Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ваксините !!!!  (Прочетена 236916 пъти)

Иванина

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #160 -: 15-04-2010, 12:19:08 »

Ти си бил с хроничен хепатити Б и си излекуван без лекарства?????????
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #161 -: 15-04-2010, 15:04:17 »

Ти си бил с хроничен хепатити Б и си излекуван без лекарства?????????

 :kisss:Цъ, цъ, ...не вярва детето... :surpris_23:ще му се наложи да пробва, да експериментира и да се доказва... :weight_lift:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #162 -: 15-04-2010, 19:32:12 »

Изобщо не съм чувала за излекуван от диабет.За компенсиран да ,но за излекуван -не, а това изобщо не е едно и също.Колкото до васкините не сме на едно и също мнение,но за начина на живот -да.
А аз не съм чувал за диабетик дето иска да се излекува. Имам 3-ма колеги с диабет. Колегата се налива с кафе с мляко в промишлени количества, а двете колежки продължават да пушат и да си вдигат кръвното с мене. Едната от тях постоянно се боде с инсулин и с това "решава въпроса", а другата смята да ме надживее.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #163 -: 16-04-2010, 02:18:20 »

Тъкмо в другия форум ги подразних по въпроса за диабета в една тема.  ;D
И се почна ама ти наясно ли си колко типове диабет са? Твърдяла съм абсурдни неща ( че за 30 дена може да се излекува човек и да захвърли инсулина ). Да сме намерили човека откривател на лечението и да го наградим с Нобелова награда. Да съм им разяснила какво имам предвид ( иронично написано, разбира се, а не от истински интерес ).
Аз това не мога да рзбера...ако някой не вярва в нещо, защо чака наготово доказателства от опонента, а не си ги потърси сам след като е дадена вече насока.

Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #164 -: 16-04-2010, 03:38:26 »

Ти си бил с хроничен хепатити Б и си излекуван без лекарства?????????

Ако питаш за мен - Не , просто ти обясних ,че съм хронично здрав :) по повод съмненията ти , че всички са болни, но по-късно го разбират :))
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #165 -: 16-04-2010, 03:41:44 »

Бате Бино, какво гласят законите в Англия относно интернета?

Няма как да стане да се спре нетеца в цял свят.  ;)
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #166 -: 16-04-2010, 08:10:59 »

Аз това не мога да рзбера...ако някой не вярва в нещо, защо чака наготово доказателства от опонента, а не си ги потърси сам след като е дадена вече насока.
Защото са с промити мозъци!Стотиците милиони долари,наляти в реклами за масова психоза си вземат своя дан.А кои хора оздравяват,Норбеков е описал много точно.
Активен

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #167 -: 16-04-2010, 09:38:07 »

Абе Иванина май е обсебена от страха от хепатит специално.Забележете,че каквото и да говорите,тя си знае едно - вирусен хепатит Б и това е.

За диабета е безмислено да се спори - лекува се и толкова.Не разбирам болните,така и така си се разболял,поне опитай всичко до което се докопаш като информация и ще се убедиш сам.Аз така правя - така и така ще се мре,поне да си опитал всичко ;).

А Светльо,оздравяват тези,които искат.
Активен

Иванина

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #168 -: 16-04-2010, 12:26:14 »

Аз все още чакам да се похвалите с някой който е излекуван.До тук само си чешем езиците и нищо.Оставам с впечатление,че приемате мнението ми за нападка срещу начина ви на живот и хранене,но не е така.Дали съм обсебена от страх от хепатита-да защото съм ангажирана лично,и не бързам да правя изказвания,ако не съм информирана,колкото и да не сте съгласни.Ако бяхте достатъчно информирани нямаше да бързате да спорите,но явно предпочитате да не сте защото така е по-лесно,но не става безопасно.Аз съм отворена за идеи и ще се радвам,ако някой отвори тема,в която да направи примерно меню за една седмица с което да покажете хранене при диабет инсулинозависим тип.Вкъщи имам двама диабетика.
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #169 -: 16-04-2010, 12:43:41 »

 :kisss:А, те двамата диабетика...какво мнение имат по въпросът...Ако си разбрала от всичко до тук, че след като им се предложи една едноседмична диета и ще цъфнат и вържат...цъ- нема да стане работата...ТУКА СТАВА ВЪПРОС, НЕ ЗАТОВА КАКВА ТОЧНО И КОЛКО ХРАНА ЩЕ ПОГЪЛНЕМ, А ЗАЩО И КАК Я ПОГЪЛВАМЕ :surpris_23:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #170 -: 16-04-2010, 12:48:58 »

Въпросче:
Как точно може да бъде доказано едно ваксиниране.
Отивам при доктора и му казвам ваксинирай ме с онова задължителното обаче сбъркай материала  с дестилирана вода. :).  

