Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ММС вече и в България!  (Прочетена 183550 пъти)

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #120 -: 26-05-2011, 23:37:19 »

Във връзка с твърденията на Ортодоксалния, за ефекта от приема на ММС при нулева кръвна група, реших да попитам Тами и Даниел от Project Green Live, дали има някакви, каквито и да било данни за това?

Само за сведение:
Те консултират вероятно стотици хора на ден, всеки ден и правят това от години! Работят и с редица учени и лекари, изучаващи свойствата и прилагащи ММС, на различни места то света. Тами, също така е издала и книга за ММС. Репутацията им е чудесна!

Отговори ми, че никога не са чували и не са им известни подобни странични ефекти! Ако има подобно нещо, то тя ще го знае, защото се оказа и че на всичкото отгоре, е 0-ва кръвна група. Тами употребява ММС всекидневно и е по-здрава от всякога, благодарение именно на него.

Орто, не знам от къде я черпиш тази информация, но тя е АБСОЛЮТНО НЕВЯРНА! Подобна подвеждаща информация, може много да навреди на някого. Моля те, потърси си по-надеждни изсточници!

Моля хората от нулева кръвна група, да не се притесняват. Стотици хиляди хора от тази група по цял свят, приемат ММС и се чувстват прекрасно. ММС е абсолютно безопасен за вас!
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #121 -: 27-05-2011, 03:59:01 »

Веско, благодаря ти!
Крайно време е да спра да му се ядосвам,няма смисъл
Активен

sis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #122 -: 27-05-2011, 06:36:21 »


 Глупаво е да се ядосвате, само защото някои споделя друго мнение. "В спора се ражда истината". Аз се възхищавам на хора, които подлагат нещата на съмнение и правят собствен анализ, понеже аз самата не винаги го правя. Затова и ми действа отрезвявящо. Орто, колкото и да е скептичен и малко краен в изказванията си е полезен на форума, защото е добре да има опозиция. Освен това по мое мнение е ерудирано момче и не го прави, за да се заяжда.
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #123 -: 27-05-2011, 07:27:34 »

sis, през ред ли четеш или по диагонал?  tooth
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #124 -: 27-05-2011, 14:31:32 »

 Sis, разбира се,че е добре да има опозиция, само че трябва да се спори с факти а не с лъжи.
Само за сведение:
- хормоните по химически състав не са мазнини;
- те не циркулират само в лимфата та ММС да "прескача" там и да ги "окислява"
Лимфата най-общо казано е кръв без кръвните клетки(еритроцити, левкоцити и т.н.)Така че почти всички вещества които ги има в кръвта ги има и в лимфата.
т.е. хормоните не се намират в лимфната система както излиза от неговия пост
- ако по някакъв начин се "окислят" всички хормони няма да има само "голямо гадене" а всички ендокринни болести взети накуп
и т.н. всичките му приказки са високопарни безмислици
извинявай за лекцията
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #125 -: 28-05-2011, 10:26:11 »

Sis, разбира се,че е добре да има опозиция, само че трябва да се спори с факти а не с лъжи.
Само за сведение:
- хормоните по химически състав не са мазнини;
- те не циркулират само в лимфата та ММС да "прескача" там и да ги "окислява"
Лимфата най-общо казано е кръв без кръвните клетки(еритроцити, левкоцити и т.н.)Така че почти всички вещества които ги има в кръвта ги има и в лимфата.
т.е. хормоните не се намират в лимфната система както излиза от неговия пост
- ако по някакъв начин се "окислят" всички хормони няма да има само "голямо гадене" а всички ендокринни болести взети накуп
и т.н. всичките му приказки са високопарни безмислици
извинявай за лекцията

za vess777
Жалко  и двенките БУДВИГ /КЛАРК  не са сред живите за да им обясниш за амаранта.
В БАН може да направиш предложение, млечно киселите бактерии да не се казват а името да се замени с  амаранто кисели бактерии или да заменят лактобактерии с фуражобактерии.
И жалко че подцених Хулда и трудовете и за което съжалявам.

