Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Семейството на Крисс  (Прочетена 50953 пъти)

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #20 -: 22-10-2009, 06:53:22 »

Марийче, да, той като е решил да върви по друг път, да го прави. Голям мъж е, с глава на раменете. Ако ги нямаше децата, Крис много по-лесно щеше да махне с лека ръка. Но децата са налице и трябва да се мисли какъв пример им се дава на тях.Това е много по-сложната задача: да се намери начин да не се объркват. Аз вярвам, че Крис ще успее, като всяка майка.
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #21 -: 22-10-2009, 07:53:06 »

Angie, С децата на йога нестава  :D :Confus_3: Ще смущават другите ,а и теб. Трябва концентрация и спокойствие.
Аз като правя в къщи,да речем кучетата, малкия се навира под мен и цирика от кеф :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: И аз незнам играем ли си или правя нещо ;) :surpris_23: :laugh:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #22 -: 22-10-2009, 08:18:58 »

Благодаря за съветите - най малко се замисля човек в повече варианти как да реши проблем .
За съжаление - и бабите ни са на вълна - РАБОТА ,ПАРИ....  не са в БГ и не си и идват често - по веднъж дваж годишно / даже тъкмо си викам ей сега как ще им оставя децата да си свърша разни самостоятелни задачки - а в крайна сметка те си вършат своите неща и аз пак си ги влача челядта с мен навсякъде /  
И на йога не става - два пъти водих голямата с половин час обяснения преди това как трябва да се внимава и пази тишина , че не е място за игра а се изисква внимание и по големите им трябва тишина. Но ние нали сме си малко по егоистични веднага и правиха забележка като сподели нещо - а гадното беше, че всички останали преди асаните си говорят и разни смешки и закачки пускат , а изведнъж искат човек да спре и някак да застине и да е съсредоточен. Даже при медитация - имаше едно друго детенце - ми то милото му е смешно и си прави там разни маймунджалъци - и него го скастрих как не можели да се съсредоточат  / честно казано мен само ако ми се катерят по главата и ми нарушават баланса - тогава ми пречат децата , иначе да си се въргалят около мен /

За мъжо и аз се замислих дали не съм го пресилила - ама ми се ще ей така една книжка да седне да прочете - досега цялата информация която е получил е само защото аз чета всичко важно на глас - откъс от книга , статия  - все нещо стига до него даже и да се прави че му е безинтересно . Но като му споделих и за еволюционния Божи план - как човек трябва да се откаже от някоя и друга екстра и да се замисли защо съществува въобще - ама съм и аз една   :Confus_3: мисля си ,че една толкова здраво стъпила на земята дева може да се промени ей така
За зеленчуците на пара правя - картофки цвеклото даже на салата с магданоз само и само мир да има , но той си  се връща отнякаде с порция нещо си и си хапва човека , че чак всяка вечер практикува ,за рибата пак нищо не казвах - има толкова вегетарианци на риба ... Колкото и да го мисля май наистина няма да намеря решение - проблема си е негов . За мен остава само да се превъзпитавам и вместо да се погнусявам от разни гадости които прави, да се опитам да гледам с разбиране и надежда за положителна промяна.
« Последна редакция: 22-10-2009, 08:21:56 от kriss »
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #23 -: 22-10-2009, 12:03:10 »

Крис, дева ли е мъжа ти? Ще се промени, когато той реши и ако реши. Моят също е дева и му трябваха 5 години. През този период само аз четях и споделях разни статии. А коментарите му бяха: да, да, много четеш. Пък за месото к'ви ги е говорил...сега не се сеща за него.  :D Моите впечатления са, че трудно се променят, но решат ли го веднъж, няма връщане назад. Не спирай да му даваш пример. МНого хубаво щеше да бъде, ако се запознаете с някое семейство с подобни възгледи.
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #24 -: 22-10-2009, 12:18:33 »

Да не съм чул лоша дума за съпруг дева :pensif_29: :pensif_29: :pensif_29: :pensif_29: :Content_4 - emotloader:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #25 -: 22-10-2009, 12:45:01 »

Очаквах да се включиш.  :D
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #26 -: 22-10-2009, 15:08:57 »

Ауу, мъж дева  :whistling2 - emotloader: живея с такъв  :Confus_3:  докато обмисли дали да направи нещо, аз вече съм го свършила  :whistling2 - emotloader:   грешно действие няма! никога няма!  :Content_4 - emotloader:
Крис, не го пресирай мъжо. Остави го. Даже не му обръщай внимание. Като спреш да му обръщаш внимание, че прави неща, които не ти харесват, може да се кротне.

