Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ММС вече и в България!  (Прочетена 183420 пъти)

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #260 -: 26-02-2014, 23:08:39 »

някакви странични ефекти наблюдавахте ли при това лечение?
Активен

съншине :3

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 187
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #261 -: 20-04-2014, 19:09:59 »

Опитах се да дръпна книгата, но ми изписва, че файла не съществува. Може ли някой, ако я има да я качи?
Активен

Mемория

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #262 -: 25-09-2014, 12:51:19 »

Здравейте! Искам да споделя за нещо, което силно ме притесни. Принципно съм голям фен на ММС, купувам вече на два пъти, излекува ми два бронхита за по 3 дни всеки. Даже никога не съм усещала прословутите странични ефекти, от които цял свят роптае. Може би е защото го пиех чрез капсулките, не знам.

Е, този път го пия разтворен във вода. Предизвиква много силно гадене и на два пъти повръщане. Още не съм се доизлекувала и смятах да го пия още ден-два. Сега обаче след второто повръщане се появиха алени храчки. Уплашена съм. Не знам дали стомашната киселина може да ме е разранила докато се е придвижвала нагоре или самата лимонена киселина е причинила нещо. Не съм яла нищо червено днес, на половин ябълка бях и не успях да я задържа.

Много ми се искаше този път да направя пълния курс от 3 седмици, но вече ме е страх. Моля за съвет как да постъпя!
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #263 -: 25-09-2014, 13:13:15 »

Меморийка , къде се губиш .. :kisss:
Включвам се да кажа само , че  стомашната киселина няма как да предизвика автоматично алена храчка!
 Абсурд, 101 % !! Първо трябва да причини ерозия/ язва ( на стомаха, на хранопровода) и вече от самата язва ( или ерозия ) може да прокървява! В случая имаш рана някъде.  Кръвта може да се дължи на много причини, и винаги е задължително да се установи откъде кърви!
"Повръщане" и "храчки" са две различни неща! Излизат от две различни места! Ако кръвта излиза чрез храчка , търси я в белия дроб. (възможно е да е от бронхита. Който явно въобще не е излекуван..) Ако е само от повръщането - от стомах/хранопровод/.
Лошото е , че за да се установи източника на кървене, се налага да се направят неприятни тестове - гастроскопия  и бронхоскопия. ( втората е много по-гадна  :-\ )    
Съвет: - ако пак се появи кървава храчка, занеси я бързо в ХИСТОЛОГИЧНА лаборатория - да видят какви клетки има вътре и да се преценява каква би могла да е причината. ( това много малко лекари ще ти го кажат  ;) )
« Последна редакция: 25-09-2014, 13:16:37 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #264 -: 04-10-2014, 20:02:46 »

Мемория, защо не пробваш CDS - това е така да се каже второто поколение MMS, няма да имаш никакви проблеми с него, а пневмонията я лекува с 2-3 приема - от опит говоря!
Ако все пак предпочиташ първия вариант - mms, тогава дозирай много внимателно. Започва се с 1 капка в полвин литър вода, разделено на 8 приема през първия ден и се увеличава с по 1 капка всеки следващ ден. Ако пак ти се гади, се връщаш на по-ниска доза и така - постепенно.
Активен

igochev

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #265 -: 01-11-2014, 17:20:02 »

Мемория, защо не пробваш CDS - това е така да се каже второто поколение MMS, няма да имаш никакви проблеми с него, а пневмонията я лекува с 2-3 приема - от опит говоря!
Ако все пак предпочиташ първия вариант - mms, тогава дозирай много внимателно. Започва се с 1 капка в полвин литър вода, разделено на 8 приема през първия ден и се увеличава с по 1 капка всеки следващ ден. Ако пак ти се гади, се връщаш на по-ниска доза и така - постепенно.
Може би по-скоро 1 капка на 100 мл, т.е. 8 капки в 800 за деня, за осем дози. Може и да усети нещо. Ако реши да намали, да сваля наполовина. И постепенно увеличаване. И да не забравяме - нищо не е само по себе си винаги вредно или полезно. В повечето случаи върши работа примерът ми с обикновения кухненски нож - е ли той полезен или е той вреден. Можеш да убиеш с него, можеш и да нахраниш. Никоя къща не може без него, но и никой не го дава на малките деца да си играят, защото още не знаят как д а си служат с него, за полени цели. Така е и с всяко природно средтво. Змийската отрова се ползва за лекарство. Можеш да отрежеш парче хляб с войнишкия нож, създаден за убиване. Не робувайте на популизма - това е вредно, а това полезно! Отдавна, преди много векове истинските изследователи са разбрали че отровата е в количеството. На времето даскалът ни надуваше главите всеки ден - 'иииии запомнете - прекалено малко, не оказва никакво влияние, 'средно' - е полезно, прекалено много - вреди /може и фатално/'.
Активен
Девизът на природната хигиена е: "На 40 години чо¬век или е лекар сам на себе си или — глупак".

