 20:45:09 »

Светльо, всичко е толкова безумно покрай този измислен грип. И аз четох за тия маски. Стана ми смешно, а не е за смях. Елементарна манипулация е, да. Но да ти кажа малко са мислещите хора. Казвам го това с чиста съвест. И с риск един от най-новите потребители на форума да ме обяви за критикарка настроена негативно и с готовност само да оплювам.  ;)
« Последна редакция: 02-11-2009, 20:47:13 от Вери »
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #464 -: 02-11-2009, 21:23:06 »

Остава,да пратим по едно желание към Вселената с Пощенско отделение №27,да им дойде акъла и това е  :police: :Content_22:
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #465 -: 03-11-2009, 17:19:58 »

В Дания въвеждат данък за мазните храни. :thankyou:Сирене,масло,салами,сладки и т.н ще струват доста повече. :weight_lift:Това е правителствена програма,за увеличаване дълголетието на населението  :pensif_29:
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #466 -: 03-11-2009, 17:56:21 »

Тук програмата е за намаляване (не визирам сегашното правителство,а досегашните за 20 години) :Confus_3: :surpris_22: :laugh:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #467 -: 05-11-2009, 16:01:32 »

Някой случайно да слуша програма Христо Ботев? Чакам да пуснат след малко интервю с един приятел, и докато чакам, хващам някакво предаване "Познание без граници – Лабиринти на познанието". Само на края хванах че казаха за месото, млякото и въобще за всичко, което ядем, че е един вид клонирано, защото от край време човека се меси в природата и подбира сортове и създава породи.. И един вид, клонираното не е опсано, защото чрез подбора на гените се ограничават възможностите за заболявания и т.н. Някакви млади хора бяха поканените експерти..някой чу ли го това предаване да каже дали са казали нещо смислено?
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #468 -: 05-11-2009, 16:33:32 »

Радио слушам рядко,а това пък...хич :D
Моето мнение е,че в подбора на сортовете и комбинирането им с цел създаване на по-добър продукт,няма нищо лошо.Все пак се взимат 2 вида домати,примерно и от тях става трети,но все си е домат.Това е много различно,от това да сложиш гени на риба в домата,както е при ГМ.
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #469 -: 05-11-2009, 19:15:33 »

На онова първото му викат селекция. Има го и при растенията и при животните. Другото си е мутация. :)
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #470 -: 05-11-2009, 22:25:48 »

На онова първото му викат селекция. Има го и при растенията и при животните. Другото си е мутация. :)
Точно! За съжаление демокрацията унищожи една от най-силните държави в целия свят по тази дисциплина - България! Навремето от нас са се учили :)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #471 -: 05-11-2009, 23:44:51 »

Така е! А аз съм завършила Аграрна икономика. :)
Активен

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #472 -: 06-11-2009, 01:16:46 »

Бенато,много е красиво това кълбо, дето се върти!Имам такъв глобус. Обаче се сетих за онзи виц, който аз специално бях чела в статията на Светослав Стефанов "Как да не изядем земята?". Та, две планети се срещнали някъде в космоса и едната се оплакала: "Много съм зле, заразила съм се с някакви гадинки, май Homo sapiens." "Не се безпокой, успокоила я другата. Не са толкова опасни, самоунищожават се само за няколко милиона години." Смешно, но тъжно. А данъка върху мазните храни, който се налага сега в Дания, вече е въведен във Великобритания и мисля в някои скандинавски страни.А тук при нас Макдоналдс са единствените, които въпреки световната финансова криза отчитат ръст на печалбите си.
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #473 -: 06-11-2009, 11:05:29 »

Вал,много хубав виц  :Content_14:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #474 -: 14-11-2009, 02:40:06 »

Къде ми се дяна снимката под профила ,мили мои?  Нещо не съм достатъчно гол ли ? :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #475 -: 14-11-2009, 08:08:37 »

ДА,Да,точно за това бате Бино!Наказахме те!  ;) :D
Писали сме на Мер по въпроса,понеже не е само твоята.

Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #476 -: 14-11-2009, 17:28:35 »

  :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:И аз нещо се притесних какво стана със снимките ни!
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #477 -: 14-11-2009, 18:20:33 »

Хе хе хе, само моята е тук.  :bleh
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #478 -: 14-11-2009, 20:59:51 »

 :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: връзкарка  :whistling2 - emotloader:
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #479 -: 14-11-2009, 21:54:50 »

нейната предполагам е качена като линк, а не като файл, затова се показва :sorcerer - emotloader:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels
 

Страницата е създадена за 0.139 секунди с 26 запитвания.