Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на един начинаещ суровоядец или По пътя към изгубеното здраве-Vasilena  (Прочетена 76897 пъти)

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

benato ме изпревари в забележката към теб. Това твоето всеки път го чета като Б, а не като Ш и пада едно мислене ;D
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

тва мъжете много мислите, ейййй!! :D аз па веднага разбрах какво е пила, нали си я знам къв е 6емет ;D
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710

хахаахах, а ти, Марулче, си най-големия шемет!  ;D
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Абе,Benato,абе,Petko,абе момчета-това с 6-то е голям проблем,вече не знам коооооооооолко време се опитвам да разгадая къде е 6-то ;D,ето вижте пак как го написах.Няма го,направо съм потресена,няма скоби,няма моби,нищо няма,аз,ако го открия ще се обадя-непременно.
Абе момичета,те не разбират от женски работи ;),еми като го няма 6-то,няма го,значи като пи6а 6, искам да кажа 6.....тъй де,разбрахме се ;D.
Продължавам с  5 поред суровояден доклад:Много ми е добре-първо,после-не съм се изку6авала да ям несуровоядни неща,много съм доволна,от което ;D.Вчера и днес изядох "маса" чере6и и ягоди(без торове-баба ми ги изпрати ),още ябълки,зелена салата,домати,краставици и кълнове(най-различни).За вечеря ще видя какво ще бъде,но и ядки,ядките задължително-да има баланс трябва ;D.....Друго-приеха ме за член на Веге Обществото и като ми остане време ще си оправя ;D профила във Facebook,а после ще немеря там на6ето приятелче Petko,че го видях и него да се мъдри там ;)....Засега това.
24.05.2009г.-Честит празник ;)
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

не знам с каква операционна система си, на стария windows ш-то беше на скобите, но сега като се смених на vista ultimate и много са разместили тия букви, едвам свикнах... тяхната кожа майкрософтска... та ся ш-то ми се намира на w, а щ-то си е останало на скобите, тоест на ], ако нямаш ш и на [, въобще нямам идея къде е... да не си с руска клавиатура или нещо такова?
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

vasilena, ние вече свикнахме с 6-то ти ;D Просто вие жените "разбирате" повече от технологиите - затова не си го намерила ;D ;D ;D
В какъв смисъл са те приели за член на Веге Обществото? За Веге Обществото дето е във Facebook ли имаш предвид или е нещо друго? Я поясни ;)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

ХАХАХАХА,МАЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,тихо,тихо,че много се изложих,ХАХАХХАХАХАХ,Марулкеее,ти си моята спасителка.Малеееее ужас и безумие 2 месеца явно,очевадно даже не съм натискала w по никакъв,ама никакъв повод и как съм го търсила това Ш!?!?? ??? :D.ШШШШШШШШШШШШШШШШШШШ ХАХАХХАХАХАХХА,тука е Ш-то,Ура.Марулке,I love you :D
Petko,във Facebook после бе братле ;),сега за тук говорех http://www.vegebg.org/members.html
 ;)
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710

ХАХАХААХАХАХАХАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХ - ще ме скъсате от смях!!!
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710

Василенче, и бързо оправяй и профила във Фейсбук, та да се засичаме и там. Засега само с Мер и Петко сме се намерили  :)
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Радулче,аз утре Ше( :)) ви издиря ;)
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

25.05.09г
Преди да издекламирам менюто си искам да отворя една  ::)...средна скоба ;D(Четох публикацията на Валя,където пише ,че има проблем с щитовидната и много се впечатлих,че търси различен от стандартният начин за лечение-стискам ѝ палци.Аз съвсем умишлено си водя дневника по-подробно,защото ,ако успея сега да се преборя за здравето си-това ми е целта...и честно вярвам ,че се стане...Та като успея,може някой човек,такъв,супер обезверен с проблем-здравословен, случааааайно да попадне тук,да прочете,че някой със здравословен проблем преди него се е преборил,да си повярва,че и той може-щом и друг е успял ,и да се заеме със себе си ;))
Сега да кажа днес как беше: имам извървяни към 4 километра,преди това имам пречистване с олио(и старателно си стържа езика всяка сутрин от около 5 години насам).После пих 1 чаша гореща вода с лимон(направо ѝ наредих да изкара всички токсини от тялото ми ;D),лъжичка пчелен прашец разтворен във вода,към 10- ябълка;за обяд голяма миксирана плодова салата(ябълка,киви,банан,3 лъжици овесени ядки,житни кълнове) + шепа орехи;вечеря:2 ябълки+салата от маруля,зелен лук,1/2 връзка копър,много сусам и ленено семе,и няколко маслини.
Сега  отвътре ми идва нещо лично да кажа(все едно си говоря с някой,с когото сме от деца :)).Буквално имам чувството,че се преродих с това суровоядство,не знам може само на мен да ми се отразява така,но факт е.Здравословно,мисловно,абе всякак,притеснявам се утре да не се събудя и всичко да си е по старому....до такава степен усещам промяна....2005 беше  доста тежка за мен-в личен план....отрази ми се във всички други планове естествено,в здравословен също(със сърцето е от тогава сагата ;D)....Посел се преборих с другите неща,преборих се за щастието си,за любовта си...остана само здравето.Сега пъзела започна да се подрежда(лека-полека и то се възстановява).Щастлива съм,че станах суровоядец.
И след най-тъмната нощидва ден :-*
 ;)
Активен

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

25.05.09г
Буквално имам чувството,че се преродих с това суровоядство,не знам може само на мен да ми се отразява така,но факт е.Здравословно,мисловно,абе всякак,притеснявам се утре да не се събудя и всичко да си е по старому...

Същото е и с мен. 100%! Сякаш съм бил слепец за истината за храненето и за благотворното въздействие на йогата. Преди 7 години "блъсках" здраво щанги и се тъпчех с аминикиселини, а то къде била истината!

Както казва Рашко(инструктора ми по йога): Трябва да има опитност. Да сме пробвали и да усетим тялото ни как се чувства с различни неща.

И поздравления за Ш-то...взела си си бележка  ;D
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Да бе,хора-наистина се чувствам така,сякаш 26 години съм спала(лутала съм се по-точно,но и от това има полза-наистина човек се учи от грешките си/опита-Petko ;)).Пак казвам-радвам се,че ви срещнах,чувствам ви много,много близки и това,че сме обединени от 1 идея е просто супер :-*.
Petko,радвам се,че и при теб нещата стоят така,а също и за това,че се намерихме с вас ,с Радулчето и Мер във Facebook.Обаче там още съм "много боса" и по-бавно се интегрирам ;D ;D ;D.
Пращам много целувки на всичките си нови суровоядни аверчета ;)
Активен

vladi

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486

Василенче, браво на теб! Суровоядството, ясно се вижда, ти влияе превъзходно!
Изпращам ти целувки, давай все така!

PS. Може да идвам към Варна през юни - да си направим една импровизирана варненска среща с теб и Деси?

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Vladi,много съм "жива" да се видим,ако зависи само от мен -на линия съм. ;)
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!

И аз ще се присъединя с удоволствие! :)
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

Василена, нека интеграцията бъде с теб ;D
Сега сериозно. Не е сложно, ще се справиш ;)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов
 

Страницата е създадена за 0.093 секунди с 22 запитвания.