Баща ми при кръвопреливане в болницата заради трудова злополука с огромна кръвозагуба, въпреки че е йога над 20 години, прихвана хепатит.  За 3 години успя да го поддтисне симптомите напълно със силна храна и билки, които събираме. И понеже хепатита е заразен, отдавна трябваше да сме се натръшкали цялото семейство.
В природата има лек за всякакви болести, ако не ви харесва да намерите този лек вината е  във вас. 
« Последна редакция: 16-04-2010, 12:59:13 от Ortodoksalen_Anorektik »
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

v

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 103
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #171 -: 16-04-2010, 12:53:13 »

  Иванина,ваксините са от убити и полу убити микроорганизми Това зависи от много фактори.Един от тези фактори е за коя част на света се приготвят :flower:
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #172 -: 16-04-2010, 12:59:10 »

Иванинче , като си отворена за идеи и информация, какво прочете от това, което  ти препоръчахме? Специално за теб се старах!  (Ако беше прочела, би трябвало да има вече реакция .. :) )

 И още - виждам, че още не си схванала  цялата концепция на болестта и на оздравителния процес.
( Скоро ще ви пусна една голяма и интересна тема по въпроса, тя ще е част от дипломната ми работа, която пиша сега)

Явно наистина нещо си учила медицинско , защото не можеш да излезеш от този "традиционния" модел - че с едно лекарство или средство в определена доза се лекуват всички хора по света. По шаблон По юрнек. НЯМА ТАКОВА НЕЩО! Това е само в традиционната медицина- ...три пъти по две капсули след ядене...

За твоите хора лечението може да бъде съвсем различно от това ,което ще бъде добро за моите хора . Никой не може да ти препоръча нещо за ТВОИТЕ ХОРА. То може да е свършило работа за НЕГОВИТЕ ХОРА, но за твоите - да не свърши.  Това не значе ,че по принцип не действа!  Един диабет може да има сто причини. Как ще лекуваш нещо, което има сто причини САМО с едно средство ?  Това е само в главата на традиционния лекар(който в повечето случаи отдавна е спрял да я ползва - той на втората минута от прегледа вече пише рецептата!)  Затова толкова и го лекуват.
(Ако искаш да видиш доктор еталон, направи си разходка до моя приятел д-р Хрушчов в Евпатория ,Крим. Натуропат, суровоядец от 30 г  редовно гладува вече 35 г - дълги срокове само на вода.   Има супер модерно обзаведен център.Той приема ПО ЕДИН ПАЦИЕНТ НА ДЕН! не се рекламира, няма даже табела за кабината му!   С него можеш да си говориш колкото си искаш за това какво и как е излекувал  досега..няма да ти вземе  пари . Аз съм бил два пъти по 4 часа при него и не съм дал лев. )

Абе , Вери , забелязвам, че продължаваш да ми четеш писмата по диагонал :) ще ти се карам! Кой е казвал че ще се спира целия интернет. Говори се за края на СВОБОДНИЯ интеренет. 

Титанич, благодаря ти.Полезно ми беше . Точно така е както казваш.

Крумчо, много интересно. Браво на татя ти.
« Последна редакция: 16-04-2010, 13:01:27 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Иванина

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #173 -: 16-04-2010, 13:02:18 »

http://www.hepasist.org/?p=menu5&sub=5_3
Колкото до това как се разбира дали васкинирането е успешно има кръвни тестове,които показват нивата на антитела.
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #174 -: 16-04-2010, 13:10:22 »

http://www.hepasist.org/?p=menu5&sub=5_3
Колкото до това как се разбира дали васкинирането е успешно има кръвни тестове,които показват нивата на антитела.


Значи лев трябва да се предвиди и за лаборанта да преправи резултата.  Професия лаборант може да стане търсена като катаджия преди години.
« Последна редакция: 16-04-2010, 14:02:13 от Ortodoksalen_Anorektik »
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #175 -: 16-04-2010, 13:13:09 »

Неееее,Иванина,в никакъв случай нападки. Опитваме се да те насочим към определени идеи, без които излекуването на каквато и да е болест е невъзможно,а именно мисленето на човек.виждам,че не откликваш на това,както казв и бате Бино.А баба Марийна не е спряла да го повтаря.Имам познати излекувани от диабет,но ако не променят начина си на живот(и мислене вкл.),болестта се връща,защото фактически причината за появата и(някъде на подсъзнателно ниво)не е премахната.Храненето е една основна част,но не единствената.
Аз например веднага се възползвах от линковете на бате Бино и стигнах до книгата на Петър Димков.Там пише,че няма нелечима болест,лекува се този,който го поиска и се бори за това.Моята астма(нелечима за медицината) изчезна почти ,след като спрях да пия лекарства.Преди това,когато пиех по една шепа,ставах все по-зле.

