Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Йога. Какво е това?  (Прочетена 38692 пъти)

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Йога. Какво е това?
« Отговор #120 -: 16-03-2011, 15:52:20 »

Неа,хубаво е да даваш съвети ,ако имаш деца и опит,иначе е празни приказки. Аз имам син на три години и три месеца и дъщеря на година и пет месеца. Когато със жена ми правим йога ,децата сами се включват и им доставя огромно удоволствие. Йогата за деца е много забавана,няма нищо общо с твоите представи.
Ето погледни малко http://www.youtube.com/watch?v=e3Bbap56hZ0&feature=related
Толкова се отплесна,че ни изкара диктатори и хора с болни амбиции,а всъщност няма нещо по хубаво от здраве и гъвкавост. Едно дете, не можеш да го накараш, да прави нещо, което не харесва
Хубав ден! :love_028: :Content_22:
А какво ще кажеш за майките ,които си ваксинират децата,ти би ли го ваксинирала?? Дават ли му избор или не?
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
Re:Йога. Какво е това?
« Отговор #121 -: 16-03-2011, 16:33:09 »

 Наистина не е това, което си представях,  признавам  tooth . От друга страна защо го наричат йога, след като не става въпрос за медитация?
 Нямам какво да кажа за майките, които са си ваксинирали децата, а за майките И бащите които не са го направили още. Естествено, че не бих го направила, дано повече хора да разберат, за последствията.
 Не изгарям от желание да ви давам съвети или да ви изкарам хора с болни амбиции, просто ми направи голямо впечетление =)
 Мерси, бенато и на теб хубав ден!
 
Активен

Mемория

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148
Re:Йога. Какво е това?
« Отговор #122 -: 16-03-2011, 17:18:45 »

Ооо, много сладко клипче  :heart_2: Нямам против някой ден да направя мойто такова опитно мишленце.  :Content_22:И ме е яд, че аз не съм била... Разсмя ме като им заговори за подмладяващи техники  ^-^

Nea, както споменах в горния пост, най-важна е обратната връзка. Ако нещо не харесва на един дечко, да може да си каже и веднага да се вземат мерки. Ако вече знае, че мнението му вкъщи се зачита като на голям човек, ще се старае да мисли като голям човек (за да не изгуби тая привилегия), оттам и по-малка вероятност оплакването да се окаже обикновен каприз.
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Йога. Какво е това?
« Отговор #123 -: 16-03-2011, 18:11:43 »

Неа,нищо лично. :flowers2:
На нас ни спряха детските ,заради ваксините и не взимат баткото в градина. :surpris_23:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Йога. Какво е това?
« Отговор #124 -: 16-03-2011, 18:13:48 »

егати, сериозно ли ви спряха детските? :surpris_22: е тва е пълната простотия, просто нямам думи...
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Йога. Какво е това?
« Отговор #125 -: 16-03-2011, 19:19:45 »

Е, тук имах коментар...след този на Бенато, номер 123....Какво толкова казах, че е изтрито...
« Последна редакция: 16-03-2011, 19:24:38 от Вери »
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Йога. Какво е това?
« Отговор #126 -: 16-03-2011, 19:24:02 »

Аз като трия или редактирам нещо обикновено оставям червени забележки след това, може някой по погрешка да го е клъцнал,примерно ти самата :surpris_23: И на мен иначе ми е интересно какво толкова си казала tooth
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Йога. Какво е това?
« Отговор #127 -: 16-03-2011, 19:25:17 »

Хммм, не съм...както и да е.
Всъщност аз не мога да махам мнения, само да променям моето си.
« Последна редакция: 16-03-2011, 19:30:28 от Вери »
Активен

sis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:Йога. Какво е това?
« Отговор #128 -: 16-03-2011, 22:26:30 »

Бенато, детските не са ли обвързани с  само с доходите на родителите или вече и с ваксините?

Клипчето е интересно, но децата са доста по-големи от 3 г.
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Йога. Какво е това?
« Отговор #129 -: 16-03-2011, 22:33:35 »

Ами просто един ден спряха да ги дават,да са живи и здрави децата и ние,ще се оправим и без тях. :love_028: :Content_22: Лекарката ни е предала  :surpris_23: :laugh:
Имам много клипчета и с по малки.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Atanassia

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 169
Re:Йога. Какво е това?
« Отговор #130 -: 16-03-2011, 22:57:12 »

Радвам се,че поне 1-2-ма човека мислят като мен и ме подкрепят. Неа,ти как мислиш,че цял живот ли ще се налагам на сина си и никога няма да му дам право на избор...? Напротив! Но за спорта...мисля,че спортът учи децата на много неща,дисциплина,постоянство и др. Аз например сега ходя на гимнастика и макар,че имам доста да работя върху себе си,еми да ти кажа чувствам се прекрасно,заредена с енергия и т.н. Йога...нямам нищо общо с нея,но просто ми беше интересно да видя как ще ни се отрази. Но,както и да е. Всеки си  има собствено мнение по въпроса. Само бих искала да попитам Бенато дали знае някаква  такава зала за съвместни занимания на територията на гр. Пловдив :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: мерсииии и лека вечер :bleh :bleh :bleh
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Йога. Какво е това?
« Отговор #131 -: 17-03-2011, 01:00:00 »

Бенато, детските не са ли обвързани с  само с доходите на родителите или вече и с ваксините?
Който не ваксинира, няма и детски. Сериозно е това.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Йога. Какво е това?
« Отговор #132 -: 17-03-2011, 06:52:32 »

Nea  колко килограма тежиш ?
Активен

Atanassia

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 169
Re:Йога. Какво е това?
« Отговор #133 -: 17-03-2011, 10:01:35 »

Те пък едни детски.........хахаха 35лв tooth tooth :surpris_23:
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Йога. Какво е това?
« Отговор #134 -: 17-03-2011, 10:40:15 »

За две деца 70,за една година 840,защо да ти ги вземат,а на мангалите да дават всичко. >:(
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
Re:Йога. Какво е това?
« Отговор #135 -: 17-03-2011, 15:14:10 »

 Atanassia, не съм казала, че мисля, че цял живот ще се налагаш над сина си.В началото на живота е достатъчно, за да държи влага цял живот  tooth.Защо го приемате толкова навътре и се ядосвате, след като си мислите, че сте прави?
 Бенато не съм се убидила, няма нужда да обясняваш. Къде, къде по-обидчиви от мен има тук хаха.
 За детските и градината, може да пробваш да намериш някой лекар, който да споделя мнението ти за ваксините или просто някой подкупен, който да излъже. Иначе аз съм чувала, че и глоби има даже, ако откажеш да си ваксинираш детето 1000-2000 лв или нещо такова.
 Титан, защо да не планираш да ме отвличаш и се чудиш дали ще може да ме премъкнеш на гръб хаха ?
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Йога. Какво е това?
« Отговор #136 -: 26-03-2011, 21:09:42 »

Така , като те чета , мисля  че няма да мога да те вдигна  :surpris_23:
Активен

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
Re:Йога. Какво е това?
« Отговор #137 -: 27-03-2011, 20:33:01 »

 Само не разбрах, какво общо има това колко килограма съм с това което искаш да ми кажеш?
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Йога. Какво е това?
« Отговор #138 -: 27-03-2011, 21:02:58 »

Е карай де , вече и аз забравих връзката, не ми се чете по-горе
Активен
 

Страницата е създадена за 0.072 секунди с 22 запитвания.