Не е зле да си признаеш когато си в грешка както например гафа ти за Йоана Будвиг.
Отивам да хвана рак на кожата на плажа а ти вдигай наздравица с хлорната дружинка :)

za doktorkata
Доста пъти натъртвам на двете минути за пост. За да вкарам качествен пост  каквито вкарва Бино се отделят минимум 30 минути.  В прав текст ти отговарям, че трябва и да преведа писмото ми от Ласт което е на английски около 3 страници.  Прецених да нахвърлям две изречения и защо ви се гади. Извадени от контекста на дългия пасаж звучат безсмислено за теб, защото си свикнала да търсиш смисъл в терминологията.  Предпочитам да го правя по този начин с две изречения а както виждаш хора разни и репликите които не ти харесват на теб се харесват на други.
Не вярвам да има човек от форума изстрадал колкото мен.  Банално и очевадно е човек с практика да да знае как свършва филма.  Взех наготово отговорите от практиката на Ласт от 2004 година до сега.
Не се сещам какво да добавя друго освен че съм привърженик само на натуралните средства за лечение а  те нямат нищо общо с дезифенктант за кенефи. 
Плаж ( слънце вода) билки, традиционни неманипулирани от индустрията животински храни и зеленчуци.
Имам контакти с много жени, част от тях са искрени и споделят за възлите си и за миомите за бучките в гърдите  за кандидата и тн тн. Това са все абсолютно нормални човешки неща. 
Ето например пича изригна че някакъв си амарант, който никой не го ядеше и знаеше какво е до преди 5 години имал метионин. Освен имането на нещо в състава то трябва да е и усвояемо, което се определя от други стотици неща. Рецептата на Будвиг не може да бъде изпълнена със заместители на белия секрет от бременни животни поради това че в суровото овче или козе мляко има липаза правеща добавените омега 3 усвояеми.  По някога не е лесно да се намери заместител а друг път е направо невъзможно.  Така че винаги ще се смея на психичното заболяване вегетарианство. Оправдан е такъв режим само ако не може да се приложи никой друг, тоест краен спасителен вариант. Например да имаме рак на червата и успоредно преди да хванем рак да имаме алергия към мляко. Което пак предполага много вариации. Алергията може да е към някаква трева пасана от кравата. Алергията може да е към млякото на определена порода крава. В нова зеландия отглеждат специална селекция крава наречена JERSEY.  Под 1 процент е алергичността към млякото на това животно пасло на поляната. Тествано на 100 човека с алергия. Когато се закваси с jarrowdofilus  формула и се изцеди сурватката за да се махне лактозата предизвикваща разстройство стават чудеса. Особено с добавено омега 3 олио.
Но нека да оставим на спокойствие веганката цедяща 9 кила фураж без мензис или да помята онагьосана  във вярванията си.
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #126 -: 28-05-2011, 13:02:24 »

Орто, никой не отрича метода Будвиг, но това е тема за ММС! Направи си тема за Будвиг, щом толкова те вълнува и ще го обсъдим там. И това, че има различни методи за лечение на дадено заболяване, съвсем не означава, че то не може да се излекува и с ММС! Пътища много и всеки е свободен сам да избере своят!

И само не забравяй, че с невярната и подвеждаща информация която публикуваш, можеш да навредиш на някой който не те познава и знае, че трябва да е особенно скептичен към твърденията ти.
Интелигентен човек си и е редно да бъдеш малко по-обективен и обоснован в постовете си. :love_028:

Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #127 -: 28-05-2011, 22:59:13 »

 Светльо и аз това се опитвам да кажа. Това е тема за ММС. Нека да коментират хора коита са ползвали или смятат да ползват. С Орто можем да си направим съвсем отделна тема " хайде да си ги мерим"  tooth.
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #128 -: 29-05-2011, 09:35:45 »

"Отивам да хвана рак на кожата на плажа"
Орто, така не е хубаво да се говори дори и на майтап.  Знаеш -това е един от начините за "викане на дявола".  Да не си поръчаш нещо без да искаш..
/ Умен си , ще се съгласиш /
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #129 -: 29-05-2011, 15:18:22 »

така е :)
 и на Орто както всички му повтарят че е умен, дори да не беше такъв... не можеше да не стане  tooth  :pensif_29:
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #130 -: 29-05-2011, 15:37:05 »

 :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #131 -: 29-05-2011, 16:18:45 »