Активен
Намасте :)

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #27 -: 22-10-2009, 16:34:37 »

Значи имало и други безгрешни :angel: ;D ;D  ;D ;D
Ауу, мъж дева   Като спреш да му обръщаш внимание, че прави неща, които не ти харесват, може да се кротне.


Да слушате леля ви  :pensif_29: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #28 -: 22-10-2009, 16:41:11 »

Ей, Бенато! Не се бъзикай с лелята   :pensif_29:  Всъщност моята тактика не е такава, каквото препоръчвам... Обаче аз не съм толкова добра като Крис. Ела ме виж как яхам метлата. И девата у дома седи мирно. Обаче девата си е дева. Взел е решение, че аз съм жената и връщане назад няма  :Content_4 - emotloader:  (Пък и аз си заслужавам търпението ша знайш  :whistling2 - emotloader:
Активен
Намасте :)

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #29 -: 22-10-2009, 16:49:21 »

Ами те девите са си мирни,докато не им прекипи,тогава.....стават една зодия назад ;) :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Шта иска я,ние само хубави сме са събрали тука,нали Васе? :laugh:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #30 -: 22-10-2009, 16:50:47 »

Важното е да не стават една зодия напред, че тогава .... много  се колебае  кантаря  :Confus_3:
Активен
Намасте :)

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #31 -: 22-10-2009, 18:12:43 »

Аз съм едната на пред - цял живот едвам взимам решения - или по скоро ги сменям често. Срам не срам признавам го това.  Дори се разведох и пак заживяхме заедно от такива ми ти лутания къде ми е мястото в тая пуста вселена  ::) . Иначе девичките - аууууууу  колко нерви съм събрала ако знаете - реди кабелите зад телевизора бе хора и ми прави забележка ако ги разбутам докато чистя  :Confus_3:
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #32 -: 22-10-2009, 18:40:31 »

ХАААААААА ХХАААААА ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D недей,аз как мразя да ми разбутат уредбите,не е истина :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #33 -: 22-10-2009, 18:58:51 »

Тва с кабелите е кофти...как съм крещял навремето на майка ми за едни кабели, дето беше разбутала, докато чистила :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #34 -: 22-10-2009, 19:02:14 »

 :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:

Хахахах! И аз доскоро бях влюбена в дева  ;D Какво им става на всички в тази форум, все на деви налитат  ;D Лелче, а ние с теб сме родени на една и също дата  :P

Крис, всичко прочетох за теб и вътрешно те подкрепям с цялото си сърце!!! Бъди силна, ще се справиш!!!  :heart_2: :kisss: :love_006 - emotloader:
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

Кате

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #35 -: 22-10-2009, 21:22:12 »

и аз към Стрелците Радула и Дарби  :Content_22:
kriss, направо ти съчувствам с този мъж дева  :Content_14: брат ми е дева също, наистина са много педантични към своите си работи и само тяхното мнение е правилно, което не зна4и оба4е 4е не го променят - променят се и още как!  :D  и важното е 4е дори и променено, пак си е най-правилното  :Content_4 - emotloader:
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #36 -: 22-10-2009, 21:49:13 »

и важното е 4е дори и променено, пак си е най-правилното  :Content_4 - emotloader:
Така е, така е. :)
Общо взето по гръб не падат.
Моят не е педантичен, даже е много разхвърлян.
Активен

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #37 -: 22-10-2009, 23:59:32 »

Да, не всички са педантични :)
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #38 -: 23-10-2009, 08:28:13 »

Ама той за разхвърлянето си е разхвърлян - аз си мисля, че го разглезих и съм го свикнала всичко да му оправям - чорапите не знае къде са му / а си има отделен гардероб и шкафчета само за него / . Постоянно се забравя нещо и ме води отговорна , избухва доста често - но вече не проявявам търпение към това а директно си го скастрям , няма по важно нещо от спокойствието и вътрешния мир . НЯМА ДА МУ ПОЗВОЛЯВАМ ДА СТРЕСИРАМЕ ДЕЦАТА Я  :-[
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #39 -: 23-10-2009, 13:28:46 »

 :kisss:Какво сте се заоплаквали, какво сте заревали...аз кат имам трима...а дядото ми е риба...Те са си такиви...и на носа им да е закачено , пак нема да го видят..Нали знаете - майката възпитава...жената създава!!! :heart_2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...
 

Страницата е създадена за 0.061 секунди с 22 запитвания.