Iveta

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #266 -: 01-11-2014, 21:08:09 »

Е, аз си взех ЦДС ранна пролет. След 3-4 дни почнаха да ми кървят хемороидите, това не беше се случвало никога. Хемороиди получих след раждането и проблемите ми с тях бяха около месец след това, но не са кървяли. След това направих гнойна ангина...май не ми засили имунитета, а напротив. Дали и какво е трябвало да чистя, не знам. Все пак изкарах 3-седмичен курс. Понеже бях посъветвана да промивам хемороидите с р-р на ЦДС, след като се успокоиха пак опитах тази процедура, но тя отново ги възпали...в общи линии не ми помогна много много, да не казвам хич.
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #267 -: 07-05-2015, 17:49:39 »

Ивета, съжалявам за неприятното усещане, но кървенето на хемероидите понякога е в реда на нещата. Пречистването е отвътре навън и цялата гнилоч започва да излиза. Често се случва след 2-3 седмичен прием да се възвърнат симптомите на някакво забляване което не сме доизлекували в миналото. Те обаче се появяват за да се изчистят напълно, тъй като най-вероятно са били в латентно състояние много дълго в организма. Стандартното прочистване е около 3-4 седмици, но при определени заболявания се налага и по-дълъг прием. В такива случаи приемът просто трябва да се продължи и след още известно време, щеше да се изчистиш напълно.
Активен

Iveta

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #268 -: 07-05-2015, 20:22:07 »

Ами, благодаря за коментара...възможно е, но бе много гадно...Не продължих курса, най-вече защото беше дошъл ред за Житния режим.
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #269 -: 07-05-2015, 21:01:15 »

Така е, не е много приятно на вкус, нито пък някои от симптомите на детоксикация са приятни, но какво да се прави.  :surpris_23: Както при всеки метод и тук трябва търпение и упоритост.  :police:
Ако имаш останало количество и решиш да направиш още един курс, моля дръж ме информиран какво се случва, за да свършим работата както трябва и постигнеш търсените рузлтати.
Активен

namonaraqnaq

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #270 -: 08-05-2015, 10:31:35 »

Каква е разликата между натриевия хлориД (готварската сол) и натриевия хлориТ?
Респективно, между физиологичния разтрвор, примерно и ММС?
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #271 -: 08-05-2015, 11:52:04 »

Разликата е само в една буква, но тя е съществена!  :D
Натриевият хлориД (NaCl)е обикновенна сол, докато Натриевият хлориТ (NCLO2)е минерал, който няма много общо със солта. Физиологичният разтвор е 9% разтвор на натриев хлориД. ММС-ът е 24% разтвор на натриев хлориТ. Не може да се приготви ММС със сол, просто не се получава. Това са различни вещества, макар с разлика от една буква.

Активен

tania_si

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #272 -: 27-05-2015, 15:56:15 »

Здравейте,
 отскоро приемам ЦДС ( 8 дни) и забелязах, че откакто го приемам имам усещане на лек задух както и дразнене/гъделичкане дълбоко в гърлото което ме кара да кашлям, сякаш съм вдишала нещо надълбоко и ме кара да го изкашлям, трябва ли да се притеснявам и дали ще отмине като ги спра? Възможно ли е да е следствие от вдишване на разтвора на ЦДС, все пак по време на отваряне на бутилката с р-р преди отпиване е възможно да съм вдишала и по-дълбоко...
 И още един въпрос - знам, че не трябва да приемам витамин Ц, защото го неутрализира,  а има ли храни, които трябва да избягвам по време на приема. Защото аз приемам доста зеленчуци и в тях също има витамин Ц, доста от храните с които се храня са антиоксиданти - трябва ли да променя храната? По мое мнение трябва, но до каква степен, и колко време преди и след приема мога да консумирам тези храни. Благодаря!
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #273 -: 27-05-2015, 16:13:06 »