Римче, аз не че нещо лично.. искрено смятам, че огромният процент съфорумци са също такива. (Иначе какво ще правя и самият аз тук ? :)  :)  )
 Тънкият ми намек относно Орто се е оказал прекалено тънък явно :)
прекалено дипломатично съм се изразил, дано да не ме привикат на някой пост .. :)
Исках да намекна ,че за умен човек ,при това - здравно добре ориентиран, не стои добре да се гъбарка с тази тежка болест , както заради себе си , така и от съпричастност към хората , които наистина страдат от нея  и никак не им е до шеги..     
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #132 -: 29-05-2011, 16:59:10 »

 Бате Бино, знаеш какво ми е отношението към теб  ;). Много се радвам, че си правиш труда да постваш важна и ИЗЧЕРПАТЕЛНА информация в този форум, защото нали се сещаш, че нещо много по-лошо от лъжата е полуистината. Затова вече спирам да си подхърлям топката с изстрадалия Ортодоксален. Иначе след всеки наш пост, може да се напишат фермани и ще се заяждаме до край без никакъв смисъл.Мога да кажа много за ЛБ и защо е по-различен от другите лактобацилуси,мога да обясня и защо казах това за амаранта ( не беше избухване, нито пък имах нещо против Будвиг/Кларк, а против откъслечната информация, която звучи като пълна глупост от човек, който не си прави труда да отдели повече от 2 минути на пост). Иначе ти е ясна причината, защо взимам този форум толкова на сериозно. Радвам се, че вече се познаваме лично  ;).
Относно ММС, искам да попитам дали някой смята да го пие профилактично и след това?
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #133 -: 29-05-2011, 18:14:48 »

Аз ще го пия защото работя в много токсична среда-болните ми са с пневмонии, често и туберкулоза, усложнени оперативни рани(гнойни)..
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #134 -: 29-05-2011, 19:52:53 »

Приятели на мен ми остават 2 дни но трябва да си призная че не бях много стриктна. В началото приемах пълните дози. След това намалих на 5-6-7 според настроението. Два дни приемам по 3. През повечето време ги приемам по 6 капки наведнъж. Аз съм живо доказателство че хората от кръвна група нулева положителна не повръщат. По думите на Орто да съм се гътнала до сега. :D Този човек вече сериозно си прави майтап с нас. Не говоря само за тази тема. Усеща се осезаемо. И нека в тази тема наистина обсъждаме само ММС.
Смятам профилактично да приемам 2 пъти по 6 капки на седмица ММС-а. От няколко дни започнах да пия пробиотик а след 2 дни ще включа и спирулина.
« Последна редакция: 29-05-2011, 19:58:10 от desi82 »
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #135 -: 29-05-2011, 20:37:40 »

...
По думите на Орто да съм се гътнала до сега. :D Този човек вече сериозно си прави майтап с нас. Не говоря само за тази тема. Усеща се осезаемо.
...

Така си е. Отделно да добавя в торбата с номерата му и това, че поства от други акаунти. Izaura например - ето тук се е издал самичък.

Най-добре игнорирайте трола. Ще си тръгне самичък.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #136 -: 30-05-2011, 08:53:33 »

ВНИМАНИЕ КРАЖБА!

Здравейте приятели. Днес бях решил да обявя впечатленията и резултатите си от приема на ММС, но попаднах на нещо, което изключително много ме огорчи и натъжи.
Преди 2 седмици, с мен се свърза човек на име Емил Николов, който искаше да ми стане дистрибутор. Каза, че жена му работела в раковата болница във Варна (вероятно от обслужващият персонал) и имал достъп до най-нуждаещите се.
Днес обаче, останах особенно изненадан когато видях, че този човек просто си е копирал цялата информация от моят сайт и я е публикувал на неговия, направен за целта.
Изплюл се е на всичкият труд на мен и на Вики, която направи преводите и просто си е ОТКРАДНАЛ информацията. Сложил си е телефончетата и скайпчето отдолу и продава човека. Копирал е всичко едно към едно, барабар с правописните грешки. Обърнете внимание и на клиничното изследване. Откраднал е дори и снимките които съм намерил за да публикувам. Сигурен съм, че ако някога публикувам и история на успешно излекуване и нея ще открадне!
http://missiazdrave.dir.bg/_wm/diary/?df=46&dflid=3

Нямам нищо против конкуренцията, но да си преведе материалите сам, а не да ги КРАДЕ така нагло!

