Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ММС вече и в България!  (Прочетена 183527 пъти)

Bunnie

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #220 -: 15-02-2013, 12:01:24 »

Здравейте,
искам да попитам дали някой е ползвам ММС за лечение на ревматоиден артрит.
Но ме интересува личен опит:)
Благодаря!
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #221 -: 16-02-2013, 10:51:55 »

  Извинявам се , че не отговарям по същество на въпроса на  Bunnie, но се надявам да не ми се разсърди ако  дам едно лично мнение. (Нищо че повтаряме акцентите от темата за РА, Bunnie   :) )
При такива сложни и тежки заболявания като ревматоиден артрит, Множествена склероза, Бехтерев, .. и т.н.  е нужно най-максимално разгръщане на собствения оздравителен потенциал!  За съжаление , само с  помощта на (нека ги наречем) - "пасивини" средства -дали  ММС, Тодикамп, АСД или каквито и да били други препарати, това е невъзможно да се случи в  същата степен, както ако се приложат "активните" мероприятия - прочистване и гладуване.
Затова и с тяхна помощ са постигани  реални и категорични успехи  в лечението точно на гореизброените болести. Моя близка, Анжела Методиева, с няколко 20 дневни курса на вода отдавна е забравила , как навремето е имала РА.  Керанка от Бургас, доколкото знам, почти или напълно е победила МС, а за "Бехтерев" ми разказа наша съфорумка. Неин познат се е преборил с помощта на  няколко дълги курса лечебно гладуване. Самата тя страда от същото и вече е лично убедена в силата на този метод, който прилага сама у дома)
(Bunnie, май няма да ни се размине без гладуване ..:) )
Та мисълта ми е - ако има осъзнаване, възможност, настройка и време за "активните" мероприятия
( прочистване и гладуване)  , нека да се комбинират с лесните, пасивните въздействия (като ММС) и тогава да видим кой е по-силен  - болестта или ние ...  :)    

  
« Последна редакция: 16-02-2013, 10:54:56 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

nortifox

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 158
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #222 -: 16-02-2013, 13:20:20 »

Бино както винаги отговаряш точно,ясно и изчерпателно. Може да не е по същество на въпроса, но това е самата истина, няма какво да се заблуждаваме.Всичко е в главите ни.
Не си ли помогнем сами, няма кой братче няма .
БИНО :Confus_3: :Confus_3: :Confus_3:
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #223 -: 16-02-2013, 13:44:38 »

Другата седмица по БНТ или БНТ свят - СТУДЕНИ СЛЕДИ ще има предаване посветено на ММС а и подобните. Явно доста хора го ползват и има ефект и фармафията е почнала да се притеснява сериозно, щом е направила поръчков материал против тези продукти. Поне с такова впечатление останах от анонса. Важно е да го гледаме и след това да го анализираме.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Активен

Георги_НЗ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #225 -: 17-02-2013, 21:24:47 »

Фармацевтичната мафия се е уплашила от размерите на ползването на ММС-а, както и от убеждението на ползвателите в ефективноста му.
Затова тази вечер направиха едно изключително поръчково предаване, изключително тенденциозно и маниполативно.
Довлякъл се беше някакъв очилат плазмодий и надълго обясни за особената токсичност на ММС-а , колко бил опасен и че нямало нищо доказано по научно му и как заблуждавали хората в нужда и в безизходица.

Едвам го изтраях, но поне си обясних защо не бяха поканили на живо и човек ползвал ММС за да е справедливо като на трибунал. Защото ако бяха поканили такъв човек с опит - този очилатия щеше да олекне и да се обезмисли цялото платено предаване от фармацията. И ефекта щеше да е обатен.

Ефекта от предаването върху незапознатите с ММС-а ще е възспиращ, но всеки вярващ сляпо в телевизиите сам си е виновен за невежеството. Нали незнанието само по себе си е вид грях!


Аз очаквам скоро и за тодикампа да направят такова предаване, както и за употребата на кислородната вода по Неумивакин.
Активен
Всеки заслужава това, което е предизвикал!

