Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ММС вече и в България!  (Прочетена 183582 пъти)

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #40 -: 07-05-2011, 11:24:01 »

Що се отнася до еволюцията и развиването на резистентност на бацилите, Джим твърди, че това при ММС е невъзможно, тъй като хлорният диоксид остава прекалено малко време в тялото и те нямат време да се приспособят! Разбира се, в този случай каквото и да говорим, само времето ще покаже.


Ами то не е нужно да престоява дълго време, за да предобият резистентност. Като мине вълната ММС, остават живи тези, които са по устойчиви и тяхното поколение бацили ще има подобни на техните характеристики и т.н., докато препаратът спре да действа. Това е и основният проблем на антибиотиците. Общо взето, кофти е да се бориш с живи оганизми, особено като са в собственото ти тяло, зашото и на тях, както и на нас не им се мре :).
Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #41 -: 07-05-2011, 13:53:39 »

 Добре адаш, ще поствам редовно  ;). По отношение на пробиотиците, аз си хапвам през ден ядково кисело мляко с пробиотици вътре от доста време. Сега не съм го спирал. Точно това имах предвид в един от предишните ми постове, че ме притеснява наред с вредните ММС да не избие и полезните микроорганизми. Чак толкова умно неорганично вещество.............. На мен ми прилича действието му като това на метронидазола, но доста по-силно и по-всеобхватно. Поне що се отнася до информацията от книгата. Със сигурност ходя по-рядко по голяма нужда откакто го взимам, а преди бях като часовник всяка сутрин.
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #42 -: 08-05-2011, 09:11:48 »

Светлъо, аз реших да прочета малко информация на английски за ММС и как се приема. Навсякъде пише да се започва с по 1 капка на ден т.е. една доза и да се увеличава всеки ден с по 1 до 15-я ден. Тази доза я препоръват да се изпива преди лягане. След това профилактично се приема 2 пъти седмично по 6 капки. А ти пишеш по 3 капки 8 пъти на ден. Не ми е много ясно защо е това разминаване. ???
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #43 -: 08-05-2011, 09:44:20 »

Деси, информация за ММС има много, на различни места, публикувана по различно време.
Не случайно отбелязах на няколко пъти, че протоколите и другите материали публикувани на блога ми, са най-новите и достоверни, защото са преведени директно от първоизточника, а именно сайта на Джим Хъмбъл.- http://jimhumble.biz/
Всичката друга информация, по форуми, статии, книги и т.н., е остаряла!
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #44 -: 09-05-2011, 08:44:05 »

... Ще си взема една бутилка, ще пробвам и ще напиша резултатите след няколко месеца.

Ааайде хайарлия да е, щом най-скептичния успя да зарибиш, евала  tooth

п.п.
Майтапа на страна, каква ще е цената горе-долу? (може и на лични)

Е, аз за съжаление няма да мога да направя оборт на Светльо, понеже не живея в България, но все ще успея да намеря в Лондон някъде, пък ако не, от някой сайт.

Що не дойдете до тука http://bnt.bg/bg/news/view/51675/vodosvet_za_plodorodie_kraj_silistrenskoto_selo_sracimir ...http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/reportazhi/story/719128508-Lekovito_kladenche_nabira_populyarnost_v_Silistrensko.html...  ще ви излезе по евтино и по полезно!!!

Понеже си цитирала моето менние. И на мен ли ще излезе по евтино ? Лондон-Сърцемир ?
:kisss:Възможно е сине, възможно...и по-евтино да ти излезе пък и по-полезно!!!
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #45 -: 09-05-2011, 17:13:05 »

Аз предлагам да закичим леля Марина с един достоен приз за дългогодишни заслуги - "Мисис Оффтопик" :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #46 -: 09-05-2011, 18:10:05 »

Аз предлагам да закичим леля Марина с един достоен приз за дългогодишни заслуги - "Мисис Оффтопик" :)


Приема се на първо четене! :Content_14: tooth
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #47 -: 09-05-2011, 23:51:53 »

Ами то сега и ние сме оффтопик, но няма как щом е за добра кауза и аз вдигам 2 ръце  tooth
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #48 -: 10-05-2011, 08:29:07 »

Аз предлагам да закичим леля Марина с един достоен приз за дългогодишни заслуги - "Мисис Оффтопик" :)


 :kisss: tooth

И аз приемам.Защото живота, така ,както го разбирам е...комплекс...и аз не мога подобно на вас да го накъсам на теми и после да ги сглобявам.
И пише се офф топик.
и още...може да значи и това:Иносказательное значение слова оффтоп — выделяющееся из общей рутины яркое сообщение.http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%84%D1%84%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D0%BA
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #49 -: 10-05-2011, 17:39:34 »

Аз обаче ще съм по темата! :) Да кажа, че днес получих ММС-а и от утре го почвам. После ще докладвам как се чувствам.
Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #50 -: 10-05-2011, 18:57:10 »