Притеснявам се и от друго. Този човек преди 2 седмици научи за ММС. При тежко болни хора, каквито се свързват с мен и до каквито той твърди, че жена му имала достъп, се изискват малко по-сериозни познания в областта и в такива случай, може да се окаже много опасно за болните и изстрадали хора. Съмнявам се, че този човек дори е прочел информацията която ОТКРАДНА!

Мисля си и за морала на подобни типове. Дали такива хора, могат да бъдат в помощ на някого, щом са способни с такава лекота, да се изплюят на целия ти труд и емоции които си вложил, за да си в помощ на хората!?
За съжаление, това не е моя интелектуална собственност за да мога да имам претенции, но тук става дума за морал, достойнство и уважение към труда на другите.

Мисля, че Емил има акаунт и тук при нас - отново emilios!
В случай че Емилчо чете това, ще му кажа и от тук. Емиле, да се краде така не е хубаво. Вложи собствен труд емоция и средства и тогава се радвай на постигнатото. Махни КРАДЕНИТЕ такстове, защото ще се ядосам, а това ще има последствия, не само за двама ни, но и за всички болни, които се нуждаят от това лекарство!!
Моето развитие, няма да се повлияе от теб, защото аз мисля в големи мащаби, но е факт че ти ОТКРАДНА нещо за което не си положил усилия, а и си некомпетентен, за да бъдеш от полза на хората.

Това е приятели. Чувствам се безкрайно ограбен, морално и интелектуално. :-\
« Последна редакция: 30-05-2011, 09:11:22 от Svetlio »
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #137 -: 30-05-2011, 10:34:36 »

Приятелю Светльо, с този препарат ти влезе в света на бизнеса. (колкото и парадно да звучи тази дума в случая :)  )  А този свят си има своите закони и категории. Така категорията "морал"  се явява "извънземна"  за бизнеса. :)  Такава категория липсва и в Търговския закон. (Неслучайно баща ми казваше: " В бизнеса получаваш не това, което заслужаваш , а това, което договориш" :) )

Проблемът с кражбата на интелектуална собственост е световен. Воюва се с всички средства.  Всички ние сме в някакъв смисъл "интелектуални пирати". ( Съмнявам се дори и един член на този форум да си е платил Windows-а  и Word-а..:)  А те не са безплатни! :) .Защо не сме ги платили? Защото можем и без да ги платим :)
Така и този хубавец те е окрал - защото може.:)   )

Сещам се за две неща, които могат да се направят поне да му се поразвали и неговото настроение.
1. Ако някога си отвори форум - да се покаже на хората с какъв човек си имат работа.
2. Да му напишем по няколко  възмутителни редчета на пощата (biozep@abv.bg) ,аз ще му пиша още сега .Като получи още 200 такива писма може и да си направи самокритика. Но и да не - поне няма да му бъде приятно - да вижда купища писма в пощенската си кутия от "клиенти" , а като ги отвори да му се изсипят ругатни  :)
 Друго не се сещам :)
« Последна редакция: 30-05-2011, 10:37:30 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #138 -: 30-05-2011, 10:50:06 »

Бате Бино, благодаря ти! Аз знам още няколко неща които мога да направя и за които този "хубавец" не знае какви последствия ще имат за него, но това ще повлияе и мен, но най вече ще повлияе на хората които имат нужда от ММС, защото на практика те няма да имат достъп до ММС, за неопределено време, докато трае разследването на КОМИСИЯТА ПО ЛЕКАРСТВАТА!
Ще изчакам още ден и тогава ще реша. ММС е нож с две остриета и ако не знаеш какво правиш и как да се предпазиш, може да отидеш и в затвора! Това Емил, вероятно не го знае, но ще го разбере, ако не премахне КРАДЕНИТЕ текстове!
« Последна редакция: 30-05-2011, 10:52:44 от Svetlio »
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #139 -: 30-05-2011, 10:51:38 »

Мда. На фона на въпросния Емил, Ортодоксалния направо с мед да го намажеш.

Светльо, не се шашкай, твоя сайт е по-добре направен и ще продава по-успешно. (То неговия е като циганска каручка. Кой ли би си купил лекарство от такова място!?)
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death
 

Страницата е създадена за 0.116 секунди с 23 запитвания.