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #226 -: 17-02-2013, 23:50:42 »

 шшшт, пепел ти на устата, Жоро.  :-X Дано не правят други подобни предавания за изброените от теб методики  :police:
Макар, че аз залагам , да ти кажа, че това ще направи само реклама на препаратите  по които се плюе..
(Скоро ще разберем, държим връзка със Светльо.)
  Вярно , че една част от хората ще се възмутят, но то такива хора и без това не е добре  да ползват подобни методики, защото и без това вярата и ентусиазмът им ще са слабовати и при първото неразположение ( или подигравка от познат) ще хвърлят всичко..
Но другата , според мен по-голямата част, ще полюбопитстват - "Къкой лий пък туй нещу?" ( все пак водещата няколко пъти каза , че препаратът е силно аплодиран  в интернет!)  и тогава като видят само положителни отзиви и ..веднага ще нападнат.. :)

Но тук се получава пак един параграф22.. В подобни предавания, за тежест,  задължително се канят авторитети с титли и на високи постове. Но тези хора никога няма да си позволят публично  да похвалят нещо, което не е сертифицирано!! Дори даже да се лекуват с него, публично няма да си признаят! Нито в Европа, а още по-малко - в Сащ.  Защото ще се окажат извън законите , регулиращи тези препарати и методики! Тук ще имат сериозни неприятности с гилдията и със системата , а зад океана направо ще ги арестуват.
Мисълта ми е  - дори  да не е поръчково предаването, няма как да се очакват добри думи от поканените службогонци.
 А има и друго нещо - както всеки друг, така и  те трябва да са лоялни към работодателя си -  държавата с нейните закони.  Като излязат на свободна практика , тогава вече по могат да си позволяват своеволия..
  
« Последна редакция: 17-02-2013, 23:52:55 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #227 -: 18-02-2013, 00:44:05 »

Тъкмо гледах предаването и аз. Направи ми впечатление, че откъм научно-техническа страна беше много зле. Много се бъркаха или нарочно се смесваха термини. Ту се твърдеше, че става дума за натриев хлорит, ту за натриев хлорид. Постоянно показваха рисунка на голяма колба с етикет NaCL [sic] (натриев хлорид (написан грешно с главно L), който няма нищо общо с MMS).

Имаше и доста подсъзнателни атаки с разни гротескни рисунки на болни хора. Човек на легло с огромна лъжица, която сякаш насила му се натиква в устата, жена с голяма спринцовка и други подобни. Цялото студио беше осеяно с епруветки и колби сложени сякаш да всяват страх или авторитет. Не посмяха да кажат в прав текст нищо за хората, които ползват MMS, но постоянно прелитаха от онези гротескните рисунки разни жалки хорица сгърчени пред компютъра, което явно трябваше да представя потребителите на препарата активни в интернет. Доста гнусно.

Чест прави на жената, чийто мъж се беше оправил след Паркинсон, че излезе пред камерата и разказа всичко. Каза си го направо: "Мъжът ми ходи, спортува, шофира, домакинства. Изобщо всичко, което се очаква от един мъж". След такова нещо и 20 мастити онколога да извадят, няма да има ефект.

В заключение цялото предаване беше едностранно, предубедено, манипулативно и без никакви реални научни аргументи. През цялото време едни зависими човечета говорят как MMS не е клинично доказано лекарство и не може току така някакви си нелицензирани хора да си позволяват да си лекуват проблемите с него. То ако всеки почне така, докъде ще я докараме!  tooth tooth :o
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Bunnie

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #228 -: 18-02-2013, 16:31:41 »

Бате Бино благодаря за отговора.

Напълно ми е известно за това, което говориш ти. Но пък и имам неща, които ме спират да се юрна и да направя няколко дълги пречиствания или гладувания:) Но съм започнала- сега са кратки. Може би с времето да станат и дълги ще видиме.

Но аз искам да видя или чуя някой дето наистина е ползвал това чудо на чудесата и какви са му резултатите.Защото в страницата на препарата има няколко мнения и то мнооого стари. Просто от чисто любопитство.

А относно предаването- аз не съм го гледала. Но бъдете сигурни, че появи ли се нещо, което помага и не е лекарство т.е фармацевтичните компании не получават ползи от него веднага надигат воя.

Ама това с мъжът болен от Паркинсон- с ММС ли се е спасил? Много интересно и страхотно!
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #229 -: 18-02-2013, 16:35:19 »

...
Ама това с мъжът болен от Паркинсон- с ММС ли се е спасил? Много интересно и страхотно!

Така каза съпругата му. Не бил напълно възстановен, но вече не бил на легло.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #230 -: 19-02-2013, 10:19:05 »

 Много интересно е това с Паркинсона наистина. Има два варианта за обяснение:
1.  Подържниците на "паразитарната теория за всички болести"  да са   почти 100% прави.. ( като в "паразитарен" се включва всичко - и бактерии, и вируси   и паразити)  Тоест - дори и да  е  нелогично за определени болести, тия бацили наистина да правят големи поразии..
2. ММС да има и допълнително някакво въздействие ( освен противобацилното) , което още да не е  известно. Препаратът е доста "млад" ,сигурно има какво да се открива още в него. 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

milenski

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #231 -: 19-02-2013, 11:22:39 »