 Да кажа и аз по темата  ;) Достигнах фазата, в която според Джим патогените правели последен опит да ни откажат. Това според мен не са патогените, а собственото ни подсъзнание. Усеща, че се променяме и това хич не му харесва. Сега е времето, когато трябва да се пазя от така наречения self sabotage и да проявя малко воля.
 Другата причина да не ми се ще да вкусвам ММС е, че вкусовите ми рецептори свикнаха с лимонената киселина и вече почти не я усещам нито на мирис, нито на вкус. За сметка на това хлора го усещам все по-силно. Все едно пия белина  :-X. Само да видя чашата и ми се отщява, но ще издържа, щом съм го почнал  ;)
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #51 -: 10-05-2011, 19:15:52 »

В този ред на мисли, аз правя следното за да не усещам вкуса-
*докато смесвам ММС-а с активатора, държа чашата далеч от мен
*спирам да дишам, докато преглътна
*преди да издишам, хапвам бързо парче ябълка, солетка или нещо подобно.
*освен това, си приготвям всяка доза преди да я изпия. В шише, не ми харесва. Явно това ми оказва влияние.  :surpris_23:
Пия го така вече 5-ти ден и всичко си върви като песен. Нямам никакви проблеми с вкуса. :D

Освен това, забелязах и нещо много интересно. Имам малък белег от изгорено на ръката, който стои като тъмно петно и започнах на майтап да го мажа с ММС. Мазал съм го само 3-4 пъти и то през няколко дни, защото забравях. Дори не съм спазвал спрей протокола. Просто капвах по 2 капки и мъничко водичка и го мажех с пръстче. Днес обаче забелязах, че значително е избелял. Добре, че го снимах  :police:
Когато изчезне напълно, ще пусна снимки!

Активен

renka

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #52 -: 11-05-2011, 20:00:36 »

Включвам се и аз да споделя, че започнах с ММС-а :)
Днес ми беше първи ден и не мога да споделя кой знае какво - почнах от 1 капка и продължих до 3 през 1 час. Утре си продължавам с 3 капки на час, като ще трябва да си подготвя смес за из път, че няма да имам възможност постоянно да си я приготвям. Ако забележа нещо интересно да се случва ще споделя  ;D

И една питанка - някой да е видял някъде описан протокола за дамски душ? Мъжете предполагам не са го търсили, но все пак да питам  :Content_4 - emotloader: понеже аз само го виждам споменат, но не намерих да е писано съотношения, брой капки ..

Активен
the more you can dream, the more you can do ..

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #53 -: 12-05-2011, 08:28:00 »

Ренка и аз започнах от вчера. И при мен не наблюдавах нещо по-особено. Не ми се гади и не ми е лошо, дори вчера тренирах без проблем.
Относно вкуса по-нататък, четох че е хубаво преди да се изпие дозата да се помирише етерично масло от чаено дърво, което е много силно и тушира гадната миризма на ММС-а.
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #54 -: 12-05-2011, 12:47:00 »

Някой ще напише ли нещо различно от плацебо или бързам. 
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #55 -: 12-05-2011, 16:49:33 »

Някой ще напише ли нещо различно от плацебо или бързам. 


И къде пък видя плацебо? ???
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #56 -: 12-05-2011, 17:26:11 »

 Аз се включвам с нещо, което определено не е плацебо ефект. Досега винаги съм ходел с червени петна по врата от обърнати косми заради бръсненето. Мислех си, че е заради яките и престъргването и нищо не може да се направи по въпроса- или гладко бръснене и червени петънца, или набол само с машинката за постригване. Да ама не  tooth. Нещо не съм променял, а от два-три дни кожата на врата ми е супер спокойна. Дори не карам по протокол , а си мажа кожата на лицето с пръсти сутрин и вечер. Дерматита също никакъв го няма за сега.
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #57 -: 12-05-2011, 17:32:46 »

А на мен вече ми се появи лека хрема. В началото и аз се усъмних, че може би ще има плацебо ефект, но докато не се пробва няма как да се разбере това. Всеки сам трябва да усети как му се отразява. ;)
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #58 -: 12-05-2011, 18:17:24 »

И аз се мажех с пръсти, но покрай Деси, си припомних днес да си взема шишенце за пръскане. Вдигнал съм му мерника на тоя белег от изгорено и до два-три дни, няма да го има. Почти се е обезцветил. Обещах и снимки!
Сега се сетих и че от няколко години имам един херпес, който след като махнах от крака ми с кислородна вода, се намести трайно от вътрешната страна на ръката ми, до мишницата. Няма такава упорита гадина!  :pensif_29: Та забелязвам, че е нямалял като размер и не е толкова груб като шкурка! А и ме сърби по-рядко. Та го чакам и него да се махне, при това без да съм го пръскал изобщо!

И използвам да напомня, понеже съм пропуснал да го направя по-напред, да не оставяте шишенцата ММС, на пряка слънчева светлина!
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #59 -: 12-05-2011, 20:14:49 »

Светльо, ако говориш за херпес зостер това е вируса, който причинява варицелата , той е в кръвта така,че ти ще го разкараш дори и без да го мажеш- само с пиене.(затова като го лекуваш със стандартните мазила изчезва временно и се появява на друго място)
А да ви кажа по темата, че моя син за пет дни с пръскане по протокол почти не му останаха пъпки по лицето, само най-дъбоките стоят но и те зарастват- а беше ужасно акне! Само че откзва да го снимам.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.073 секунди с 23 запитвания.