ЗНАЧИ - ПРОМЯНА НА МИСЛЕНЕ И ХРАНЕНЕ!НЕ ВРЕМЕННО,А ДО ЖИВОТ!




За националните сдружения пише пак в един от линковете на бате Бино.


Хората,за които говоря ходиха в центрове за гладолечение и не говорим само за диабет,а и за други НЕЛЕЧИМИ според официалната медицина болести.
« Последна редакция: 16-04-2010, 13:25:44 от катеринка »
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #176 -: 16-04-2010, 13:31:00 »

Примерното меню е 100% сурово. След 2-3 месеца,диабета е спомен. Освен,ако тотално не е унищожен организма.
Даже има специално книга за диабета и суровоядството.
Най-лесно е да не правиш нищо,да си пиеш хапчетата и да викаш,нищо не помага :surpris_23:
Най-лесните и прости неща,не са по вкуса на масовия потребител.
Майка ми беше с възпалена жлъчка,нейната приятелка също- по едно и също време. Аз и направих процедурата за дроба,а на леля Пенка и рязнаха дробчето.Мъжът и е аптекар и тези глупости за зехтина не важат. :laugh:
Моята логика е,да направим каквото можем,природно и народно.
Ако имунната ни система е извън строя,никаква ваксина не може да ни помогне.
Всички сме ваксинирани за туберкулоза,а има много болни,как става тази работа?
Въпроса е да имаме право на избор!
Чудя се,децата в градината са ваксинирани и здрави,защо не пускат не ваксинирани? Нали няма опасност за ваксинираните?
Всичко е една голяма измама,добре ,че са алчни до припадък,та зглупиха със свинската ваксина и показаха на повече хора,колко се "грижат" за здравето.
Сега оправданието,ама аз не съм чула такова нещо -не върви .
Ти отбягваш въпроса дали си медицинско лице,което ме кара да съм още по-сигурен в това.
Един мъдрец е казал: На 40 години или сам си си лекар или си глупак. ;)
Ще се радваме да споделяш знания и опит ,но приложени от теб,както тук правим,а не както ни обвиняваш,че само говорим.
Тук общо взето сме практици,има и проветряващи си устата,но те са малко,само Кристиян поддържа фронта.
Един пример,ако на болен от подагра,както е на Христина баща и, му кажеш да спре месо,алкохол и млечни,да се прочисти и ще е нов човек, да не мислиш.че всеки би го чнаправил? Напротив,ще търси хапче и ще оплаква лошия си късмет.
« Последна редакция: 16-04-2010, 13:37:41 от benato »
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #177 -: 16-04-2010, 13:53:45 »

 :kisss:В момента пред мен на бюрото ми е брой 4 /2010 г. на сп.Осем http://www.ossem.eu/article.aspx?pg=arl347.На стр.18 пише:Ваксините: защитникът: Д-Р Крайселски -спасяват живот и скептикът:-д-р Стоилов-могат да ни разболеят...някой вече го беше препоръчал, но май никой не се е мъчил...
ееееее, аз нема да го препечатвам, макрар, че си струва...помъчете се и вие- неверниците...Вярващите си го правят с удоволствие!!! tooth
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #178 -: 16-04-2010, 14:26:23 »

http://www.ossem.eu/article.aspx?pg=arl27 - ТИПИЧЕН ПРИМЕР ЗА ИВАНИНА.МОЛЯ ТЕ,ПРОЧЕЕТИ Я ВНИМАТЕЛНО!
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #179 -: 16-04-2010, 18:00:13 »

Абе , Вери , забелязвам, че продължаваш да ми четеш писмата по диагонал :) ще ти се карам! Кой е казвал че ще се спира целия интернет. Говори се за края на СВОБОДНИЯ интеренет.  
По-скоро пиша по нощите. :D
Не каза за закона. Какво гласи?

Нива на кръвни антитела могат успешно да се фалшифицират. Да не говорим за честите грешки на разни лаборатории.
« Последна редакция: 16-04-2010, 18:02:24 от Вери »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.097 секунди с 22 запитвания.