Светльо е писал в сайта си, че днес от 16:30 ч. по ТВ7 ще има предаване с негово участие.
http://www.mmsbulgaria.com/2013/02/7.html
Активен

sis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #232 -: 19-02-2013, 15:26:51 »


 В сайта е написано 20.02 от 16.30 т.е УТРЕ.
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #233 -: 22-02-2013, 16:08:20 »

За тези, които търсят отзиви, мога да кажа, че свалих температура 38.6 на 37 от обяд до вечерта и това беше най-малкото ми постижение. Сега ме е яд само, че не отидох на лекар да документирам състоянието предварително. Мисля, че беше някаква пневмония, защото 4 дни преди това абсолютно на нищо не се даваше и вече едвам гледах! През въпросните 4 дни основно карах на пресни цитрусови сокове, компреси и много гореща вода. Основния проблем беше с дробовете ми, те се възстановяват все още, вече 3-ти ден, но то е защото започнах да излизам по-вече, а навън е все още студено...като цяло съм добре от първия ден! Много се радвам, че ми се размина срещата с хомеопат, която обмислях вече :)  Благодарско на Светльо! :Content_14:

Доколкото знам ММС сам по себе си не е убиец на паразити, а на патогени - бктерии и др. Във връзка с паразитите се прилага за пречистване на кръвта след употреба на препарати срещу паразитит. Паразитите отделят токсини при смъртта си, затова се налага пречистване с ммс!

цък: http://www.youtube.com/watch?v=7ilYIeGAaFo
« Последна редакция: 22-02-2013, 16:22:14 от rima »
Активен

Георги_НЗ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #234 -: 22-02-2013, 18:23:54 »


Доколкото знам ММС сам по себе си не е убиец на паразити, а на патогени - бктерии и др. Във връзка с паразитите се прилага за пречистване на кръвта след употреба на препарати срещу паразитит. Паразитите отделят токсини при смъртта си, затова се налага пречистване с ммс!


Да - и аз съм с тази информация. Не убиват паразити, а само дребните гадини - нанопаразити, вируси, бактерии и гъби. И то не всички видиве гъби - имало някакви редки видове дето не се подавали, а се размножавали от ММС-а. Описано е от Калкер - как точно се процедира с тези гъби.

Проблема с вирусите и бактериите идва след като загинат големите паразити. Тези голени паразити са свърталища на специфични микроби и след смърта им тези микроби почват да се размножават в нас. Така получаваме остри инфекции и тук е мястото на ММС-а да се справи.

Аз както писах - преборих последния гаден грипен щам само с ММС и нищо от аптека.

Сега съм дал на един възрастен роднина с паркинсон  да пие ММС , но не по протокол 1000 , а по моя схема - всеки ден по една капка в повече, но не повече от 10 капки на ден.
Мисля че е малка тази доза, но човека е на възраст и с доста напреднал паркинсон. Ако до месец получи подобрение , след почивка от 2-3 седмици мисля да го пусна и на протокол 1000.
Активен
Всеки заслужава това, което е предизвикал!

чоко

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #235 -: 02-03-2013, 20:08:55 »

Как мислите можем ли сами да приготвим  ЦДС  с продукти   за пречистване на питейна вода като  eoxide?
Активен

чоко

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #236 -: 07-03-2013, 15:49:57 »

Опитах лечение на грип с ЦДС още  първите симптоми, но не помогна .
Активен

Виолета

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #237 -: 07-03-2013, 18:14:18 »

Георги, ще ми е много интересно да разбера как върви при възрастния човек с Паркинсон. Не забравяй да споделиш, моля те!
Активен

Diana pb

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #238 -: 17-03-2013, 16:38:13 »

Здравейте съфорумци! Аз съм нова за вас, но пък от всичко изчетено, някои ги чувствам едва ли не познати от години. За пръв път се включвам във форум, така че ме извинете ако нещо не правя както трябва. Преди около половин година чух за ммс, а от три дни чета, гледам и слушам страшно много инфо. Поръчах си вчера ммс и го очаквам във вторник. За да не съм досадна с първия пост, ще пиша по-нататък за болежки. Благодаря на всички за информацията в този форум
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #239 -: 19-03-2013, 22:09:36 »

Понеже чета периодично различни статии за ммс, има една препоръка за антиоксидантите, която мисля, че е особено важна. И тя е, да се вземат паралелно с ммс - лимони и т.н., важно е само да не е едновременно, за да не се неутрализират, а с интервал от 1-2 часа и то след ммс.
Това е от една страна заради бързото извличане на холестерола от стените на съдовете - витамин C укрепва съдовете, прави ги еластични.. От друга страна, така се контролира процесът с евентуални възпалителни реакции и лечебни кризи!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.082 секунди с 22 запитвания.