Здравей Таня,
Може да имаш усещане за задух, ако си имала някакъв проблем с белите дборове, дори и да е било много отдавна. Разбира се, това усещане е временно. Когато дробовете се пречистят, това усещане ще изчезне, а даже и преди това. Усещането за гъделичкане в гърлото идва от самият прием на ЦДС. Все едно човек пие газирано. Това е нормално. Може да хапваме нещо след дозата, за да неутрализираме това усещане или да пийнем още малко вода.
Вдишването на газа, принципно може и да навреди, ако е непремерено. Ако човек обаче само си "шмръкне" както се казва, тогава има лечебен ефект. Само при отваряне и затваряне на бутилката, не може да си вдишала толкова че да има отрицателен ефект. Това се случва с доста на брой дълбоки вдишвания.
Що се отнася до храните, по време на 8 часовият прием избягваме кафе (кафе може 1 час преди първата доза), цитруси, хапчета вит. Ц, хранителни добавки които са с изразено антиоксидантно действие, като Спирулина, АФА и т.н. Хлебната сода също я избягваме. Всички гореописани продукти, може да се приемат 2 часа след последната доза ЦДС за деня.
Можеш да се храниш в всички останали плодове и зеленчуци, без проблем.
Активен

tania_si

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #274 -: 27-05-2015, 16:28:44 »

Много ти благодаря Светльо   :Content_22:
Активен

svetlio17vt1

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 56
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #275 -: 28-05-2015, 01:18:22 »

В хранителни добавки уместно ли е и ползването на Зеолит на прах по време на ММС терапия?
Активен
скайпа ми е :) svetlio17vt1
facebook:  https://www.facebook.com/svetlozar.petrov.165

svetlio17vt1

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 56
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #276 -: 28-05-2015, 01:34:35 »

В България ли се правят ММС (Къде и от кого) и помощните или са внос?
При проверка на граница на страна може ли митничари при евентуална проверка да направят проблем за третиращите продукти?
Тъй като прочетох да се избягва тръскане това означава ли че при пратка на дълги разстояния има опасност от инцидент?и при отваряне след което какви мерки са необходими?
Четох за случая от България излекуван от ХИВ.Джим  казва,че няма как да се докаже за момента излекуване от това заболяване,понеже няма анализи за отричане на вируса в кръвта до момента поне,а в статията се упоменават ''отрицателни резултати'' от изследвания.Малко двусмислено е..
Или са имали в предвид в статията че няма усложнения или много нисък(никакъв вирусен товар)?
Още повече че ПСР тест в България се прави веднъж-при доказване и диагностициране.Странно е че човечеца се излекува и побягва отново към Африка,когато може да помогне на хора в България като жив пример..
Благодаря Светльо и полезна ще ми е информацията.
Активен
скайпа ми е :) svetlio17vt1
facebook:  https://www.facebook.com/svetlozar.petrov.165

igochev

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #277 -: 08-07-2015, 12:14:29 »

svetlio17vt1,
За СПИН, при всички случаи първо прочети публикациите и интервютата на Д-р Ирина Сезонова. В нета има повече от достатъчно.
За това, дали митничари могат да ти нааправят проблем - това е повече от риторичен въпрос. Като да питаш дали данъчния има за какво да се хване или пък катаджията. Не случайно се разпространява като хранителна добавка или като разтвор за пречистване на вода. Помисли!
Като казва - "Джим  казва,че няма как да се докаже..." можеш ли да цитираш по едно лекарство, от аптекарската мрежа, за което е доказано, че ИЗлекува една или друга болест ?!
Ще разширя още малко /опитвам да ти помогна да разберш нещо повече от папагалското ползване на едно или друго стредтво, вкл ММС/. Кухненският нож - полезен или вреден предмет е ?! Отговорът ти се отнася за всяко друго нещо в този живот - всичко зависи от начина на приложение. Не случайно истинската медицина казва - "Отровата е в количеството"!
Ползвам ММС от години. Със Светльо, който го предлага в добро качество сме говорили много пъти. На Джим Хъмбъл съм изчел и изгледал ..... Има ПРЕдостатъчно съвети и правила, за да се ориентираш добре в правилното и ефективното ползване на това толкова елементарно, на пръв поглед средство/вещество. Клипчетата в нета за домашното приготвяне на ЦДС са също в изобилие. Толкова фасулска работа, че ...
Аз лично доста отдавна ползвам само ЦДС - няма го киселият привкус на активатора и остава само миризмата на хлор, но и тя се избягва прекалено лесно при самата употреба - в подходящ съд и разбира се подходящ начин 'на отпиване'. От елементарно, по-елементарно.
В същото време - НЯМА начин, как да се обясни само с няколко думи всичкио важно за прилжението на ММС. Глупаво е човек да очаква да разбере/научи/схване всичко съществено около подобно средство /с толкова широко приложение/, без да положи поне мин. труд, за да прегледа СВОБОДНО изложените резултати от натрупаните опитности, които определено изобилстват по цял свят.
Поне 20-на са само НАЙ-основните и решаващо важни правила, които човек трябва да знае, за да ползва свободно и ефективно ММС. В началото се скъсах да питам как да приготвя, как да приложа, колко, кога .... С времето и практиката и с адекватна доза мислене, разбира се, човек напипва вярна посока, неминуемо. Толкова е лесно и бързо да си приготвиш ЦДС у дома, разбира се с предварително подготвените за целта помощни средства /които са също пределно елементарни и лесни за набавяне/. Като си приготвя една доза от 300 мл ЦДС и я затворя в малки стъклени 'бурканчета' по около 30 мл, откарвам с месеци /ГАРАНТИРАНО/, според ползването. В хладилника, ДОБРЕ затворени! Лесно, бързо, практично, удобно, ефективно, ....
Активен
Девизът на природната хигиена е: "На 40 години чо¬век или е лекар сам на себе си или — глупак".

Чибурашка

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #278 -: 19-09-2015, 20:32:56 »

Здравейте,

включвам се в дискусията за ММС/ЦДС.
Преди 10 дни закупих ЦДС от този сайт http://www.cds-mms.com.

Баща ми започна да го употребява, като отбелязва подобрение в три параметъра, които следи – високо кръвно, болки в кръста и проблеми със стомаха.

Прочетох доста информация, опитвайки се да избера най-подходящата терапия за мен, тъй като от няколко месеца имам херпес симплекс 2. Виждам в протоколите, че за херпес се препоръчва Протокол 1000, но четейки споделеното от тестващите ММС (следя английскоговорещите сайтове, освен родните), откривам различни варианти.

Днес писах е-майл за съвет до Светослав Стаматов и с нетърпение ще изчакам, за да видя дали има нещо по-специфично от стандартния протокол, което може да се приложи за този вирус.

Реших да пробвам, защото се оказва, че херпесния вирус е доста упорита и неприятна работа, с която конвенционалната медицина не се справя. В момента ползвам хомеопатия, но за сега резултатите не са удовлетворяващи.

ПП. Много се зарадвах, че има активна тема за ММС, защото навсякъде дискусиите са замрели към 2012 година...
Активен

radoraev

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re: ММС вече и в България!
« Отговор #279 -: 07-02-2021, 13:46:15 »

Внимавайте приятели,
От 2 месеца водим собствено разследване относно псевдо цдс-а на лицето Огнян Симеонов.
Тотални лъжи и подвеждане на масите с цел огромна финансова облага!!!
Човека произвежда прост биоцид за промишлена употреба със съответните му разрешителни като смесва Натриев Хлорат и Натриев Хидроген сулфат.
Това, не е ЦДС
Концентрация 7500ppm
1ph
34,5 грама сулфати на литър
Напишете в Ютуб,, цдс Огнян Симеонов "
Вижте и новите теми във форума емоздраве.
Има много пострадали.
Пс:Неговия,, цдс" и,, медбио" след анализи се оказаха идентични.
Това не е цдс!!!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.105 секунди с 22 запитвания.